Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: syjam  (Przeczytany 2057 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cynamon

  • Gość
syjam
« : 2002-08-13, 13:21 »
czy ktoś ma / zna/ stykał się z syjamem????
napiszcie jakie to koty na co dzień. koleżanka, która chce kupić syjama ma dwoje dzieci - jeśli to oczywiście ma jakieś znaczenie :oops:
wszelkie uwagi mile widziane...
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
syjam
« Odpowiedź #1 : 2002-08-13, 13:49 »
Syjam ktorego ja znalem, byl bardzo glosny, "RYCZAŁ" jak lew i byl bardzo niezależny... do dzieci bardziej pleciłbym kota dachowca, doroslego, o juz sprawdzonym charakterze, albo egzotyka, futerko tych kotow jest pluszowe, mieciutkie, przejmne, a przy tym sa bardziej kontaktowe niz brytyjskie.
Zapisane

G.N.

  • Gość
syjam
« Odpowiedź #2 : 2002-08-14, 20:07 »
Cześć
Ze syjamami stykam się regularnie. Hoduję orienty, a te nie różnią się od syjama praktycznie niczym poza umaszczeniem. Z resztą obie rasy krzyżuje się ze sobą.  Mają szczupłą budowę, bardzo krótkie przylegające futerko i zielone oczy (syjam intensywnie niebieskie). W utrzymaniu są niekłopotliwe, praktycznie nie linieją (nie uczulają). Istotnie są to dosyć głośne koty. Czy ryczą jak lew? powiedział bym raczej że beczą jak koza.  :)
Są bardzo kontaktowe, chętnie śpią w łóżku. Lubią z racji krótkiego futra ciepło, ich ulubione miejsca to kaloryfer, lub kolana właściciela. Są aktywne, dużo biegają, bawią się itd. choć nie przejawiaą śladu agresji (przynajmniej moje). Było w Polsce kilka lini ze sporymi tendencjami do agresji i stąd przewijająca się niezbyt pochlebna opinia o nich. Z tego co wiem obecnie wszystkie koty z tych lini zostały wycofane z hodowli.
Jeżeli chcesz ruchliwego kota, który będzie się domagał kontaktu to bardzo polecam. Jeżeli wolisz ciche i mało ruchliwe zwierzątko to pomyśl o innej rasie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

syjam
« Odpowiedz #2 : 2002-08-14, 20:07 »

micha$

  • Gość
syjam
« Odpowiedź #3 : 2002-08-15, 10:32 »
helloł

ja mam syjamke ! jast super kotkiem coprawda ma dopiero rok, ale naprawdenie żałuję ze ją kupiliśmy  :wink: koteczek uwielbia nas, a my jego, cały czas się do nas tuli, czeka na oknie aż wrócimy  :) , troche lata i jest ciekawski - ale to już jest jego natura, przez ten rok nic nam nie zniszczył w domu i naprawde jesteśmy bardzo zadowoloni

pozdrawiam
Zapisane

AniaS

  • Gość
syjam
« Odpowiedź #4 : 2002-08-16, 01:16 »
Michale black sc (wyczytalam z monitora- czyzby reklama forum...? :wink:  :wink:  :wink: ) Piekne pozycje przybiera Wasz kociambr...Glaski i miziaki dla kotki i pozdro i calusy dla malzonki...
Zapisane

micha$

  • Gość
syjam
« Odpowiedź #5 : 2002-08-16, 09:48 »
dzieki Aniu napewno przekaze  :wink:  :wink:  :wink:  

a co do reklamy to zapraszam wszystkich do forum motoryzacyjnego http://autokacik.pl/ubbthreads.php?Cat=  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.