Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: zółw..jutro..SZYBKO!  (Przeczytany 868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
zółw..jutro..SZYBKO!
« : 2005-07-21, 18:39 »
Witam i od razu przepraszam,za mozliwie zbędny wątek,( bo pewnie w innych było o tym dużo) ale prosiłabym o streszczenie podstawowych wymagań żółwia czerwonolicego, czyli zywienie(słyszałam o jakichś suchych robaczkach), pielęgnacja, pomieszczenie w którym ma być, jego zdrowie.. wszystko.
Wiem,że powinnam dużo wcześniej przygotować sie na przyjecie do swojego domu żółwia,ale sprawa "wyskoczyła" nagle, dowiedziałam sie właśnie przed chwila,ze pewna znajoma starsza pani ma do oddania żółwika -powód? nie ma siły ani chęci zmieniać mu wody... Oczywiście jakąś literaturke na temat żółwia sobie kupię itd,ale chodzi mi o poradę teraz, wszystko o żółwiu od podstaw, bardzo proszę bo to dla mnie wazne i dziękuję z góry
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: zółw..jutro..SZYBKO!
« Odpowiedź #1 : 2005-07-21, 19:10 »
 Co do karmy trzeba ją urozmaicać a gotowe karmy są niezbyt zdrowe :roll: . Dajemy rośliny wodne (np. żęsa wodna , moczarka) ryby (np. gupiki, mogą zyć w jednym akwa z żółwiem), rówież krewetki, małże, ślimaki wodne... jeżeli o czymś zapomniałam to dopiszę później. Akwa około 150 litrów (zalezy jakiej wielkości żółw :roll: ) koniecznie świetlówka UVB, wyspa do wygrzewania. Jeżeli masz jakieś pytania odezwij się na gg 1977521 :wink: Życzę miłej hodowli tych wspaniałych gadów :;d:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Wiedźma

  • Gość
Odp: zółw..jutro..SZYBKO!
« Odpowiedź #2 : 2005-07-22, 17:16 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zółw..jutro..SZYBKO!
« Odpowiedz #2 : 2005-07-22, 17:16 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: zółw..jutro..SZYBKO!
« Odpowiedź #3 : 2005-07-22, 22:47 »
Dobra jest tez stronka http://www.czerwonolicy.waw.pl/ znajdziesz tam mase informacji na temat czerwonolicego.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.