Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)  (Przeczytany 12519 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« : 2007-01-23, 12:37 »
Mam do Was pytanie: (jak w temacie) kiedy Wasz pies spoważniał? Kiedy z "gluptaska" szczeniaka  :VoV: stał się, poważnym, dorosłym psem ;)
Moj Sedanek ma 10 miechów i tak sie juz nie moze doczekac az minie mu ten szczeniecy okres ..  :wink:
Zapisane
GG 1056033

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #1 : 2007-01-23, 12:41 »
Mój 3 lata w lipcu skończy i jeszcze nie spoważniał :P Ale mi to nie przeszkadza ^^ Z kolei mojej koleżance baaardzo, ale jej szzeniaczek ma chyba 6 czy 7 miechów. Tośka (piesek) strasznie rozwala w domu i mama kumpeli jest wściekła :P
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #2 : 2007-01-23, 12:44 »
Zależy co rozumieć pod słowe "spoważnieć". Czarlik przestał sie interesować zabawkami jak miał jakieś 1,5-2 lata.  On ogólnie nigdy takim typowym,wesolutkim i rozbrykanym szczeniaczkiem nie był -to było puszyste półdiablę...
Ale charakter znacząco zmienił mu się na plus, tzn złagodniał w wieku lat 3 .
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedz #2 : 2007-01-23, 12:44 »

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #3 : 2007-01-23, 12:47 »
Blackie Ooo .. no to mnie nie pocieszyłaś ;) Mnie generalnie to tez nie przeszkadza, ale czasami to jego bawienie sie wszytskim co sie tylko rusza (i nie rusza także, szczególnie moimi stopami, kapciami i innymi rzeczami) doprowadza mnie do szału, bo nawet z kuchni do pokoju przejść nie moge :D
Zapisane
GG 1056033

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #4 : 2007-01-23, 12:57 »
Fatty, dokładnie mam na myśli to, co ty i Rusty :) Pluto potrafi być spokojny (rzadko :P ), a jak mu palma odbije to koniec :P
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #5 : 2007-01-23, 13:13 »
U mnie obecnie sytuacja wygląda tak: ja skaczę przed psem z piłką, jak małpa, do tego warczę wrzeszczę,czołgam sie i robię wszystko aby zachęcić go do zabawy. Czarloł najpierw patrzy na mnie z politowaniem,potem z odrazą, a potem odwraca sie do mnie zadkiem i idzie położyć się pod balkonem :P
Zdecydowanie spoważniał,jeżeli o zabawę chodzi ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #6 : 2007-01-23, 13:14 »
Majka ma skończone 2 lata a dalej zachowuje sie jak kretynka :P Zastanawiam sie czy ona spoważnieje przed ukończeniem 5 lat :mysli:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #7 : 2007-01-23, 14:35 »
Kama przestała się zachowywać jak typowe dziecko, kiedy miała 3 lata. Kto powiedział, że małe psy dojrzewają wczesniej?  :P
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #8 : 2007-01-23, 15:06 »
Chyba każdy pies ma inaczej :P Ja w sumei nie chce, żeby Pluto spoważniał :P
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedz #8 : 2007-01-23, 15:06 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #9 : 2007-01-23, 16:26 »
Pierwsze 2 lata to ogromna energia w kudłatym psie była... Te przywitania, bieganie za innymi i zaganianie do 'stada' itd ;)  . Teraz ma 7,5 roku i tęsknie za tym energicznym kolakiem... Teraz jest na wolniejszych obrotach i coraz bardziej ją kocham... z dnia na dzień poznaję mojego prawdziwnego, dorosłego pieska... ale nie tak szalonego i energicznego jak kiedyś...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Nanami

  • Gość
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #10 : 2007-01-23, 16:42 »
Generalnie im mniejszy pies, to powinien dojrzeć szybciej... W praktyce różnie bywa  :P  Rusty, bedziesz jeszcze teskniła za "ciepłymi kluchami", bo samce owczarków po ukonczeniu mniej wiecej roku czesto robią sie zadziory, zaczyna sie pilnowanie terenu i zwady z innymi samcami. Moja sunia zanim skonczyła rok nie wiedziała co to warczenie i gryzienie, a potem zrobiło sie ziółko  :roll:  :lol:
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #11 : 2007-01-23, 17:46 »
Nie no Nanami jak dla mnie to może być "ciepłymi kluchami" szkoda tylko ze nawet w srodku nocy jak wstaje do łazienki on potrafi wstac i zaczac sie bawic .. :D :D I nie możemy iść spokojnie na spacer bo jak zobaczy gdzieś leżacy kamyk to dostaje świra .. czasami mysle ze on ma kamien zamiast mozgu :D ;) :wink: Już nie mówiac o reakcji na inne zwierzeta bo wtedy to juz jest koniec .. "Bawic, bawic, bawic .." <- to chyba jedyne o czym Sedan mysli ;-)
Zapisane
GG 1056033

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #12 : 2007-01-23, 19:27 »
Poprzedni psiak, który dożył 12 lat, do końca był świruskiem. Na spacerze był to istny wariat :roll: Najbardziej szalał w lesie, mógł biegać kilka godzin, tylko ktoś ruszył się z miejsca, Ficzek już był gotowy do latania, noszenia kijków, choć lepiej byłoby powiedzieć, że drzewa chciał przenosić... Uwieszał się na drzewie i z warczeniem próbował je wyrwać... Dźwigał półtorametrowe konary w pyszczku, a sam był malutki... Miał niespożytą energię... W domu zamieniał się w grzecznego bachorka, zajętego swoimi zabawkami :) Bardzo lubił piszczące lalki, piłeczki, splecione stare pończochowe podkolanówki...
Toffika wzięliśmy już jako kilkulatka, spokojnego, statecznego, nie interesującego się zabawkami. Może nigdy ich nie miał... Zachowywał się tak, jakby zabawa z człowiekiem była dla niego nowością... Ale i on potrafi zaświrować, biega wtedy jakby miał motorek w tyłku ;p A ma już ok. 12 lat... Jednak w domu jakby go nie było, większość czasu przesypia. I tak jest od początku.
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #13 : 2007-01-24, 11:20 »
Trudne pytanie, szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy Raptus przestał być głupiutkim szczeniakiem. Jedno wiem, do końca życia (8 lat), dopuki miał siły, był bardzo wesołym, chętnym do zabaw psem.
Tak samo Figa, jeszcze kilka dni przed śmiercią nibyła chora i nie było widać oznak starości. Figa dożyła 12 lat.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #14 : 2007-01-25, 14:08 »
Misia chyba już nigdy nie spoważnieje - w marcu lub kwietniu będzie mieć 7 lat, a wciąż z niej taki ześwirowany psiak ;) Bawić, biegać, wygłupiać się, skakać, tarmosić... nie potrafi usiedzieć w miejscu nawet po parogodzinnym spacerze. Czasem męczące. Ale jak zaśnie szczenięcym snem to wtedy jest spokojna ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedz #14 : 2007-01-25, 14:08 »

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #15 : 2007-01-27, 13:47 »
Mój pies to samo xD W domu by sie ciągle bawiła, na dworze też sie wścieka i wogóle, ale ja tam bym chciała, żeby ona sie nigdy nie zmieniła i zawsze była taka happy i wesoła :D :D
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #16 : 2007-01-27, 21:36 »
Bianka ma prawie 2 lata i jeszcze ma czas aby spoważnieć, narazie korzystamy z jej energii do zabaw i to jest nawspanialsze, sama naleze do osób energicznych i jakos bym nie zniosła gdyby mój pies lezał ciągle na kanapie i z chęcią by sobie pospał. Moego łobuza wyciągne nawet w środku nocy na spacerek. I chciałabym aby tak zostało jak najdłużej.
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #17 : 2007-01-27, 22:31 »
Pies mojej koleżanki (Oli xP) ma 3 lata i jeszcze nie spoważniał tak całkowicie. :) Kiedy dzisiaj układałyśmy ten nieszczęsny układ taneczny na wf, to Funia (jej pies) i Kornelka (2 letnia siostra Olki) zaczęli z nami "tańczyć". :)
I fajnie...
Bardzo lubi się z nami bawić, zabawkami też. :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #18 : 2007-01-28, 00:04 »
Heh..Mój Alik należy do rasy "wiecznych szczeniaków" - to bokser. Co prawda w wieku około 3 lat odrobinkę spoważniał <czyt. nie szaleje tak, że rozwala dom>, ale i tak ma momenty <zwłaszcza gdy spotka szczeniaka, którego lubi> w których zachowuje się identycznie jak wtedy, gdy był całkiem malutki.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #19 : 2007-01-28, 19:39 »
Mój pies ma trzy lata i nadal uwielbia bawić się z psami, aportowac wszystko co się da, biegać jak wściekly, cały czas szybko sie uczy i wygląda na taką bezbronną psinę, ktora często kładzie się przy przywitaniu z innym psem.

Najczęsciej to ludzie się pytają:
ile psina ma? bardzo młoda pewnie
3 lata już
ooo, a ja myslałam, ze góra rok.  ;p

Do tego duzo osób mi mowi, ze mój pies zachowuje się jak szczeniak.  :P

Juz nie wspomne o tym, ze to samiec, a nie znaczy terenu, nie podnosi łapy. Caly czas sika jak szczeniak.
Ale to chyba spowodowane kastracją w wieku 8 miesięcy. Tak czy inaczej bardzo sie z tego ciesze.
Nie chcialabym miec psa, ktory obsikuje wszystko, oj nie. :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #20 : 2007-01-29, 01:56 »
Mój Gin dalej świruje i ma swoje zabawki, z którymi biega po domu i przynosi, żeby się z nim bawić. O wygłupach na śniegu i w wodzie nawet nie wspominam. Dodam, że ma 9 lat :chytry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedz #20 : 2007-01-29, 01:56 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #21 : 2007-01-29, 14:35 »
A ja myślę, że zarówno ludzie, jak i psy, tak naprawdę nigdy nie stają się do końca dorośli i poważni, zawsze, nawet głęboko ukryta, pozostaje iskierka wigoru i młodości.
Moja Figa ma obecnie 6 lat, no i widać różnicę w jej zachowaniu teraźniejszym, a tym z lat szczenięcych. Teraz głównie śpi, biega tylko w lecie, na długich spacerach i kiedy ma dobry humor. Jak była mała to owszem, rozrabiała, ale raczej zawsze była karna i dość szybko wyrosła ze szczenięcych zaczepek. Z pewnością dużo zależy od charakteru i wychowania psa, bo jak widać, każdy zwierzak w swoim tempie nieco poważnieje i z potwora który gryzie wszystko, co się rusza i nie, staje się potworem, którego już da się znieść. ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #22 : 2007-01-29, 18:48 »
No tak, u mnie trzeba powiedzieć jedno - na pewno psiur nigdy nie był typowym szczeniakiem, który gryzie wszystko. Jak przyszedł do nas - miał 3 miesiące, dostał kilka zabawek, starego pantofla i ani raz się nie zdarzyło, żeby pogryzł coś, co nie było jego. Kochany psiur :). Oczywiście, że trochę spoważniał, ale bez przesady :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #23 : 2007-01-29, 19:06 »
To tak jak u mnie. Raptus nigdy nic nie zniszczył, od 2 miesiąca zycia zostawał sam w domu i nie piszczał. Możnaby powiedzieć pies - ideał. :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #24 : 2007-01-30, 18:04 »
Fjona ma skończone 2 lata a ciągle jej głupoty w głowie  :D.

ZuZeKkK

  • Gość
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #25 : 2007-01-31, 20:08 »
To zależy chyba od rasy psa  :P Np. Pies mojej koleżanki ma 8 lat ,a jak do niej przyjdę to bierze do pyska np.patyk i chce żeby mu ktoś rzucał (jego rasa to bokser)!Mój pies (ow.niemiecki) ma 3 lata i od 1 roku spoważniał  :o :o :o :o :) :) :) :VoV:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #26 : 2007-01-31, 20:17 »
Zuzekkk: mój pies to też owczarek niemiecki :chytry: - i tak oto teoria poszła się przejść ;)
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #27 : 2007-01-31, 20:41 »
Moja Sara (ŚP) dożyła prawie 12 lat. Mimo, że ostatnie lata i miesiące choroba jej dokuczała, miała momenty, że energia ją rozpierała. Nawet w ostatnim tygodniu, kiedy to walczyliśmy o jej zycie potrafiła pokazać, że jeszcze jest w niej siła.

Niestety zgasła.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedz #27 : 2007-01-31, 20:41 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #28 : 2007-02-03, 22:11 »
Hm,
Oliver  jeszcze przed skończeniem roku.
A Igor ma 5 lat i sie na to nie zapowiada :lol:
Roxy ma rok i u niej też przewiduje taką przyszłość. :D
Zapisane

Rita

  • Gość
Odp: Kiedy Wasz pies spoważniał? ;)
« Odpowiedź #29 : 2007-02-05, 18:01 »
No mój dalmatyńczyk ma już 1,5 roku a zachowuje się jak malutki szczeniaczek (ale podobno dalmatyńczyki poważnieją dopiero po 3 roku życia. straszne) :D
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 29 zapytaniami.