Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: hormonki  (Przeczytany 1240 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
hormonki
« : 2004-02-20, 13:05 »
Tajson już raz "gwałcił" mi nogi .  :olaboga:Niechce żeby to sie więcej powtorzyło. Słyszałam ze jak tak pies rob trzeba stanąć mu na tylną nogę. Czy to prawda??
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Dunieczka19

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #1 : 2004-02-20, 13:28 »
Nigdy o tym nie słyszałam :shock:  ale nie wydaje mi się. Smiguś robi niestety to samo  :oops:   tylko na rękach. Wtedy delikatnie go odpycham i biorę jakąś zabawkę aby pogryzł sobie coś. Odwracam jego uwagę.  ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #2 : 2004-02-20, 13:28 »
ja slyszalam ze depcze sie tylna noge kiedy pies na ciebie skacze ale nie sprawdzalam metody i nie zamierzam. Na takie zachowanie napewno poradzi kastracja.
Zapisane

Forum Zwierzaki

hormonki
« Odpowiedz #2 : 2004-02-20, 13:28 »

myszka

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #3 : 2004-02-20, 13:44 »
Nie pozwalaj na takie zachowania, oczywiście nie polecam deptania, ale odpychanie i stanowcza komenda głosem powinny dać spodziewany efekt.
Zapisane

Johny

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #4 : 2004-02-20, 13:45 »
To niekoniecznie jest związane z hormonami,to dominacja,pies chce sobie ciebie podporządkować,moja suka też tak robiła,ale za każdym razem ją karciłem i się oduczyła,musisz pokazać kto rządzi
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
hormonki
« Odpowiedź #5 : 2004-02-20, 13:52 »
Nie chce go kastrować ale tak jak mowicie raczej bede go odpychac i karcic głosem  oraz lekko klepne reką zeby wiedział ze robi nie dobrze :)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Johny

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #6 : 2004-02-20, 14:13 »
Jeśli nie chcesz prowadzić hodowli,to go wykastruj,nie będzie się męczył,gdy poczuje sukę z cieczką
Zapisane

onka

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #7 : 2004-02-21, 12:18 »
pies po prostu cie dominuje  ,w każdym bądz razie zaczyna (podejrzewam ,że Twojego taty tak nie traktuje na pewno? )
tak to juz jest z psami,ż emłodzież w wieku 10 -12 lat mają średniow  poważaniu jesli ta nie jest konsekwentna  :roll:  ;) trzeba okreslic hierarchie w waszym domku
powodzenia
ale nie daj sie tak traktowac kategorycznie
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #8 : 2004-02-21, 12:28 »
Hmm... mój Jukuś (4 latka) gdy był maly robil podobnie... ale byl za to straasznie karcony (chyba nawet bardziej niz za nalanie w domq  :roll: ) bo robil to tes na osobach, ktore nas odwiedzaly! Teraz nie mam jus z nim wogole klop-otu co do ludzi bo niestety ,,gwalci" swojego mlodszego ,,braciszka", ktory mu sie odgrywa ! ..Bawia" sie tak dosc czesto i sa tak samo karceni, ale malo to daje...  A co do Snoopy'ego - on wogole nigdy nie mial takich odruchow na osobach (chwala bogu)
Zapisane

Forum Zwierzaki

hormonki
« Odpowiedz #8 : 2004-02-21, 12:28 »

Emilka

  • Gość
hormonki
« Odpowiedź #9 : 2004-02-21, 12:49 »
pamietam ze Gucio w mlodosci tez tak robil, z wiekiem przeszlo.... tzn teraz wyzywa sie na poduszkach-jaskach. Ma swoja prywatna ktora ciagle trzeba prac :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 26 zapytaniami.