Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Transformacja kota  (Przeczytany 1183 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emilka_old

  • Gość
Transformacja kota
« : 2002-10-26, 22:23 »
Moja kotka od początku była bardzo leniwa....nie miala na nic wiecej ochoty niz na jedzenie i spanie.....stwierdzilam jednak ze musze ja wysterylizowac ale balam sie ze kotka stanie sie jeszcze bardziej ospala i osowiala...po sterylizacja zmiana charakteru kotki bardzo mnie zdziwila. Moja Migotka zaczęła skakać po meblach, drapać mnie po dloniach (czego nigdy przed tem nie robila) Zaczeła też kraść jedzenie z kuchni(kradnie kotlety(pieczone i surowe) ryby.....nawet mi ser ukradla...!!!) Szaleje po domu jak opętana a przy tym towarzyszy jej bardzo glosne pomialkiwanie ,prychanie i buczenie! Podoba mi sie ta "transformacja" to jest zupelnie inny kot.....jestem zadowolona mimo ze kradnie kotlety( i tak nie lubie miesa..fe....ochyda...(martwe zwierzatka)) Dodam jeszcze ze w nocy jest bardzo ozywiona..szczegolnie kiedy chce sie dostac do kazdego pokoju po kolei..a kiedy chce sie gdzies dostac...przerazliwie miauuuuuuuczy!!!
Zapisane

NeTkA

  • Gość
Transformacja kota
« Odpowiedź #1 : 2002-10-27, 11:40 »
Może poprostu chwilowo jej "odbija" Widzisz ja też mam kotka dokładniej 3 i pół miesięczny kocurek i robi to samo. Nie zawsze ale przychodzą dni kiedy poprostu "szajba" mu odbija. może Twoja Migotka się zmieni...  ja mam nadzieje ze nastapi to samo jeżeli chodzi o mojego Killerka
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Transformacja kota
« Odpowiedź #2 : 2002-10-27, 11:57 »
Migotka poltora roku byla leniwym grubasem...a ostatnie pol roku(az pol roku) szaleje..korzysta z zycia:) na szczescie nie chce wychodzic na dwor....nie chce jej wypuszczac gdyz moj poprzedni kotek chodzil sobie na schadzki..i przez to niestety go stracilam....wpadl po samochud :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Transformacja kota
« Odpowiedz #2 : 2002-10-27, 11:57 »

emilka_old

  • Gość
Transformacja kota
« Odpowiedź #3 : 2002-10-27, 11:58 »
Poprawka samochod:) i....siemianowice slaskie sa niedaleko swietochlowic:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.