Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak zaradzić problemom wiążącym się z posiadaniem nowej i pierwszej papugi?  (Przeczytany 3737 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
    • WWW
Nigdy nie miałam ptaka, ale bardzo o nim marzę... Dużo o nich czytałam i wiem wiele, jednak wciąż dręczą mnie pytania, które torują mi drogę do wymarzonej papugi:
-Co zrobić jeśli papuga nieustannie krzyczy? Jak zapobiec krzykowi? Jaka papuga najmniej hałasuje (krzyk)?
-Jak zapobiec ptasim kupkom dookoła klatki?

Z góry baaaaardzo dziękuję za odpowiedzi!  :VoV:
Jeśli możecie, moglibyście napisać własne doświadczenia pierwszego dnia z ptakiem, jak zapobiegliście wymienionym wyżej problemom itp.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Jak to problem to ptaka po prostu nie kupuj. Sa niedogodnosci z posiadaniem ptaka i jesli sa dla Ciebie nie do przeskoczenia- wygodniej go nie miec. zaoszczędzisz kasę i nerwy.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

tomaszjawor10

  • *
  • Wiadomości: 7
    • WWW
Z papugami bywa trochę problemów. Jeśli mieszkasz w bloku to możesz mieć problem z sąsiadami, bo ptak trochę hałasuje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy na pewno jesteś gotów na ptaka w domu,tym bardziej papugę. Rano faktycznie może trochę hałasować,więc do tego też musisz się przyzwyczaić. Kolejna kwestia to odpowiednie akcesoria w tym klatka w której będziesz ja trzymał.
Zapisane

CiotkaFruzia

  • *
  • Wiadomości: 1
Co do krzyczenia niezbyt da się zapobiec, bo nasi skrzydlaci przyjaciele takie trele mają w naturze ;). Ja mam nimfę i mogą ją szczerze polecić, bo te papużki nie krzyczą tylko od czasu do czasu gwiżdżą, lecz musisz pogodzić się z faktem, że nie umieją tak dobrze naśladować słów, lecz można je nauczyć gwizdać piosenki moja umie piosenke star warsów :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 27 zapytaniami.