Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Morderca!!!  (Przeczytany 9371 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shadow_evelyn

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #60 : 2004-10-10, 15:13 »
Cytuj

Ja juz raz zgłaszałam bo facio utopił 3 konie w jeziorku !!!!!

 :shock:
Cytuj

Magdaland napisał(a):
Absencja ma racje. Chłopak jest winny, ale jego opiekunowie też. Gdyby chlopak wychowal sie w normalnym srodowisku przeciez by tego nie zrobil. Wiadomo.. nie sadze ze cos z niego wyrosnie (wlasciwie to nie daje szansy ani troche).. ale daloby sie wybic mu z glowy takie zahcowanie ://.. pzynajmniej na jakis czas...


Tak, rodzi sie taki i albo dostaje szanse w postaci normalnej rodziny i maleja szanse na jakies nieszczescie, albo jest wychowywany przez ulice i rodzicow alkoholokow -wtedy to jest jeszcze bardziej podsysane.

Moim zdaniem nie chodzi tu o to, że człowiek rodzi sie z określoną rolą (dobry człowiek, morderca)... tylko że jeden ludź jet bardziej cierpliwy, potrafi się kontrolować, drugiego zaś łatwiej jest zdenerować, trzeci czuje się dominantem a zaś inny moze mieć wszystkie z części tych cech... trzeba to opanować (złe cechy)... a żeby to opanować potrzebna jest normalna rodzina (tu się zgadzam z tym podsycaniem)... która wielu rzeczy nauczy i ograniczy złe cechy... nikt nie jest idealny. Chociaż jak ma się od początku życie do d*** to wtedy można poprostu człowieka zespuć...
PS: Absencja no problem :wink:
Cytuj

2)i to my, jako nieomylni, mamy oceniać kto jest zwyrodnialcem? ja czuję chęć pomocy potworom...może też jestem zwyrodnialcem...

Ja też czuje chęć pomocy potworom... czy chcemy czy nie to ten chłopak jest jeszcze smarkacz... więc co mamy go zagazować?? ściąć?? Powiescić?? Za błędy opiekunów...
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Morderca!!!
« Odpowiedź #61 : 2004-10-10, 17:38 »
ja bym tak wlasnie zrobila...
no ale mi po prostu brakuje wspolczucia dla zlych ludzi, pewnie nalezy to potraktowac jakos bardziej humanitarnie... tylko kto mi wskaze przyklad takiej osoby, ktora ze zlej zrobila sie dobra? nawet jezeli, sa to wyjatki, a reszta z wiekiem zmienia sie na coraz gorsze...
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #62 : 2004-10-10, 19:12 »
ja bym mu zaszadziła takiego kopa w d..., żeby nie mógł usiąść przez tydzień (a jak za słabo to poprawić żeby na serio przez tydzień), i próbowała go nauczyś że kotka trzeba delikatnie, może w ten sposób można by sprawdzic czy nadaje się do resocjalizajci, a jak nie to pi....olnąć go w d.... i nadzorować (dziadkowie), i nie obchodzi mnie ile ten h... ma lat :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #62 : 2004-10-10, 19:12 »

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #63 : 2004-10-10, 19:15 »
W jakis sposob ja jestem nieludzka w stosunku do ludzi. I tu nie ma nic do rzeczy moja rodzina i wychowanie, bo mam zupelnie inny stosunek to swiata niz moi rodzice i znajomi. Poprostu taka sie urodzilam. I jestem zdolna do zabicia czlowieka.
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #64 : 2004-10-10, 19:31 »
ja nie wiem, czy bym zabiła, ale chba raczej pobiła i to tak fest bo jak sie wkurze to zabije gołymi rękami, nie wiem tylko co by było potem, ale jak bym tego chłopca spotkała to by do domu nie doszedł
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Morderca!!!
« Odpowiedź #65 : 2004-10-10, 20:13 »
Cytat: Yzalbe
W jakis sposob ja jestem nieludzka w stosunku do ludzi.


A czy warto być ludzkim wobec sadystów i zwyrodnialców? Pewnie, zawsze warto spróbować po dobroci, ale jeśli to nic nie da, to co? Pozwolić takiemu szaleć, czy raczej wytłumaczyć ręcznie, czym jest ból? Nie żal mi sadystów, tylko ich ofiar.
Przypomniała mi się pewna sonda uliczna. Pytanie brzmiało: kogo łatwiej zaakceptujesz, sadystę czy masochistę. Ku mojemu zdziwieniu ogromna większość wybrała sadystę. Ja wolę masochistę. Taki czerpie przyjemność z własnego, a nie cudzego, bólu. Ciekawe, czy ci, którzy wybrali sadystę, chcieliby wpaść takiemu w ręce.
Zapisane
IBDG Wrocław

Naomi151

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #66 : 2004-10-10, 21:14 »
Absencja jeżeli została byś zgwałcona, też chciałabyś pomóc temu gwałcicielowi??? on może też nie miał łatwego dzieciństwa i dlatego tak postąpił. To nie jest żadne wytłumaczenie, jeżeli ktoś źle postępuje to musi ponieść tego konsekwencje, żeby wiedział, że takie coś nie uchodzi bezkarnie...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #67 : 2004-10-11, 08:25 »
Naomi, zdaje sie, ze mowa tutaj o zwierzetach, nie o gwaltach  :roll:  Nie popadaj prosze w skrajnosci. I chociaz zwierzeta tez maja swoje prawa, to jednak ich psychika rozni sie znacznie od psychiki czlowieka. Sam gwalt (jesli juz mowa o gwaltach) pozostawia zupelnie inne slady w psychice czlowieka niz psychice np. psa.  Pomysl bardziej realnie i adekwatnie do tej dyskusji.

Czlowiek mlody, traktujacy w ten sposob zwierzeta skads musial wziasc wzorce. Niekoniecznie z domu.  Moj Mlodszy przyniosl kiedys do domu pomysl z obcinaniem kotu wasow. Skad? Nie mam pojecia. Moze ze szkoly, moze z podworka.  Dobrze, ze pomyslu nie utrzymal za zebami, zanim wprowadzil go w czyn. Mialam czas na reakcje i na wytlumaczenie mu, dlaczego nie i co to sa kocie wasy. Nie kazdy ma tyle szczescia. I nie kazdemu sie chce wyjasniac goovniarzowi, dlaczego. Krotkie rodzicielskie "nie, bo nie" czesto skutkuje zacieciem sie goovniarza, bo dlaczego nie? Bledy w wychowaniu, brak czasu i wiele wiele innych rzeczy.  
Latwo kogos nazwac zwyrodnialcem. Wtedy czujemy sie dobrzy, silni, zgodni z przekonaniami i sumieniem. Troche trudniej poszukac przyczyn i wspolczuc, bo czesto temu "zwyrodnialcowi" nikt w dziecinstwie nie wytlumaczyl, dlaczego "nie".  Bardzo malo jest wsrod nich osob, ktorym dreczenie innych sprawia przyjemnosc mimo swiadomosci "dlaczego nie". Po prostu. A znam kilku takich, ktorzy za mlodu swietnie sie bawili meczac baki w pudelkach po zapalkach i rzucajac w koty kamieniami. Potem znalazl sie ktos, kto im wyjasnil. Wielu z nich ma w tej chwili zwierzaki. Ukochane, wypieszczone i wypielegnowane. Jeden zostal wolontariuszem w schronisku. Inny dziala na rzecz bezdomnych kotow, jeszcze inny, ten ktory wlasnorecznie ukrecil glowe kociakowi daaawno temu w tej chwili dokarmia dziczki. Leczy i sterylizuje.

Latwo nazwac kogos zwyrodnialcem i sqrwysynem dla spokoju wlasnego sumienia. Latwo wyladowac swa zlosc piszac, jakie tortury takiemu zadamy. Trudniej zrozumiec i wymyslec sposob, co zropbic. Jeszcze trudniej "cos" zrobic.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sal

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #68 : 2004-10-11, 09:30 »
Cytat: Kacper
Jak policja nie zareaguje do wtorku to dzwonimy do TOZ

PS: policja powiedziała takie coś że on zapłaci za te koty czy coś w tym stylu. :grr:


Na reakcję policji nie czekaj, tylko zawiadamiaj TOZ. Policja ma swoje terminy na rozpatrywanie spraw i niestety może to długo potrwać.
Najlepiej niech sprawa toczy wszystkimi możliwymi torami.

Brawo dla ciebie za odwagę!  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #68 : 2004-10-11, 09:30 »

halina

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #69 : 2004-10-11, 18:10 »
no i co kacper? Co sie udało ustalić?
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #70 : 2004-10-12, 14:19 »
Cytuj

Naomi, zdaje sie, ze mowa tutaj o zwierzetach, nie o gwaltach  

Ja tylko chciałam podać taki przykład, bo Absencja wypowiadała się w ten sposób, że za złe czyny nie należy zostać karanym, tylko oczekiwać pomocy od innych... A ja się z tym nie zgodzę. To że ludzie są wyżej w ewolucji od zwierząt nie upoważnia ich do znęcania się nad nimi, bo jakby nie było zwierzki też odczuwają strach i ból oraz cierpienie tak samo jak ludzie.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #71 : 2004-10-12, 17:46 »
Naomi, bardzo malo wiesz o psychice. Odczuwaja bol i strach. Owszem. Tesknote i milosc. Ale czy w taki sam sposob? Nie antropomorfizuj.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

kocham_koty

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #72 : 2004-10-12, 19:03 »
co znaczy " antropomorfizować" ?? ja to taka tępa jestem i nie wiem =)
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Morderca!!!
« Odpowiedź #73 : 2004-10-12, 19:29 »
ja nie wierze w resocjalizacje. moze rzeczywiscie sie zdarza, ze ktos sie poprawi tak jak w prztoczonych przykladach. ale ile jest przykladow ,ktore pokazuja,ze zly czlowiek ma juz taki charakter i bedzie juz taki? w przypadku dzieci jeszcze mozna rzeczywiscie sporo zrobic i je wychowac, ale jezeli ma takich rodzicow jakich ma to juz nie widze szansy...
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #74 : 2004-10-12, 19:59 »
Myszka o psychice wiem akurat bardzo dużo, bo chciałam studiować psychologię i bardzo się tym interesowałam, ale teraz zmieniłam plany... no ale tu nie otym miałam pisać.
Ja wcale nie napisałam że zwierzęta mają taką samą psychikę jak człowiek, ale że odczuwają ból i cierpienie tak samo, przecież są wyposażone w układ nerwowy... zresztą to może sama się dokształć w tym kierunku.

Ale jeżeli uważasz że zwierzęta można krzywdzić bezkarnie bo nie pójdą się poskarżyć, to nie zgodzę się z tym. Jestem bardziej wrażliwą osobą niż ty i nie mogę bezczynnie patrzyć na krzywdę zarówno ludzi jak i zwierząt. Jestem za tym, żeby karać zbrodniarzy w każdym słowa tego znaczeniu, a ty robisz z nich ofiary.
Jeżeli moderatorem forum na którym powinni być miośnicy zwierząt jest ktoś taki jak ty, to nie mam zamiaru więcej tu wchodzić.
Bardzo miło tu było, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i mogłam wymieniać swoje informacje z ludźmi tak jak ja kochającymi zwierzaki, ale teraz już żegnam...
A ty myszko myśl sobie co chcesz, jeżeli jesteś aż tak nie wrażliwą osobą to już twoja osobista tragedia.
 :papa:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #74 : 2004-10-12, 19:59 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Morderca!!!
« Odpowiedź #75 : 2004-10-12, 20:32 »
Cytuj

" antropomorfizować"

przypisywać zjawiskom przyrody,zwierzętom i przedmiotom cech właściwych człowiekowi ;)
wystarczy zajrzeć do słownika np.języka polskiego :roll:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

absencja

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #76 : 2004-10-12, 20:45 »
Noami, kobieto, gdzie Myszka napisała, że zwierzeta mozna krzywdzić bezkarnie??? i w ogóle mam wrażenie, że wyciągasz zbyt daleko idace wnioski z jej wypowiedzi.
nie wiem, co bym czuła, gdyby ktoś mnie zgwałcił, może nienawidziłabym tego człowieka do końca życia i chciałabym go zabić. ale to nie znaczy, że miałabym rację...
Cytuj

Absencja wypowiadała się w ten sposób, że za złe czyny nie należy zostać karanym, tylko oczekiwać pomocy od innych...

ja nic takiego nie mówiłam...uwazam, że kara jest konieczna jako środek odstraszający, ale dla własnego dobra i z powodu jakiś ludzkich uczuć, powinniśmy równiez pomóc temu człowiekowi.  Kto normalny wiesza koty? nie sądzisz, że coś jest z nim nie tak i można spróbować to zmienić?
Cytuj

Pewnie, zawsze warto spróbować po dobroci, ale jeśli to nic nie da, to co? Pozwolić takiemu szaleć, czy raczej wytłumaczyć ręcznie, czym jest ból?

jesli to nic nie da, to unieszkodliwić moim skromnym zdaniem.
a tak btw, to sadysta, to człowiek, który czerpie przyjemnośc seksualną z zadawania innym bólu. więc(tak mi się przynajmniej wydaje),jeśli odbywa sie to za zgodą partnera, nie ma w tym nic złego...w każdym razie nikomu innemu nie szkodzi...szkodliwe staje się to dopiewo, kiedy koleś gwałci innych...
antropomorfizować-dosłownie "uczłowieczać", czyli hmmm...nie rób z kota człowieka(przetłumacz to sobie na polski, bo ja nie umiem:))
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #77 : 2004-10-12, 21:55 »
Cytat: Naomi151
Myszka o psychice wiem akurat bardzo dużo, bo chciałam studiować psychologię i bardzo się tym interesowałam, ale teraz zmieniłam plany... no ale tu nie otym miałam pisać.
Pisalam o psychice zwierzat. Moze wyrazilam sie nieprecyzyjnie.

Cytuj
Ja wcale nie napisałam że zwierzęta mają taką samą psychikę jak człowiek, ale że odczuwają ból i cierpienie tak samo, przecież są wyposażone w układ nerwowy... zresztą to może sama się dokształć w tym kierunku.
Z przyjemnoscia sie doksztalece. Niemniej, porownywanie gwaltu na czlowieku, a znecania sie nad zwierzetami to troche inny rodzaj cierpienia? Gwalt to przede wszystkim cierpienie psychiczne. Jak sama stwierdzilas, psychika zwierzecia rozni sie od psychiki czlowieka. I niestety, przykro mi to stwierdzic, ale suka nie poczuje sie dotknieta porownaniem wyrzadzonej jej krzywdy z krzywda wyrzadzona np. czlowiekowi. A zgwalcona kobieta moze.

Cytuj
Ale jeżeli uważasz że zwierzęta można krzywdzić bezkarnie bo nie pójdą się poskarżyć, to nie zgodzę się z tym.
Pokaz mi, gdzie tak napisalam? Gdzie napisalam, ze mozna bezkarnie krzywdzic? Bo wiesz, wszystko cacy glacy, podyskutowac mozemy, ale... ja bardzo nie lubie, kiedy ktos mi na sile z sufitu wziete slowa do ust (lub pod palce) wciska.

Cytuj
Jestem bardziej wrażliwą osobą niż ty
A tego nie wiesz na pewno. Nie znasz mnie i niewiele o mnie wiesz.


Cytuj
i nie mogę bezczynnie patrzyć na krzywdę zarówno ludzi jak i zwierząt.
Jak kazdy normalny czlowiek.

Cytuj
Jestem za tym, żeby karać zbrodniarzy w każdym słowa tego znaczeniu, a ty robisz z nich ofiary.
Zbrodniarz, to czlowiek ktory z pelna premedytacja i swiadomie wyrzadza krzywde, morduje, zneca sie. wiadomie, czy wiedzac o tym, ze wyrzadza krzywde, morduje, zneca sie. Z premedytacja, czyli celowo. I owszem, zbrodniarzy nalezy karac. Surowo. Bardzo surowo. Niemniej, jesli interesowalas sie psychika, to zapewne mialas okazje zapoznacsie z psychologia dziecka. Nie wiem, czy akurat dane bylo Ci zglebic psychologie dzieci z tzw. marginesu lub dzieci aspolecznych. Psychika dziecka jest plastyczna. Samo z siebie nie bedzie umialo rozroznic dobra od zla. Do tego potrzebuje wzorcow. Obojetnie, czy od rodzicow, czy od srodowiska. I wedlug wzorcow bedzie postepowalo.

Cytuj
Jeżeli moderatorem forum na którym powinni być miośnicy zwierząt jest ktoś taki jak ty,
 To znaczy jaki?

Cytuj
to nie mam zamiaru więcej tu wchodzić.
Masz wolny wybor, jak wszyscy.

Cytuj
Bardzo miło tu było, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i mogłam wymieniać swoje informacje z ludźmi tak jak ja kochającymi zwierzaki, ale teraz już żegnam...
Wroc jeszcze. Kazdy moze sie od kazdego czegos nauczyc.

Cytuj
A ty myszko myśl sobie co chcesz, jeżeli jesteś aż tak nie wrażliwą osobą to już twoja osobista tragedia.
Moja osobista tragedia to bardzo swierza rana. I ciagle boli. Zwlaszcza, jesli ktos w niej grzebie i powoluje sie na osobista tragedie. Niemniej jednak, dziekuje. Za lekcje. I zapraszam ponownie. Mysle, ze dojdziemy do porozumienia. Jesli oczywiscie chcesz.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

kocham_koty

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #78 : 2004-10-12, 22:01 »
Cytuj

przypisywać zjawiskom przyrody,zwierzętom i przedmiotom cech właściwych człowiekowi  
wystarczy zajrzeć do słownika np.języka polskiego

Dzięki, nie posiadam słownika :lol:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #79 : 2004-10-12, 22:49 »
Dlaczego kazda powazniejsza dyskusja musi konczyc sie klotnia...?? :?:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #80 : 2004-10-12, 23:00 »
Yzalbe, raczej pewnym nieporozumieniem.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #80 : 2004-10-12, 23:00 »

Naomi151

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #81 : 2004-10-13, 11:49 »
Myszko przepraszam że cię uraziłam, chyba jednak za szybko wyciągnęłam pochopne wnioski. Przeczytałam jeszcze raz te wypowiedzi i stwierdziłam, że chociaż Twoje zdanie różni się od mojego to także nie jest błędne... poprostu inaczej na to patrzysz niż ja, bo dla mnie mniej ważne były przyczyny zachowania tego dziecka niż skutki. Wiem żę dzieci z rozbitych rodzin albo wychowywane w jakiejś ptologi, mogą chcieć rozładować swoją złość i bezradność na słabszych istotach, ale dziecko w jego wieku rozróżnia już co jest dobre a co złe, więc powinni zostać ukarani jego rodzice(albo prawni opiekunowie)) za to co się stało i trzeba dopilnować żeby to się już nie powtórzyło. Możę ktoś mógłby z nim porozmawiać(pedagog szkolny, wychowawca, albo ktoś inny), wytłumaczyć żę tak nie powino się postępować, bo zwierzę odczuwa cierpienie, ale jak to nie pomoże i dalej będzie tak robił to zastosować bardziej drastyczne środki na tym dzieciaku :grr: .

I jeszcze raz przepraszam za zaistniałe nieporozumienie, ale byłam zdenerwowana :oops: .
Zapisane

Sal

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #82 : 2004-10-13, 13:08 »
Miło Cię widzieć, Naomi.  :wink:  ;)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #83 : 2004-10-13, 15:24 »
Obie wyciagnelysmy zbyt daleko idace wnioski. ;) I milo Cie ponownie widzec  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Tika

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #84 : 2004-10-13, 16:55 »
Witaj Naomi 8) !
Dobrze, że wróciłaś :) .
Fajnie, że sobie z Myszką wszystko  wyjaśniłyście  :wink: .
Cytuj

I jeszcze raz przepraszam za zaistniałe nieporozumienie, ale byłam zdenerwowana  .

Wiadomo, że w nerwach często mimo dobrych chęci człowiek za bardzo się zaperzy. Ja też tak niestety czasami robię  :oops: , jeśli w coś bardzo wierzę.
Cytuj

Obie wyciagnelysmy zbyt daleko idace wnioski.  I milo Cie ponownie widzec

Super! Pierwszy raz widzę tutaj, że kłótnia nie kończy się zamknięciem tematu :D .
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #85 : 2004-10-13, 18:23 »
I zapomnialam dodac - rowniez przepraszam za to cale nieporozumienie. Bo powinnam od razu sprecyzowac o co mi chodzi  :)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Tika

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #86 : 2004-10-15, 17:49 »
No i jak tam Kacper?
Coś się wyjaśniło w temacie???
Zapisane

PuchonKa

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #87 : 2004-10-16, 17:36 »
Cytat: absencja
nie przesadzasz trochę? to jest cały czas dziecko...zrobiło coś okropnego, ale ono jeszcze nie do końca odpowiada za to, co robi. jeśli chcesz kogos zabijać(pomoże ci to w czymś?)to proponuję rodziców...

a tak w ogóle to ile to "dziecko" ma lat?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Morderca!!!
« Odpowiedz #87 : 2004-10-16, 17:36 »

st.master

  • Gość
Morderca!!!
« Odpowiedź #88 : 2004-10-16, 19:51 »
Cytat: Kacper
Dzieciak 1 klasa zabił  dwa kotki (młode małe jeszcze były) najpierw usiłował zabić jednego kotka rzucając nim o podłoge ale jak to moi koledzy zobaczyli to szybk zabrali tego kotka i pobiegli do weta i go opatrzył. Drugi raz znalazł małe kotki były trzy zabrał z nich dwa  bo jeden zdołał uciec. Na drugi dzień jak się o tym dowiedzieliśmy to chcieliśmy mu naj*** jak wracałem ze szkoły dowiedziałem się od młodego chłopaka (druga lub trzecia klasa) że on podobno je powiesił :( .
Rozpoczeła się szybka akcja poszukiwawcza jego (jak on to nazwał bazy )
trwało to dwie godziny. Gdy tam dotarliśmy zobaczyliśmy cztery zawieszone koteczki na hakach. Dwa z nich podobno przerzyły ale nie wiem gdzie są :( . I problem nie wiem co z tym bachorem zrobić,a on ma jeszcze jedengo małego kotka w domu.
                                            POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!! :grr:


to ty nie wiesz co się z takimi smarkaczami robi? zbierz swoich kolegów i zróbcie mu "kata" to znaczy:

1. walnijcie go jakąś kłodą :walenie:
2. wytarzajcie go gdzieś na skwerku (najlepiej gdzie jest dużo psich eghymm...)
3. włuszcie go do kosza na śmieci i po kilkusekundach wyjmijcie
4. przyklejcie do niego karteczke z napisem "mój tata jest żulem, więc mu uciekłem. dajcie mi kawałek chleba. bóg zapłać" i i przywiążcie go do latarni.

no, można też zadzwonic na policjię, ale "kata" młody dłuuuuuuuuuuuuuugo nie zapomni... :killl:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Morderca!!!
« Odpowiedź #89 : 2004-10-16, 21:20 »
No, jego rodzice zapewne tez. Ze o policji nie wspomne. Zamiast sie znizac do bycia takim jak on, moze lepiej postapic zgodnie z prawem?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 28 zapytaniami.