Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Wrzucasz?  (Przeczytany 6845 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Visenna

  • Gość
Wrzucasz?
« : 2002-12-28, 17:06 »
Ja nie za bardzo...wolę sama pójść, dać i mieć pewność, że trafi do zwierząt...
Zapisane

Saba

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #1 : 2002-12-28, 17:12 »
Nigdy nie wrzucam - na żadne cele. Prędzej jeśli stoją w sklepie kosze do których można np żywność wrzucać, ale pieniędzy nigdy.
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #2 : 2002-12-28, 18:02 »
A ja nieraz wrzucam, chociaż wiem, że w większości to oszustwo. Bo jak nie wrzucę, to potem mam wyrzuty sumienia. Ale też wolę pójść i sama dać, wiedzieć że na pewno trafi tam gdzie ma trafić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #2 : 2002-12-28, 18:02 »

Gerda

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #3 : 2002-12-28, 21:05 »
Różnie bywa :P
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #4 : 2002-12-28, 22:11 »
Ja wrzucam zawsze  :idea:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Wrzucasz?
« Odpowiedź #5 : 2002-12-28, 23:45 »
A ja nie wrzucam bo jeszcze takich puszek nie widizałam. Tzn. jak byłam na Helu [na wakacjach] wrzucałam w fokarium codziennie gdy tam byłam- bo  wiadomo było gdzie to idzie i na jakie cele :)... Zeskanuje Wam fotki balbiny jak mi sie jutro przypomni ;))
Zapisane

onka

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #6 : 2002-12-28, 23:52 »
nie, nie wrzucam, bo nie wierzę,że bedą te pieniądze przekazane na cele jakie widnieją na naklejce na puszcze
i chodzi mi o różne "cele" czy to dla dzieci czy zwierzęta itp

wolę przekazać żywność czy jakiś inny sposob pomocy

to jest straszne, że nie ufam takim ludziom w takich sytuacjach (nawet jesli pieniadze zbieraja dzieci  :cry: niestety)
chyba,że to jest jakaś impreza np Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
ale my tu o zwierzętach - a WOŚP to chciałam dac tak dla przykładu - jakby co :)
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #7 : 2002-12-29, 04:17 »
Przyznam się że nie wrzuciłem bo nie miałem okazji  :?

Ale pomagam w inny sposów.
Np. wożę jedzonko dla 120 psów do Rachowa koło Annopola oraz innych instytucji które pomagają zwierzaków  :wink:  ;)
Zapisane

monik

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #8 : 2002-12-29, 13:38 »
To pięknie Zemat!  :wink:  Ja nie wrzucam do takich puszek pieniędzy, bo wiem, że nawet jesli to idzie na zwierzęta to tylko w małym procencie (np. 5 % sumy którą wrzucicie) a reszta idzie na opłacenie "wolontariuszy" co stoją z puszkami i takie tam. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #8 : 2002-12-29, 13:38 »

Elfka Nenar

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #9 : 2002-12-29, 19:44 »
Ja nie mam okazji, raz w szkole dałam, a tak to z koleżankami zbieramy i kupujemy jak już się uzbiera. Mamy teraz kupić wielką karmę w hipermarkecie, bo są takie małe punkciki, a ja mam ch tyle, że będzie tańsza
Zapisane

Monik@

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #10 : 2003-01-13, 13:23 »
A ja WRZUCAM!!!!!!!!!!!!
Najczęściej powtarza się wypowiedź:
Cytuj
Ja nie za bardzo...wolę sama pójść, dać i mieć pewność, że trafi do zwierząt...
 

Przepraszam, a gdzie idziecie i dajecie???????????????
I jeszcze jedna uwaga....jeśli w czasie wystawy chodzi młoda dziewczyna i zbiera do puszki TOZu pieniądze na schronisko, to uważacie, że ona naprawdę na tym zarabia?????
Zapisane

Monik@

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #11 : 2003-01-13, 13:27 »
Przepraszam......ale idąc waszym tokiem rozumowania, to kupując karmę i zawożąc do schroniska, tez nie macie pewności, czy psy ją dostaną. A może jakiś pracownik zabierze sobie do domu dla własnego pieska?
Trochę mi głupio za was, bo jeśli wszyscy tak myślą, to nie dziwię się, że zwierzaki w schroniskach marzną i przymierają głodem.
Wobec waszych wypowiedzi....możecie mi konkretnie powiedzieć, jak pomagacie i co robicie dla tych zwierzaków?
Zapisane

milka004

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #12 : 2003-01-13, 18:51 »
Ja puszek taki co by pieniadze byly przeznaczone na zwierzaki jeszcze nie widzialam, szkoda, no a na ludzi to wole dawac dary jak sa zbiorki ale pianiadze tez czasem wrzucam.

No a tak wogle to monika w koncu wrucilas strasznie dlugo cie nie bylo.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #13 : 2003-01-14, 08:15 »
Po prostu wywalało mnie z forum.
Ja wrzucam, ponieważ lubelskie schronisko nie ma konta, na które można by bezpośrednio wpłacić pieniądze. I uważam, że nie możemy w ten sposób podchodzić do sprawy, bo zwierzaki na tym ucierpią. W końcu to nie musi być duża suma, a jak każdy wrzuci 1 albo 2 zł to nie zbiednieje.
Teraz była w szkołach akcja "Grosik dla Afryki" czy jakoś tak. Uczniowie wrzucali tylko żółte grosiki - wiecie, ile kasy się uzbierało?
Dlatego - wrzucajcie chociaż po złotówce - może dzięki waszej złotówce JEDEN pies nie zostanie uśpiony, bo będą pieniądze na jedzenie właśnie dla niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wrzucasz?
« Odpowiedź #14 : 2003-03-25, 09:39 »
Cytat: Monik@

Dlatego - wrzucajcie chociaż po złotówce - może dzięki waszej złotówce JEDEN pies nie zostanie uśpiony, bo będą pieniądze na jedzenie właśnie dla niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja wrzucam......Choćby po złotówce.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #14 : 2003-03-25, 09:39 »

Czuczi

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #15 : 2003-03-25, 14:39 »
Czasami wrzucam ale jak tylko widzę uczciwego człowieka!!! wolę przesłać pieniądze na konto jakiegoś schroniska!!
Zapisane

m@gd@

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #16 : 2003-03-25, 14:42 »
Ja wrzucam. Jakos nie umiem przejść obojętnie.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #17 : 2003-03-26, 07:46 »
Czuczi: to podziel się jakimś numerem schroniskowego konta!!!!!! :shock:  :shock: Bo skoro wolisz, to pewnie wysyłasz i znasz!
Zapisane

SKR

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #18 : 2003-03-27, 18:51 »
Ja czasem wżucam, ale żadko spotykam takie puszki. Czasem w naszej szkole sa takie akcje i niektórzy przynosza karmę koce itp. a potem jacyś uczniowie i jakiś nauczyciel jadą do schroniska i to wszystko przekazuja. Jak ostatnio (w zeszłym miesiacu) była ta akcja to tyle się rzeczy uzbierało ze mówie wam. a ja kiedyś tez dawałam na konto schroniska dla kotów w konstancinie. :)  :)  :)  :)
Zapisane

Clickerka

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #19 : 2003-03-27, 20:45 »
Ja robię tak samo jak SKR, raz sama robiłam akcję zbierania rzeczy. Tylko raz widziałam ludzi którzy na to zbierali (byli ze szkoły).
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wrzucasz?
« Odpowiedź #20 : 2003-03-28, 09:25 »
Cytat: Clickerka
Ja robię tak samo jak SKR, raz sama robiłam akcję zbierania rzeczy. Tylko raz widziałam ludzi którzy na to zbierali (byli ze szkoły).


Ja też zawsze sama robię....A ludzi z mojej szkoły to się nie da pogonić....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #20 : 2003-03-28, 09:25 »

ZEMAT

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #21 : 2003-03-29, 13:51 »
Cytat: Wiktoria
[..]
Zwierzę
nie
jest
rzeczą
!!!!!!!


Zastanawia mnie ten twój podpis  :twisted:  Jak ci się nie podoba to proszę przejdź gdzieś w inne miejsce
Tu spotykają się fascynaci zwierząt a nie przeciwnicy.
Z drugiej strony twoje posty niczego nie wnoszą na forum.
Więc nie śmieć  :grr:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #22 : 2003-03-29, 14:08 »
Niby dlaczego podpis "zwierze nie jest rzeczą!" jest twoim zdaniem lewy?
Np. mi sie podoba, bo zwoerze niejest rzeczą tylko żywym stworzeniem którym się trzeba opiekować...to na wypadek gdybys to moze źle zrozumiał  :P
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #23 : 2003-03-29, 14:13 »
Zwierze jest istotą myślącą i czującą może inaczej niż człowiek.
To człowiek też jest rzeczą??
Mi się nie wydaje abym był rzeczą  :(
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #24 : 2003-03-29, 14:17 »
Nie wydaje  mi sie aby wiktoria napisala że czlowiek jest rzeczą.
To po prostu twoja ynteligencja tak to pojęła  :P
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #25 : 2003-03-29, 14:20 »
Mysz naucz się czytać bo sobie coś dodajesz :lol:
Napisałem : To człowiek też jest rzeczą??
To chyba jasne ale widać nie dla ciebie :lol: więc chciałbym usłyszeć odpowiedź :P :)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #26 : 2003-03-29, 14:32 »
Ech widocznie mojemodpowiedzi nie dla wszystkich sa jasne...moze tylko ja je rozumiem... :(
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wrzucasz?
« Odpowiedź #27 : 2003-03-29, 15:21 »
A ja nigdy nie wrzucam, bo wiem co robią z tą kasą, niby czemu szef jeździ mercedesem? Te pieniądze nie idą na zwierzęta tak samo jak Caristas nie zbiera odzieży dla potrzebujących, puźniej sprzedaje to wszystko do ciucholandów. Wole zrobić sama coś co pomoże zwierzęciu, nie tylko psom lub kotom. Przez mój dom przewineło sie naprawde dużo biedaków, wyrzutków, połamańców itp. od gołębi, wróbli, po zające, gawrony, dzięcioły i ptaki drapieżne. Wszystkie wyzdrowiały i wróciły na wolność całe i zdrowe, jeżeli był jakiś ptak np. pustułka to zawoziłam do ogrodu po wstępnym wykurowaniu ptaka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #27 : 2003-03-29, 15:21 »

zyraffka

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #28 : 2003-03-29, 17:10 »
Ja czasami tylko wrzucam, ale jeśli coś to wpłacam do aszej baby od bioli, bo oi jerzdzą do schronisk i wiem na co idzie kasa :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wrzucasz?
« Odpowiedź #29 : 2003-03-29, 20:33 »
Cytat: ZEMAT
[..]



Zastanawia mnie ten twój podpis  :twisted:  Jak ci się nie podoba to proszę przejdź gdzieś w inne miejsce
Tu spotykają się fascynaci zwierząt a nie przeciwnicy.
Z drugiej strony twoje posty niczego nie wnoszą na forum.
Więc nie śmieć  :grr:


Coo? Napisałam "nie jest!" co nie znaczy, że człowiek jest!! Zemat, o co Ci chodzi?? Napisałam to, bo niektórzy ludzie traktują zwierzę jak rzecz!!

ZEMAT, O CO CI CHODZI???????????

Aha...Czyli moje posty NIC nie wnoszą.....aha.....czuję się obrażona....jak możesz.......

Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.143 sekund z 27 zapytaniami.