Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Przybłąkał się kot  (Przeczytany 11351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NeTkA

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #30 : 2002-10-20, 12:27 »
No tak to whiskas trzeba odstawić jak widzę.. ale myszko czy z tamtych karm które poleciłaś sa też dla juniorków??
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #31 : 2002-10-20, 12:46 »
Oczywiście, że są. Wystarczy pójść do zoologika (nie do hipermarketu) i poprosić o odpowiednią karmę.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Przybłęda
« Odpowiedź #32 : 2002-10-20, 17:46 »
Aleksjo, jak to TWÓJ kotek to musisz mu jakieś imionko wykombinować :wink:

Viki nie kupuje whiskasa, bo poprostu nie tknie ani kawałeczka, a Gizmo nie kupuję pedigree, bo raz miał wielkie uczulenie i poprostu boimy się o niego, ale przyznam, że do ok.5m-cy był karmiony peedigrepalem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przybłęda
« Odpowiedz #32 : 2002-10-20, 17:46 »

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #33 : 2002-10-20, 18:09 »
Pinczerko, hipermarketowe karmy, to po prostu zmielone odpady i chemia. Jak pies czy kot ma to tak dobrze znosić? Jak myślisz, dlaczego kosztują tak tanio? Bo to pierwszej jakości produkty? Policz sobie i nie osłabiaj mnie więcej!!!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #34 : 2002-10-20, 20:07 »
Cytat: myszka
...nie osłabiaj mnie...


Na wzmocnienie  8)  8)  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #35 : 2002-10-20, 20:18 »
* gulpgulpgulp * uffffff dzięki znów wyglądam normalnie!
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #36 : 2002-10-20, 20:23 »
A jaka karmę powinny jeść pieski?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #37 : 2002-10-20, 20:33 »
Albo gotowanko - ptaszysko, wołowinek lub cielątko z warzywami i wypełniaczem (ryż, makaron, kasza) albo suche - Purina, Eukanuba, Nutra, Bosh, Charli itd. Byle nie Pedirgree Pal, Chappi i inne hipermarketowe karmy.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #38 : 2002-10-20, 21:09 »
Filipek już innej suchej karmy od pedigri pal do pyszczka nie weźmie  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przybłąkał się kot
« Odpowiedz #38 : 2002-10-20, 21:09 »

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #39 : 2002-10-20, 21:15 »
A gotowane? Surowe mięsko?  :?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #40 : 2002-10-20, 23:27 »
Cytat: Aleksja
Filipek już innej suchej karmy od pedigri pal do pyszczka nie weźmie  :(


Bo sie uzależnił. Niestety, ale te najtańsze karmy mają w sobie sporo uzależniaczy. Możesz go przestawić na jakieś 2 - 3 tygodnie na gotowanko, a potem dopiero na nową suchą.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #41 : 2002-10-21, 12:38 »
Przecież Pedigri nie jest wcale tanie  :roll:  :?:
Zapisane

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #42 : 2002-10-21, 14:31 »
Aleksja, przejdź no się do zoologa lub do sklepu przy klinice wet i zobacz takie karmy jak BOSCH, ROYAL CANIN, albo EUKANUBA, jeżeli mówisz, że PP jest drogi to co powiesz o cenach lepszych karm?  :roll: Na wagę złota?  :lol: PP to najtańsze i najsyfniejsze jedzenie dla psa na rynku!!!
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Przybłęda
« Odpowiedź #43 : 2002-10-21, 15:22 »
myszko, jeżeli Ciebie tak bardzo osłabiłam to masz 8)  8)  8)  8) -na wzmocnienie!
Co sądzicie o karmie DARLING?
Gizmo tylko za nia przepada....
A jakie karmy wcinają wasze kociska?
Zapisane

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #44 : 2002-10-21, 19:14 »
Podobno po Darlingu zwierzaki bardzo rzygają  :roll: wolałam nie sprawdzać - ale to też nie najlepsza karma... Favorit, który polecałam dla kota jest chyba też w wersji dla piesków - trzeba wybierac mniejsze zło  :roll:

PS.: Czy ja dobrze Cię kojarzę, Pinczerka, że na pl.rec.zwierzaki piszesz, że szukasz kotka? A co z Twoją kotą, ona jest w końcu Twoja, czy nie?  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przybłąkał się kot
« Odpowiedz #44 : 2002-10-21, 19:14 »

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #45 : 2002-10-23, 18:42 »
Dzisiaj jak wracałam z miasta to zobaczyłam mojego kota kolo innego bloku i to biegającego po trawniku. Poszłam więc zobaczyć co on tam robi. Okazło się że biegał za myszką. Biedna piszczała i skulała się a kot na nią skakał i biegał za nią. Nie mogłam na to patrzeć bo myszki mi bylo strasznie szkoda więc próbowałam łapac kota, nie było tak łatwo ale jakośgo złapałam a myszka sobie poszła  :wink: uffff  :)
PS: Pierwszy raz widziałam myszkę na wolności  :wink:  ;)  :)  8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #46 : 2002-10-23, 19:22 »
Mysza, co robiłaś obok innego bloku  :?:  :?:  I w dodatku maltretowałaś kotka  :grr:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #47 : 2002-10-23, 23:17 »
A co mi się już zabawa nie nalezy? ;) hih...



PS. Jestem ZŁA!!!!! grrrr
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #48 : 2002-10-24, 10:45 »
Cytat: myszka
Jestem ZŁA!!!!! grrrr



Myślałby kto  :roll:  

BTW - jak Basza?? Jak notes?? Dobrze się czują??

 ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #49 : 2002-10-24, 10:50 »
Basza uprawia agresję i miauki związane z niemożnością wyjścia... :( chyba nie da się go zatrzymać tutaj...

...a notes przyjedzie do ciebie w pt ok 19.30 - 20.00, jak wyjdzie z basenu ;)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #50 : 2002-10-24, 12:00 »
Cytat: myszka
Basza uprawia agresję i miauki związane z niemożnością wyjścia...  chyba nie da się go zatrzymać tutaj...


Nie da to się parasola w doopie rozłożyć - ale Polak wszystko potrafi. ;)  Cieeeerpliwości.


Cytuj
...a notes przyjedzie do ciebie w pt ok 19.30 - 20.00, jak wyjdzie z basenu


Tylko mu jaki czepek załóż, bo mu się woda do uszu wlewa  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Przybłąkał się kot
« Odpowiedz #50 : 2002-10-24, 12:00 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Kot przybłęda
« Odpowiedź #51 : 2002-10-24, 15:40 »
myszko(bez xww)wysłałam Ciw iadomość na PRIVA :D
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #52 : 2002-10-25, 15:53 »
Ostatnio kitek przychodzi jeść do domu  :wink: Jakoś nawet mój tata mu pozwala a nawet go karmi :) Dzisiaj pozwoliłam mu posiedzieć ze mną w pokoju, sa tam też papugi i myszoskoczek  ;) Kot miał mordercze instynkty i tzucał sie na klatkie popiego a raz na papugi  :roll: Mój myszoskoczek jest dosyć niemądry-nie zwraca na kota uwgi a jak kot walnął łapą o klatke to Popi go ogryzł. I kto ku kogo zjadł  :?: Jak narazie Popuś (myszek) wygrywa  :o
Zapisane

NeTkA

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #53 : 2002-10-26, 11:43 »
Po dłuższej nieobecności witam ponownie. Aleksja ja mam ten sam problem z moją papugą, ona kompletnie nie zwraca na kota uwagi...  chodzi sobie po podłodze nawet kiedy widzi że kot jest w pokoju, a ja myslałam ze ona bedzie się bała i wykorzysta te swoje skrzydełka... a tu nic  :wink:
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #54 : 2002-10-27, 20:12 »
Moja mama powiedziała ze gdybysmy nie mieli papug i popusia to bysmy go napewno wzieli  :) moze jeszcze troche pomiaucze i sie zgodzą  :?:  :roll:  8)
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #55 : 2002-11-04, 12:40 »
:grr: Kot narobił w domu (w moim pokoju) tak cuchneło ...  :roll: Zaniosłam go tam, pokazałam, nakrzyczałam i dałam klapa  :roll: może pomoże, może juz drugi raz nie zrobi kupy w domu  :roll: jak go tego oduczyć  :?:
Zapisane

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #56 : 2002-11-04, 14:27 »
Nie jest przyuczony do kuwety. Nie bij go (czy twoi rodzice ciebie bili i krzyczeli jak zrobiłaś w majtusie? :?: ) Jeżeli zobaczysz, że się ustawia do kupki albo siusiania, nieś go tam, gdzie powinien się załatwić. Ustaw mu kuwetkę w intymnym w miarę miejscu., żeby miał spokój, żwirek najlepiej jakiś niezbyt pachnący - dobry będzie MRUCZUŚ, wygląda zupełnie jak piasek...
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #57 : 2002-11-04, 20:35 »
Nie biłam go  :roll: dostał lekko po pupie nawet chyba nie poczuł, myślałam ze juz wiecej nie narobi  :roll: a dzisaj znowu  :grr: przyszłam ze szkoly, wyniosłam na dwór, on zrobił siusiu, przynoisłam go do domu a on zrobil kupe pod meblem za jakies 10 minut :grr: mruczusia i kuwete kupiłam  :roll:  no ale co z tego jak on nie umie tam sie zalatwiac  :roll:  :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przybłąkał się kot
« Odpowiedz #57 : 2002-11-04, 20:35 »

myszka

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #58 : 2002-11-04, 20:51 »
Wróć do postu wyżej... napisałam - jak zobaczysz, że się kręci, wsadzaj go do kuwety, nie czekaj aż zrobi, nieś! I tak do skutku. To jest mały kot przecież, nie pamiętam? Nie od rzeczy będzie też włożyć jego kupkę do kuwety i zagrzebać, żeby przeszła charakterystycznym zapachem, to pomoże mu skojarzyć... Aleksja, tak poza tym, to czy kotek robi normalne kupki, takie twarde kiełbaski? Bo one tak długo i strasznie nie śmierdzą... Jeśli ma rzadkie kupki, to może trzeba go odrobaczyć.



PS. Co to za bałwana masz w podpisie?  :?:  :wink:
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Przybłąkał się kot
« Odpowiedź #59 : 2002-11-05, 19:19 »
To jest dorosły kocur. Dzisiaj nie było takiej sutuacji  :? i dobrze  :) jego kupki nie są ani twarde ani rzadkie  :roll: ale cuchną  :?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 28 zapytaniami.