Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2  (Przeczytany 3865 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #30 : 2004-12-14, 15:50 »
3 miesiące :)
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #31 : 2004-12-14, 19:50 »
Śliczny jest mi się podoba, no może gdyby nie miał tylu zmarszczek to byłby jeszcze cudowniejszy. Tylko szkoda mi tych kociaków, bo one raczej nie są tak normalnie przystosowane do życia i są zdane tylko na ludzi i trzymanie w domu. Ich skóra jest wrażliwa na światło słoneczne, a w zimie nie mają ochrony przed zimnem, no poza tym kiedy dojdzie do bójki z innym kotem to futro nie chroni przed urazami i zadrapaniami.
W sumie ładne koty ale nie praktyczne i troche skrzywdzone przez człowieka.
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #32 : 2004-12-14, 22:48 »
Jaki obrzydliwy aż szok ;) Ale ja takie lubie i mi sie podoba :D ogromny plusik dla twojego kotka fajniutk :wink:  :wink: , ale troche dziwnie wygląda jak na sfinksa i jeszcze pytanko czy zakładasz mu sweter bo teraz zima jest mimo wszystko że ciepło jest w domu a twój pies zareagował źle na tego kotka bo mu napewt nie przypomina kota wiec wiesz ;) . Ładny kot ale ja bym sie niepodejmował w hodowaniu w domu nawet jednego osobnika bo jak widać zdjęcia są na poddaszu albo w nowym mieszkasz w nowym budownictwie albo w domu a w domu jest najtrudniej bo kot może wyjśc i sie pokaleczyć bo sierści nie ma :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedz #32 : 2004-12-14, 22:48 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #33 : 2004-12-14, 22:59 »
Kiepski z Ciebie detektyw  :P ;)  Zdjęcia pochodzą jeszcze od hodowcy, my mieszkamy w mieszkaniu. Dziwny jak na sfinksa powiadasz? Ocenę sędziego podczas oceny mioty dostał najlepszą, a Towarzystwo miłośników Sfinksów w Rosji koniecznie nalega na jego rozmnożenie, żeby zobaczyć czy przekazuje geny potomstwu. Pod takim warunkiem go kupiliśmy, jak tylko mały dorośnie jedzie do hodowcy spotkać się z kotką a potem wraca do nas i ciach ciach :ogien:

Nie zakładam mu jeszcze nic, mamy go dopiero 3 dzień, poza tym jest maleńki i nie wiem czy robią ciuszki w rozmiarze mini ;)  A w mieszkaniu mamy bardzo ciepło więc i nie ma potrzeby. Na spacery też się nie wybiera.
Pies go pokochał od razu :wink: Nieistannie chce go wylizywać i bawić się, mały rownież się nie boi i już dzisiaj zaczepiał suńkę łapką :lol:  Niestety Daisy jest "trochę" zbulwersowana i musimy trochę popracować nad integracją :roll:
Swoją drogą, myślałam, że sfinksy są bardziej problematycznymi kotami jako rasa, a tu się okazuje, że wcale nie :wink:  najwięcej potrzebują miłości, nasz maluszek jest okropnym pieszczochem, nawet wylizuje nas jak pies :kocham:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #34 : 2004-12-14, 23:09 »
A to super :D:D:D ja sobie takiego kiedyś kupie bo bardzo mi sie podobają te kotki i tez sądziłem ze jest ładny i pewnie ze z bardzo dobrej hodowli ale dla mnie ma za duzo zmarszczek a moze takie ujecie ?????? :wink:  :wink:


I mam nadzieje że bedą myszy łyse :D bo szczurki już widziałęm  :wink:  :wink:  :wink: a fajnie by było gdyby były  świnki morskie bez sierści :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #35 : 2004-12-14, 23:13 »
Czym więcej zmarszczek tym lepszy w typie ponoć :wink:  A poza tym on jest malutki, może jak bedzie rósl to "ubranko" nie będzie rosło wraz nim :mysli: :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #36 : 2004-12-15, 10:14 »
Jak Shar - Pei :)
Zapisane

Eli

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #37 : 2004-12-15, 11:15 »
Ale podobno sfinksy mają podwyższoną temperature ciała ze względu na brak siersci... gdzieś czytałam, jak znajde to wkleje...
no bo przeciez głupio by było, gdyby wychodować kota bez siersci zeby nosił ubranka, i marzł. Musiał się dostosować do zmian, wiec zapewne wykształcił podwyzszoną ciepłote ciałka :wink:
Kotek niesamowity, ohhh :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #38 : 2004-12-15, 13:33 »
Cytuj

Ale podobno sfinksy mają podwyższoną temperature ciała ze względu na brak siersci...

42 stopnie kota :wink:  Taka grzałeczka słodka :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedz #38 : 2004-12-15, 13:33 »

Myshka

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #39 : 2004-12-15, 15:19 »
hihihi słodki! chyba wiem czemu ufoludek  :P
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #40 : 2004-12-15, 17:04 »
To się marzenie spełniło Skarbie ;) Słodki jest :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Ellen

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #41 : 2004-12-15, 18:46 »
Jeeej :wink: On ma budowe jak moj Maly! Ide go ogolic i moze za sfinksa robic... :P

Co do brzydoty, jak dla mnie 100 razy gorzej wygladaja ekstremalnie splaszczone persy...
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #42 : 2004-12-15, 21:36 »
Ale i tak uważam żę shar-peie są fajniejsze :D Ze sfinksami pewnie też tak jest bo ostatnio dorwalem na uclicy takiego shar peia i wogóle zmarszczek a pytalem sie jej czy z dobrej hodowli a ona tak a jak go dotknołem to jego skór pogłem tak powyciągać jak mi sie podobało wiec to było mylące że nie ma zmrszczek tzn. sam moigłem mu z 15 ułożyć :D
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #43 : 2004-12-15, 22:23 »
W dobrej hodowli nie zawsze rodzą się idealne zwierzęta. Dobra hodowla jest gwarancją zdrowego, dobrze wychowanego zwierzęcia o dobrym charakterze. Nie jest nigdzie powiedziane, że w renomowanej hodowli muszą się rodzić same "best in show" ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #44 : 2004-12-20, 09:03 »
Nie to ładne, co ładne, ale co sie komu podoba.  :P

Mnie się sfinksy nie podobają, mnie sfinksy śmieszą. Są brzydkie, ale w tej brzydocie mają coś takiego, co ujmuje. Jak się okazało dzieki Skarbowi są przytulakami i miziakami. I fajnie. Niech takie będą.  :wink:

Ja bym chciała kiedyś pogłaskac takiego ufolka.  :D

Acha, sfinksy nie powstały na skutek eksperymentów człowieka, bo ktoś sobie wymarzył łysego i pomarszczonego kota. Pewnien miot urodził się po prostu łysy. Kwestia genów. Człowiek tylko zadbał, zeby ten miot podtrzymac. Czy to dobrze? Chyba tak, bo nie mielibyśmy takiego łysego miziastego przedstawiciela kotów. Tak zadziałała natura.

Eksperymentom na zwierzetach jestem przeciwna.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedz #44 : 2004-12-20, 09:03 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #46 : 2005-03-31, 23:10 »
a ja z troche innej beczki Skarbie (ale nawiązując do zdjęć). wejdź prosze na ten temat
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=17081
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #47 : 2005-03-31, 23:15 »
Pao jestem użytkowniczką miau.pl i tam również wstawiłam tam te same zdjęcia, żeby się podzielić z nimi. Po co miałabym wstawiać je jeszcze na inny serwer?

Zgadzam się, że użytkowniczy FZ nie powinni korzystać z serwera miau jeśli nie są uczestnikami tego forum. Natomiast użytkownicy miau, chcąc prezentować zdjęcia korzystają właśnie z tego serwera. ja po prostu przekleiłam linki.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #48 : 2005-04-01, 09:44 »
oki. nie wiedziałam :)

dobrze że to dodałaś, bo mozna to inaczej odebrać i tym samym dać zły przykład...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Eli

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #49 : 2005-04-01, 14:05 »
ło matko, jakie świetne zdjęcia Skarbie :wink:
Normalnie ufok :lol:

A te od lat 18, to reklama piwa, ja wiem :P
Zapisane

mafinia

  • Gość
Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedź #50 : 2005-04-01, 18:05 »
zamarlam z wrazenia ;)
piekny
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najazd kosmity;) nowe fotki str. 2
« Odpowiedz #50 : 2005-04-01, 18:05 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.