Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Opowiem Wam pewną historie,,,  (Przeczytany 817 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zorba

  • Gość
Opowiem Wam pewną historie,,,
« : 2004-09-12, 13:42 »
Otóż niecałe 2 tyg temu przed moim balkonem jest takie drzwo(jabłoń).Mój tato podlewając kwiaty zaobserwował że cos sie tam rusza,poszłam sprawdzić co sie oakzuje? Iguana:) Najpierw mój tato dzwoni do znajomego weta,wet mowi ze gługo nie pozyje to zwierzątko .Mój tato dzwoni do straszy miejsckiej ta przyjezdża wzywa straż pożarną(bo Iguana nie chciala zejsc) no to straż pożarna ise siluje z zwierzątkiem ,i jakis chlopak podchodzi i sie pyta co oni robia to odpowiadam ze lapia jaszczurke i mu ja opsialam a ten skoczyl jak opatrrzony i zawowal "to moja iguana" i polecial ją sciagnąć,dał sobie na ramie i poszedl razem z faciem ze strazy miejskiej do swojego domu.Chcialabym dodać że ten chłopak jest moim sasiedem i mieszka na 5 piętrze.Okno było widocznie uchylone i ta jego Iguana zeszla po scianie bloku i na drzewo weszla :P Gdyby ten chlopak nie przyszedl zwierzątko byloby teraz w Zoo:) Przez ta przyode moj tato polubil iguany:)
Aha ten facio wet powiedzial że IGUANy potrafia zejsc z 10-pietrowego bloku :shock: jak ja to uslyszlama to mnie przytkalo lol:P
Zapisane

arke

  • Gość
Opowiem Wam pewną historie,,,
« Odpowiedź #1 : 2004-09-12, 22:39 »
Ale superr że wszytko dobrze się skończyło ;) chiałbym mieć iguane
Zapisane

Eli

  • Gość
Opowiem Wam pewną historie,,,
« Odpowiedź #2 : 2004-09-13, 10:39 »
troszke nieodpowiedzialny ten chłopak, skoro pozwolił na takie coś..
wychodząc z domu nalzey zabezpieczyć WSZYSTKIE potencjalne problemy jakie mogą stać na drodze zwierzaka, a przedewszystkim pozamykać okna (no chyba ze choduje sie rybki) a reszte przeszkow pokaze nam sam zwierzak ..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Opowiem Wam pewną historie,,,
« Odpowiedz #2 : 2004-09-13, 10:39 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.159 sekund z 22 zapytaniami.