Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Legalne oprogramowanie...  (Przeczytany 9976 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jaboja

  • Gość
Odp: Legalne oprogramowanie...
« Odpowiedź #90 : 2006-05-29, 02:45 »
:| Ja tam niewiem jak na Windowsie można pracować. Jak ostatnio próbowałem coś na nim zrobić, to się wkurzyłem, że nie mogę edytować mojej strony internetowej bezpośrednio z serwera (nie mówiąc o tym, że programy generalnie nie rozumiały na niej polskich znaków)... No i generalnie mam wrażenie, że znalezienie dobrego, darmowego programu na Windows graniczy z cudem (a na Linuxie całkiem fajnie jest - wystarczy poprzeglądać strony w stylu http://www.kde-apps.org/ i ma się różne fajne programy - bez reklam i udziwnień). Tylko niestety strasznie mi to zjada pamięć od kiedy wpadłem na "genialny" pomysł żeby sobie instalować na Linuxie wszystko w wersjach tzw. niestabilnych (tzn. tych nieoficjalnych).

ps. Jako ciekawostkę tym co się znają powiem, że Internet Explorera na Linuxie też mam ;)
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Legalne oprogramowanie...
« Odpowiedź #91 : 2006-05-29, 06:40 »
Cytat: jaboja
ps. Jako ciekawostkę tym co się znają powiem, że Internet Explorera na Linuxie też mam ;)
profanujesz linuxa :P korzystaj z opery albo firefoxa :P
Zapisane

jaboja

  • Gość
Odp: Legalne oprogramowanie...
« Odpowiedź #92 : 2006-05-29, 16:24 »
Zwykle korzystam z FF, ale IE jest mi potrzebne do sprawdzania czy strony internetowe, które robię w nim działają. Ale szczerze mówiąc zdziwiłem się trochę, że dało się zainstalować pod Linuxem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Legalne oprogramowanie...
« Odpowiedz #92 : 2006-05-29, 16:24 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 22 zapytaniami.