Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co lubią dziewczyny???  (Przeczytany 6275 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czuczi

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« : 2003-03-08, 15:09 »
Zakładam ten temat, by pomóc chłopakom zdobyć ich wymarzone dziewczyny i ulepszyć ich związki!
Apel do dziewczyn: dopisujcie rady dla chłopaków, by choć trochę ułatwić im życie!

No to zaczyny:
1. Dziewczyny lubią gdy okazuje im się uczucia- nie bój się wykrztusić tych dwóch słów- ONA to doceni....
2. Bądź romantyczy- co jakiś czas kolacja,wiersz specjalnie dla niej (jeśli umiesz pisać to napisz jak nie to przepisz z jakiegoś zbiorku), spacer czy nawet kwiatek zerwany po drodze do niej-sprawisz że może się wzruszy...
3. Nie bądź zaborczy- trochę zazdrości OK-ale żeby zabraniać jej spotykać się z kolegami z klasy, itp., żeby zaraz podejrzewać ją o zdradę- o nie to jest ZABRONIONE....
Zapisane

Phantom

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #1 : 2003-03-08, 15:13 »
Bardzo fajny temat :) Ja dziewczyna nie jestem, wiec mam ten komfort psychiczny, ze jestem zwolniony z pisania, ale chetnie poczytam :) Moze bede miec motywacje do napisania kolejnego juz poradnika. Ale jedna rade musze napisac. Ta najbardziej podstawowa. Trzeba byc soba i nie udawac.
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #2 : 2003-03-08, 15:39 »
wiec tak :
4. Nie wstydź się swojej dziewczyny przed kolegami i nie okazuj jej milosci tylko w sytuacji ty-ona. A gdy już zjawią się kumple to włącz dziewczynę do rozmowy ;)
5. Możesz czasem dziewczyne "porwać" ale jeśli ma żeczywiscie ważne obowiązki to kidnaping ;) odłuż na pozniej, czasami takie niespodziewane wypady są fajne ;) ...
6. Choćby już nie wiersz ale wyślij jej choć smska lub zadzwoń do niej ona napewno czeka ;)
jak sie zastanowie to moze jeszcze cos wymysle ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedz #2 : 2003-03-08, 15:39 »

Visenna

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #3 : 2003-03-08, 16:01 »
7.Raz na jakiś czas daj jej jakiś mały prezencik żeby wiedziała, że o niej pamiętasz.
8.Przed "zdobyciem" nie popisuj się BĄDŹ SOBĄ!!
Na razie tyle...
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #4 : 2003-03-08, 16:13 »
9. nie szpanuj przed dziewczyną, ze masz niby to i to
10. Nie "wyrywaj" lasek i nie zmieniaj ich jak rekawiczki
Zapisane

Duszek

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #5 : 2003-03-08, 16:35 »
Taa ... dziewczyny lubią ... wyręczać się facetami ... i mówic, że ich wcale nie potrzebują ... myśląc oczywiście cos przeciwnego ...
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #6 : 2003-03-08, 16:38 »
Duszek ! nie przeszkadzaj w babskiej dyskusji ! ;);) pomarzyc zawsze mozna ;) A ty skad wiesz skoro taki maly jestes ? COOO? ;);)
Zapisane

Duszek

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #7 : 2003-03-08, 18:05 »
Mama mi mówiła ... i czytuje książki ... i słucham co panie mówia na przystanku ...
Zapisane

Bobek

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #8 : 2003-03-08, 18:14 »
A ja mogę się wtrącić Dziewczyny lubią różne rzeczy każda lubi coś innego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedz #8 : 2003-03-08, 18:14 »

Duszek

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #9 : 2003-03-08, 18:27 »
Taak ... jakos mi się to ciekawie kojarzy ...  ;)  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Trinity

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #10 : 2003-03-08, 18:29 »
Tak... a jak Ci się to kojarzy? Ja chętnie posłucham... ;)  :lol:
Zapisane

Duszek

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #11 : 2003-03-08, 18:37 »
Jak to z czym ...  :?:
Że dziewczynki ... lubią różne rzeczy ... np. lubią ... nocne spacery wśród gwiazd ... poranne śniadania w łóżku ... ciepły dotyk zimą ... i takie tam ...  ;)
Zapisane

zyraffka

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #12 : 2003-03-08, 18:59 »
Hej hej nie zbaczac z tematu, prosze dopisywac pkt a nie tutaj kto wie wiecej. No ;););)
Zapisane

mangushia

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #13 : 2003-03-09, 09:44 »
i jeszcze...:
LEPSZA NAJGORSZA PRAWDA NIŻ KŁAMSTWO!!! :grr:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #14 : 2003-03-09, 10:05 »
Manga, prawda prawdą, ale to nie jest jeszcze tak do końca. Komplementy każda lubi, a to czasem niewinne kłamstewko  :P
Ważne żeby w najważniejszych sprawach nie kłamać, a prawdę nie prosto w oczy walić, tylko odrobiną subtelności i wyczucia się wykazać. 8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedz #14 : 2003-03-09, 10:05 »

Phantom

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #15 : 2003-03-09, 10:10 »
A skad ja znam ten tekst o komplementach ? :wink: A tak powaznie to masz myszka.xww calkowita racje! W najwazniejszych sprawach trza byc szczerym do bolu ;)
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #16 : 2003-03-09, 10:27 »
Phantomie a może ty założysz temat co lubią faceci??????


13.Dziewczyny lubią gdy chłopak otwiera im drzwi i przepuszcza je
14.Chłopaki schowajcie czasem swoją dumę do kieszeni-raz na jakiś czas dziewczyny może zapłacićza wasze przyjemności-mnie bardzo wkurza gdy chłopak się buzuje jak chce zapłacić bo on chwilowo nie ma hajsu
15.Ja lubie facetów którzy są mocni w gębie-kazdy problem można jakoś rozwiązać a nie od razu się bić-najpierw powinno sie pogadać (co innego jak najpierw dostaniesz w ryj-przepraszam ze tak brzydko-to bójka nieunikniona....
16.Jeśli nie macie pieniedzy- nie przejmujcie sie-zrobcie coś własnoręcznie-bedzie to orginalne i ONA zobaczy że sie staracie....
Zapisane

Phantom

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #17 : 2003-03-09, 10:34 »
Zdolnosci manualne - BIG ROTFL! Jak ja bym cos dla dziewczyny zrobil, to by sie chyba poplakala i zostawila mnie na zawsze "z paragrafem" i przestroga dla innych :lol: Moze i mozna by wymyslic taki temat jak mowisz, ale ja nie stawiam zadnych wymagac co do dziewczyny. A sztuczne podrywanie nie ma dla mnie zupelnie znaczenia.
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #18 : 2003-03-09, 10:38 »
Tu nie ma mowy o sztucznym podrywaniu-jak sie kogos kocha to takie cos robi sie z miłości a czasem brak pomysłów.

Co do Twoich zdolności manualnych - nie liczy sie wygląd czy jakość a dobre chęci i uczucie włożone w wykonanie  :wink: jak dziewczyna nie docenia to znaczy ze jest ciebie nie warta
Zapisane

Visenna

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #19 : 2003-03-09, 12:49 »
A wszystko przez ten nasz sekspail ;)
Zapisane

Phantom

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #20 : 2003-03-09, 12:59 »
Hehe, taa seksapil :) Chyba nawet tego nie bede komentowac :) Byc moze niektorym przez to ciezko sie opanowac, ale... Zreszta, mialem nie komentowac :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedz #20 : 2003-03-09, 12:59 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #21 : 2003-11-18, 21:17 »
Szczerze mówiąc to ja nie przepadam gdy chlopak wali prosto z mostu. Nawet jesli chce powiedzieć, że mnie kocha. Lubię jak zdobywa mnie stopniowo począwszy od długich spojżeń w oczy.. Potem może być nie winne " Przepraszam która godzina" ( jeśli oczywiście nie znacie się) ... a potem co bedzie to bedzie..... to dziala... przynajmniej w moim przypadku. Zresztą każdy człowiek rodzi sie z umiejetnością podrywania, tylko nie każdemu się ta umiejętność podoba...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Asia Evenstar

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #22 : 2003-11-18, 21:24 »
17. Dziewczyna zawsze lubi porozmawiać z chłopakiem na jakiś inteligentny temat
18. Dziewczyna lubi jak chłopak dba o swój wygląd (oczywiście bez przesady!!!)
no i hmmm jeszcze coś wymysle :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #23 : 2003-11-19, 07:23 »
eee ja to jersen dzczyna ae nie chlą bym miec hclopaka wd tych pukntków
nmojch chlopak przedwsyzkim musi byc fajnyz  charakterosa..odpowrdalacz na maksa.. zaby byl przynajmnije tak nienrmalny jak ja!:)musmy byc zarabistymi przyjacolmi..nie moze sie ciepicz ze z kolegemi jetsem blisko..
z enim bede o wiele blizej:) i tym to sie bedzie   rznic od przyjazni:P
a takoigo co by i wpiepryzc potrafol tez chce:)0 o fajny kolo  ni zbreym ja musilą go bronic..
duszch zeczisci laski czteo mówi ze nie potrzbuja facetów..
a faceci czetso mói ze laks ajets tylko zeby dac dupy..
w rzsyc wiedza ze to nie prawda..
:)
Zapisane

NeTkA

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #24 : 2003-11-19, 14:32 »
A ja powiem tak a propos dbania o wygląd... chłopcy... Dłonie, włosy, i ładne ząbki ;) rzucają się w oczy przynajmniej jesli o mnie chodzi ;) no i oczywiście super zapach  :lol:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #25 : 2003-11-19, 17:58 »
hehe właśnie NeTkA, zapach :P
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #26 : 2003-11-19, 18:22 »
Moim zdaniem chłopak jesli cos czuje nie powinnien długo z tym zwlekać.. później może być zapóźno...tak było... Chłopcy powinni stopniowo ale czesto robic te kroki do dziewczyny, a zreszta to zależy od gustu dziewczyny.:););)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #27 : 2003-11-19, 19:28 »
Cytat: NeTkA
Dłonie, włosy, i ładne ząbki ;) rzucają się w oczy przynajmniej jesli o mnie chodzi ;) no i oczywiście super zapach  :lol:





Ząbki  ;)  to jest to  :wink:  :P:):)
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedz #27 : 2003-11-19, 19:28 »

Ciapka

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #28 : 2003-11-19, 22:01 »
ta ja musze iesc na wybielenie..
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Co lubią dziewczyny???
« Odpowiedź #29 : 2003-11-20, 11:15 »
A ja w chlopaku uwage zwracam na wnetrze...
Wyglad- noo, powiedzmy- zabki, oczy... tak, oczy... zapach tez :)
Ale ostatnio to nie mam glowy do tych spraw :(

Hie hie... a co lubia dziewczyny? Ja tam lubie naturalnosc, ktos mi pasuje- OK, ktos nie- to nie ma rady, nie bedzie grał kogos kim nie jest!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 28 zapytaniami.