Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Na życzenie... Basza ;)  (Przeczytany 1995 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
Na życzenie... Basza ;)
« : 2002-11-10, 16:11 »
Ponaglona przez niektórych ;) piszę jak tam Basza. Właśnie mija miesiąc odkąd przywiozłam kociambra do domku. Od tej pory przeżywamy jak to bywa, w zloty i upadki, ale ostatnio więcej wzlotów :spoko: Między nim a Pysią nie ma na razie miłości namiętnej ;) ale też się nie tępią. Współistnieją zgodnie - Pysia ciągle jest tą moją najsłodszą małą wariatką, a Basza głównie śpi. Basza ciągle ma kłopoty zdrowotne i borykamy się z nimi na ile możemy - teraz znowu bierze antybiotyki. :(
Ogólnie mówiąc, toczymy zwykłe, spokojne życie... :spoko: ot i wszystko :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #1 : 2002-11-10, 18:52 »
A coś Ty taka skromna  :?:  

Dopowiem za Cibie, żeby wiedzieli, a co!


Mysza podjęła heroiczny wysiłek walki o Baszę i odwaliła kawał dobrej roboty. Kotuch pięknieje z dnia na dzień (taką mam nadzieję  :oops:  ) robi się coraz bardziej przytulasty i nie tylko nie tępi Małej, ale wręcz wykazuje nić obojętnej sympatii.

Brawa dla Bohaterki  :wink:


a teraz banuj waćpanna :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #2 : 2002-11-10, 18:59 »
*doop* zbanowałam ciem ...  :lol: ... tylko jeszcze nie wiesz...  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedz #2 : 2002-11-10, 18:59 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #3 : 2002-11-10, 19:03 »
AUUUUUAAAA!!! Musiałaś w gowę  :?:   :cry:  :cry:

Dopsze że się mogę odbanować  :lol:  :lol:

Napisz Mysza, jak Baszutek z Pyśką ten tego  :oops:   :P
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #4 : 2002-11-10, 19:09 »
Rozrywka na długie jesienne wieczory:banować się i odbanowywać na wyścigi  :lol: dobrze być mo(r)dką 8)

Osz tyyyy... ten tego ci w głowie?  :P Basza znowu smara i ma dzisiaj hoomorek pod zdechłym  :twisted: we wtorek wetujemy znowu (teraz misio będzie, juhu, wreszcie  :wink: )
Zapisane

NeTkA

  • Gość
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #5 : 2002-11-10, 20:10 »
Heh heh ...  no ładnie nasze moderatorki się bawią   :lol:  :lol:
Myszko co ty taka skromna jesteś?? A cio tak własciwie Baszy było lub nadal jest??  nio i dlaczego nam o tm nie piszesz??  :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #6 : 2002-11-10, 20:18 »
W długie jesienne wieczory to będziemy siedzieć na forum i sępić, kto rozrabia  :lol:  Na gry wojenne czasu nie starczy  :P


Bidulek zasmarkany, co Ty przez niego masz (randki nieformalne z Misiem  ;)  ). Będzie dobrze. Misio go wyzdrowi. Pomiziaj kotuszka od cioci Myszki  :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #7 : 2002-11-10, 21:12 »
Jak na razie złośliwie ciągle trafiam na Nieogolonego  :lol: I co z randek, jak odbywają się pod palmą?  :wink: A Basza dzisiaj mi psichał trochę z krwią i się wystraszyłam  :cry: Nie wiem, przez co to, czy to suche powietrze, czy coś ma w tym nosie gorszego  :(

NeTka, Basza choruje... no właśnie, nie wiadomo do końca... oficjalnie to niezaleczony przewlekły katar, ale ciągnie się już baaaardzo długo i końca nie widać...  :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #8 : 2002-11-10, 21:33 »
Mysza, palmę się wytnie  :wink:

Baszutek ma chyba za bardzo wysuszoną śluzówkę. Ja wieszałam zawsze mokre ręczniki na grzejnikach. Pomagało.  Zapytaj Misia może o jakieś kropelki albo maść na ten nochal. Może trzaby mu inhalację ściągającą zrobić???
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedz #8 : 2002-11-10, 21:33 »

myszka

  • Gość
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #9 : 2002-11-10, 21:38 »
Hiiii, wezmę siekierę następnym razem  :lol: To na pewno doda mi uroku BTW  :wink:  :oops:

No wieszam, ale chyba za mało, uruchomię dziś nawilżacz (ceramiczny, jeszcze po babci  :wink: ) Próbowałam mu zrobić inhalację, ale sobie poszedł (bosh ale ze mnie przegraniec  :oops: ) Nio kropelki to chyba że Miś zamieszka u mnie i będzie mu kropił, bo ja raz próbowałam posmarować mu nochal maścią propolisową i miałam ją potem wszędzie, ale nie tam gdzie powinna była się znaleźć (przegraniec, PRZEGRANIEC  :cry: )  :lol: No nic, powieszę nawilżacz dziś...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Na życzenie... Basza ;)
« Odpowiedź #10 : 2002-11-10, 21:55 »
Cytat: myszka
Hiiii, wezmę siekierę następnym razem  :lol: To na pewno doda mi uroku BTW  :wink:  :oops:

będziesz szalenie seksowna  :lol:

Cytuj
No wieszam, ale chyba za mało, uruchomię dziś nawilżacz (ceramiczny, jeszcze po babci  :wink: ) Próbowałam mu zrobić inhalację, ale sobie poszedł (bosh ale ze mnie przegraniec  :oops: )

Perle kiedyś robiłam inhalację. Do gara (szerokiego i płaskiego) łyżeczkę szałwii, drugą rumianku i do tego centymetr hydrocortizonu w zastrzyku (może być bez). Zalać litrem wody, zagotować, zdjąć z gazu i gotowe do użytku. Trza było zwierza przytrzymać z minutkę nad garem, coby wdychnął i puścić. Za dwie godzinki znuff. I tak kilka razy. Tylko trzym niezbyt nisko nad garem, coby niezbyt gorąca para była. Tak z 30 cm. nad.

Cytuj
Nio kropelki to chyba że Miś zamieszka u mnie i będzie mu kropił, bo ja raz próbowałam posmarować mu nochal maścią propolisową i miałam ją potem wszędzie, ale nie tam gdzie powinna była się znaleźć (przegraniec, PRZEGRANIEC  :cry: )  :lol:

prywatnego Misiaczka w domu?? Ty wiesz, niezła myśl.  :lol:

Cytuj
No nic, powieszę nawilżacz dziś...


Tylko daj znać, czy co pomogło.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 25 zapytaniami.