Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Zwierzaki  (Przeczytany 6021 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« : 2002-08-11, 15:31 »
Jakie zwierzątko wybrać?
Zapisane

myszka

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #1 : 2002-08-11, 15:38 »
Zagłosowałam na szczurcia, a to z kilku przyczyn:
raz:sama bym chciała  :lol:
dwa: jest łatwy do kupienia i dość tani w utrzymaniu
a trzy:jest BARDZO inteligentny i kontaktowy, oswaja się jak pies!
Zapisane

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #2 : 2002-08-11, 18:56 »
Hmmmmmmmmm......................A jest kontaktowy??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwierzaki
« Odpowiedz #2 : 2002-08-11, 18:56 »

myszka

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #3 : 2002-08-11, 19:41 »
Szczurek, Matusiu, to jeden z NAJBARDZIEJ kontaktowych gryzoni...dobrze wychowany i "zakochany" w właścicielu reaguje na swoje imię, jest skory do pieszczot, noszenia na ramieniu, itp.  :D
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #4 : 2002-08-11, 20:51 »
Ja proponuje szczurcia. Bo sama mam szczurki i wiem jak się przywiązują, jakie są wesołe, radosne no i wogóle. :wink:
Zapisane

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #5 : 2002-08-12, 12:57 »
No tak właściwie to na szczurcia nie ma żadnych przeszkód bo nikt nie ma do nich uprzedzeń i nikt się ich nie boi w mojej rodxinie.
Zapisane

Ola

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #6 : 2002-08-15, 22:30 »
Ja również uważam że szczurek, jest bardzo inteligentny i przywiązuje się do właściciela, można go parę rzeczy nauczyć..
Jeśli chodzi o szynszyle podobno nie lubi noszenia na rękach i jest bardziej dzika....
burunduka    - nie znam, wiec tu nie moge sie wypowiedziec
myszka - jest mala i slabo przywiazuje sie do wlasciciela, nie reaguje na imie, jak ja sie bierze na rece moze uciec
chomik - to samo co myszka, jest od niej bardziej towarzyski
świnka morska - moim zdaniem jest troszke nudna, siedzi i tylko by sie przytulala, pozatym glosno kwiczy co moze wkurzyc...
 
To moje zdanie
Zapisane

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #7 : 2002-08-16, 14:32 »
Hmmm....... Widzę że wszyscy w tej ankiecie faworyzują szczurki! No ale tak. Czytałam że jak szynszyle się bierze na ręce od pierwszego dnia to później już tak nie uciekają jak byś go próbowała wziąć na recę tydzień po.
Zapisane

Abakus

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #8 : 2002-08-20, 23:40 »
Witajcie :)
Ja sie chyba troche wylamalem i moj glos dalem na swinke morska, jest to bardzo modre zwierzatko. Mialem kiedys taka swinke ktora ja wstawalismy  rano ona biegla szybko z wielkim kwikiem i tak nas witala :D .Niestety juz niezyje :cry:
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwierzaki
« Odpowiedz #8 : 2002-08-20, 23:40 »

Monik@

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #9 : 2002-08-21, 08:57 »
Głosuję na szczurka. Miałam w życiu dwa. I chociaż szczur szczurowi nierówny (nie każdy jest tak samo inteligentny) to rzeczywiście są bardzo kontaktowe.
Zapisane

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #10 : 2002-08-21, 11:41 »
Dzięki za głosy tylko że dalej faworyzujecie szczurki!!!
Zapisane

milka004

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #11 : 2002-08-21, 13:59 »
Ja myslalam ze juz jestes zdecydowana na szylke. :)  No ale ta ankieta byla downo wiec moze juz nie wazna, na ale posty nawet dzisiejsze, hmm... :?: to jak z ta szylka w koncu jest
Zapisane

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #12 : 2002-08-21, 21:03 »
No wiesz.... Jaqestem zdecydowana na szylka tylko że chcę się dowiedzieć co inni chcą mieć i lubią jakie zwierzaki.
No i wszyscu lubią szczurki
Zapisane

milka004

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #13 : 2002-08-22, 09:55 »
A ja tam lubie wszystkie zwierzaczki i na twoim miejscu mialabym ogromny problem jakiego zwierza wziasc do domu. Jak bym 4,5 lat temu nie kupila Dianki to pewnie dzisiaj biegalabym z jakims psiakiem :D . No coz psiny rodzice nie chca kupic  :cry: wiec jak tylko bede miala okazje to odrazu zakladam jakis zwierzyniec chocby u siebie w domu. A narazie spotykac sie z pieskami moge tylko na podworku, no i jak nic nie bedzie stalo na przeszkodzie to od poczatku roku szkolnego mam zamiar pomagac w schronisku.  :)
Zapisane

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #14 : 2002-08-22, 13:23 »
Fajnie..... No ale ty specu od szynszyli powiedz mi czy ty masz jednego szynszyla czy dwa?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwierzaki
« Odpowiedz #14 : 2002-08-22, 13:23 »

milka004

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #15 : 2002-08-22, 18:59 »
Dwa...-chcialabym mies i to bardzo, no ale mam chocaiaz jedna szylke ale za to rozrabia za dwie ;)
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #16 : 2002-08-23, 11:56 »
Fajnie, że wybierasz szynszyla :lol: Lecz te zwierzęta kojarzą mi się z dzikością i uciekaniem, ale to przez właściciela szyszyna które poznałam. Jest to kolega mojego kuzyna i on się znęca nad swoim zwierzakiem. Zwróciłam mu uwagę, ale co on będzie jakiejś baby słuchał? Jak złapie biedne zwierzątko to je bierze za ogon i mu karuzele robi! Mały sadysta
Zapisane

milka004

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #17 : 2002-08-23, 12:42 »
A mozesz temu koledze twojego kuzyna walnac odemnie w zeby i to zak mocno zeby mu sie cala szczeka polamala????!!!!!!!!!!
Jak bym tylko mogla go spotkac, nie mogl by liczyc na to ze jeszcze kiedykolwiek zrobi cos swojemu zwierzowi juz ja o to bym zadbala :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:
Zapisane

matusia

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #18 : 2002-08-23, 17:01 »
Byłam dzisiaj na giełdzie zoologicznej i widziałam wszstkie zwierzaki jakie tylko można było sobie wymarzyć. Burunduków nie było bo było za gorąco :(  No ale były SZYNSZYLE!!!!!!!!! NO I TCHÓRZOFRETKI bardzo fajne zwierzaki No teraz mam dylemat. Czy kupić tchórzofretkę która śmierdzi jak z klopa dworcowego czy kupić szynszyla troszku mniej kontaktowego i nocnego????? :?  :roll:  :?:
Zapisane

Ann

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #19 : 2002-08-23, 18:50 »
... hmmm.... nie mam pojęcia, co Ci doradzić (bo nigdy nie miałam ani tego, ani tego... ^^), ale wiem, że ja bym raczej wybrała szynszyla... :roll:
Zapisane

Ann

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #20 : 2002-08-23, 18:53 »
Wybierz szynszyla! ^^
Wybierz szynszyla! ^^
Wybierz co chcesz! ^^
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwierzaki
« Odpowiedz #20 : 2002-08-23, 18:53 »

milka004

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #21 : 2002-08-23, 19:06 »
Ja o fretkach zbyt duzo nie wiem. Sa miesozerne i dlatego towarzyszy im nie zbyt mily zapach. Fretki tak samo jak i szynszyle(po oswojeniu) sa bardzo towarzyske i obi tak samo potrzebuja duzych klatek, a takze lubia ciemne tunele i norki. No i fretki mozna wyprowadzac na spacerki czego niestety z szylka nie mozna zrobic, ale za to szylka wynagrodzi nam to na wybiegu swoimi skokami, laszeniem sie...
Chociaz slyszalam ze fretki czasem z byle powodu(powod byle jaki dla nas dla nich pewnie jakis jest) potrafia ugrysc. Lecz to tylko slyszalam co podkreslam zeby czasem jacys milosnicy fretek mnie nie zbluzgali tylko sprostowali wiadomosc.
Znalazlam jakies stronki ta mi sie wydaje najciekawsza:
http://republika.pl/erato/
A tu jeszcze jakies inne:
http://strony.wp.pl/wp/tchorzofretka/
http://fretki.it-solutions.pl/
Jak juz zaczelam czytac te stronke to te zwierzaki sa bardzo ciekawe, fajniutkie i milutkie, tylko te klatki jeszcze wieksze niz dla szynszyli trzeba...
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #22 : 2002-08-29, 11:04 »
Ja miałam myszkę ( 2 lutego umarła  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: )i chciała bym znowu ale zagłosowałam na szynszylę bo to urocze zwierzątko. Moja myszka była chora i grzeczna. wybieram myszkę na drugie miejsce
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Chomik :))
« Odpowiedź #23 : 2002-08-29, 11:37 »
Ja głosuję na chomiczka, gdyż sama mam tego kochanego stworka i bardzo go lubię. Bawię się z nim. On sie po mnie wspina i ma bardzo milutkie futerko. Fakt... To nie jest to co szynszyla, czy jakiś "mądrzejszy" ssak... Ale nie mogę mieć innych gryzoni. JA KOCHAM CHOMIKI :)))))))))))))))
Zapisane

Ann

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #24 : 2002-08-30, 13:54 »
Mnie raz jeden chomik w palec użarł...
 :? ... ale to nie była ani moja, ani jego wina... poprostu przestraszył się psa, który chciał na mnie skoczyć...
Ale mimo wszystko UFFIELBIAM chomiki! ^^
Zapisane

Kira

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #25 : 2004-03-21, 13:32 »
Chomiczek a najbardzej Dzungarskimam w domu 8 dzungusiow... :) i 1 syryjka :wink:
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #26 : 2004-03-23, 18:35 »
Świnkę :wink:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zwierzaki
« Odpowiedź #27 : 2004-03-23, 20:07 »
szczuroszyloświnkę :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zwierzaki
« Odpowiedz #27 : 2004-03-23, 20:07 »

Zwierzaczek

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #28 : 2004-03-23, 21:12 »
Hehehehe najlepsze rozwiązanie na górze  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Zwierzaki
« Odpowiedź #29 : 2004-03-23, 21:22 »
Więc z tych zwierzątek (szczur i frecia) miałam tylko fretkę...są to zwierzęta po prostu cudowne...ale moja odeszła kilka mies. temu na nosówkę... :cry:  :cry: Samice wcale tak nie śmierdzą, a problem rozwiązuje sterylizacja ;) Owszem są to zwierzęta mięsożerne i należą do drapieżników :D !!! Podam Ci str. na której sama jestem zarejestrowana i na której dowiesz się miliona albo i jeszcze więcej rzeczy na temat fretek ;) tam jest grono osób które swe frecie po prostu kochają i sama zobaczysz jakie to super zwierzęta ;) NO ale wybór jak zwykle nalezy do Ciebie :wink: . Pozdrawiam z moją gromadką (już bez Suri... :cry: )
A tu ta strona www.fretki.org.pl/fretkorum
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.