Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PASKUDNIKI!!!!!!!!!!  (Przeczytany 1472 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miauu

  • Gość
PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« : 2002-10-07, 13:04 »
I STALO SIE TO CZEGO SIE OBAWIALAM!!!!!!
UDOSTEPNILAM DWOM KOTKOMPIWNICE BYLO CZYSCIUTO SIKALY NA PODWORKU DZISIAJ JAK POSZLAM SPRAWDZIC CZY W PIWNICY JEST CZYSTO SPOTKALAM TAM NOWEGO KOTA I KALUZE NA KOCYKU---PASKUDYYYYYYY SAME SOBIE SZKODZA JAK SIE TO POWTORZY TO BEDE MUSIALA ZAMKNAC PIWNICE---A TAK SIE STARALAM WSTAWILAM KRATE W OKNO POSPRZATALAM WSZYSTKO TO W TAJEMNICY PRZED MOIM TATA, MAMA SIE ZGADZA A TATA NIE BO TWIERDZI ZE BEDA SIE TAM ZALATWIAC CHCIALAM MU UDOWODNIC ZE  NIE MA RACJI A TU COS TAKIEGO. MOZE WIECIE JAK JE ODUCZYC SIKANIA W PIWNICY???MYSLE ZE TO TEN NOWY KOT,  BO MOJE KICIE JAK JUZ WIECIE CHODZA Z MOIM PSEM NA SPACER I RAZEM Z NIM SIE ZALATWIAJA.

PRZESLANIE DO WSZYSTKICH PIWNICZNYCH KOCURKOW----NIE SIKAJCIE W PIWNICACH!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

NeTkA

  • Gość
PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2002-10-07, 15:13 »
Hmmm...  trudna sprawa. Małe kotki łątwo jest nauczyć gdzie mają się załatwiać, ale te starsze. Poza tym wiadomo że nie siedzisz z nimi w piwnicy i niewiesz kiedy kotki maja potrzebe żeby im pokazać gdzie maja się załatwić. Kiedy to zobaczysz jeszcze raz weź kota  pokaż to co zrobił i skarć go (nie mówię tu o biciu oczywiście)  u mnie to pogło tyle że mój kociak jest młodziutki..
Zapisane

LimLim

  • Gość
PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2002-10-07, 16:22 »
A może trzeba im kuwetę z piaskiem lub żwirkiem postawić - łatwiej wówczas zachować porządek jak kotki nabrudzą.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2002-10-07, 16:22 »

miauu

  • Gość
PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2002-10-07, 19:04 »
:) DZIEKI ZA RADY
O KUWECIE TEZ MYSLALAM, ALE JAK SIE PRZYZWYCZAJA ROBIC DO KUWETY TO NA PODWORKU JUZ SIE NIE BEDA ZALATWIAC.A W KUWECIE TRZEBA ZMIENIAC ZWIREK A NIE JEST TO TANIE-MAM TYGRYSIA KTORY JAK NA KOTKA ROBI OGGGGGROMNE KUPKI I SIKA TEZ NIE MALO.
ALE DZISIAJ NP U MNIE CALY DZIEN PADALO WIEC SIE NIE DZIWIE ZE ZALATWIL SIE KTORYS W PIWNICY.MOZE JEDNAK WSADZE TAM KUWETE......
JESZCZE RAZ DZIEKI WIELKIE ZA RADY PAAAAA :D
Zapisane

Nauni

  • Gość
PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2002-10-07, 19:21 »
a może by im tak postawić przy wejściu do piwnicy, może w ten sposób się nauczą. Moja kotka choć wychodzi non stop na dwór, często wraca do domu się załatwić w kuwete.
Zapisane

miauu

  • Gość
PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2002-10-07, 20:16 »
byloby to super rozwiazanie gdyby nie to ze przed okienkiem piwnicznym nie ma dachu i deszcz ktory ostatnio czesto u mnie pada zalalby zwirek.
ale wielie dzieki, a moze zrobie im kuwete z daszkiem?????ciekawe co na to sasiedzi????
jak nie bylo piwnicy to wpuszczalam te moje dwie kotki na noc i spaly sobie na mojej wycieraczce wstawialam kamien w dzrzwi zeby mogly sie przeslizgnac na podworko w kazdej chwili ale sasiadom przeszkadzal kamien i go wyjmowali :( . kotki na szczescie po wieczornym spacerze z moim psem wytrzymywaly do rana.
to paaaa :D
Zapisane

Nauni

  • Gość
PASKUDNIKI!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2002-10-07, 22:17 »
No cóż sąsiedzi się będą musieli przyzwyczaić innego wyjścia nie mają. Ta kuweta z daszkiem to ciekawy pomyśł :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 25 zapytaniami.