Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: co powiecie na to  (Przeczytany 2429 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
co powiecie na to
« : 2005-03-09, 14:57 »
wyraźcie swoje opinie na temat tego nowego filmu pt. "ZEBRA Z KLASĄ"

Treść                                                          
"Zebra z klasą" jest filmem animowano-fabularnym i opowiada o zebrze, która dorasta w przekonaniu, że jest koniem wyścigowym.
W środku szalejącej burzy objazdowy cyrk zostawia przez przypadek malutką zebrę, którą ratuje farmer zajmujący się hodowlą koni - Nolan Walsh. Walsh zabiera zebrę do domu, do swojej córki Channing. Mała zebra, albo 'Stripes' jak nazywa ją Channing, zostaje na farmie Walsha, gdzie zaprzyjaźnia się z kucykiem Tuckerem, kozą Franny, pelikanem Gęsią.
Farma Walsha graniczy z torem wyścigowym Turfway, gdzie wytrenowane, czystej krwi konie ścigają się o największe laury w prestiżowym wyścigu Kentucky Crown. Stripes od razu zakochuje się w wyścigach i jest przekonany, że biorąc udział w jedym z nich zostawiłby wszystkich konkurentów daleko w tyle. Nie wie jednak tego, że tak naprawdę nie jest koniem. Ale pełny zapału Stipes przy odpowiednim treningu i małej pomocy Tuckera może osiągnąć swój cel.
Podobne ambicje ma również Channing, która chciałaby zostać dżokejem. Początkowo na drodze do realizacji marzeń dziewczyny staje jej opiekuńczy ojciec, który nie pozwala jej na udział w niebezpiecznych zawodach. Jednak pełnej entuzjazmu dziewczynie udaje się w końcu przekonać ojca to tego, aby zaczął trenować ją i Stripesa do wyścigu Kentucky Crown.


Zebra z klasą  
Racing Stripes
Rok: 2005
Gatunek: Bajka animowana/Przygoda/Komedia
Czas trwania: 94 min
Produkcja: RPA/USA
Studio: Warner Bros. Pictures
Oficjana strona internetowa: Zebra z klasą

Reżyseria: Frederik Du Chau
Scenariusz: David Schmidt , Steven P. Wegner , Kirk De Micco , Frederik Du Chau

Premiera Kinowa w USA:14 stycznia 2005
Premiera Kinowa w Polsce:10 marca 2005

Przychody z biletów w USA: $47,705,714
Przychody z biletów na świecie: $65,107,489


szczegoly na http://www.filmweb.pl/Wallpapers?id=107797
zwiastuny na  http://kinomaniak.pl/filmy/zebra_z_klasa/zwiastun1.php i http://zebra.z.klasa.filmweb.pl/Zebra,z,klas%B1,%282005%29,zwiastuny,Trailers,id=107797
Zapisane

kasia8989

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #1 : 2005-03-09, 16:20 »
aaa ja juzwidziałam zapowiedzi i sobie ściągne :P
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
co powiecie na to
« Odpowiedź #2 : 2005-03-09, 17:05 »
fajnie niedlugo premiera w polsce napewno bede w kinie < znaczy wg tego textu JUTRO hura..... szkoda że zanim to dojdzie na takie zadu...pie to minie pare dni... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

co powiecie na to
« Odpowiedz #2 : 2005-03-09, 17:05 »

Wiedźma

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #3 : 2005-03-09, 17:30 »
Trafilam przypadkiem na jakims kanale na reportaz z realizacji tego filmu i od razu z TZem stwierdzilismy, ze MUSIMY go zobaczyc ;) Chetnie obejrze, a Piotrek tym bardziej, bo ma fiola na punkcie zebr.
Zapisane

Essey

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #4 : 2005-03-09, 20:02 »
A ja nic nie słyszałam o tym filmie ;) ... to musi być świetne :lol:  ale raczej się nie wybiorę (money, money :P ...)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
co powiecie na to
« Odpowiedź #5 : 2005-03-09, 20:19 »
oceniać nie bedę póki nie obejrzę, czy obejrze nie wiem - napewno do kina na to nie pójdę :P a sam pomysł...kolejny film przeznaczony w największej mierze dla młodszej widowni więc pewnie będzie nieco zabawny i ogólnie miłe sprawi wrażenie, a czy coś poza tym...takie rzeczy ocenia się po obejrzeniu ;)

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
co powiecie na to
« Odpowiedź #6 : 2005-03-09, 20:58 »
wiem ale możesz pooglądać zwiastuny na stronkach ktorych adresy podalam ....     i JEDNO WIEM NA PEWNO TO NAPRAWDE ŚWIETNY FILM i bardzo śmieszny za niedlugo wypisze polska obsade JUTRO PREMIERA!!! :wink:  :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
co powiecie na to
« Odpowiedź #7 : 2005-03-09, 21:13 »
widziałam zwiastun w tv i na jego podstawie nie powiem nic więcej niż kolejny radosny film dla dzieciaków i młodzieży, poprostu kino familijne

Cieciorka

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #8 : 2005-03-09, 21:33 »
Widziałam program o tym. Wydaje się całkiem fajne, coś w stylu świnki Babe :P
P.S. Pelikan nazywa się Gęś :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

co powiecie na to
« Odpowiedz #8 : 2005-03-09, 21:33 »

Alii

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #9 : 2005-03-10, 14:29 »
Też bym to zobaczyła, ale nie wiem czy do kina pójdę ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #10 : 2005-03-10, 14:32 »
Cytuj

widziałam zwiastun w tv i na jego podstawie nie powiem nic więcej niż kolejny radosny film dla dzieciaków i młodzieży, poprostu kino familijne

Oczywiscie. I ja bym na to nigdy w zyciu nie poszla, gdyby ta zebra nie powalila nas na kolana ;) Nie wiem, czy pojdziemy do kina, moze sciagniemy na komputer, ale chcemy obejrzec ;)  :lol:
Zapisane

Kamelia

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #11 : 2005-03-10, 17:48 »
ja to zobaczyć musze ale nie wiem czy do kina mi się będzie chciało iść :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
co powiecie na to
« Odpowiedź #12 : 2005-03-10, 18:33 »
mi bardziej niż czasu będzie szkoda kasy :P

BEAUTY T3RROR

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #13 : 2005-03-10, 19:48 »
Pewnie coś w stylu 101 dalmatyńczyków  ;) Może to obejrzę, ale pewnie bede musiała cierpieć przy polskim dubbingu  ;)
Zapisane

kasia8989

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #14 : 2005-03-10, 21:01 »
dlatego ja ściągam po angielsku :p
Zapisane

Forum Zwierzaki

co powiecie na to
« Odpowiedz #14 : 2005-03-10, 21:01 »

OkTaWiA

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #15 : 2005-03-10, 21:29 »
ja postaram się na dniach skombinować film:) jak będę miała to dam znać i kto będzie chciał to poczta polska w ruch i będę po polsce rozsyłać ;)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #16 : 2005-03-10, 21:47 »
ale co do dubbingu to Shrek w tłumaczeniu polskim jest lepszy od oryginału
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
co powiecie na to
« Odpowiedź #17 : 2005-03-10, 22:12 »
Tylko jedno mi się w tym filmie nie podoba - oni naprawdę ujeździli zebrę  :?  :?  :?
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #18 : 2005-03-10, 22:30 »
I miedzy innymi dlatego chce to zobaczyc. Czytalam, ze zebry sie praktycznie nie da ujezdzic.
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
co powiecie na to
« Odpowiedź #19 : 2005-03-11, 07:34 »
ja z tego co wiem na temat zebr to jeśli od maleństwa bedą przyzwyczajenae do tego ze maja cos na grzbiecie to potem bedzie mozna je ujezdzac bo one maja taki instynkt ze na wolnosci zrzucaja wszystko co maja na grzbiecie a jak sie tak z nimi zrobi to ten instynkt traca... pozatym na potrzeby tego filmu sprowadzono ok 10-20 zebr i karzda grala naszego bohatera tylko kilka gralo jako zrebie kilka jako podrostka a cala reszta startowala w wyscigach, kladla sie na ziemie, ciagla plug, dawala sie czyscic................. :o  :D  :D  :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
co powiecie na to
« Odpowiedź #20 : 2005-03-11, 13:02 »
mroczna tak jest ze wszystkim - czy to film o psie czy o kocie czy o myszy czy o czym innym, malucha gra jeden, dorosłego inny, do danej sceny jest inny niż do innej sceny bo ten umie to a tamten za to co innego...nie ma nigdy tak że jest jedno jedyne zwierze na planie

Forum Zwierzaki

co powiecie na to
« Odpowiedz #20 : 2005-03-11, 13:02 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
co powiecie na to
« Odpowiedź #21 : 2005-03-11, 13:09 »
Właśnie mi się to nie podoba dlatego , że jakiś bogaty głupek mógłby wpaść na pomysł posiadania własnej ujeżdżonej zebry - później zaczęłobysię wyproawdzanie lwa na smyczy itp. A jakby w zwierzęciu obudził się naturalny instynkt łowiecki (  mówię o lwie ) i zaatakowałby właściciela , uśpiliby albo zastrzelili go od razu :? I tak w kółko , bo liczba posiadaczy egzotycznego zwierzęcia rosłaby :? Nie potępiam filmu , twórców ani aktorów , tylko gdybam nad jego skutkami  ;)
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
co powiecie na to
« Odpowiedź #22 : 2005-03-11, 16:00 »
nie chce cie martwić ale to juz są takie osoby ktore wyprowadzaja lwiatka na smyczy.......tylko jeszcze nie w polsce...... u nas jest na to za zimno.........chyba co do tej zebry uzezdzonej i bogatego kolesia to by se na niej nie pojeździl bo by go nie uniosla...........;) :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
co powiecie na to
« Odpowiedź #23 : 2005-03-11, 18:26 »
żeby lwy, tygrysy także, gepardy, szympansy, goryle, orangutany i masę małpiatek i innych zwierząt, mało chyba jeszcze widziałaś w życiu alya ;)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
co powiecie na to
« Odpowiedź #24 : 2005-03-11, 19:14 »
Cytuj

Może to obejrzę, ale pewnie bede musiała cierpieć przy polskim dubbingu


no wlasnie.. :P
Zapisane

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
co powiecie na to
« Odpowiedź #25 : 2005-03-11, 19:51 »
fajny jest
mi pasi
dubbing
same fajne osoby podkładają głosy
zaniedlugo je wypisze :D
Zapisane

Raven

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #26 : 2005-03-12, 10:52 »
Cytuj

ale co do dubbingu to Shrek w tłumaczeniu polskim jest lepszy od oryginału

Myślę, że w "Epoce lodowcowej" też dubbing jest lepszy niż w wersji oryginalnej. :)
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #27 : 2005-03-12, 12:44 »
wiadomo mi, że Szarik z Czterech Pancernych miał tylko dwóch dublerów :P Mądry pies :P
Co do dubbingów, to do bajek w Polsce są całkiem fajne. Do filmów beznadziejne :/

Poza tym głównemu bohaterowi "Zebry..." głosu użyczył Maciej >przepraszam za wcześniejszą pomyłkę< Stuhr
Zapisane

Forum Zwierzaki

co powiecie na to
« Odpowiedz #27 : 2005-03-12, 12:44 »

xara

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #28 : 2005-03-12, 12:58 »
chyba Maciej  ;)
Zapisane

kasia8989

  • Gość
co powiecie na to
« Odpowiedź #29 : 2005-03-12, 16:57 »
http://www.greenapple.com/~jorp/amzanim/zebsulk.jpg
no to może wyścigi rydwanów??
a ja słyszałam że zebry mają za słaby kręgosłup aby pracować tak jak konie choć jak widać po filmie ludzie potrafią :roll:  :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 31 zapytaniami.