Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: mały problem z komputerem :/  (Przeczytany 1553 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
mały problem z komputerem :/
« : 2004-01-07, 16:22 »
Od kilku dni mam problem z komputerem: jak chcę go wyłączyć i robię to wszystko co trzeba ;) to on w ogole na to nie reaguje!! I muszę to robić dwa razy pod rząd (za drugim razem już reaguje)! Na opcję 'uruchom ponownie' reaguje od razu, to samo z 'stan wstrzymania', tylko wyłączyć się go nie da za pierwszym razem :(. Mam Windows XP. Bardzo proszę o pomoc :(.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
mały problem z komputerem :/
« Odpowiedź #1 : 2004-01-07, 17:58 »
Jak ja bym chciała mieć tylko taki problem. Mój ma 2 lata i jak sie wyłączy (a chodzi całą dobe) to musze go startować z 20-50 razy za każdym razem piszczy i rzeźi jak stary traktor.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
mały problem z komputerem :/
« Odpowiedź #2 : 2004-01-07, 18:26 »
ale wcześniej tak nie było, w starym komputerze też się to nigdy nie zdarzało, więc chciałabym wiedzieć co się stało...
Zapisane

Forum Zwierzaki

mały problem z komputerem :/
« Odpowiedz #2 : 2004-01-07, 18:26 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
mały problem z komputerem :/
« Odpowiedź #3 : 2004-01-07, 18:35 »
Z informacji co podalas nic sensownego nie mozna wywnioskowac, jak to sie mowi: to moze byc wszystko, od zbyt wielkiej fragmentacji dysku, przez balagan w windowsie, po uszkodzenie hardwaru. Raczej na odleglosc nie da sie zdiagnozowac po tych danych.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
mały problem z komputerem :/
« Odpowiedź #4 : 2004-01-07, 18:55 »
eee no możliwe że to może być jak napisałeś zbyt wielka fragmentacja dysku albo bałagan w windowsie, całkiem to prawdopodobne ;). Tylko mnie jeszcze ciekawi czemu tak się nie działo w starym komputerze jeśli to przez to tak się dzieje... no ale nieważne ;)... eee niech już zostanie tak jak jest :lol:. Dzięki za zainteresowanie sprawą ;).
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
mały problem z komputerem :/
« Odpowiedź #5 : 2004-01-07, 19:35 »
To może ja pomoge :)
Mój tak zaczął po burzy grzmotło i prad wyłączyli. Początkiem było mało uciążliwe bo wystarczyło pstrykną pare razy ale teraz to mnie już nie śmieszy. Mam nowo wgrany windows xp. Znajomy wyczyścił mi wszystkie dyski (wyrzucił wszystko i wgrał program od nowa) dyski czyszczone często (defragmentacja itp) a komp jak rzęził tak rzęźi dalej.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 27 zapytaniami.