Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Hera poszukuje domu  (Przeczytany 766 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

klarcz

  • Gość
Hera poszukuje domu
« : 2004-07-22, 10:33 »
jestem wolontariuszka w schronisku na oruni zajmuje sie tam 3 letnia sunia o imieni Hera a oto pare słow  o niej .....


czesc mam na imie Hera ,jestem trzyletnia suczka .Kiedy mialam 8 miesiecy trafilam do schroniska i od tej pory widze tylko cztery katy mojego boksu. Teraz czekam na odpowiedzialnego i kochajacego czlowieka.W stosunku do  dzieci i osób starszych nie wykazuje agresji ,wrecz przeciwnie lubie dzieci a osoby starsze sa mi obojetne. Rok temu adoptowano mnie kiedy bylam szczenna ,urodzialam szczeniaki i wychowalam je. Moi "wlasciciele" jednego sobie zostawili, reszte sprzedali. Mnie oddali z powrotem do schroniska. Przez nich stracilam ufnosc do ludzi. W koncu pojawila sie ona moja opiekunka, która pokazala mi w swiat w rózowych barwach ,nauczyla mnie ufnosci do ludzi i pokzala ze nie kazdy jest zly. Nauczyla mnie cieszyc sie zyciem. Dzieki niej znowu zrobilam sie wesolym, pelnym zycia psem .Na kazdym spacerze z nia moge pobiegac bez smyczy a to dlatego ze jstem poslusznym psem.Toleruje inne psy. Bardzo kocham moja opiekunke,  ona chce znalesc mi nowy dom w którym czulabym sie bezpieczna i kochana przez wlascicieli.  Jestem  sredniej wielkosci suczka mam 50 cm wzrostu   , brazowe oczy ,uszy zazwyczaj stojace ,jestem koloru czarnego, na klatce piersiowej mam biala kropke natomiast na czole dwa paseczki koloru brazowego.Osoby zainteresowane mna proszone sa o kontakt z  moja opkiekunka
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 24 zapytaniami.