Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -  (Przeczytany 1104 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miki1313

  • Gość
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« : 2004-10-12, 20:44 »
mam ogromny problem z owczarkiem niemieckim - suka 5 letnia sterylizowana , ilka razy , przeskakuje  wysoki płot i co najgorsze przynosi ścierwo znalezione nie wiadomo gdzie!!!!! wczoraj przyniosła na wpół nagnitego królika lub dużego kota. oczywiście to co przyniesie czesciowo zjada.  po czy wymiotuje i ma biegunke - traedia !

codziennie mycie i sprzatanie !!!

próbowałem zamknąc w kojcu ale wyła przez 7 dni w tygodniu 24h na dobe !!! wychowała sie w domu i cześciowo mieszka w domu

rece  mi opadają ! nie wiem co z tym zrobić - porady szukam !!!! maciejakies pomysły ?? moze pastuch elektryczny lub broza elektryczna ??? - wolałbym nie stosowac takich drastycznych metod ale ........



HELP !!!!!!!!!!!!

podrawiam Maciek
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedź #1 : 2004-10-12, 20:55 »
Buda i  łańcuch  :lol:

Cytuj

wyła przez 7 dni w tygodniu 24h na dobe

Boziu to ty jej na spacery wogóle nie zabierasz  :shock:

Tak na poważnie musisz z nią częściej na spacery chodzić, pobiegajcie sobie. Może trening przy rowerze jej dobrze zrobi.
Zamykanie jej w kojcu nic nie da.
Jej się nudzi i szuka sobie ciekawszego zajęcia za podwórkiem.

Może jakieś zabawki by tu coś pomogły.

I czemu ona zjada padline ? Może dajesz jej zbyt mało jedzenia  :?
Moje psy żadnych paskudztw nie jadły, co najwyżej wytarzały się w nich  :lol:

Na pastuchu elektrycznym to można trzymać krowy a nie psa  :grr:
Zapisane

Anka

  • Gość
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedź #2 : 2004-10-12, 21:07 »
Psiakowi może brakować  mikroelementów i minerałów w pożywieniu - zastanów się nad zmianą żywienia (bardziej urazmaicone, lub inna dobra karma sucha - są specjalne karmy dla Onków)
Zapisane

Forum Zwierzaki

owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedz #2 : 2004-10-12, 21:07 »

miki1313

  • Gość
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedź #3 : 2004-10-12, 21:22 »
zabawek to ma od groma + wielki ogród + dwa koty + następnego owczarka wiec ma co robić......zarełko dostaje dobre ale moze faktycznie zmienie na cos innego ....

maciek
Zapisane

olc!a

  • Gość
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedź #4 : 2004-10-12, 21:59 »
Cytuj
zabawek to ma od groma + wielki ogród + dwa koty + następnego owczarka wiec ma co robić......

Teoretycznie ma co robić. A może ona potrzebuje większego kontaktu z Tobą? Trening przy rowerze albo chociaż aportowanie... Cokolwiek, byle razem z właścicielem.
No i zmiana karmy.
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedź #5 : 2004-10-12, 22:12 »
może rzeczywiście się nudzi, bo weź przez kilka lat baw się tymi samymi zabawkami, z  tymi samymi kotami i psem, może twój pies po prostu szuka jakichś nowośći
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedź #6 : 2004-10-13, 14:23 »
Suczka mieszka w domu tylko częściowo, nie mógłbyć zabrać jej do domu 'na stałe'? Widać nie chce już dłużej mieszkać na dworzu... A jak psu się nudzi to chce uciec i poszukać czegoś nowego, przeżyć jakąs przygodę, co jest dla niego niezbezpieczne... :|

Cytat: miki1313
rece mi opadają ! nie wiem co z tym zrobić - porady szukam !!!! maciejakies pomysły ?? moze pastuch elektryczny lub broza elektryczna ??? - wolałbym nie stosowac takich drastycznych metod ale ........


Miki, mi by ręcę opadły gdybyś czegoś takiego użył... :(

Dalma & Maja
Zapisane

Nanami

  • Gość
owczarek niemiecki - POMOCY !!!! -
« Odpowiedź #7 : 2004-10-13, 14:42 »
Cytuj
moze pastuch elektryczny lub broza elektryczna ???


Na pastucha i tak znajdzie sposób a obroza elektryczna uzywa sie tylko i wyłacznie pod okien tresera i to tylko pare razy, a i nie dla kazdego psa jest dobra.

Owczarki niemieckie to psy, które zazwyczaj uwielbiaja kontakt z włascicielem. Nie chodzi tu o góre zabawek i ogromny ogród. Beda szczesliwsze móc obcowac, pracowac z włascicelem, chodzic na spacerki, wybiegac sie. Leiej by miała jedna zabawke a byla dla niej wciaz interesujaca a nie cała stert nudnych.

Z nudów ucieka i szuka przygód.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 25 zapytaniami.