Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Żółw lądowy - spuchniete oko pomocy!!  (Przeczytany 4689 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamila123x

  • *
  • Wiadomości: 2
Żółw lądowy - spuchniete oko pomocy!!
« : 2016-07-02, 17:36 »
Witam, od maja mam żółwia lądowego. Ma około 20 lat. W domu ma terrarium odpowiednich wymiarow lecz od jakiegoś czasu z racji że mieszkam na wsi to trzymam go w ogrodzie na trawie gdzie codziennie zajada sobie koniczyne i dostaje liść sałaty, kiedy pada deszcz to spowrotem daje go do domu, na noc zostaje na dworze w zrobionej jamie, jest ciągle ogrodzony drewnianymi dyskami specjalnymi dla zwierząt chodowlanych bardzo sporą większe niż terrarium. Nie jest na słońcu staram się co chwile zmieniać jego położenie tak aby połowa była w cieniu a druga w słońcu, ma stały dostęp do wody w pojemniku. Wczoraj rano zauważyłam jego spuchniete oko które zaslanialo połowę oka, wyglądało jak blanka jeśli tak można porównać, pod wieczór już całkiem miał zamknięte i nie mógł otworzyć. Do weterynarza mogę iść dopiero w poniedziałek. Co robić do tego czasu?!!!
Zapisane

Mela

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Żółw lądowy - spuchniete oko pomocy!!
« Odpowiedź #1 : 2016-07-21, 12:10 »
Ja mojego żółwia zabieram zawsze do Avet
 bo mam blisko, ale oni są bardzo fajni, więc myślę, że jak zadzwonisz do nich po poradę to powiedzą ci co to może być i gdzie się z żółwiem udać :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 26 zapytaniami.