Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 291640 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1740 : 2005-09-22, 21:50 »
a mi sie dzisiaj skończył po tygodniu meczarni mam miesiąc spokoju :)
Zapisane
;)

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1741 : 2005-09-22, 22:18 »
Kostka, a nie mogła od kogoś porzyczyć albo pójść do pielęgniarki szkolnej? One zazwyczaj mają takie rzeczy... Ja w szkole jeszzce nigdy nie dostałam, ale jestem bardzo przezorna i zawsze ze sobą noszę podpaski, a moja koleżanka, której się poprostu nie chce nosić już 2 razy dostała w ciągu lekcjii, ale ją uratowałyśmy porzyczając... :roll:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1742 : 2005-09-22, 22:26 »
ehh ostatnio moja kumpela dostała na wf, a miała jasne spodnie :? od razu powiedziałyśmy jej drobnym wypadku i poleciała do szatni, a potem szwędała sie po szkole szukając wiecznie nieobecnej higienistki...
oby mnie sie to nigdy nie zdarzyło - odpukać!
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1742 : 2005-09-22, 22:26 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1743 : 2005-09-23, 14:13 »
irmina ale moja koleżanka chciała zwiać z kartkówki pewnie i choć moja druga koleżanka miała podpaski to ta nie chciała ich brać...  Taka lalunia z niej że latała po korytarzu krzycząc: mam okres aaa podpaski nieee!
Zapisane
emocjonalne kanapki

Gerda

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1744 : 2005-09-23, 19:58 »
ehhh okres spoznia mi sie dwa dni, qrcze a tak fajnie bylo od kilku miesiecy miec regularny :roll:
Zapisane

Katarzyna

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1745 : 2005-09-23, 21:35 »
choć moja druga koleżanka miała podpaski to ta nie chciała ich brać... Taka lalunia z niej że latała po korytarzu krzycz±c: mam okres aaa podpaski nieee!
SŁUCHAM? HAHAHAHAHAHAHA! To najgłupsze, najgłuuuuuupsze zachowanie o jakim słyszałam! Będę się śmiać przynajmniej do sylwestra :D :D :D :D
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1746 : 2005-09-24, 09:21 »
No i mnie dopadło wczoraj jak zeszłam z kompa :P Mogłam na nim siedzieć :P I mnie brzuch boli :/
Zapisane
emocjonalne kanapki

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1747 : 2005-09-24, 21:04 »
A mój się dalej spóźnia...Już 8dzień...Normalnie gites, a mi się tak ćwiczyć nie chce, wczesniej byłam przeziębiona i miałam zwolnienie,ale teraz to jak mnie nie dopadnie będę musiała sobie pobiegać przynajmniej z 2km...
Zapisane

aleb

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1748 : 2005-09-25, 19:44 »
A mi dzien przed wystawa sie zaczal :? I jeszcze w dodatku jest obfite
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1748 : 2005-09-25, 19:44 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1749 : 2005-09-25, 20:23 »
a ja niedługo dostanę :cry: żrę jak głupia no i to co noszę w "kagańcach" :lol: zaczyna lekko boleć.. ja ja nie chcę znów chodzić z pieluchą! oj nie... :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1750 : 2005-09-25, 21:24 »
A ja bym już pochodziła z tą pieluchą, ale ten siem dalej spóźnia... Powienien być w zeszły piątek... :roll:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1751 : 2005-09-26, 08:07 »
takie wolne skojarzenie - wszystkie tutaj piszemy 'mi się zaczął', 'mi się skończył'. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze zapominam zapisac sobie w jakijś notesie kiedy miałam okres i nie prowadze żadnych kalendarzyków. Tak mi przyszło teraz na myśl, że w tym temacie wszystkie prowadzimyt takie skrupulatne notatki, ubogacając je jeszcze w doatkowe komentarze. Wystarczy przejrzeć temat, żeby sprawdzić takie rzeczy :lol:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1752 : 2005-09-26, 16:17 »
Kasia, ja tez nie prowadze a to poodbno potrzebne do lekarza :P Mniej wiecej wiem za ile bedzie nastepny,ale nie zapisuje :P Ale w sumie dobrze wymyslilas :P
Ile ja bym dala zeby miec teraz okres, a bede miała na połowinki :cry::cry::cry:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1753 : 2005-09-26, 16:46 »
Ja zawsze w postanowieniach noworocznych obok punktu nr 1.schudnę :P ,  punktu nr 2.Zacznę sie uczyć :lol: mam punkt nr 3 w którym zakładam,że takowy kalendarzyk prowadzić będę ... ale raczej nieskutreczne... zakładam taki już 4 rok i co? i nic kalendarzyk zwykle gubię a w ogóle nie chce mi się nic wpisywać :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1754 : 2005-09-26, 16:54 »
Miałam ze dwa czy trzy razy specjalne kalendarzyki przeznaczone specjalnie do tego celu, ale za nic nie wiem skąd je brałam, a były male, poręczne i jakoś pamiętalam zeby prowadzić. Pamiętam tylko ze to chyba z materialów reklamowych tabletek antykonc., może były w opakowaniach? musze lekarza kiedyś zapytać, ale to jak pójdę prywatnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1754 : 2005-09-26, 16:54 »

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1755 : 2005-09-26, 19:11 »
Tak,tak...Ja jestem nowa w tym temacie,bo dopiero go zauważyłam :P
Jak ktoś wyżej napisał,jest to przydatne,zamiast kalendarzyka,którego nienawidzę :(
Kojarzy mi się z moimi zdrowotnymi kłopotami,kiedy lekarka wymagała go zawsze. Kiedy był,jaki,ile się spóżnia itp...
Takie rzeczy przy przyjmowaniu leków są b.istotne.
Mnie niestety już się zbliża,wczoraj zdychałam z bólu ...:( ale najgorsze,że w tym tygodniu mam dwa zaliczenia na w-fie,a ja w czasie okresu czuje się strasznie...Przy nadmiernym wysiłku w czasie okresu, jest mi słabo,niedobrze,ale chyba nie tylko ja tak mam ? :( no,ale teraz musze to zaliczyć,nie moge przekładać bo mój termin już mija...:( eh kurcze...
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1756 : 2005-09-26, 19:17 »
No, wkońcu jest -po tylu dniach spóźnienia. Ale wyjątkowo mnie coś brzuch boli, bardziej niż zwykle, normalnie zdycham. Na dodatek ćwiczyłam z tym dzisiaj na wf-ie i piłką w podbrzusze dostałam :|
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1757 : 2005-09-26, 20:07 »
a ja 3 dzień i teraz orzej boli niż na początku i jeszcze głowa uaaaaaaaa.... Moja kolezanka mnie palcem "podziubała" w brzuch...
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1758 : 2005-09-26, 20:38 »
Kostuś to trzeba jej było za to "dziubnięcie" przylać z buta... Jak ja mam te dni(za niedługo mnie dorwie :( ) to mnie nawet denerwuje jak ptaszki śpieają a co dopiero jakby mnie ktoś "dziubnął" :diabolik:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1759 : 2005-09-26, 20:48 »
Chyba bym ją zabiła kostka :lol:
Najgorsze jest to, że ja jestem trochę ponura w te dni, a niedługo wyprawiam urodzinki i dalej to będę miała no i jeszcze dyskoteka szkolna :( , na której muszę być, bo jeszcze nie mamy wybranego samorządu szkolnego i ja robię za taki jakby "zastępczy".
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1760 : 2005-09-26, 20:52 »
A ja do niej "Zucha <ma na imie zuzia> odpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sie ode mnie bo z buta" Moja koleżanka mnie wyręczyła. Dodam że Zuchosława miała białe spodnie :P I też popchnęła koleżankę az jej sie paznokieć do krwi złamał :| A ja mam zawroty głowy i wogle bleeee sie czuje :P Nikt mi kolacji nie chce zrobić ;(
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1760 : 2005-09-26, 20:52 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1761 : 2005-09-26, 23:02 »
Ehh, nie ma to jak dostać na noc.. :?
I oczywiście musiał mi wypaść tak, żeby dwa najbardziej obfite dni były w 2 dni, kiedy mam WF :? I nawet nie chodzi o bóle, których właściwie prawie nie mam, tylko o to, że nie cierpię ruszać się i czuć, że "coś ze mnie leci"... :?
Bueh, ja już chcę sobotę :(
A co do kalendarzyka - ja prowadzę od początku, tylko zwykle przez parę dni się zbieram, żeby zapisać każdą datę  :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1762 : 2005-09-26, 23:18 »
Widzisz, ja się zbieram od jakichś sześciu lat... :lol:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1763 : 2005-09-27, 14:02 »
A co do kalendarzyka, to się muszę pochwalić,że takowy prowadzę :banan: I wszystko zapisuję :P
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1764 : 2005-09-27, 19:19 »
Takiego czegoś nie prowadziłam i nie prowazdę, bo leń ze mnie potworny :lol:
Ale w sumie to wszystkie prowadzimy kalenażyki tylko, że FZ-owe :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1765 : 2005-09-27, 20:02 »
Irmina racja ;) przecież tutaj wrzeszczymy - "Aaaa zaczęło się" :lol: , potem opisujemy że w danym dniu bolało w innym nie, a potem swiętujemy tymczasowy The End... Ja cos czuję,ze mi się zanosi, i chyba tutaj sprawdzę po moich postach, mniej wiecej co ile mam :) - a wiec jednak  mam kalendarzyk :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1766 : 2005-09-27, 20:04 »
A ja jeszcze nie mam okresu, ale to mnie troche denerwuje, bo wszystko wskazuje na to ze niedlugo bede miala "ten pierwszy raz" i troche sie denerwuje ze to wypadnie mi np. w szkole :| Wolalabym miec juz pierwsza miesiaczke za soba, bo wydaje mi sie ze potem to juz latwiej, bo chociaz mniej wiecej wiadomo kiedy nastepna i w ogole :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

irmina

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1767 : 2005-09-27, 21:54 »
Tarunia, noś ze sobą do szkoły podpaski.
Co do tego, że potem wiadomo kiedy nastepna, to wcale tak nie jest. Często zdarza się, że między pierwszą, a drugą miesiączką są 3miesiące przerwy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #1767 : 2005-09-27, 21:54 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1768 : 2005-09-27, 22:02 »
Zwykle na początku tak jest, ale przez czas ok roku do dwóch lat cykl powinien się unormować i być mniej więcej regularny. Jeśli jest długa przerwa, rzedu 2 - 3 miesiące i więcej to znak,ze albo coś się dzieje z organizmem, albo ktoś przesadził z odchudzaniem, albo pewna osoba mamusią zostanie :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #1769 : 2005-09-28, 13:59 »
Tarunia to się spodziewaj, to może być już całkiem niedlugo ;) Ale pierwszy okres to jest lajcik...Zazwyczaj :P U mnie był bardzo skąpy...Wystarczłaby spokojnie jedna podpaska na dzien (jakby tak mozna... :P ) :P A co do tego dostania w szkole...ja ostatnio dostałam w szkole (nic nie poczulam, a to z pewnością było rano, w szkole siedze zazwyczaj 6-8 godzin) i mi nic nie przeciekło...Pierwszy dzień też jest u mnie bardzo spokojny ;) Dopiero potem...no ale przecież wiadomo,że można sie zabezpieczyć...Możesz, a nawet powinnaś nosić ze sobą podpaskę...
Dziewczyny...Ja pomiędzy pierwszą a drugą miałam pół roku przerwy...I to też jest normalne, chociaż zaczynalam się już martwić...A to nie do końca jest prawdą,że się mniej więcej wie,kiedy będzie następny...U mnie nieraz cykl trwa 30 dni, raz 35 a raz 40...Dopiero poparu latach to się wszystko uporządkuje ;) .
Zapisane
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.174 sekund z 28 zapytaniami.