Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 55   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!  (Przeczytany 128846 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #30 : 2004-01-13, 19:39 »
Ciesze się ze Ci ona 'wypachniała' :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Morticia

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #31 : 2004-01-14, 13:40 »
A ja miałam w swoim życiu 3 świnki I to wszystkie samczyki
1 był maksiu  Był cały czarny i niestety miał grzybicę i przeżył tylko kilka tygodni chyba nawet nie 2 miesiące :cry:
2 była sara która była panem ale w zoologicznym gościu nie umiał odróżnić płci Żyła sobie 8 lat i była trikolorek
teraz jest era Kubusia vel Dżakoba ma 3 latka i jest laciaty i Ma coś między nóżkami też łaciate :wink: A i bobkuje tam gdzie śpi i je a je bardzo dużo moja babcia go bardzo spasła i teraz ma akcje kwadransowego grubasa  A Dąkobo żył sobie z dzikim zającem Baksiem vel pasztetem który miał ostatnio bardzo krwawy wypadek :cry:  Dzięki niemu Kubuś nauczył się pić bo on w ogóle nie chciał pić nic ale jak zobaczył że większy kolega pije to on też musi i tak się zaczęło :wink: Zając mu z deka uszka pogryzł ale teraz widzę że to nie była wina Paszteta bo każdy by się wnerwił jakby coś małego wyrywało mu żarcie z pyska :wink:
A i jeszcze coś napiszę ale to nie cenzuralne jak moja babcia na Kubusia mówi Fiutek :wink:
Zapisane

emir

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #32 : 2004-01-14, 15:44 »
Cytat: Morticia
moja babcia na Kubusia mówi Fiutek :wink:


oj nieładnie, nieładnie... taki przykład dawać... ;)

ale swoją drogą to jest  8)  babcia ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedz #32 : 2004-01-14, 15:44 »

Morticia

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #33 : 2004-01-15, 09:51 »
Tak jasne tak go utuczyła że szok :P  Bo on piszczy i w ogóle i takie tam i dawała mu żarcie ona mu specjalnie pęczek pietruszki kupowała :wink: A nazywała go tak bo bo jej wszędzie bobkował bo kiedyś sobie sam biegał No przetaczał się z jednego miejsca gdzie spał do 2  :wink: A teraz dostaje przykładową porcję żarcie i strasznie piszczy ale jestem twarda :D
Zapisane

emir

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #34 : 2004-01-23, 14:51 »
Ok, miłośnicy... Czy ktoś z Was ma/widział czarną peruwiankę? (no ewentualnie czarną w 99%)
Zapisane

Mika :)

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #35 : 2004-01-23, 23:11 »
Emir :) -jednak naszło Was na drugiego prosiaczka? ;)
Zapisane

emir

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #36 : 2004-01-23, 23:18 »
tak, tylko nie wiem jak długo nam przyjdzie szukać tej jedynej świnki, bo chcemy dorwać jakąś w miarę czarną peruwiankę...
klatkę już wyczailiśmy gdzie można właściwą kupić, bo tą co mamy to chyba jest ździebko za mała na 2 świneczki...

więc teraz już czekamy do poniedziałku - bo koleś ze sklepu podjął wezwanie :)

a ja usiłuje ocenić na ile realne są szanse, żeby taką piękność gdzieś znaleźć :)
Zapisane

Mika :)

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #37 : 2004-01-24, 02:38 »
Obdzwoń wszystkie zoologiki i niech sprowadzą na zamówienie ;)
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #38 : 2004-01-24, 09:51 »
Mika, nawet na zamowienie jest ciezko...Ja zamawialam pieknosc w stylu Aarici juz 2 miesiace temu i nic...Nikt podobnej nie widzial...A Warszawa...hmmm...spora...
Teraz juz nawet za bardzo nie czekam bo stan 3 swinki to i tak duzo...Ufff, gdzie ta czwarta spiewajaca???:( Dostalam zdjecia Krowisia, miewa sie dobrze, ale i tak smutno bez niego. Wszedzie gdzie spojrze laciata bialosc i tak cicho....Swineksy juz chyba za nim nie tesknia, a on na szczescie mam nadzieje tez nie, bo mieszka sobie ze swinka Zuzia i juz nauczyl sie jesc mandarynki:) Tutaj zadne tknac nie chcialo! Ostatnio nawet jablka sa be...
Mirek, jaka klatke chcecie kupic???
Kolezanka widziala juz zdjecie Krowisia czy mam jakies podeslac i na jaki adres?
Nie znacie kogos kto wybieralby sie do Katowic w najblizszym czasie? W jednym ze sklepow znalazlam prosia ktorego ktos im podrzucil....Gosc przyniosl zwierza by go sprzedac, odmowili, bo jest dorodly i nikt by go nie kupil, to postawil pusdlo pod klatkami i zwial...Moznaby go przetransportowac do Mikolowa, bo prosiak siedzi juz tam miesiac i nikt go nie chce:( A jest fajny, duzy, bialo brazowy:) Tak sobie mysle ze zasluzyl na duuuuuzo milosci...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedz #38 : 2004-01-24, 09:51 »

psotka

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #39 : 2004-01-24, 14:47 »
giovanna moze za miesiac znow justyna:)))
zdjecie kroweczki jesli masz nowe na adres psotka@mud.pl ladnie prosze!!! bo te z ogloszen widziala i ona i my:))))
klatke mamy upatrzona taka na yyy 70-80cm? z niska kuweta!!! i to za 54zl;))
tylko swinki brak.............. ;P
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #40 : 2004-01-24, 16:38 »
Hej, tez chce taka klate za 54 zl. Tutaj najtanmsza kosztuje 62 i niew wiem czy jest jeszcze dostepna....Kto jest producentem tej waszej klatki?
Wysle zdjecia Krowika i reszty stadka jak zostana obrobione, co do filmiku ktory juz prawie zostal skonczony najpierw musze miec karte telewizyjna.....
Tak wiec ewentualnie jakby swin dalej tam gnil usmiechene sie do Justyne, zostanie prosiecym kurierem hi hi hi :) Naprawde az sie serce kraje jak sie na niego patrzy i mysli o tym jak go "wlascieciel" potraktowal....
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #41 : 2004-01-24, 16:39 »
ferplast mojej
diana skladana
od 5 lat ja mam
Zapisane

psotka

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #42 : 2004-01-24, 19:15 »
yy jakies zoo-animal?? nie jestem pewna:/ klatki sa w obrzydliwych promocjach bo to nowy sklep w dodatku w tychach i nasprowadzali sobie tych klatek tyle, ze nie maja ich gdzie stawiac;)))
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #43 : 2004-01-24, 20:06 »
Aaaaaa to w takim razie jeszcze powodzenia w szukaniu czarnego cuda:) Ale czemu akurat czarne? Pusiak jest super, to prawda, ale ja bym chyba poszukala jakiegos innego kolorku, zeby bylo bardziej pstrokato...:))
Zapisane

kasia

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #44 : 2004-01-24, 20:26 »
hmmm... jak to możliwe, że wczesniej tu nie trafiłam? :?:
Oczywiście mam prosiaczka - młodziutką Pchełkę. Jak dotąd nieokrzesaną momentami ;) Ale pracuję nad nią. Nazwa wzięła się od jej dziwnych zwyczajów - czasami skacze jak kangur  :lol:  A w dodatku jest taka maleńka  :wink:
(tak nawiasem mówiąc to moja 4 świnka)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedz #44 : 2004-01-24, 20:26 »

emir

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #45 : 2004-01-24, 20:40 »
Cytat: Giovanna
Ale czemu akurat czarne?


bo w nocy się w oczy nie rzuca, a mamy nadzieję, że przejmie od Pusiaka dobre cechy (załatwianie potrzeb w klatce) i będzie mogła razem z nią buszować luzem...
a tak na razie to w Gliwicach i Tychach (od czasu kiedy szukamy) nie widzieliśmy żadnych peruwianek... :(

Mika :), no taki mamy szczwany plan, aby jeśli się okaże, że koleś ze sklepu polegnie (bo podjął wyzwanie), obdzwonić te sklepy, które znajdziemy w okolicy... :)
Zapisane

Mika :)

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #46 : 2004-01-24, 21:04 »
Kurcze,że też ja jestem tak ograniczona umysłowo,że nie pomyślałam przed zakupem Niuni żeby nagonić jakiś sklep w poszukiwaniu takiej czarnulki-a tak mi sie podobają.Ot-skleroza nie boli ;) Może siostrę namówię żeby mi na urodziny kupiła? ;)
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #47 : 2004-01-24, 21:16 »
Mika, nie zeby kogos obrazac, ale mowisz kupic kupic kupic....Pamietasz jak plakals po stracie Chrupki? Kupujac nakrecasz bledne kolo! Dopoki proskui sie beda sprzedawac w sklepach dopoty beda istniec hurtownie i nieuczciwi hodowcy, skad wychodzic beda chore zwierzeta. Chcesz nastepnego prosiaka, super, ale moze ktos chce oddac...Dzis widzilam na pl.rec.zwierzaki ogloszenie o dwoch prosiach do oddania, jest tam juz po raz drugi, male maja miesiac. To ogromny klopt znalezc dom dla zwierzaczkow, wiem, sama z ledwosci znalazlam dom dal jednego, a na pocztku mialam do oddania trzy. Teraz juz ich raczej nie oddam, zbyt je pokochalam, gdy nie ten piekielny brak miejsca zatrzymalabym i Krowisia, bo kastracja nie jest kosztowna operacja. Rozejrzyjcie sie zanim pojdziecie kupic prosiaka, byc moze jest ktos, kto chce oddac zwierza za darmo. Pomagacie i stworzonku i czlowiekowi, a przy okazji macie 90% gwarancje, ze zwierz bedzie zdrowy.
Zapisane

emir

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #48 : 2004-01-24, 21:31 »
Giovanna, wezmiesz zwierzaka ze sklepu to zapewnisz mu dobre warunki... poza tym nie każdy sklep jest zły dla zwierzaków... piętnowanie takich, które wyłącznie są nastawione na zysk fajna rzecz - ale czy to coś da nie wiem - zresztą wątek o tym już się tu przewinął...
żal zwierzaków, które znajdują się w opłakanych warunkach... :(

ogłoszenie widziałem - my jednak chcielibyśmy peruwiankę... Mika, może Ty zerknij na to ogłoszenie? prawie czarnulka - z tego co piszą musi to naprawdę być ładny prosiaczek :)
Zapisane

Mika :)

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #49 : 2004-01-24, 22:11 »
Prawda jest taka,że chcieć a mieć to różnica.Większość prosiaczków jest prześliczna,nic tylko zchrupać.Nie mogę się zapędzić bo mam też rodzinę która do czasu będzie wytrzymywała moją miłość do prosiaczków ;) Prawdę mówiąc szukając świnki patrzyłam po róznych ogłoszeniach i nie znalazłam żadnej peruwianki tym bardziej kobitki.A na grupach dyskusyjnych nie bywam.Giovanna jak wiesz obdzwonłam pól Warszawy (ponad 40 sklepów-jak nie więcej) i peruwianki były tylko w jednym-w tym w którym kupiłam chorą Chrupkę.Zaryzykowałam i na szczęście Niunia jest okazem zdrowia.Ten sklep wśród znajomych posiadających gryzonie ma naprawdę dobrą opinię więc podejżewam,że ja za pierwszym razem miałam po prostu pecha.Gdyby nie rodzinka to pewnie hodowałabym całą kolonię ;) A z tą trzecią pisałam przecież z przymróżeniem oka ;) (chociaż z siostrą nigdy nic nie wiadomo)
Zapisane

emir

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #50 : 2004-01-25, 09:49 »
na razie moja miłość do prosiaczków ogranicza się do jednego, z opcją na rozszerzenie na dwa... :) ale jak zacznie mi coś świtać o trzeciej, to z pewnych powodów będę zmuszony sięgnąć po młotek - aby sobie tą myśl zawczasu wybić z głowy ;)
no jeśli się okaże, że miły pan który podjął wyzwanie - poległ, to od jutra zaczynam obdzwaniać sklepy w okolicy :)

PS. wkrótce będę musiał umieścić gdzieś ogłoszenie  kupię sad wiśniowy - patrząc na to co Pusia zrobiła z niedawno przyniesioną gałązką, to boję się myśleć jak będzie z dwoma świnkami... produkcja wykałaczek albo tartak :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedz #50 : 2004-01-25, 09:49 »

psotka

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #51 : 2004-01-25, 10:04 »
mnie sie wydaje, ze lepszy taki sklep w ktorym wiem, ze zwierzaki nie sa chore niz taki pan ktory oglaszal sie ostatnio na ktorejs liscie dyskusyjnej jako hodowca i pisal, ze ma 100 swinek ale czesc ma grzybice i ze po 10, 15zl sprzeda, to wlasnie mnie przeraza bardziej niz sklepy...

jesli chodzi o rozmnazanie to moje zdanie jest takie, ze jak nie mam mozliwosci, miejsca to nie rozmnazam...

problem nieuczciwych handlarzy nie zniknal w przypadku psow i nie ma sie co ludzic w przypadku swinek tez nie zniknie, jedyne co mozna zrobic to omijac sklepy w ktorych trzymane sa chore zwierzaki, u mnie pani w zoologicznym na pytanie czy bierze od prywatnych hodowcow jakby ktos cos przyniosl odpowiedz miala tylko jedna - nie sprzedaje zwierzat z niepewnych zrodel... efekt jest taki - ze w tej chwili jej klatki z prosiakami sa puste - mogla by sprowadzic z bylekad i zarobic a jednak nie robi tego.

Wydaje mi sie, ze bardziej nalezalo by tu pietnowac pseudohodowcow ktorzy wciskaja chore swinki do sklepow zoologicznych niz same sklepy w ktorych czesto gesto sprzedawca nawet nie wie, ze ma chorego zwierzaka. Z drugiej strony - jesli sprzedawca nie zna dobrze hodowli lub z jakiejs hodowli raz przyszly chore zwierzaki sprzedawca powinien znalezc pewniejsze zrodlo.......

Gdybym miala mozliwosc wziecia prosianki takiej jak chce od osoby prywatnej to pewnie bym tak zrobila ale dopiero po wczesniejszym obejrzeniu prosiaka bo nie mam zadnej pewnosci ze zwierze od takiego czlowieka nie bedzie chore...
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #52 : 2004-01-25, 12:40 »
Staram sie to zrozumiec, tym bardziej ze po smierci Aarici sama szukalam podobnego prosia, no i pare osob z tego forum tez poczelo sie za nim rozgladac dla mnie...Niemniej jednak minelo troche czasu, widzialam pare prosiakow podobnych i mnostwo niepodobnych i ciagle cos bylo niedograne. Po prostu nie czulam tej pewnosci ze to jest to jedyne zwierzatko, plus zdrowy rzsadek, ze poki co trzody u mnie az nadto. Wiem, ze sklepy zawszebeda istniec i ze sa rozne sklepy, no i nawet w najlepszym moze sie zdarzyc chore zwierze...Tez uwazam ze ten "hodowca" to prostu ponizej krytyki!!! Niemniej jednak patrze na ten problem namietnego szukania idealnego proska z punktu widzenia osoby, ktora miala ogromny problem z oddaniem mlodych, podkreslam NIEPLANOWANYCH i NIESPODZIEWNYCH mlodych. Dostalam ciezarna miesieczna prosie, oczym nie wiedzialma ani ja ani osoba, od ktorej dostalam Fryge, narodziny pokwikow byly dla mnie szokiem. Zglaszalo sie do mnie wiele osob, i kazda z nich miala jakies wymagania. Jeden chcial albionoska, drugi czarna z czerwonymi oczkami etc...I w ten sposob iles swinek trafia w koncu nie wiadomo gdzie....Poczytajcie sobie jesli znacie angielski: http://members.aol.com/homeforgps/advice2/home.htm
http://www.squeakypigsrescue.co.uk/
Kazdy oczywiscie ma prawo do preferencji wzgledem wyboru swinki, ale tak naprawde chodzi przede wszystkim by w ogole byl prosiak:) Kiedy adoptowalam Frygusie nie zastanawialam sie jak bedzie wygladac prosiaczek, ktory gdzies tam na mnie czekal. Nastawilam sie ze bedzie sliczny i jedyny w swoim rodzaju. I taka jest:) Ja po prstu CHCIALAM SWINKE, nie rozetke, nie czarna czy biala, samca albo samice, tylko MOJEGO PROSIACZKA. Na a teraz mam nawet cale stadko i nie zamienilabym ich na zadne inne:)
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #53 : 2004-01-25, 12:55 »
Jeśli chodzi o sprzedawców:gdy kupowałam chomika (tzn.dostałam go w prezencie ale musiałam go sobie sama wybrać :) ) to poszliśmy do takiego małego sklepu zoologicznego.Upatrzyłam sobie troszkę spasionego dżungarka bo wydawał mi się sympatyczny,poza tym na półkach był wystawiony tylko ten jeden.Więc mówię sprzedawcy,że chcę tego chomiczka.A sprzedawca na to:"Tego chomika ktoś po prostu przyniósł,ja nie mogę zagwarantować,ze jest on zdrowy i długo pożyje bo nie wiem o nim nic.Polecałbym pani jednego z tych" (w tym momencie przyniósł z zaplecza akwarium z kilkoma dżungarkami)."Te są od sprawdzonego hodowcy i mogę zagwarantować,że są zdrowe i młode".I faktycznie,Lukas jest okazem zdrowia,ma śliczne błyszczące futerko.
A jeśli chodzi o świnkę to jak już wielokrotnie pisałam,kupiłam ją chorą i już na pierwszy rzut oka wyglądała na chorą i zaniedbaną.Na dodatek pani w sklepie była święcie przekonana,że to rozetka ("Proszę pani,my tylko rozetki mamy w sprzedaży!") a świnka okazała się bardziej angorką niż rozetką.Tacy niestety są handlowcy-w tym drugim sklepie nastawieni tylko na duży zysk.Aha,ten drugi sklep to "Zoo Afryka" w galerii Auchan,wiec gdyby ktoś był w Bielsku to niech lepiej tam nie kupuje.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

psotka

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #54 : 2004-01-25, 16:30 »
jestem w szoku, dzis widzialam jeden z najlepiej prowadzonych sklepow zoologicznych w moim zyciu. Po 1 sklep byl ogromy, kroliki mialy specjalne wybiegi, norki ooooogggggrooomiate,sciezki to samo zolwie - tez specjalne wybiegi - zero jakiejkolwiek klatki. W klatkach ogromnych byly jedynie chomiczki i szczurki, wszystkie zywe i zadbane do tego wszystkiego pieknie utrzymane akwaria z rybkami przerozniastymi i wielgachne teraria w ktorych sobie mieszkaly weze i inne takie...
ale w najwiekszym szoku jestem ciagle z powodu tych wybiegow dla kroliczkow i zolwi, jesli ktos bedzie w rudzie slaskiej to polecam przaejsc sie z ciekawosci i zobaczyc - sklep chyba anzwya sie koliber - profesjonalny sklep zoologiczny i jest zaraz w wejsciu do ruda slaska plaza - centrum handolowe.

Ceny w tym sklepie sa dosc wysokie ale gdyby w kazdym skpepi zwierzaki mialy takie warunki jak te krolisie i zolwie to byl by to szczyt marzen...
Zapisane

Mika :)

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #55 : 2004-01-25, 22:00 »
Więc tak -widziałam dziś suuuuper prosiaczka (to tak dla Emira i Psotki ;) ) -peruwianka,cała czarna z zawodowym malusim białym znaczkiem międzi noskiem a oczami-wygląda to rewelacyjnie :lol:

Giowanna-głowy nie daję sobie uciąć,ale jak na moje oko był też prosiaczek bardzo podobny do Aarci -namiary -sklep zoo w Forcie Wola

Niestety nie wiem jakiej płci są oba świniaczki -skleroza :?
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #56 : 2004-01-25, 22:19 »
Ja juz nie mam miejsca na nastepnego prosia, zreszta juz tak nie szukam, ogladam i po prostu zachwyacm sie tymi proskami ktore sa...
Co do czarnej peruwianki dal Emira i Psotki to chyba....hmmm...nic z tego nie bedzie. Chyab ze kurier Justyna bedzie ja przez miesiac hodowac u siebie w domu D a pzoniej wyprawimy ja w droge z tuzinem innych prosiow hi hi
Zapisane

psotka

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #57 : 2004-01-26, 08:56 »
heheh;P co do prosiaka to dzis sie okaze czy udalo sie takiego sprowadzic, najpierw bedziemy dzwonic do pana z tychow a jak on nic nie zalatwil to do panow z rudy slaskiej ktorzy dzis jada wlasnie po prosiaczki;P

ech co za zycie i czemu ta wawa jest tak daleko!!! ;P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedz #57 : 2004-01-26, 08:56 »

olc!a

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #58 : 2004-01-26, 18:09 »
Witam wszystkich! Dziś nareszcie mogę się pochwalić wyglądem mojej ukochanej Zuzanny :) Linki do fotek:
http://zwierzaki.org/album_page.php?pic_id=1622
http://zwierzaki.org/album_page.php?pic_id=1623
http://zwierzaki.org/album_page.php?pic_id=1624 (trzecie zdjęcie trochę 'krzywe')
PeeS Ona ma podejrzanie dugie kudełki jak na rozetkę? Czy to nie jest przypadkiem mieszanka? :) Czy może mam zwidy? :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Miłośnicy świnek morskich łączcie się!!!!!!
« Odpowiedź #59 : 2004-01-26, 18:15 »
Ehhhh... mnie się nie wyświetla nic :(
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 55   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.166 sekund z 29 zapytaniami.