Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Wasze koty :)  (Przeczytany 6450 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #60 : 2005-09-13, 21:36 »
Teraz ja coś powiem o moim Rudasku :P
Wczoraj go przyjęliśmy, jest krzyżówką persa&dachowca.  Jest rudy i ma tygrysie ,,pasy" na sierści. Pozatym jest maleństwem, wczoraj bał się, syczał i atakował o.O Dzisiaj właże do pokoju, ten leci do mnie i prosi żebym go wzięła do kuwety :lol: nigdy nie narobi poza kuwete :wink: przed spaniem jak zwykle wytarmosił mi dłoń :P niestety jak się go czasem bierze to syczy i chce ugryźć :( ale powoli oducza się tego :wink:
Ulubiona zabawka to kulka na włóczce. Co ten kocisko z nią robi... :lol:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #61 : 2005-09-16, 14:50 »
A młody jest? i skąd? :)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #62 : 2005-09-16, 15:20 »
Ma jakieś 2-3 miesiące, czyli maleństwo :) Dostałam go od mojej siostry koleżanki, która ma młodą kocicę i doczekała się piątki maluszków :( ma niecały rok, jest niesamowicie chuda po ciąży, takiegochudego kota jeszcze nie widziałam :| ale naszczęście kocica będzie wykastrowana :wink: Kotek super się rozwija i rośnie :wink:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedz #62 : 2005-09-16, 15:20 »

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #63 : 2005-09-16, 18:54 »
To super :) czyli wszytsko w dobra strone..kurcze ja pamietam jak moj maly szkrabiszon zostal przywieziony..taka mechata kulka..pelna zycia...pies oszalal na jego punkcie big love itd.. :) a ile lez bylo ojoj..tyle wspomnien ze hoho :)
zycze ci by kocio sprawial wieccej radosci jak tych maluskich klopotow i rozwijal sie preznie :)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #64 : 2005-09-16, 19:06 »
Dziękuję :cmok:
Kot nie sprawia problemów, tyle że się strasznie boi. Lassie uwielbia go, zawsze chce go wywąchać zbliżyć się, a on się jeży i syczy :| ale pozatym jest kochany, od piszego dnia śpi z siostrą, ja raz chciałam ale bawił się pół nocy :lol: jest kudłaty jak na półpersa przystało ( :P ) uwielbia bawić się w ,,nie dotknę ziemi" tzn skacze po szafkach, stołach i łóżku aby tylko nie dotknąć ziemi :lol: nie da się dogonić go :wink: dzisiaj zamieszcze fotke :wink:

http://img238.imageshack.us/img238/349/rudy3gp.jpg i jak? :;d:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-16, 19:11 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #65 : 2005-09-16, 19:20 »
Fajny rudzielec, moja jak byla taka tycie-tycie, ledwo co się trzymała na łapkach ,to za wszelka cenę chciała wskoczyć do łóżka, a tek przy tym miaukała, żałośnie=że nie miałam serca .. i brałam ją do siebie..
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #66 : 2005-09-16, 20:07 »
Wyglada jak moj jak był mały... ;) tylko z emoj to szaraczek i polpersik...najdluzsze wloski ok 5-6cm to ma na brzuszku... :P kiedys mial super dlugie w uszach ale siostra obciela i juz nie sa takie dlugie...ehh..wrr
Zapisane

Alex.

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #67 : 2005-09-17, 22:32 »
Ja nie mam właśnych kotów w domu, ale za to u mojej babci jest kilka slicznych dachowców, które w pewnym stopniu są też moje ;)

No więc jest najstarsza biało-czarna Mruczka, nieco młodszy pręgowany kot Wikuś oraz trójka Ich kociąt (już prawie dorosłych) - czarny Kacper, biało-czarna Filonka i pręgowany Tygrysek.
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #68 : 2005-09-19, 16:14 »
A masz moze zdjatka tych kociakow :) ? z checia zobacze
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedz #68 : 2005-09-19, 16:14 »

helena

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #69 : 2005-09-20, 08:42 »
A mój persik jest rudy z białym brzuskiem i krawatem!ma ok 14 miesięcy i jest kochaniutki!
Najlepsze jest to że jak ktoś przychodzi do nas do domu zawsze mówią "nigdy nie widziałem jeszcze takiego wielkiego kota!!! :shock:" (ze wzgledu na rasę-pers, na sierść-długa,  i płeć-kocur naprawdę jest masywny)
Poza tym jego sierść jest poprostu wszędzie!w szafach-które sam otwiera i włazi do nich, na ubraniach(czarnych ubrań juz nie kupuję), na dywanch(codzienne odkurzanie nic nie daje, a jeszcze te jęki mojej mamy że mogłam wziąć łysego Sfinksa...), na fotelach(jak ktoś usiądzie w ciemnych ubraniach to jest nie za miło hi hi), nawet na patelni ostatnio znalazłam te jego kłaki, oczywiście włosy są również w moich oczach- i to jest najgorszy problem-
kiedy wytuszuje oczy zawsze przykleją mi sie jakies latające po domu włoski, wtedy oczy zaczynają łzawić i musze malować sie jeszcze raz!Sierść przykleja sie tez do czarnej bródki mojego brata, co bardzo śmiesznie wygląda!
No  i jak sierść jest na moich ubraniach to jest też na granatowych pokrowcach samochodu mojego chłopaka!Ojjj ile razy już dostałam od niego opieprz!no i oczywiście gąbka do ręki i czyszczenie fotelików w aucie!
A cođ sie roypisaam o tej sier



Data wysłania: 2005-09-20, 07:31
Sorki ale cos mi sie z kompem stało i nie mog łam dalej pisać!
może skonczę temat sierści.
Ogólnie to bardzo kocham mojego rudzielca :kocham:, zresztą on mnie też i okazuje to na kazdym kroku!ma różne dziwne pomysły,drapie bez powodu po czym mam na rękach fajne blizny i wygladam jakbym wyszła z kryminału!
kwiatki mi wyjada z doniczek choć wie że nie może tego robić, ale takiej mordki nie sposób ukarać!dlatego jest panem domu bo wie że nikt nic mu nie zrobi!
zawsze czeka aż pójde spać i wtedy rozkłada sie na mojej poduszce całą swoją długościa tak że mi z tej poduszki zostaje ok 5 cm i zaczyna chrapać tzn - opowiada mi bajki na dobranoc! :)
 :P chętnie zamieściłabym fotki tylko niestety nie mam pojęcia jak zamieszcza sie te linki, może ktoś mi wyjaśni? :lol:
pozdrawiam
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #70 : 2005-09-20, 13:56 »
Hehe z futerkiem to kazdy ma problem jak ma zwierzaka..a dluga latwiej sie czasme usowa niz krotka ktora wbija sie wdywan... moj kocio tez zajmuje mi poduche..hehe..albo uwala sie na mnie O_o :P
Zapisane

helena

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #71 : 2005-09-21, 11:29 »
Futerko The Best! :mrgreen:
a tak poważnie to jest to nie lad wyzwanie dla właścieciela.  :(
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #72 : 2005-09-21, 16:33 »
Jeny pamietam jak mama wyklinala wszystko z powodu siersci...O_O tez jestem zla ale..wole to niz niemiec zwierzaka dom jest w teyd taki pusty
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #73 : 2005-10-13, 16:12 »
moja kotka ma troche ponad rok, nazywa sie Niunia i zachowuje sie jak kociak :) Ma super sierśc, półdługą ale nie koltuniacą sie. Ma ''pędzelki" w uszach i puśiiiisty ogon :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #74 : 2005-10-13, 16:42 »
Moj kocio najdluzsza sierc ma na brzuchu..i na ogonie taka miotla :P a ma...ciut ponad rok ;) wiec sa chyba ruwiesnikami hehe
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedz #74 : 2005-10-13, 16:42 »

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #75 : 2005-10-16, 07:48 »
   A ja mam kota i on nie jest złośliwy jako tako...
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #76 : 2005-10-20, 16:34 »
jako tako? hehe ale czasmai jest ? :P
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #77 : 2005-10-20, 17:41 »
Już się nie boi Lassie :) wręcz przeciwnie, przychodzi i się bawią ;) Lassie go myje a on po niej skacze :lol: pozatym zbił ulubiony czarny wazon :? ahh te jego wieczorne głupawki :) pozatym nie sprawia problemów :;d:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Robal

  • Gość
Odp: Wasze koty :)
« Odpowiedź #78 : 2005-10-20, 18:08 »
 :wink: To super ze sie uklada :)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 27 zapytaniami.