Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Czego nie lubimy w swoich kotach?  (Przeczytany 7624 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #30 : 2004-12-05, 14:37 »
A, no tak, nie pomyślałam :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #31 : 2004-12-06, 08:52 »
W moich mniej rzeczy mi się nie podoba, niż podoba, ale coś i tak dałoby się wyliczyć:
- otwieranie drzwi skokiem na klamkę (Dyzio) - pobudka murowana  :?
- odkrywanie nas w nocy, bo najfajniejsze miejsce do spania to nasza kołdra (wszystkie)
- pościgi ranne i galopada jak w wykonaniu stada koni (wszystkie)
- zaglądanie do talerzy, co jemy (Ptyś)
- nasikanie obok kuwety, bo w jednej i w drugiej jakieś siuśki, których pani zaspana rano jeszcze nie zdążyła sprzątnąć (Ptyś)
- zabawa w chowanego za firanką i w ferworze zabawy obdzieranie firanki z żabek (Dyzio)
- zabawa włóczką, jak tylko wezmę robótkę do ręki (wszystkie)
- żałosne zawodzenie pod drzwiami wyjściowymi (Dyzio jak się nudzi)
- kaprysy Ptysia "bo tak, z braku innego zajęcia" polegające na darciu pyszczka, ile wlezie
- polowanie przez Ptysia na muchy - nic się nie ostanie całego na drodze polującego kota, a jak mucha jest poza zasięgiem, koniecznie trzeba kotu ją złapać (bo on musi ją zjeść  :? ), bo tak się drze, że uszy puchną.
Zapisane

Eli

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #32 : 2004-12-06, 10:11 »
aleeeee minusa znalazłam :lol:
otóż minus jest takowy że Olimp jak ma dobry humor to bawi sie jedzeniem suchym, ktore ma w misce, tak że wiecej zwykle jest pod dywanikime w kuchni niz w samej misce :lol: biega z tymi chrupkami, rozrzuca... maaatko.. przymusowe sprzątanie :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedz #32 : 2004-12-06, 10:11 »

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #33 : 2004-12-06, 16:56 »
A zatem:
- nigdy nie mogę zamykać drzwi do pokoju, bo kita tego nie toleruje..zaraz przychodzi i składa głośną skargę pod drzwiami -_-
- zawsze siada na rozłożonych papierach, książkach i nie pozwala sobie wytłumaczyć, że ktoś tego akurat może potrzebować. Ona jest panią wszystkiego :P
- kiedy ja akurat chcę poczytać w spokoju..ona przychodzi..oczywiście otwierając drzwi na ościerz,a kiedy już je przymknę to po chwili dochodzi do wniosku, że jednak ma ochotę wyjść, a ja znów muszę wstawać i po niej zamykać :P
- kiedy miałczy i łasi się o jedzenie, a nikt nie raczy jej wysłuchać (bo jadła niedawno) to rzuca się i gryzie nogi, o które się wcześniej ocierała..
- roznosi po domu wszystko co jej się akurat nawinie (łącznie z tym, co wyjmie sobie z szafy  :P )
- wieczorem dostaje głupawki i biega po domu miałcząc i rzucając się na drzwi (co wcale by nie było takie złe....gdyby nie robiła tego akurat wtedy, gdy ja staram się zasnąć  ;) )
- jest zbyt dumna i wyniosła :P
- umiejscowienie jej w transporterze jest nie lada wyzwaniem..chowa się, ucieka, gryzie i drapie, a jak już uda się ją jakimś cudem włożyć, to przeraźliwie miałczy

No, ulżyło mi :P
Ech, ale i tak ją bardzo kocham  :kocham:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Ellen

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #34 : 2004-12-06, 18:25 »
Sa niesamowicie NATRETNE :roll: Laza za mna krok w krok po domu i musza uczestniczyc we wszystkim co robie... Wszedzie ich pelno, jakby ich ze 20 bylo, a nie 2 :lol:

Aha, jeszcze Maly placze po nocy, zeby wstac i go ponosic na rekach i poprzytulac (maminsynek wstretny :P )
Zapisane

weronika

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #35 : 2004-12-06, 18:49 »
Salamandro, alez sie usmialam po przeczytaniu tego co potrafia twoje koty! bardzo zazdroszcze ci takiej gromadki.Co do lapania much-moj tez sie drze w nieboglosy i blaga o pomoc , bo sam oczywiscie nie potrafi ich  zlapac  :lol: .Biore drania na rece i latamy po calym domu za mucha,podsadzam go , gdzie sam nie moze dosiegnac, w koncu , gdy juz po takim polowaniu padam wykonczona, poddaje sie , trzepne muche " packa" , ale tak sie staram , zeby ona spadla dokladnie obok mojego kota, on wtedy klepnie ja lapka i przeokropnie dumny , ze ja upolowal smakowicie zajada.Ostatnio bardzo mnie rozczula polowanie Oskarusia na opadajace z drzew  liscie. Najpierw mnie wola na balkon , zeby mi pokazac to niesamowite zjawisko , czyli te opadajace fajnie liscie, gdy jednak musze cos dokonczyc robic w domu , Oskar upoluje jakiegos liscia i z ogonkiem do gory przeokropnie dumny z siebie przynosi mi " zdobycz "pod  nogi.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #36 : 2004-12-06, 20:31 »
W sumie to na temat...
Oto kto w naszym domu rządzi :P
http://lorijel.w.interia.pl/szef.JPG
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #37 : 2004-12-06, 20:33 »
Sal napisała :
Cytuj
nic się nie ostanie całego na drodze polującego kota, a jak mucha jest poza zasięgiem, koniecznie trzeba kotu ją złapać (bo on musi ją zjeść  ), bo tak się drze, że uszy puchną.
To najlepsze !! Wogóle jak czytam co robia te gagatki to płaczę ze śmiechu  :lol: Świetny sposób na zły humor to poczytać to i wyobrazic sobie jak to wygląda  :lol:

A moja czasami kradnie brudne rajstopy albo skarpetki z łazienki i wlecze za soba w ten sposób że jej sie pętaja między łapami  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

M0j0_J0j00

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #38 : 2004-12-06, 21:01 »
Mnie u mojego kota wkurza to że bez przerwy chce jeśc ale u mnie to na krótką meta bo dostaje mało żarcia ale dużo razy dziennie. Mi to nie przeszkadza że prawie za każdym razem leci za mną jak pójde do kuchni oczywiście czasem mu daje. Ale mojej may skacze do nóg i jągryzie na złość żeby mu dała żarcia drapie stołki specjalnie :P:) albo jak czyta gazeta go sie podkłada albo atakuje mojej mamie ręke :D. Po za tym ogolnie on jest wredny do ludzi bo w domu to jego teren i sobie nie pozwoli i prycha ale jeśłi ktoś mu sie spodoba albo przychodzi do mnie albo do kogoś z mojej rodziny często to polubi tą osobe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedz #38 : 2004-12-06, 21:01 »

Sal

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #39 : 2004-12-07, 10:27 »
Olc!a! Fota stulecia  :wink:  :lol:

Skoro tak lubicie czytać o kocich wyczynach, to dodam:
- atak głupawki po napiciu sie wody z kranu, szalony bieg po domu i zostawianie na podłodze mokrych sladów (Dyzio) - jak nic, woda ma jakiś dopalacz  ;) ,
- tworzenie gustownych wygryzanek z papieru toaletowego, tudzież z pudełek (Dyzio artysta)
- ostrzenie pazurów na fotelach  :?  (Krawatek); jak ostrzy na progu to jest to nawet śmieszne, jak ostrzy na fotelach - jest to przerażające,
- wykopki (niestety nie tylko jesienią  ;) ), bo ziemia w kwiatkach jest cały rok (wszystkie)
- wspinanie się po mojej nodze w celu dotarcia do rąk i zażycia pieszczot - nogi całe w sznytach (plecy tez czasem, bo fajny z ramion jest widok) - Krawatek

Jak przypomni mi się coś jeszcze, bedzie ciąg dalszy.  ;)
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #40 : 2004-12-07, 15:37 »
właśnie mój kot też u mnei nasikać za kuwete  :grr: atakuje moje żaluzje zabira noże i sie nimi bawi :/ :D
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #41 : 2004-12-07, 20:16 »
Cytuj
zabira noże i sie nimi bawi :/
Fakir jakiś  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

M0j0_J0j00

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #42 : 2004-12-07, 20:25 »
hehe nienormalny potwierdzam i to taki wredny dzisiaj dałęm sie niby pobawić ze świnią ale sie jej bały polewka i chciał jadotknąć łapą ale on nie wyciąga pazurów jak chce kogoś niby podrapać tylko z całej pary nawala łapą i tak bardzo boli :D ale sie bał jadotkną i łape tak jakby trząsł :D :):) / A wczoraj wkurzyłem sie na mojego ojca i wziełem boryska do jego talerza z kanapkami i dałem mu oblizać z każdej strony kanapke z pasztetem :DD:):) fujjj :P
Zapisane

malpkaw

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #43 : 2004-12-08, 18:37 »
a ja myślałam ze mój kociak tylko tak broi ale widze ze gryzienie ołówków bieganie jak tajfun po domku to norma  :wink:  :wink:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #44 : 2004-12-08, 18:58 »
a CO stwierdziłaś po informacji o mojim kocie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedz #44 : 2004-12-08, 18:58 »

Raven

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #45 : 2004-12-08, 19:16 »
Cytuj

atak głupawki po napiciu sie wody z kranu, szalony bieg po domu i zostawianie na podłodze mokrych sladów (Dyzio) - jak nic, woda ma jakiś dopalacz

Tak dokładnie robi Mysz!!! Kranówa ma rzeczywiście jakieś związki "dopalające"   :P
 
Ale dzisiaj to mnie dobiła... W TV leciały "Smerfne hity" i takiej szajby dostała, że mam całą poranioną rękę... :?  Skakała po stole, oknach, kanapie, a jak zaczęła drapać fotel (co robi bardzo rzadko) i chciałam ją odgonić to ona, napuszona i złowroga niczym tygrys rzuciła się na mnie z pazurami ... Nadal mnie strasznie szczypią rany, ale przynajmniej zatamowałam strumyczek krwi...  :lol:   Telewizja szkodzi nie tylko dzieciom... :P
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #46 : 2004-12-08, 19:19 »
Buahaha, to skąd ty masz tego kota hehe mój kot raczej nie ogląda TV  ogląda tylko wtedy jak leci na animal planet jakieś stao gazel :D ;)
Zapisane

Raven

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #47 : 2004-12-08, 19:22 »
Tak przypadkiem leciały te Smerfy na TMT... Normalnie to ona nie ogląda TV, chyba że razem ze mną "Pogotowie dla Zwierząt"  :)
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #48 : 2004-12-08, 19:56 »
Jak sam temat mowi "czego nie lubicie w swoich kotkach" ja najbardziej nie lubie jak moj kociak Borys skacze po całym mieszkaniu i zwalami wszystko na głowe ma czasami takie szał ostatnio jak siedzialam przyt kompiewskoczyl na szafke i zwalił  wazonik prawie mi nagłowe ;P
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #49 : 2004-12-08, 20:14 »
Najlepsze jest u jej kota sam widziałem na oczy, że biega po calym mieskzaniu jak szalony po to abny wydalić kupe :P
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #50 : 2004-12-08, 20:40 »
buehehe to jest w jego naturze :)wiec ciiiszka :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedz #50 : 2004-12-08, 20:40 »

nannn

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #51 : 2004-12-09, 09:18 »
Ja najchetniej powiedzialabym, ze nie lubie w Luniaczku....jego chorob, pecha, sklonnosci do lapania najdziwniejszych i najrzadszych schorzen  :?  Szarpania sie z nim przy kroplowkach. Nietolerancji na kazdy nowy lek, jaki sie pojawi. Ustawicznych problemow z jedzeniem, siusianiem i aktywnoscia...
Nio- ale....przeciez to wlasnie jest Moj Skarb, Moje Czarne Sloneczko....I coz mam zrobic  ;)  Pokochac po prostu  :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #52 : 2004-12-09, 13:33 »
Faktycznie... masz trudną sytuację...   :(

A mnie zaczyna wkurzać Ptysiowe posikiwanie na pododze.  :? Idę o wetki pogadać. Albo dojrzał (ma 6 miesięcy), albo będę łapąc siuśki na badanie.
Zapisane

Tika

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #53 : 2004-12-10, 09:58 »
Soya jest kotkiem prawie  :D  i tylko chciałabym, żeby w końcu była zdrowa!!!!!!!
Tylko tego w niej nie lubię ;) !
Zapisane

Eli

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #54 : 2004-12-10, 14:05 »
walczy ze swoim odbiciem w szafie :lol:
puszy sie, syczy i ucieka :lol:
po chwili wraca i tak w koło :lol:
Zapisane

Karla

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #55 : 2004-12-24, 22:15 »
u Zoski mnie denerwuje:
1. drapanie i rozwalanie zaluzji jak chce wyjsc na dwor, zwlaszcza w srodku nocy
2. rozmazywanie kupy po calej podlodze w lazienke podczas zakopywania
(dotyczy tylko dni, kiedy zdarzy jej sie male rozwolnionko)
3. sprawdzanie wszystkich nowych rzeczy, ktore przyniesiemy do domu,
co w wiekszosci przypadkow konczy sie mala demolka
4. wygrzebywanie ziemi z kwiatkow
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #56 : 2004-12-24, 23:29 »
Mnie najbardziej mimo wszystko denerwuje że mój kot jest tak uparty że chce bez przerwy jeść i jak mu nie dam to drapie mi pufy ze skóry  :grr:
Zapisane

Eli

  • Gość
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #57 : 2004-12-25, 11:26 »
Cytuj

Najlepsze jest u jej kota sam widziałem na oczy, że biega po calym mieskzaniu jak szalony po to abny wydalić kupe

Oli robi to samo :lol: :lol: :lol:

Cytuj

3. sprawdzanie wszystkich nowych rzeczy, ktore przyniesiemy do domu,
co w wiekszosci przypadkow konczy sie mala demolka

oj, to tez jest denerwujące... jak przyniose zakupy do domu, to rozwala siatki zeby zobaczyc co jest w srodku, taki strasznie ciekawski koleś...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedz #57 : 2004-12-25, 11:26 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #58 : 2004-12-25, 12:20 »
Nieźle :) ale moja lepiej bo poprostu wchodzi do tych siatek  :lol:
A jak kiedys znajomy przyjechali to wlazła im do torby podróżnej  :lol:
No i kiedyś zamknęłam ja niechcący w szufladzie gdzie sobie spała na ubraniach :)
bo zamykanie kota w szafce z kubłem na śmieci to domowy standart !!
Zapisane
BC + koci podrostek

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Czego nie lubimy w swoich kotach?
« Odpowiedź #59 : 2004-12-25, 16:20 »
W moich kotach denerwuje mnie:
-robi usemki gdy od 1,5 nie jadła lub je cały czas pokarm z puszki (Nitka)
-Zabiera mi słomki,aołówki,długopisy,pędzelki itp. (wszyskie)
-gryzie w palce (Młody)
-buzi mnie ok. godz.5 (robi wielkie mrrrrrrr pod drzwiami lub żuca się na drzwi ) (Nitka)
-Chowa się do toreb z zakupami (wszystkie)
-Chowa się do mojego plecaka ( raz byj ją omało do szkoły  zabrała) (Nitka)
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 28 zapytaniami.