Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do dołu

Autor Wątek: szukam piosenki ale nie znam jej nazwy.. czyli wątek wzajemnej pomocy :)  (Przeczytany 114143 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
eldo - mędrcy z kosmosu.
Zapisane

Honey

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1
  • Yoy know you love me
Emergency !!!!
 potrzebuje piosenki ale nie znam jej tytułu ani autor jedyne co mogę na ten temat  powiedzieć to słowa zdeczka zniekształcone bo znam z wymowy
: kici kici jaja dada kici kici jaja here  w każdym bądź  razie coś takiego  podobno autor to mule rusz <--- ale to tylko ze słyszenia :oops: , nie znam oryginalnej pisowni :(

Proszę o szybką odpowiedź
Zapisane
Co tam pisze nad tą kreską?
A kto by tam takie głupoty czytał ;D

Forum Zwierzaki

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
o matko xD
o to chodzi? http://pl.youtube.com/watch?v=aRhW_vBDlTM
voulez vous coucher avec moi... xDDDD
Zapisane
emocjonalne kanapki

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
załamka _-_
sorry, musiałam to napisać ;d
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
podobno autor to mule rusz <--- ale to tylko ze słyszenia :oops: , nie znam oryginalnej pisowni :(

to akurat nie autor, tylko "Moulin Rouge" to:
1. nazwa klubu nocnego - kabaretu w Paryżu
2. tytuł musicalu, na którego soundtracku znalazła się piosenka "Lady Marmalade", o którą pytasz :)

edit:
miałam skomentować komentarze, ale nie będę :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Parę lat temu ta piosenka była dosyć popularna: o ile pamiętam śpiewa facet w średnim wieku, na teledysku ma na głowie kaszkiet, teledysk jest raczej w ciemnych kolorach i o ile pamiętam obrazy pojawiają się tam w bańkach szklanych/mydlanych?
Wszystko chyba. Ot wczoraj zasypiając usłyszałam to i chcę tego posłuchać jeszcze, dopiero dziś uprzytomniłam sobie, że kiedyś nawet teledysk widziałam...
Piosenka spokojna- mówi to coś komuś? Słów niestety nie pamiętam.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
kurcze, ciągle mnie prześladuje jedna piosenka ale nie mogę znaleźć jej tytułu... piosenka jest z reklamy RMF.fm ta piosenka co jest jak ona jedzie autem, z góry będę wdzięczna :)

EDIT: ok znalazłam jakimś cudem :)
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
jesteście moją ostatnią nadzieją :)

co to za piosenka, która służy jako podkład do tego filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=LNA9EpYDWKU

odpowiedzi typu: "nie wiem, ale znam głos" w tej chwili mnie nie zadowalają :lol:

od razu mówię, że już próbowałyśmy z Arrow poszukać w necie wpisując fragmenty tekstu - nie dało żadnego rezultatu
Zapisane

Forum Zwierzaki

Exshiala

  • *
  • Wiadomości: 3
Ktoś wie jaka piosenka jest w tym filmiku? Swoją drogą całkiem niezła kompilacja :D

http://www.filmy.sadurski.com/Pokaz/Smieszne/Zabawne_wypadki/3304/
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
w teledysku pokazują wyrazy bądź litery tekstu napisane na palcach. i w pewnym momencie tam śpiewają I don't caaaaaaaaaaaaaaareeee! (takie długie). jak dla mnie brzmią trochę jak fall out boy, ale to chyba nie oni.
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
fobowskie 'i don't care' ma teledysk taki: http://www.youtube.com/watch?v=6AUE34PBVdU
to to?
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
nie, to nie to ;<
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

krev

  • *
  • Wiadomości: 1
witam (: szukam piosenki utrzymaje w klimacie r'n'b, dosyć szybkiej, śpiewanej przez babke. piosenka jest dosyć stara, w i są mniej więcej takie słowa: don't had/handmy boy, don't hand/had my way. pomoże ktoś?
Zapisane

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
cos wiecej, moze slow?
bo po tych frazach ciezko :mysli:
moze slowa zle zrozumialas?
sprawdz to http://www.lastfm.pl/music/Lucy+Pearl/_/Don't+Mess+With+My+Man
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ludzie,od wczoraj nie mogę spać bo usłyszałam cudowna piosenkę,ale zupełnie nie wiem cóż to.. ;))
Przez długi czas słychać solo grane na jednych skrzypcach (głośne i wyraźnie słychać, że to jedne skrzypce). Głos męski, ale nie wykluczam kobiety o dość szorstkiej barwie. W trakcie całego utworu słychać basy, pod koniec jest ich baardzo dużo.

Gatunek ciężko określić- jakby pop, ale z tymi właśnie basowymi wstawkami. Ja bym to nazwała alternatywną muzyką, bo tak najłatwiej ;-))

Z góry wielkie dzięki! :))
Zapisane

Zołza

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 64
  • Nie licz na nic.
w teledysku pokazują wyrazy bądź litery tekstu napisane na palcach. i w pewnym momencie tam śpiewają I don't caaaaaaaaaaaaaaareeee! (takie długie). jak dla mnie brzmią trochę jak fall out boy, ale to chyba nie oni.

Pierwsze i jedyne na myśl mi przyszło Daft Hands - Harder, Better, Faster, Stronger :)
http://www.youtube.com/watch?v=UPq1_9DsLKk&feature=channel
Może o to ci chodziło. Nie wiem jak brzmi Fall Out Boy więc nie mogę się na tym opierać ;D
Zapisane
Dziewczyny z tyłkiem jak mój, nie gadają z facetami z gębą jak twoja. ;@

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
no to było na tej zasadzie, ale profesjonalny teledysk ;)
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
ludki drogie! nie mogę sobie przypomnieć, kto śpiewał piosenkę z traileru nowego serialu "Porwany" na Polsacie... bo kojarzy mi się i to bardzo ale nie wiem kto to śpiewa...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
ludki drogie! nie mogę sobie przypomnieć, kto śpiewał piosenkę z traileru nowego serialu "Porwany" na Polsacie... bo kojarzy mi się i to bardzo ale nie wiem kto to śpiewa...

3 Doors Down - When I'm Gone
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
AAAA, no właśnie! Dziękować ja ^^
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Aida09

  • *
  • Wiadomości: 1
 :help: Hej :) Szukam od jakiegoś czasu pewnej piosenki, klimat - pop/techno (nie przepadam za taka muzyką, ta piosenka to chyba jedyny wyjątek...) śpiewa babka, raczej młoda, sądząc po głosie, w tekście powtarza się "say me you want me" lub "say that you want me" nie jestem tego pewna. Piosenka raczej znana ale kompletnie nie mogę jej znaleść, bo o tym tytule (lub podobnym) jest całkiem sporo. Z góry dzięki  :D
Zapisane

11wiktor11

  • *
  • Wiadomości: 1
szukam utworu ( techno albo hause, nie wiem :P ) jest znany teraz ostatnio :P
a leci tak <refren chyba :P>
a o a a o o aa a o aa o o aa
:lol: :hahaha:
zna ktoś ? :lol:

Nie chce mi sie patrzec czy ktos ci juz odpowiedzial ale jesli nie to juz ci mowie
TO jest DJ Shog      tu masz link do nuty, nie ma napisane jaki tytul http://www.youtube.com/watch?v=4XT8wus8GJ0    poszukaj sobie to ci zajmie pare sekund
Zapisane

kipo007

  • *
  • Wiadomości: 1
Szukam dwóch piosenek pierwsza leciała po występie mira art'u w mam talent (taka relaksująca obcojęzyczna melodia)
druga, też obcojęzyczna kojarzy mi się lekko z chórem kościelnym, ale bardziej "heavy". Pamiętam tylko "infinitaaaaaaaaaa" pod koniec refrenu?....
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Nie znam , a na razie zachwycilam sie tym :
http://www.youtube.com/watch?v=2iLIhLv8LuY
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

liluś i czika

  • *
  • Wiadomości: 1
Szukam fajnej muzyki kto mi zaproponuje jkiś fajny utwur?  :tuli: :help: :wink:
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 27 zapytaniami.