Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!  (Przeczytany 16771 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Olenka:)

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #60 : 2007-07-10, 12:10 »
Ta ehe.... To jak to wytumaczysz ze mój pies jakos sie mnie nie boji!!!!!!!karzdy ma wlasne zasady a jak niby bendziesz sie na niego drzec to wcale niebendzie sie bał;/;/
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #61 : 2007-07-10, 12:12 »
Olenka, spojrz na taka sytuacje. piesek za siusiu dostanie od Ciebie leciutko gazeta. siusianie + Ty = ból. więc jak bedziesz z  nim na dworze sie nie wysiusia, bo przy Tobie. a jak wrocisz do domu i np. pojdziesz do lazienki a pies zostanie w pokoju bezdie siusiu, bo Ciebie nie ma.
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #62 : 2007-07-10, 13:01 »
i nikt nie mowi tu o DARCIU SIE. tylko o spokojnym, ale stanowczym i NIE glosnym powiedzeniu "nie wolno". nie ma to jak bezstresowe wychowywanie psa :/ dziwisz sie ze robil w domu? jakbym byla psem i miala takiego wlasciciela tez bym tak robila -.-'
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #62 : 2007-07-10, 13:01 »

Olenka:)

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #63 : 2007-07-10, 13:06 »
a ja tej metody nie wymysliłam!! Moja kolezanka mi to poradziła bo mówiła ze jej tak powiedział weterynaz i ona tez ma psa...... ja jej tylko posuchałam ,albo to zalerzy jaką pies ma rase...te mniejsze psy mogą sie bac to jest morzliwe a tak popierwsze o jaką rase psa my się wogule kucimy????????
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #64 : 2007-07-10, 13:08 »
w miesiac? BARDZO dlugo -.-' moze Ci sie tylko wydawac ze sie Ciebie nie boi- nie mowie tu o kuleniu ogona na sam Twoj widok, ale bac sie boi na pewno chociaz troche. a jak bylas mala i siusialas w majtki bo nie umialas sie zalatwiac do ubikacji to obrywalas gazeta?

edytuj posty a ni episzesz jeden pod drugim. pamietaj zeby nigdy nie ufac niesprawdzonym weterynarzom, wiekszosc tylko sie tak nazywa ale nimi nie jest. takie wychowywanie za pomoca gazet bylo modne kilkadziesiat lat temu. teraz latwiej jest wychowac bez stresu. i nie klocimy sie o konkretna rase, poprostu o PSA. nie zalezy od rasy.
Zapisane

Olenka:)

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #65 : 2007-07-10, 13:19 »
Moja wina ja tylko jej posuchałam ale daj przykład jak mój pies sie mnie boji?
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #66 : 2007-07-10, 13:21 »
nie znam Twojego psa, wiec Ci nie moge powiedziec. zle ze sie sluchasz takich rzeczy...
Zapisane

Olenka:)

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #67 : 2007-07-10, 13:23 »
I co wielkie pretensje ze posuchałam mojej kolerzanki i tak uczyłam mojego psa ....
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #68 : 2007-07-10, 13:24 »
nie mam pretensji, daje Ci dobre rady na przyszlosc -.-' rozmowe uwazam za skonczona, nie zamierzam sie dluzej denerwowac. zegnam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #68 : 2007-07-10, 13:24 »

Olenka:)

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #69 : 2007-07-10, 13:26 »
juz tego nie odkrence..

mod: Nie pisz posta pod swoim postem - uzywaj opcji MODYFIKUJ. Jako nowego uzytkownika zapraszam do przeczytania regulaminu.
Radze sie dostosowac. /peGaz
« Ostatnia zmiana: 2007-07-10, 13:56 autor peGaz »
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #70 : 2007-07-10, 13:32 »
nie znam Twojego psa, wiec Ci nie moge powiedziec. zle ze sie sluchasz takich rzeczy...
Wróce do początku.Psów sie niebije gazetą.Jak narobi i to bedzie na twoich oczach to mozesz go zkarcic,ale jak narobi a ty niebedziesz widziala/ał to mozesz pokazac mu tą kopę albo siku i zkarcic.Bo pies bedzie czekał az ty pójdziesz i ze nasiusia jak niebedziesz patrzec bo wtedy nic mu niebedzie.Wiec trzeba (moim zdaniem) karcic pasa,oczywscie nie jak zwymiotuje albo cos tylko jak normalnie podejdzie i nasika,no i przedewszystkim niebic smyczą,gazetą lub innymi rzeczami jakie mamy pod reką-najwyzej pokazac,dac klapsa  w tyłek (nie mocno,tylko tak normalnie;/) i powiedziec ,,powaznym,, glosen ze nie wolno.
Zapisane

Olenka:)

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #71 : 2007-07-10, 13:41 »
no wiesz ale inni uwarazają ze niewolno ich nawed karcic tylko mówic stanowczym glosem nie wolno .... dobra ja juz nieuderze psa gazetom ale niekturych zasady som chore!!

zaraz bendą muwic ze wogule niemozna karac psów tylko jak nasiusiają to je pochwalic!!
« Ostatnia zmiana: 2007-07-10, 13:51 autor pao »
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #72 : 2007-07-10, 13:46 »
Kaska, nawet lekkiego klapsa w tylek- nic. poprostu powiedziec stanowczym glosem ze nie i juz. ale nie glosno, normalnie tylko stanowczo
Olenka, co do chwalenia- jak pies zalatwi sie na dworze powinno sie go pochwalic.

mod: Nie pisz posta pod swoim postem - uzywaj opcji MODYFIKUJ. Jako nowego uzytkownika zapraszam do poczytania regulaminu.
Rade sie dostosowac. /peGaz

dalej sie nie stosujesz.
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #73 : 2007-07-10, 13:49 »
no wiesz ale inni uwarazają ze niewolno ich nawed karcic tylko mówic stanowczym glosem nie wolno .... dobra ja juz nieuderze psa gazetom ale niekturych zasady som chore!!

No tez uwarzam ze to głupota pis sie nigdy nienauczy jak niebedzie wiedzial czego mu naprawde niewolno a co chwalenia za nasiusianie na podworku to ja jestesm ,,za,,
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #74 : 2007-07-10, 13:50 »
Kaska, to nie glupota. juz Ci pisalam na ten temat- pies doskonale rozumie slowo 'nie wolno' i to wystarczy, nie trzeba do tego dodawac nic wiecej ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #74 : 2007-07-10, 13:50 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #75 : 2007-07-10, 13:52 »
Olenka, jeszcze jedno nabijactwo i będzie interwencja ze strony moderatorów.

poza tym kłótnia nie jest mile widziana na forum.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #76 : 2007-07-10, 13:53 »
Kaska, to nie glupota. juz Ci pisalam na ten temat- pies doskonale rozumie slowo 'nie wolno' i to wystarczy, nie trzeba do tego dodawac nic wiecej ;)
raczej trzeba cos dodac ale tylko jak te twoje ,,niewolno,, niewystarcz.Są takie psy co na to niereagują:):)
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #77 : 2007-07-10, 13:53 »
Olenka, jeszcze jedno nabijactwo i będzie interwencja ze strony moderatorów.

poza tym kłótnia nie jest mile widziana na forum.
pGz, nie klocimy sie, dyskutujemy. chyba od tego jest forum?
Zapisane

Olenka:)

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #78 : 2007-07-10, 13:54 »
Sorki ja musze spadac pogadamy potem Pa
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #79 : 2007-07-10, 14:01 »
Najpierw to ja Ci radze czytac ze zrozumieniem.
Pozniej komentowac.
Ale to dyla dyskusja a nie kłutnia ona ma racje :lol:
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #80 : 2007-07-10, 14:13 »
boshe, jaki Off, ludzie powróćcie do tematu, bo to śmiesznie wygląda jak się to czyta, ok?
dyskutując o psach... ja nigdy nie biłam suni, nawet jak mocno ugryzła, dostawała lekkiego klapsa jak przegięła, czyli zaatakowała kogoś bez powodu czy uciekła, co jej się zdarzało... lekki klaps i niedobra sunia!" załatwiało sprawę na długi czas
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #80 : 2007-07-10, 14:13 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #81 : 2007-07-10, 14:23 »
Loleczka akurat w przypadku ucieczek karcenie nie jest dobrą metodą (bo karciłaś ją już po powrocie, tak?).

A tak jeszcze słówko a propos karcenia. Psy bardzo dobrze wyczuwają zmiany w intonacji głosu, więc zarówno pochwały, jak i skarcenia słowne mogą być dla nich duża nagrodą/karą. Nieważne co się mówi (równiedobrze można psa pochwalić mówiąc "och, jaki ty jesteś głupi i śmierdzący" :P ), ważne jak. Warto o tym pamiętać, bo "nie wolno" powiedziane normalnie, jak stwierdzenie faktu, rzeczywiście może nie przynieść żadnych efektów.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #82 : 2007-07-10, 14:29 »
tarunia, jak uciekała, to ją szukałam... uciekła dwa razy, za pierwszym razem ją szukałam i jak znalazłam jak się po osiedlu szwendała, to ją wtedy skarciłam, zapięłam na smycz i do domu zaprowadziłam... jak drugi raz uciekła to ją szukałam i nie znalazłam, wróciłam przeziębiona a pies już tam był... wtedy skarciłam ją "niedobry pies, nie wolno uciekać!" nie wiem czy coś do niej dotarło, ale więcej nie uciekła, a przynajmniej nie pamiętam
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #83 : 2007-07-10, 14:53 »
Loleczka akurat w przypadku ucieczek karcenie nie jest dobrą metodą (bo karciłaś ją już po powrocie, tak?).

A tak jeszcze słówko a propos karcenia. Psy bardzo dobrze wyczuwają zmiany w intonacji głosu, więc zarówno pochwały, jak i skarcenia słowne mogą być dla nich duża nagrodą/karą. Nieważne co się mówi (równiedobrze można psa pochwalić mówiąc "och, jaki ty jesteś głupi i śmierdzący" :P ), ważne jak. Warto o tym pamiętać, bo "nie wolno" powiedziane normalnie, jak stwierdzenie faktu, rzeczywiście może nie przynieść żadnych efektów.
Absolutnie niekarc pieska jak ucieknie i do ciebie wroci.Loleczka jak skarcisz po powrocie to moze więcej uciekac i uciekac a ty ją bedziesz karcic po powrocie to ci moze uciec na dobre.Jak wróci po ucieczce to ty ją pochwal itp.Inaczej jest jak ty musisz isc po psa wtedy mozesz dac jej klapsa.
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #84 : 2007-07-10, 16:42 »
Oleńko proszę Cię sprawdź w słowniku pisownię  :|. Rozumiem że jesteś młodą osobą ale na te niektóre twoje błędy nie można patrzeć  :|.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #85 : 2007-07-10, 18:45 »
młodą? chow, w jej wieku od dawna byłam mistrzynią ortografii w szkole...
Kaśka, czytaj uważnie wątek... o karceniu za ucieczki pisałam prawie pół godziny zanim napisałaś swojego posta
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #86 : 2007-07-10, 19:34 »
młodą? chow, w jej wieku od dawna byłam mistrzynią ortografii w szkole...
Kaśka, czytaj uważnie wątek... o karceniu za ucieczki pisałam prawie pół godziny zanim napisałaś swojego posta
rozumiem loleczka ale ja ci mówie ze te skarcenie niemiało zupelnie sensu ty powinnas pochwalic psa ze wrócił, dac jakis smakołyk itp.
O co ci chodzi ja napisałam to co wiem.Byłam u weta-nic niemówił ze cos zle tylko zeby przyjsc na odrobaczenie;)
Ej a tam wogle to jak piesek niechciał jeśc i mial bardzo zatką biegunkę,a teraz mu sie poprowiło i ma mniejszą biegunkę i chce jesc to dawac małe porcje prawda???
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #87 : 2007-07-10, 19:49 »
jesli pies mial biegunke i jesli to szczeniak to nie czekac az "samo przejdzie" tylko isc do weta.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedz #87 : 2007-07-10, 19:49 »

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #88 : 2007-07-10, 19:52 »
jesli pies mial biegunke i jesli to szczeniak to nie czekac az "samo przejdzie" tylko isc do weta.
Wzięlam go ze schroniska i to podobno normalne u małych psów.A u weta już byłam i powiedział mi to samo nawet niewziął za wizytę pieniędzy,a ja miałam ze sobą 50 zlotych ;)
Jeszce jutro z Korą ide do weterynarza,bo muszę ją odrobaczyc.
« Ostatnia zmiana: 2007-07-11, 15:26 autor kaska9141868 »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Mam nowego pieska i kilka waznych pytan!!!! pomocy!!!
« Odpowiedź #89 : 2007-07-10, 19:56 »
biegunka czy rozwolnienie NIGDY nie jest normalne - ani u malych, duzych, mlodych czy starych - jest to stan patologicxzny - zaburzenie funkcji jelit. Jesli twoj pies jest mlody - tym bardziej jest to nienormalne. Co wiecej - u mlodych psow mozna powiedziec, ze biegunka jest czyms niebezpiecznym - chociaz w duzej mierze zalezy to od przyczyny - a przyczyn jest naprawde wiele. Stres, zmiana karmy, zarobaczenie (!)  a i smiertelne chorobbvy typu babeszjoza, nosowka, parowiroza itp. itd.

To ze wet nie wzial za wizyte - dobra. Jednak zmien go - bo skoro jakikolwiek wet twierdzi ze biegunka to "normalne" - to sory, ale jest lagodnie mowiac - do d***
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.14 sekund z 29 zapytaniami.