Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Bryczesy  (Przeczytany 14305 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karino

  • Gość
Bryczesy
« : 2005-07-30, 16:40 »
Jakiej długości (do kostek, wyżej czy niżej) powinny być spodnie do jazdy konnej ? Wybieram się na obóz i obawiam się, że są trochę przykrótkie...  :help:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #1 : 2005-07-30, 17:04 »
mogą być do kostek, mogą być trochę wyżej lub niżej- nie ma znaczenia jeśli masz sztylpy albo oficerki ;) Jesli nie masz to tez nie ma tragedii, wazne, zeby nie byly duzo powyzej kostki..
Zapisane

MagdaSz

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #2 : 2005-07-30, 21:44 »
a ja polecam do bryczesow podkolanowki -> wtedy i sztylpy nie sa niezbedne
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy
« Odpowiedz #2 : 2005-07-30, 21:44 »

xara

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #3 : 2005-07-31, 01:11 »
ważne, żeby leje były na swoim miejscu  :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #4 : 2005-07-31, 09:04 »
co racja to racja :P

Karino

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #5 : 2005-07-31, 09:50 »
No to dzięki, widzę, że mam jeszcze dobre :ok:, temat można chyba zmaknąć.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #6 : 2005-08-01, 13:12 »
To ja sie moze jeszcze przy okazji :P spytam: jakiej firmy najlepiej kupowac brzyczesy, jak poznac ze sa dobre, bo np jak ostatnio mierzylam to "w tylku" byly dobre a w kolanie juz byly jak worki...
Zapisane

Alii

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #7 : 2005-08-01, 13:15 »
jak ostatnio mierzylam to "w tylku" byly dobre a w kolanie juz byly jak worki...
Ja mam zawsze taki problem. Jak sa w tyłku dobre to w nogach za szeroki, a juak w nogach są dobre to się zapiąc nie mogę. Z tej sytuacji wyszłam tak że po prostu sobie bryczesy na miarę zamawiam :P Innej rady dla mnie nie było.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #8 : 2005-08-01, 15:19 »
ale ja mam normalna figure :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy
« Odpowiedz #8 : 2005-08-01, 15:19 »

xara

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #9 : 2005-08-01, 15:41 »
może mierzyłaś jakieś nienormalne bryczesy?  :P
ja nie mam jakiegoś problemu z bryczesami, ale wolałabym by  bryczesy były dobre w tyłku,
nie mogą być za ciasne, bo krępują ruchy
teraz mam Euro Stary i są idealne, ale często kupowałam bryczesy różnych firm w ciuchexach
i nie zauważyłam, by były jakoś dziwnie uszyte
Zapisane

MagdaSz

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #10 : 2005-08-01, 18:05 »
moje jedne sa dziwnie troche uszyte: skorki na kolanach sa centralnie z przodu jak sie je zalozy i trzeba nogawki skrecac zeby byly od wewnetrznej strony  :lol:
no ale to sa moje pierwsze bryczesy  :mrgreen: jako pierwsza w stajni cosa takiego w ogole mialam, tak to wszyscy w getrach/dresach/bryczesach od mundurow ułańskich jezdzili  :mrgreen:
ale to bylo dawno i temu i nie prawda  :;p:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #11 : 2005-08-01, 18:34 »
xara, mozliwe :P
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #12 : 2005-08-01, 22:09 »
ja polecam euro-stara i pikeura!! w pikeurach jezdze juz jakies 3-4lata i w dalszym ciagu sa calkiem niezle coprawda pozaciagane w kilku miejscach ale wogole sie nie mechaca i niezle wygladaja a euro-stary mam rok i wygladaja jak nowe!! zato odradzam amigo!! szczegolnie te z pelnymi lejami!! po kilku jazdach leje pekacja i szwy sie rozchodza!! zdecydowanie je odradzam!!
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #13 : 2005-08-01, 23:19 »
Ja mogę polecić eurostary. Wszystkie inne, które przymierzałam to mi nie pasowały, tak jak Wam. Albo w tyłku źle alb w kolanach. A eurostary mam jak leginsy. Są super! mam już ponad 3 lata i wzsysctko z nimi ok oprócz jednego zahaczenia od pazurka kota :P Do tego cena była jak an eurostaryt atrakcyjna- 200 zł ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #14 : 2005-08-01, 23:22 »
a ja ostatnio sie przejechalam w daslo.. i ohh ahh.. chyba sobie takie zasponsoruje :P
bo teraz mam eurostary i zastanawiam sie czy kupic nastepne eurostar, czy daslo, czy moze masterjangi.. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy
« Odpowiedz #14 : 2005-08-01, 23:22 »

glukoza

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #15 : 2005-08-10, 09:47 »
ja mam eurostary i parkury ale wygodniejsze sa raczej eurostary ;)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #16 : 2005-08-10, 09:54 »
Teraz mam takie zwykłe czarne, nie wiem co za firma ;) Ale chcę sobie kupić USG z pełną layą. Przymierzałam i wygodne :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #17 : 2005-08-10, 16:42 »
a są jakieś płytsze bryczesy, czy wszystkie są takie 'wysokie' ?
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #18 : 2005-08-11, 14:10 »
wszystkie są takie wysokie z tego co wiem, a ostatnio nawet widziałam takie jeszcze wyższe do fraka... fuu...

ja mam Parkura i jestem z nich bardzo zadowolona...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #19 : 2005-08-11, 14:50 »
Ja mam wysokie, ale je sobie tak jakby zawine u gory i wygladaja jak biodrowki ;) Takze tak zle nie jest :P
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #20 : 2005-08-11, 15:40 »
ja zawsze jeżdżę w dość długich koszulkach i tego nie widać więc u mnie też nie jest źle...

niby nie powinno jeździć się w luźnych ciuchach, bo to może być niebezpieczne ale ja tak lubię... mam kurcze kalesony na nogach to już jest dużo hehe...
(pozatym w takiej koszulce mniej widać, że się garbisz... hehe... to zaleta czy wada?? chyba jedno i drugie...)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy
« Odpowiedz #20 : 2005-08-11, 15:40 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #21 : 2005-08-11, 16:17 »
Ja noszę taką fajną kamizelkę na konie, droga była, ale dobrze mi się w niej jeździ ;) Ale widać w niej wszystkei niedoskonałości mojego dosiadu. Moim zdaniem to dobrze, bo przynajmniej zwracają mi uwagę, ze sie czasem zgarbię to skoryguje ;)
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #22 : 2005-08-11, 19:49 »
bryczesy mają być wysokie!
a nie tam jakieś biodrówy, w których przy każdym ruchu tyłek widać ;)
wystarczy, że po ulicy śmigają Barbie, którym stringi spod spodni wystają fuuu  :?
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #23 : 2005-08-11, 21:23 »
nie o to chodzi, żeby stringi wystawały... ale pomyśl 35 stopni, krutka bluzka, chesz się opalić troszkę i nie można chyba, że chesz później być w paski jak normalne spodnie ubierasz...

taa.. ja też mam taką kamizelkę tylko polską, tania była i też wszystko widać...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #24 : 2005-08-11, 21:25 »
no to moze jeszcze krotkie spodenki zaloz o_O

ja bylam po obozie bosko opalona na rękach- w rękawiczki :lol: i co, mam w takim razie zrezygnowac z rekawiczek? :P
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #25 : 2005-08-11, 21:37 »
Cytat: k-hikaru
nie o to chodzi, żeby stringi wystawały... ale pomyśl 35 stopni, krutka bluzka, chesz się opalić troszkę i nie można chyba, że chesz później być w paski jak normalne spodnie ubierasz...
opalać to się można nad morzem, albo nad jeziorem, albo gdziekolwiek indziej
pracując z końmi to akurat jest najmniej ważne czy sobie opalisz brzuszek czy nie,
idąc Twoim tokiem rozumowania to najlepiej byłoby jeździć w samym staniku, albo nawet bez,
bo inaczej zostaną ślady od ramiączek :P
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #26 : 2005-08-11, 21:45 »
no ja też mam rękawiczki... hehe śmiesznie to wygląda... i raczej z nich nie rezygnuję, chyba, że na mojej ukochanej, żeby lepiej konia czuć...

ja zawsze jeżdżę w luźnej bluzce, tylko mówię opinię ludzi w mojej stajni... taa.. jak ja taką bluzkę ubiorę to zaraz bendę czerwona jak stary burak więc nawet nie próbuję...

co nie zmienia faktu, że jak jest 35 stopni i się skacze o 12 w południe co jest wspaniałym pomysłem no ale cóż to naprawdę nie jest przyjemnie...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #27 : 2005-08-11, 22:09 »
Cytuj
opalać to się można nad morzem, albo nad jeziorem, albo gdziekolwiek indziej
pracując z końmi to akurat jest najmniej ważne czy sobie opalisz brzuszek czy nie,
idąc Twoim tokiem rozumowania to najlepiej byłoby jeździć w samym staniku, albo nawet bez,
bo inaczej zostaną ślady od ramiączek Razz

no wlasnie to mialam na mysli :P

Cytuj
no ja też mam rękawiczki... hehe śmiesznie to wygląda... i raczej z nich nie rezygnuję, chyba, że na mojej ukochanej, żeby lepiej konia czuć...

chcialam cos powiedziec ale moze lepiej nie :lol:
moim zdaniem normalnie sie "konia czuje" w rekawiczkach.. :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bryczesy
« Odpowiedz #27 : 2005-08-11, 22:09 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #28 : 2005-08-11, 22:43 »
A co za roznica czy rekawiczki czy nie? Ja tam jej nie czuje ;) Tzn czuje o tyle, że czasem po skokach mam od wodzy ślady jak jeżdżę bez rękawiczek, a bez tego nie ma :lol: Ale to jedyna ;)
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Bryczesy
« Odpowiedź #29 : 2005-08-11, 22:55 »
ja jezdze caly rok w rekawiczkach, nie umiem bez. Jak czasem nie wezme to mi sie paluchy obcieraja i tyle :(
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 32 zapytaniami.