Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Wrzucasz?  (Przeczytany 6843 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monik@

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #30 : 2003-03-31, 08:51 »
Cytat: harpia
A ja nigdy nie wrzucam, bo wiem co robią z tą kasą, niby czemu szef jeździ mercedesem? Te pieniądze nie idą na zwierzęta

No i właśnie dzięki takiemu podejściu 95% Polaków, psy w schroniskach przymieraja głodem! Brawo!!!!!!!!
ZEMATTTTTTTTTTTTT!!! Mam nadzieję, że źle przeczytałeś!
Zapisane

myszka

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #31 : 2003-03-31, 09:07 »
Zemat, ja wszystko rozumiem, ale chyba miałeś chwilowe zaćmienie wzroku?  :shock: Przecież tam pisze, że NIE jest rzeczą... :|
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #32 : 2003-03-31, 10:00 »
Powiem Wam z punktu widzenia osoby, która prowadziła i prowadzi nadal zbiórke dla Przytulisk Prywatnych.
Wolę osobiście jak otrzymuję Karmę czy coś innego dla zwierzaczków i bezposrednio ją zawożę. Zawsze w takich przypadkach mam pokwitowanie od osoby z danego przytuliska że daną ilość rzeczy odebrała. Więc każdy może z darczyńców sprawdzić, gdzie jego rzeczy zostały dostarczone.
Co do pieniążków.... w moim przypadku sprawa wyglądała tak.... wiele osób pamięta jak cięzko nieraz było przewieść 20 kg. karmy i ile to kosztowało. Z różnych stron przychodziły słowa, że miłośnicy piesków czy kotków wolą przesłać pieniądze niż płacić kurierowi za przewiezienie przesyłki. Na samym początku odbywało się to listami poleconymi, aż postanowiłem, że założę konto, tylko poinformowałem wszystkich, potencjalnych darczyńców, że raz lub dwa razy do roku, będę chciał się rozliczyć z pieniążków które wpłynęły na konto OOPZ. Jeśli nie ze wszystkimi (z przyczyn zrozumiałych) to przynajmniej z przedstawicielami oddziałów OOPZ, którzy później wyciągi z banku jak i faktury i dowody przekazu rzeczy zakupionych za te pieniądze na życzenie darczyńców okażą.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #32 : 2003-03-31, 10:00 »

Monik@

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #33 : 2003-03-31, 11:37 »
Oczywiście, że tu masz rację. Ale uważam, że jak np. w czasie wystawy chodzą młodzi ludzie i zbierają do puszek - to co najmniej dziwnie świadczy o naszym współczuciu, jesli nawet złotówki nie wrzucimy.
P.S. Śmieszy mnie, jak ktoś mówi "ja nie wrzucam, ale za to wpłacam na konto schroniska" a jak się pytam o numer - to ciiiiiiiiisza.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Wrzucasz?
« Odpowiedź #34 : 2003-03-31, 13:41 »
Ja nie wrzucam. Mamy doświadczenia. Byłam w fokarium to wrzucałam TAM do skrzynki i to nie mało, bo miałam pewnośc, ze tego nikt inny sobie nie weźmie ;)
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #35 : 2003-03-31, 16:33 »
A skąd wiesz że ktoś to sobie wzioł?
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #36 : 2003-04-03, 11:50 »
Cytat: harpia
A ja nigdy nie wrzucam, bo wiem co robią z tą kasą, niby czemu szef jeździ mercedesem? Te pieniądze nie idą na zwierzęta tak samo jak Caristas nie zbiera odzieży dla potrzebujących, puźniej sprzedaje to wszystko do ciucholandów. Wole zrobić sama coś co pomoże zwierzęciu, nie tylko psom lub kotom. Przez mój dom przewineło sie naprawde dużo biedaków, wyrzutków, połamańców itp. od gołębi, wróbli, po zające, gawrony, dzięcioły i ptaki drapieżne. Wszystkie wyzdrowiały i wróciły na wolność całe i zdrowe, jeżeli był jakiś ptak np. pustułka to zawoziłam do ogrodu po wstępnym wykurowaniu ptaka.

 nIE CZUJE SIĘ ABYM POMAGAŁ LUDZIOM
PONIEWAŻ LUDZIE JUŻ MNIE TAK WIELE RAZU ZROBILI W BANBUKO A JAK NARAZIE ZWIĘRZĘTA "NIE"
ŻADEN PIES MNIE NIE UGRYZŁ A MIAŁEM WIELE PRZYPADÓW AGRESYWNYCH PSÓW  8)
Zapisane

Essi

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #37 : 2003-06-06, 09:16 »
Na ulicy nie daję nigdy, ale w sklepach zoo stoją puszki z TOZ-u na bezdomne psy i koty - wtedy wrzucam. Zawsze daję też jak jestem w siedzibie TOZ-u, np. przy okazji płacenia podatku za psy.
Zapisane

sabriel

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #38 : 2003-06-15, 21:02 »
U mnie zbiera czasem taka pani w Leclercu, zawsze jak ja widzimy to wrzucamy z mama jakis grosik (obie jestesmy psiary). Pani juz nas rozpoznaje. Niestety mowila nam ze inni ludzie nie sa tak chojni.
 Szkoda. :(
Wiecie w supermarketach stoja czasem takie pojemniki , do ktorych mozna wrzucac jedzenie dla bezdomnych zwierzat. I ludzie z tych pojemnikow wybieraja jedzenia dla swoich psow bo szkoda im wydawac wlasnych pieniedzy. :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #38 : 2003-06-15, 21:02 »

zly_pies

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #39 : 2003-07-02, 11:03 »
Nie wrzucam bo: kiedys zlapalam panienke,  ktora chodzila z puszka i zafoliowanym drukiem podziekowania za darowizne, jaka kiedys wplacila na schronisko, okazalo sie ze to narkomanka  :grr:  , ale to co miala w skarbonce zostalo wplacone na konto tego schroniska  :o  
Pozdr..........!
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Wrzucasz?
« Odpowiedź #40 : 2003-07-02, 12:16 »
U mnie nie zbierają na schroniska :(
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Doris

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #41 : 2003-07-02, 13:03 »
czasami coś wrzuce
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #42 : 2003-07-04, 16:05 »
Ja najczesciej wrzucam do pewniejszych zrodel.
Np. przymocowana skrzynka na pieniadze w schronisku...
 :)
Zapisane

Agatka **

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #43 : 2003-07-04, 17:28 »
Ja wrzucam takiemu panu. Zawsze na pełną torbą puszek i saszetek krmy dla kotów i je dokarmia. jemu ufam. Zawsze mu daje albo karme albo pieniadze na nią.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #44 : 2003-07-06, 10:45 »
HEH JA TEZ NIE WIM O CO ZEMTAOWI CHODZI A pszuek nie wrzucam choazc woel puszke od kasy...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #44 : 2003-07-06, 10:45 »

Elwirka

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #45 : 2003-07-07, 19:14 »
ja jeżeli znam te osoby to daję a znam trochę towarzystwa z okręgu śląskiego i zawsze mogę się dowiedzieć czy danego dnia jest taka zbiórka czy to oszustwo :wink:
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Wrzucasz?
« Odpowiedź #46 : 2003-07-16, 11:42 »
Ja wolę wrzucić coś do kosza w supermarkecie.
Zapisane

Kira

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #47 : 2004-04-09, 12:35 »
:) Wrzucam  nie zawsze ale kiedy trafie na pusze dla zwierzat to wrzucam... :wink:
 ;) zwierzakom pomoc sie nalezy
umnie czesto bywa zbiorka i pieniedzy i karmy na przytuliska  schroniska :) duuzo zbieraja.. :)
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Wrzucasz?
« Odpowiedź #48 : 2004-04-09, 17:46 »
Ja nie wpłacam...  :-x
Zapisane
-

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Wrzucasz?
« Odpowiedź #49 : 2004-04-10, 14:50 »
ja raczej nie wrzucam  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

pola

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #50 : 2004-04-10, 14:54 »
ja wrzucam jeśli wiem że to pewne źródło i akurat mam przy sobie kasę ;)
więc zaznaczyłam <czasami>
chociaz rzeczywiście -wole dac bezpośrednio w schronisku albo w szkole gdzie sama z nauczycielkami organizujemy takie akcje i wtedy jestem pewna że ta kasa pójdzie na schronisko :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #50 : 2004-04-10, 14:54 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Wrzucasz?
« Odpowiedź #51 : 2004-04-10, 15:02 »
Jak mam akurat drobne to wrzucam, i o ile wiem, że jest to wiarygodna akcja. Niestety zazwyczaj w sklepie płacę kartą i rzadko miewam drobniaki w portfelu :?
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #52 : 2004-04-11, 16:01 »
Ja nie wrzucam.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Wrzucasz?
« Odpowiedź #53 : 2004-04-11, 17:40 »
Co miesiąc od ponad 4 lat wysyłam pieniądze na konto wrocławskiego schroniska [ktoś tu dociekliwie pytał o numery kont- nie podam, bo musiałabym wejść do m-Banku, gdzie mam zdefiniowany przelew, kalendarzyk z numerem mam w domu, a jestem w firmie- tak, wiem, że są święta!]. Mam już całą kolekcję zdjęć zwierzaków z podziękowaniami, no i wspomniane kalendarzyki. Dawniej przez kilka lat wysyłałam też na konto Fundacji Animals. Przestałam po aferze, jaka wybuchła właśnie przed kilkoma laty. Od czasu do czasu dostaję jeszcze korespondencję od Animalsów. Może Wy wiecie, czy warto im zaufać? A do puszki nie wrzucam, bo tylko raz zdarzyło mi się spotkać pana, którego poznałam w siedzibie wrocławskiego TOZ, a tak to widuję nieznane mi osoby. Kiedyś do drzwi zadzwoniły dzieci, prosząc o datek na zwierzęta, ale wyjaśniłam, że sama wpłacam. Dałabym chętnie, ale czy nieznanym ludziom można ufać? A w sklepie jeszcze nie widziałam zbiórki na zwierzęta.
Zapisane
IBDG Wrocław

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Wrzucasz?
« Odpowiedź #54 : 2004-04-13, 10:44 »
u nas nawet nie zbierają :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Roxette

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #55 : 2004-07-10, 11:58 »
Nie spotkałam jeszcze ani razu w swym życiu zbierających pieniądze dla zwierząt w sklepach :roll:  :wink:
Zapisane

whiper

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #56 : 2004-07-10, 15:13 »
Jesli mam możliwosc to zawsze staram się wrzucic chociaz pare złotych  ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #57 : 2004-07-10, 21:46 »
Cytat: Roxette
Nie spotkałam jeszcze ani razu w swym życiu zbierających pieniądze dla zwierząt w sklepach :roll:  :wink:

o, dokladnie :P tez nigdy nie spotkalem takich osob...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wrzucasz?
« Odpowiedz #57 : 2004-07-10, 21:46 »

Roxette

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #58 : 2004-07-10, 22:01 »
A to zbieranie w sklepach jest bardzo dobrym pomysłem :idea: To jest miejsce....aby poznęcać się czy podręczyć ludzi :P  :P  :P Ja przynajmniej zamiast "nakarmić" swoje pryszcze za 1 zł poparłabym wspaniałomyślną ideę :P  :P  :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Wrzucasz?
« Odpowiedź #59 : 2004-07-10, 22:12 »
Jak zbierali w szkole pieniądze to wrzucałam. :)
Ale poza szkołą nie spotkałam się z np. zbieraniem pieniędzy w hipermarkecie...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 28 zapytaniami.