Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Morderca!!!  (Przeczytany 9371 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #30 : 2004-10-08, 22:51 »
albo TOz albo  ludzi z Zoo sciągnij albo  moze naszybcej straż miejsską :(  jak tak mozna :cry:  ja bym gonajchetniej wykastrowała na żywca za takie  zachowanie moze kolejnego palanta juz nie spłodzi :grr:
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Morderca!!!
« Odpowiedź #31 : 2004-10-09, 10:32 »
Jak policja nie zareaguje do wtorku to dzwonimy do TOZ

PS: policja powiedziała takie coś że on zapłaci za te koty czy coś w tym stylu. :grr:
Zapisane

absencja

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #32 : 2004-10-09, 11:26 »
Cytuj

To juz nie jest czlowiek. Takie cos sie zabija jak tylko wykaze sklonnosci do takich "zabaw". Ja bym go powiesila

nie przesadzasz trochę? to jest cały czas dziecko...zrobiło coś okropnego, ale ono jeszcze nie do końca odpowiada za to, co robi. jeśli chcesz kogos zabijać(pomoże ci to w czymś?)to proponuję rodziców...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #32 : 2004-10-09, 11:26 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #33 : 2004-10-09, 11:27 »
Ja bym jak byla policja i sedzia to bym go aresztowala i by m zywocie mu dale :grr:  :grr:  :grr:

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Morderca!!!
« Odpowiedź #34 : 2004-10-09, 13:12 »
Cytat: absencja
Cytuj

To juz nie jest czlowiek. Takie cos sie zabija jak tylko wykaze sklonnosci do takich "zabaw". Ja bym go powiesila

nie przesadzasz trochę? to jest cały czas dziecko...zrobiło coś okropnego, ale ono jeszcze nie do końca odpowiada za to, co robi. jeśli chcesz kogos zabijać(pomoże ci to w czymś?)to proponuję rodziców...


no wlasnie to jest dziecko, ciekawe co wymysli za jakis czas. zreszta uwazam, ze nawet dzieci odpowiadaja za swoje czyny. oczywiscie to wina glownie rodzicow ze je tak wychowali, ale nie mozna mu tego odpuscic tylko dlatgeo ze jest niepelnoletni
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #35 : 2004-10-09, 13:50 »
w wielu miastach na osiedlach dużo takich małych debili lata- obcinają ogony itp.
Zapisane

Johny

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #36 : 2004-10-09, 13:57 »
Tak i potem wyrastają dresiarze,gotowi skopać komuś japę,a ciekawe jak on załatwi jakiegoś kolegę
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #37 : 2004-10-09, 14:32 »
To wtedy może rodzice jakoś zareagują :roll:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #38 : 2004-10-09, 14:37 »
taaaaak napeeewno.....  :roll:  już to widzę....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #38 : 2004-10-09, 14:37 »

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Morderca!!!
« Odpowiedź #39 : 2004-10-09, 15:12 »
zło się powinno zwalczać w zarodku. i to definitywnie.
Zapisane

absencja

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #40 : 2004-10-09, 15:42 »
ja nie mówię, że nalezy mu odpuścic, ale nie przesadzajcie...może jszcze cos dobrego z niego wyrośnie, jesli ktos mu pomoże. jesli wszyscy będą się wyłącznie oburzać i odmawiac mu człowieczeństwa, to nie sądze, żeby coś się na lepsze zmieniło...
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #41 : 2004-10-09, 17:00 »
Cytuj

to jest cały czas dziecko...zrobiło coś okropnego, ale ono jeszcze nie do końca odpowiada za to, co robi.

No tak to jest dziecko, ale jeżeli już teraz jest zdolne do takich rzeczy, to co będzie jak dorośnie, zabije staruszke dla 5 złotych??? Tacy ludzie się nie łatwo zmieniają, jeżeli cierpienie innych sprawia im radość to to się nie zmieni. Dlatego to nie jest żadne wytłumaczenie, bo dziecko w tym wieku już rozróznia co jest złe a co dobre... :roll: Powinien ponieść konsekwencje swojego czynu, bo jeżeli tak się nie stanie będzie dalej to robił myśląc że jest bezkarny. Absencja sorry, że zapytam, ale czy tobie też będąc dzieckiem sprawiało przyjemność wyżywanie się na słabszych? Bo jeżeli bronisz takie zachowania to może sama tak postępowałaś. A wiek nie ma tu nic do rzeczy...
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #42 : 2004-10-09, 18:54 »
Cytat: absencja
Cytuj

To juz nie jest czlowiek. Takie cos sie zabija jak tylko wykaze sklonnosci do takich "zabaw". Ja bym go powiesila

nie przesadzasz trochę? to jest cały czas dziecko...zrobiło coś okropnego, ale ono jeszcze nie do końca odpowiada za to, co robi. jeśli chcesz kogos zabijać(pomoże ci to w czymś?)to proponuję rodziców...


Zapewniam Cie, ze w tym "dziecku" nie ma juz czlowieczenstwa. Nie przesadzam. On w przyszlosci bedzie krzywdzil ludzi. Naprawde bym go zabila. Z calego serca zycze mu, aby spotkalo go to samo.
Zapisane

myszka

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #43 : 2004-10-09, 19:01 »
Nie zniżajmy się do poziomu tych bestii. Poza tym, nie sądzisz, że śmierć, to za szybko? ;) Ja bym stawiała na kamieniołomy, tudzież obóz pracy - takiej naprawdę ciężkiej, oczywiście nici z super wyżywienia, czy wszelakich rozrywek w celach - poza robotą karcer...
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #44 : 2004-10-09, 19:11 »
Uchh ale ostre słowa... a może dziecko poprostu od małego było w taki sposób wychowane że nie do końca rozróżnia dobro od zła... może w jego rodzinie zwierzęta nie są szanowane?? :roll: Ja też w tym wypadku proponuje ukarać rodziców... a żeby w przyszłości nie robił podobnych rzeczy to należałoby go -->wychować<-- :grr:  :grr:  :grr: ... jeśli nie rodzice to kto inny... jego czyny są okrutne (wredny smarkacz) ale należało by sie zastanowić czym to jest spowodowane?? Może ma uszczerbek na psychice który jest spowodowany jakąś sytuacja czy podłapanym zdażeniem??? Czy wina nie leży w dzisiejszej tv?? Echhh u mnie koło mojej ulicy np. w kamienicy mieszkaja no wiecie... tacy ludzie ubożsi... to takie 6-7-latki klną jak szewcy... a niewiele starsi podpala fajki, nie koniecznie z kamienicy... straszne sa te dzieciaki.... nie wiem na co one wyrosna...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #44 : 2004-10-09, 19:11 »

Maxim

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #45 : 2004-10-09, 19:16 »
Mnie przeraża wiek tego dziecka, bo jeśli jest to pierwsza klasa podstawówki  to ma ono dopiero siedem lat  :shock: Dzieci w tym wieku zazwyczaj bardzo lubią zwierzęta. W jakim środowisku to dziecko się wychowuje skoro w tym wieku jest zdolne zrobić coś takiego.....
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #46 : 2004-10-09, 20:04 »
Cytat: Shadow_evelyn
Uchh ale ostre słowa... a może dziecko poprostu od małego było w taki sposób wychowane że nie do końca rozróżnia dobro od zła... może w jego rodzinie zwierzęta nie są szanowane?? :roll: Ja też w tym wypadku proponuje ukarać rodziców... a żeby w przyszłości nie robił podobnych rzeczy to należałoby go -->wychować<-- :grr:  :grr:  :grr: ... jeśli nie rodzice to kto inny... jego czyny są okrutne (wredny smarkacz) ale należało by sie zastanowić czym to jest spowodowane?? Może ma uszczerbek na psychice który jest spowodowany jakąś sytuacja czy podłapanym zdażeniem??? Czy wina nie leży w dzisiejszej tv?? Echhh u mnie koło mojej ulicy np. w kamienicy mieszkaja no wiecie... tacy ludzie ubożsi... to takie 6-7-latki klną jak szewcy... a niewiele starsi podpala fajki, nie koniecznie z kamienicy... straszne sa te dzieciaki.... nie wiem na co one wyrosna...


Wyrosnie z nich kolejne pokolenie "przejmujacych sie rodzicow" wychowujacych nastepne pokolenie mordercow... Stad takie ostre slowa. Jemu juz nic nie pomoze. Zawsze bedzie w nim okrucienstwo.
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Morderca!!!
« Odpowiedź #47 : 2004-10-09, 20:25 »
go wychowuje jego dziadek i babcia bo mu matka odeszła  i ojciec ciągle gdzieś wyjerzdza chyba pójde do jego dziadka ale się troche obawiam bo to pijak :grr: że mnie zaatakuje  :grr:
Zapisane

Eli

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #48 : 2004-10-09, 22:11 »
Cytat: Maxim
Mnie przeraża wiek tego dziecka, bo jeśli jest to pierwsza klasa podstawówki  to ma ono dopiero siedem lat  :shock: Dzieci w tym wieku zazwyczaj bardzo lubią zwierzęta. W jakim środowisku to dziecko się wychowuje skoro w tym wieku jest zdolne zrobić coś takiego.....


Ja mam w domu siostrzenca, ktory ma 7 lat.. i jak sie bawi z kotem to musze uwazac, bo potrafi sie z nim delikatnie bawic a po chwili przycisnac go tak do ziemi ze Oli piszczy z bolu.....
Nie wiem skad mu sie to bierze, powtarzam mu co chwile ze jak sie z nim bawi to zeby robił to delikatnie....
Albo czasem potrafi go kopnąć :(
A przeciez jest wychowywany w normalnym, kochajacym domu...
Mysle że dziecko po prostu chce sprawdzic jak zwierze sie zachowa... uczy sie na.. błędach ? Ono nie potrafi zrozumiec ze to zwierzaka boli... musi sprawdzic :( niestety.. dzieci kierowane są ciekawością....
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #49 : 2004-10-09, 23:03 »
Cytuj

obawiam bo to pijak  że mnie zaatakuje

I jak tu się dziwić ze dziecko jest takie :roll: ...
Eli ja mam też siostrzeńca ale w wieku 6 lat hmmm... tu kofana świnka a nim się spostrzegłam już jest wystraszona przez niego :grr: Tyle, że nie obeszło się bez awantury w jego kierunku (nie miejcie mnie za potwora aż tak ostro nie jest ;) )... teraz już uważniej obserwuje moje reakcje ;) mam tyle szczęścia że przważnie mnie słucha.... Tyle ze kto wytłumaczy temu dzieciakowi że robi źle?? Dziadek pijak?? Może nie znam się na psychice ludzkiej, ale moim zdaniem nie powinno się spisywac na straty te dziecko... zrobił coś potwornego i dlatego jestem też za tym żeby go ukarać... normalne... żeby jakoś upomnieć tych dziadziów echh (ukaranie ich...)... ale to jeszcze jest mały smarkacz... moze da się coś jeszcze zmienić...
Cytuj

Jemu juz nic nie pomoze. Zawsze bedzie w nim okrucienstwo.

Napewno nic jeśli nikt nie zareaguje.... chociaż w dzisiejszych czasach w to wąpie....
Zapisane

Ellen

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #50 : 2004-10-09, 23:04 »
Ja jestem za kastracja takich, zeby sie nie produkowaly (a w takich rodzinach to zwykle masowa produkcja ;) ) kolejne pokolenia psychopatow...

Cytat: Shadow_evelyn
Czy wina nie leży w dzisiejszej tv??


No bez przesady, to ja juz dawno powinnam wyjsc na ulice z siekierka... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #50 : 2004-10-09, 23:04 »

absencja

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #51 : 2004-10-09, 23:22 »
Cytuj

Absencja sorry, że zapytam, ale czy tobie też będąc dzieckiem sprawiało przyjemność wyżywanie się na słabszych? Bo jeżeli bronisz takie zachowania to może sama tak postępowałaś.

nie sprawialo mi przyjemności. pewnie dlatego, że rodzice od zawsze uczyli mnie, że nie wolno ciągnąć kotka za ogon, bo go boli itd. jego pewnie uczyli, że zobacz, jak kotek śmiesznie miauczy, jak go pociągniesz...i w ogóle, zylam w mw. normalnym domu...sadzisz, ze on się taki urodzil? bo mi się jednak wydaje, że ktos albo coś mialo na niego wplyw...
nie twierdzę, że nie powinien ponieśc żadnych konsekwencji.
Nie obraźcie się, ale najlatwiej kogoś skreślić, odciąć się i tyle.
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #52 : 2004-10-09, 23:42 »
Jestem za wypowiedzią Absencji... tkim ludziom potrzebna jest pomoc...
Cytuj

Shadow_evelyn napisał(a):
Czy wina nie leży w dzisiejszej tv??


No bez przesady, to ja juz dawno powinnam wyjsc na ulice z siekierka...

No wiesz kazdy ma inny sposób myslenia :lol: . Na ciebie nie wpływa negatywnie a kto wie jak jest z nim... :P
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #53 : 2004-10-10, 03:08 »
Cytat: absencja
Cytuj
sadzisz, ze on się taki urodzil? bo mi się jednak wydaje, że ktos albo coś mialo na niego wplyw...
nie twierdzę, że nie powinien ponieśc żadnych konsekwencji.
Nie obraźcie się, ale najlatwiej kogoś skreślić, odciąć się i tyle.


1. tak, urodzil sie taki, do okrucienstwa czlowiek jest zdolny lub nie
2. zwyrodnialcow trzeba skreslac -jak mozna czuc chcec pomocy potworom?? tu nie chodzi o wiek
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Morderca!!!
« Odpowiedź #54 : 2004-10-10, 07:15 »
Absencja ma racje.  Chłopak jest winny, ale jego opiekunowie też. Gdyby chlopak wychowal sie w normalnym srodowisku przeciez by tego nie zrobil. Wiadomo.. nie sadze ze cos z niego wyrosnie (wlasciwie to nie daje szansy ani troche).. ale daloby sie wybic mu z glowy takie zahcowanie ://.. pzynajmniej na jakis czas...
Zapisane

absencja

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #55 : 2004-10-10, 11:31 »
Shadow i Magda :) dzięks
Yzelbe - 1)czyli twoim zdaniem czlowiek rodzi się mordercą/zlodziejem/dobrym czlowiekiem itp. i już nic nie jest w stanie go zmienić? a cale wychowanie nie ma sensu, bo dziecko i tak ma już zapisane w genach jakie będzie?
2)i to my, jako nieomylni, mamy oceniać kto jest zwyrodnialcem? ja czuję chęć pomocy potworom...może też jestem zwyrodnialcem...
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #56 : 2004-10-10, 11:48 »
Cytat: Magdaland
Absencja ma racje.  Chłopak jest winny, ale jego opiekunowie też. Gdyby chlopak wychowal sie w normalnym srodowisku przeciez by tego nie zrobil. Wiadomo.. nie sadze ze cos z niego wyrosnie (wlasciwie to nie daje szansy ani troche).. ale daloby sie wybic mu z glowy takie zahcowanie ://.. pzynajmniej na jakis czas...


Tak, rodzi sie taki i albo dostaje szanse w postaci normalnej rodziny i maleja szanse na jakies nieszczescie, albo jest wychowywany przez ulice i rodzicow alkoholokow -wtedy to jest jeszcze bardziej podsysane.

Nie jestes zwyrodnialcem -masz po prostu inne zdanie :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #57 : 2004-10-10, 12:14 »
Cytuj
tak, urodzil sie taki, do okrucienstwa czlowiek jest zdolny lub nie

Czytalam o eksperymencie przeprowadzonym w Stanach. Kilkunastu studentów [ochotników; zwykłych ludzi, bez skłonności do okrucieństwa] podzielono losowo na dwie grupy: więźniów i strażników. Wszystko było tak jak w normalnym więzieniu. Strażnicy mieli prawo robić z więźniami wszystko, co tylko chcieli.
Po sześciu dniach przerwano eksperyment [miał trwać 2 tygodnie]. Wymknął się spod kontroli.
Artykuł był w Focusie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #57 : 2004-10-10, 12:14 »

skate girl

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #58 : 2004-10-10, 13:14 »
Ojej...ale z niego sadysta musi byc :shock:
A moze on to szatanista i pije krew z kotow...? ;)
Ja tam niewiem...co mu to przyjemnosc robi ? ZABIJANIE ISTOT ŻYWYCH ?
Rozumiem...zabic muche czy karalucha....ale Kota ????? :cry:
Ja bym bachorowi łeb skręciła :evill:  :grr:
A moze by tak....WIEM ! - zgłoście to do takiej jakiejś instytucji ochrony zwierząt...
Ja juz raz zgłaszałam bo facio utopił 3 konie w jeziorku !!!!!
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #59 : 2004-10-10, 13:19 »
Cytat: skate girl
Ojej...ale z niego sadysta musi byc :shock:
A moze on to szatanista i pije krew z kotow...? ;)
Ja tam niewiem...co mu to przyjemnosc robi ? ZABIJANIE ISTOT ŻYWYCH ?
Rozumiem...zabic muche czy karalucha....ale Kota ????? :cry:
Ja bym bachorowi łeb skręciła :evill:  :grr:
A moze by tak....WIEM ! - zgłoście to do takiej jakiejś instytucji ochrony zwierząt...
Ja juz raz zgłaszałam bo facio utopił 3 konie w jeziorku !!!!!


3 konie w jeziorku

boshe co to z h...
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.