Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do dołu

Autor Wątek: Szkolenie klikerowe :)  (Przeczytany 25818 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerwia

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #90 : 2005-12-11, 17:39 »
Oki nie ma sprawy...... Nadchodzą Świeta czas miłości i wzajemnego WYBACZANIA ! ! !  :D :) :D
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #91 : 2005-12-12, 11:27 »
a ja mam taki kliker o 3 stopniach glosnosci...od najciszej do najglosniej..czy moge zrobic taki 1 dlugi klik ktory pojmuje 3 male bo to wtedy lepiej slychac niz taki zwykly klik..czy tez to bedzie blad?
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #92 : 2005-12-12, 18:05 »
A napisz dokladniej o co Ci chodzi :P Klik jest za zrobienie czegos dobrze, jezeli pies trzy razy zrobi cos dobrze to trzy razy klikas zi trzy razy karmisz, jezeli zrobi raz, to raz klikasz i raz karmisz...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #92 : 2005-12-12, 18:05 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #93 : 2006-01-05, 15:43 »
Dostalam wczoraj kliker, wiec zaczynam ze Smykiem cwiczyc :D Tylko nie wiem co wziac jako target... :mysli:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

blacky

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #94 : 2006-01-05, 18:50 »
Na pierwszej stronie topiku pisałam, ze mamy efekty szkoleni za pomocą tej metody. Niestety mój pies baaardzo szybko sie tym znudził i kliker olewa, a chodzenie przy nodze nadal wychodzi nam tylko kiedy idziemy samo, bo jak pojawia sie ktoś z zewnatrz to cała nauka bierze w łeb :(
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #95 : 2006-01-05, 23:09 »
blacky ale dlaczego? moze jakis blad zrobilas? moze za malo atrakcyjne nagrody? moze spytaj sie na liscie co sie dzieje, powinni Ci poradzic.

Tarunia za target mozna wziac wszystko co masz pod reka, nawet dlugopis ;) wszystko za czym pies moglby podazac. Niektorzy maja reke jako target  :mrgreen:

 cucciola jak Ci idzie klikanie? cos nowego?
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #96 : 2006-01-06, 17:04 »
A i jeszcze jedno pytanko: jakie cwiczenia robic na sam poczatek, zeby oswoic psa (i siebie :P ) z metoda klikania?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #97 : 2006-01-06, 17:41 »
tarunia, czytalas cos z teorii na stronie klikerowej? ;)

nie bede oryginalna jesli powiem ze najlatwiej zaczac od targetowania  :wink:
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #98 : 2006-01-09, 16:15 »
Hej!

 Moi rodziece zdexcydowali sie wkńcu by wysłać Igora na szkolenie. I odrazu sobie pomyślałam, ze będzie to szkolenie klikerowe, ponieważ dalszą nauke moge sama kontynuowć, za chwile chce sie zapisać do listy dyskusyjnej o Klikerze.

 I własnie, znalazłam szkoelenie we Wrocławiu EDIT: UPS, AKSON, ale tam nie ma adresu, ani kiedy kurs się zaczyna :]
« Ostatnia zmiana: 2006-01-09, 16:44 autor Kola »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #98 : 2006-01-09, 16:15 »

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #99 : 2006-01-09, 16:36 »
Hmm, moze wyslij meila do kogos z tego klubu?
A no i siwetny wybor ;)


Data wysłania: 2006-01-09, 15:35
A tu we Wroclawiu jest klub Akson- www.kliker.neostrada.pl
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #100 : 2006-01-09, 16:46 »
Jakimś cudemudało mi sie zarejestrować do Yahoo :P

 A co dos zkolenia, to myślałam, że po tym zaginięciu Igora, potrzebuje zajęcia. Myślałam, o jakimś psim sporcie. Jak myslicie jakie pasowałoby do Berneńczyka? Nie koniecznie coś na ppoważnei, chodzi ogólnie Czy da sie prawie 4 letneigo Beran do czegoś nauczyć?
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #101 : 2006-01-09, 17:00 »
Oczywiscie ze sie da nauczyc, a jaki sport wybrac to chyba sama powinnas zdecydowac - zobacz co Igor lubi najbardziej ;)
Betty a ja owszem, czytałam teorie, ale jak mi sie wszystkiego ładnie po kolei nie objasni co i jak robic to sama sie moge nie skapnac :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #102 : 2006-01-09, 17:14 »
Kola, wybierz sie do Aksona, bo wydaje sie byc on bardzo fajny, a do tego klikerowy i doswiadczony 8)
I maja miec agility, no i maja posluszenstwo :)
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #103 : 2006-01-11, 13:46 »
Właśnie też wybieram Akson. Tylko myśle nad terminem, moze wyśle zgłoszenie, a następnie się wszystko ustali. Najparwodopodobniej na wiosne gdy kasa przybedzie.

 To agility to mają już zdaje sie od dawna zrobić..... Moze by sie nawet z Igim troche spróbowało, bo u mnie an podwórko to tylko jest możliwosć slalom.

 Narazie ta resocjalizacja idzie bardzo dobrze. Rodzice resocjalizują IOgora a ja Olivera.... (chca go oddać komuś ;()
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #104 : 2006-01-11, 15:16 »
Oddac? A co on takiego robi? Jakiej on jest wielkosci? A moze z obydwoma sie wybrac?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #104 : 2006-01-11, 15:16 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #105 : 2006-01-11, 16:29 »
Właśnie,  Rodzice uważają, ze to Oliver go wyprowadza na ulice i nie maja niby tyle kasy by odrazu drugiego wysłać na szkolenie.

 Heh. Oni se moga nei mieć. Ale ja mam ;) Mają moja kase z 300 zł. będzie


Data wysłania: 2006-01-11, 16:16
My zyjemy z ogrodnictwa czyt. kwiaty, a Oliver jest jamnikowaty i ma krew myśliwego, zaczął rozdzierac kilka krotnie folie w tunelach. został źle wychowany, a ja go nie mogłąm wychowwywać bo byłam wtedy za mała.
 
 Na codzień rodzice kazali aby siedział na łańcuchu... Mieszkam na wsi wiec to powszechne. rodzice tak zażądzili i tak jest od 2,5 lat.... Ja jetsem temu przeciw i go spuszczam zajmuje sie nim, ucze. Moge go spuszczać pod warunkiem, ze bede go pilnowac. Wiec tak pare  godzin w tygodnui, chyba, że mam za dużo nauki.
 W zime śpi w piwnicy a na codzień biega na podwórku, wtdey mam najlepszy z nim kontakt. Kiedy rodzice wkońcu postanowili szkolić Igora, ja postanowiłam zainwestować w szkolenie Olivera i od jakiegos czasu zbieram pieniądze.

 po zaginięciu Igora, bo uciekł nam z podwórka rodzice postanowili, że Olivera juz nie spuszczą bo to on go wyprowadza. Potem postanowili, ze poszukaja mu nowego domu w okolicy do zaufanej osoby która by sie nim zajeła i mieszkałby w domu chcą dla niego lepiej. To ja im mówie, że zapłące za jego szkolenie i będe go wychowywać jak do tej pory, taka resocjalizacjja która ostatnio pokazuje rezultaty.

  Nie dam im oddać Olivera. I nie poozwole by przez tyyle lat siedział na łańcuchu  jak psy z sąsiedztwa..... 
Jednym z największych błedów było to, ze jak był szczeniaczjkiem mieszkał z nam,i w domu,następnie jak Igora kupiliśmy mieszkał z nim na dworze. za tym, ze był w domu on najbardziej teskni i do tego domu sie pcha, a rodzice sie nie zgadzaja na psa w domu bo mieszkamy na 2 piętrze, a na 1 sa dziadki. I takie tam brednie. 
W zeszłym roku prawie mi sie udało by biegał se luzem. Od Listopada środka, do wielkanocy był spuszczony naokrągło..... Tylko była wpadka z kurą :/ ale to była jej wina
« Ostatnia zmiana: 2006-01-11, 16:30 autor Kola »
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #106 : 2006-01-11, 18:31 »
Trzymamy kciuki, by Piesek zostal z Toba.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #107 : 2006-01-12, 14:49 »
powiem tyle, ze nie znajda osoby która przygarnie psa z problemami. Chyba, ze miłosnik psów który całkowicie sie mu odda. Trudno, czego własciciel nei nauczy, tego pies nie bedzie umiał.

 Wczoraj stała sie rzecz straszna, Igor zrobił duze straty w gospodarstwie ogrodniczym. Ja ich nie uważam za wielkich, ale 500 zł tojednak starata. Wiec rodzice ograniczyli Igorowi wolnosci( i rezygnują ze szkolenie :(), która teraz zależy również odemnie tak jak w przypadku Olivera.

 Przeliczyłam i przemyślałam. Dla Igora najlepsze by były Obiednice o których zaczynam myśleć poważniej, a u Olivera.... idealne było by flyball gdyby umiał dobrze aportować.

 Teraz próbuje tate namówic na szkoelnie i obiednice no i szukam odpowiedniego klubu jetsem przy Artemis, bo De Luks to 1,5 h. samochodem  ponad 3 autobusami i tramwajem
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #108 : 2006-01-12, 15:20 »
Ale czemu rezygnuja ze szkolenia ? Przeciez to tylko jeszcze bardziej zmniejszy szanse na to, ze pies przestanie niszczyc. A pies, ktory ma pasje i zajecie, nie zajmuje sie roslinkami(sama sie o tym przekonalam;))
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #109 : 2006-01-12, 16:26 »
Ale on nie zabrał sie
Zapisane

blacky

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #110 : 2006-01-12, 20:23 »
Cytuj
blacky ale dlaczego? moze jakis blad zrobilas? moze za malo atrakcyjne nagrody? moze spytaj sie na liscie co sie dzieje, powinni Ci poradzic.

Betty mi sie wydaje, ze w moim przypadku nie wypaliło, bo Blacky na dworze miał głęboko gdzieś smakołyki. Mógł on nie dostać sniadania, a na dworze nie tknął nawet najsmaczniejszego kaska (cos o tym wie Psiara). Poza tym moim zdaniem molosy (a na pewno dogi niemieckie) nie nadaja sie na dłuzszą metę na takie szkolenie, bo to co na początku zaakceptują, później zaczyna je nudzić i denerwować.

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #110 : 2006-01-12, 20:23 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #111 : 2006-01-12, 20:52 »
blacky mozliwe, ale jednak to tez psy. Jesli pies nie przyjmuje smakolykow jest to oznaka stresu- przynajmniej tak czytalam. Na poczatku przeciez dobrze Ci szlo. No ale moze mas zracje z tymi molosami, tez to kiedys slyszalam.
pozdr.

ps. moze popytaj sie jeszcze moze na liscie klikerowej co z tym fantem?
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

blacky

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #112 : 2006-01-13, 14:41 »
Betty pytałam sie hodowców DN, kilka z nich jest na liscie klikerowej i niestety u wszystkich tych osób psom na początku podobało się to szkolenie, ale z czasm przestały dawać efekty :(
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #113 : 2006-01-13, 14:50 »
Ale on nie zabrał sie

 Ale on nie zniszczył kwiatków. Psu odbiło bo tata wszystkie mozliwe wyjscia ucieczki zablokował i żucił sie na tunel! I rozerwał folie. No i tata sie zdenerowwał., Tez to mupróbuje ytłumaczyć, ale przekonam go i tak na szkolenie. Również jak juz chca pisałam, zdecydowałam sie na Obiednice. Co wy o tym myślicie?Czy 4 letni Berneńczyk nadawał by sie? Oczywiscie nie wiem czy to sie uda, bo Berny tak amją ze sie szybko nudzą, ale cóż. Więc jak?
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #114 : 2006-01-13, 16:32 »
blacky dziwne, no ale byc moze mozliwe.
Kola jasne ze sie nadaje 4 letni pies,czemu nie?
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

blacky

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #115 : 2006-01-13, 16:46 »
Cóż każda rasa inaczej reaguje na tresurę. Nie da sie tak samo ułożyć doga lub teriera jak owczarka lub labka, bo każda rasa została stworzona do czegos innego.
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #116 : 2006-01-13, 17:06 »
ja czytalam ostatnio zdanie kogos z listy klikerowej, ze z kazdym psem mozna dojsc do podobnych wynikow, na rozne sposoby.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

blacky

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #117 : 2006-01-13, 17:27 »
a czy ten ktoś miał doga lub teriera?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedz #117 : 2006-01-13, 17:27 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #118 : 2006-01-13, 18:20 »
nie- ta dziewczynama na imie Magda(fish) ma pudla duzego i kundelke(kojarzysz ktora?)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

blacky

  • Gość
Odp: Szkolenie klikerowe :)
« Odpowiedź #119 : 2006-01-13, 18:38 »
Niestety nie :( Na liscie byłam tylko przez pół roku i z tego co pamiętam, to kilka Magd sie wypowiadało.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 29 zapytaniami.