Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?  (Przeczytany 28207 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lupus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 5
Mam 10 tygodniowego owczarka niemieckiego.Karmiony do tej pory na Eukanuba Puppy Large Breed. Na forum są różne opinie na jej temat, głównie negatywne. Zastanawiam się nad Purina Pro Plan? Czy jest lepsza od Eukanuby? Psiak dostaje także raz dziennie 1/4 miarki Caniviton Forte. Zauważyłem, że trzęsą mu się łapki i brak mu jeszcze wyczucia balansu, o koordynacji ruchowej nie wspomnę ( podobno szczeniaki tak mają :).Forumowicze co polecacie?
Zapisane

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #1 : 2010-10-03, 20:14 »
Co do karm to purina pro plan jest ok. Z karm, które mogę jeszcze polecić to Hills i Acana. Na [....]anii jest bardzo dużo o karmach :P
Zapisane

salenne

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 19
  • Branża zoologiczna
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #2 : 2010-10-03, 21:00 »
Purina Pro Plan jest jak najbardziej karmą godną polecenia. Wiele osób zaufało tej karmie i nie słyszałam tak naprawdę jeszcze negatywnej opinii o niej :)
Zapisane
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
Colette

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedz #2 : 2010-10-03, 21:00 »

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #3 : 2010-10-04, 17:43 »
hm, mojej suce nie służy... bardzo na niej gubiła sierść (która swoją drogą była matowa), miała brzydkie kupy i niechętnie ją jadła. Co oczywiście nie znaczy, że karma jest zła - wręcz przeciwnie, jak już napisałam jak najbardziej godna polecenia, jednak psa trzeba obserwować nawet karmiąc go karmą najlepszą z najlepszych - każdy pies jest indywidualny i nie musi mu służyć to co setce innych psów i co ma bardzo dobry skład.
Zapisane

salenne

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 19
  • Branża zoologiczna
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #4 : 2010-10-05, 12:29 »
Dokładnie tak :) Każdy pies zareaguje na dana karmę po swojemu. A wracając jeszcze do tematu Acany (bo miałam o niej napisać, ale potem zapomniałam) to też jest bardzo dobrą karmą. Osobiście wybierałabym pomiędzy Puriną, a Acaną oczywiście patrząc na indywidualne potrzeby pieska. Nie polecam Royala, ponieważ od jakiegoś czasu ta firma trochę bazuje na swojej znanej już marce i jakość pozostawia trochę do życzenia.
Zapisane
"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
Colette

Lupus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #5 : 2010-10-05, 19:40 »
A co sądzicie o Hills?
Zapisane

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #6 : 2010-10-06, 20:00 »
hills również jest bardzo dobrą karmą, ma fajny skład, tłuste granulki (są psy, które nie chcą jeść całkowicie suchych kulek jakie ma np. acana), jednak mojej psicy po mniej więcej miesiącu się znudziła (po kilku miesiącach na acanie dla odmiany znów go kupiła i jadła, ale mniej chętnie niż acanę). Jeszcze co do acany - ma świetną linię karm bezzbożowych, które jak na takie karmy nie są drogie.
Zapisane

minimini

  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #7 : 2011-05-17, 12:08 »
Jeśli komuś zależy na niewysokich cenach to warto zajrzeć na krakvet.pl Ja tam zaglądam ponieważ do każdej karmy dodana jest szczegółowa informacja, którą warto poczytać przed wyborem. To zawsze ułatwia decyzję. Co do karmy Hills to również słyszałam bardzo dobre opinie.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #8 : 2011-06-08, 13:18 »
moim ON-kom dobrze słuzy Royal Canin dla owczarkow niemieckich.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedz #8 : 2011-06-08, 13:18 »

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #9 : 2011-06-14, 13:32 »
ja slyszalam o karmie Brit care ze jest dobra , i fitmin
niedrogie i na razie slyszalam wiele pozytywnych opini
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

wetsklep_pl

  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #10 : 2011-08-17, 19:12 »
Ja także polecam Royal Canin,jest troszkę droższa,ale za to naprawdę dobra. Musisz zobaczyć czy posmakuje Twojemu psu,wtedy zorientujesz się czy zmieniać,zostawiać itd.
Zapisane

maniana

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #11 : 2011-09-28, 16:14 »
A może Taste Of The Wild? Znazłam tę karmę na e-karma.pl Jeżeli chodzi o skład to jest naprawdę bardzo dobry. No i co najważniejsze, bardzo smakuje psiakom :)
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #12 : 2011-09-28, 19:04 »
Moim nie bardzo, nie przepadają tez za Acana , a po Hillsie maja luzne kupy. RC, Bosch i Josera to karmy ktorych uzywam, oczywiscie oprocz mięsa .
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forumowicz11

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #13 : 2012-03-28, 14:31 »
O tak,Acana to również bardzo dobra pod względem jakości,składu karma dla psów. Mam owczarka niemieckiego i wiem co piszę. Sunia zawsze zjadała ją ze smakiem.
Zapisane

Karma

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #14 : 2012-05-23, 15:49 »
Acana lub Royal Canin dla szczeniaków,uważam że to najlepsze karmy,także i dla dorosłych psów. Ważne jest to aby urozmaicać dietę naszych pupili.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedz #14 : 2012-05-23, 15:49 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #15 : 2012-05-24, 13:35 »
No ja niestety już dawno słyszałam że Royal został wykupiony przez pedigree, więc na jakości na pewno trochę spadła. Teraz są bardzo dobre niekomercyjne karmy, np Trovet, Taste of the wild, orijen, nutram, anf, acana, nutro, itd...

Ja niestety straciłam zaufanie do komerchy i takie karmy jak royal, hills, eukanuba, purina (pro plan) po prostu odpadają.
Zapisane

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #16 : 2012-05-24, 16:56 »
royal, hills, eukanuba, purina nie są złymi karmami, ale zdecydowanie niewarte swojej ceny... w tej cenie można kupić lepsze karmy, porównywalne karmy kupić taniej
Zapisane

Ginoros

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #17 : 2012-08-13, 11:19 »
Spróbuj karmy Artemis :) Ma bardzo dużo mięsa, bardzo dobrego. Inne składniki, czyli warzywa, owoce czy zboża też są lepszej jakości. Pies ma bardzo ładną sierść odkąd je Artemis. Poza tym ilość białka w niej jest w sam raz, a jak wiadomo taki pies nie może mieć go za dużo, bo oszaleje :) W każdym razie warto spróbować, można sobie zamówić nawet próbkę na prosimy nie spamować... IBDG
« Ostatnia zmiana: 2012-08-13, 20:17 autor IBDG »
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #18 : 2012-08-13, 18:09 »
Widze tu i nie tylko tu szeroko zakrojona akcję promocyjna. A wysokiej jakości bialko zwierzece jest przyswajane przez zdrowego psa w kazdej ilosci ,wiec nie pisz bzdur.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

barry

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #19 : 2015-09-15, 09:30 »
Witam kupiłem pięknego owczarka niemieckiego z rodowodem miał 9 tygodni i był "ogromną kulką "teraz ma 15 tyg.i podskoczył do góry lecz wyszczuplał strasznie....karmię go na przemian suchą karmą (purina junior) i gotowanym ryżem z marchwią (czasami dodaję surowe jajko)....Nie jestem pewny czy to dobre dla mojego psiaka....

Może ktoś coś doradzi....
Zapisane

gunka

  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #20 : 2015-11-02, 21:33 »
A karma Naturea? Podobno też jest bardzo zdrowa? Znacie ją?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedz #20 : 2015-11-02, 21:33 »

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #21 : 2015-11-23, 14:43 »
Tak,akurat te karmy są mi znane i z tego co się orientuje,to skład maja na dobrym poziomie. Ze swojej strony dla szczeniaczka owczarka polecam Chicopee Puppy Lamb-Rice.
Zapisane

haanka

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #22 : 2016-05-30, 15:45 »
Jak dla mnie bezkonkurencyjne są acana i purina pro plan ;)
Zapisane
Apetete Wyjątkowe miejsce dla miłośników zwierząt

fusska

  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #23 : 2016-10-03, 08:45 »
Ja polecam Kingsmoor z rybą, nie ma tam ani ryżu, ani prosa, jest bez zbóż i glutenu, hipoalergiczna o bardzo dobrym składzie.
Zapisane

KupujeKarme_pl

  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #24 : 2016-10-03, 13:15 »
Jest co najmniej kilka dobrych i sprawdzonych karm zarówno dla szczeniaków jak i psów dorosłych, ja moge polecić Josera, Brit czy Bosch które bez problemu znajdziesz w sklepach internetowych.
Zapisane

gunka

  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #25 : 2018-07-05, 07:22 »
Od pewnego czasu postawiłam na szwedzką jakość i zaczęłam kupowac karmy Bozita, bez dodatków zbóż, domieszek sztucznych składników czy GMO. Skład jest świetny.
Zapisane

fusska

  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #26 : 2018-08-29, 07:15 »
Bozita to tak jak piszesz szwedzka jakość, bez sztucznych dodatków, naturalne składniki odpowiednio zbilansowane!  więc się wcale nie dziwię że ma tak dobry skład i na pewno jeśli nią karmisz swojego psiaka to jak najbardziej dobra decyzja.
Zapisane

sarenka66

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedź #27 : 2018-11-01, 11:08 »
Słuchajcie a co sądzicie o Royal Canin lub ontario? Z tego co czytałam to są to najlepsze karmy jakie można kupić. Według was również tak jest?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jaka Karma dla szczeniaka Owczarka Niemieckiego?
« Odpowiedz #27 : 2018-11-01, 11:08 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 29 zapytaniami.