Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: [b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]  (Przeczytany 12589 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mm

  • Gość
chcialabym nauczuc mojego psa aby zalatwial sie w okreslonym miejscu dlatego zastanawiam sie czy istnieje zapach ktory moze mi to ulatwic.
Zapisane

Monik@

  • Gość
[b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]
« Odpowiedź #1 : 2003-02-04, 08:55 »
A co ma do tego zapach, którego pies nie lubi?
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
[b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]
« Odpowiedź #2 : 2003-02-04, 12:17 »
No właśnie co do tego ma zapach ? Ja myśle ze napewno takie zapachy istnieją, może nie których pies nie lubi, ale które nie są dobre dla jego zdrowia, np jakieś farby czy coś. Ale jestem pewna że te łobuzy mają takie zapachy, bo jesli jakie im sie podobają to muszą też jakieś sie nie podobać :) Tak samo jak z żarciem, jedne smakuje, a drugie nie :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

[b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]
« Odpowiedz #2 : 2003-02-04, 12:17 »

Emilka

  • Gość
[b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]
« Odpowiedź #3 : 2003-02-04, 13:36 »
tak sa napewno takie zapachy, np. moj pies nie lubi zapachu alkoholu :oops:  ;) ,mocnych perfum,odswiezaczy do powietrza itp.
ale nie sadze zeby takie nie lubiane zaoachy pomogly Ci w oduczeniu psa siusiania w mieszkaniu :roll:
Zapisane

kapi

  • Gość
[b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]
« Odpowiedź #4 : 2003-02-04, 21:17 »
Chrapcia nienawidzi zapachu cebuli i cytryny!! No i wiadomo drażnią ją ostre zapachy które jednocześnie powodują kichanie - perfumy itp. Ale co zapachy mają do załatwiania? :?:
Zapisane

Bea

  • Gość
[b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]
« Odpowiedź #5 : 2003-02-05, 16:11 »
Czy ja dobrze zrozumiałam  :lol: i MM chcesz oduczyć pieska sikania np na dywan za pomocą solidnego nacierania wspomnianego dywanu cebulą :?: ( :cry: to moja reakcja na wspomnianą cebulę...)
Zapisane

Pasja

  • Gość
[b]czy istnieja zapachy ktorych psy nie lubia?[/b]
« Odpowiedź #6 : 2003-02-24, 17:44 »
Myślę,że żeby  nauczyć pieska załatwiać się w określonym miejscu nie potrzebne Ci żadne zapachy a wystarczy tylko dużo cierpliwości.Wiesz- obserwujesz pieska i kiedy zdradza chęć załatwienia się niesiesz go w to miejsce i jak zrobi to dajesz jakiś smakołyk,kiedy piesek próbuje załatwić się tam gdzie mu nie wolno mówisz stanowczo "FE' i równocześnie niesiesz go na właściwe miejsce.No chyba za bardzo nie skomplikowałam???


Powodzenia
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 27 zapytaniami.