Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu

Autor Wątek: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?  (Przeczytany 15282 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #180 : 2005-05-19, 22:47 »
Lucky kiedyś wkeciał do wanny do połowy... Ciekawie wyglądał, tylne łapki i ogon cienutkie a reszta puchata

tutaj już lekko podsuszony...
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #181 : 2005-05-20, 21:34 »
hehehe ;) Fajnie wygląda :lol:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #182 : 2005-05-20, 22:05 »
a ja dzis przywitalam wdo mojego domu ok 3-4 tyg kociaka czyt temat do mieszkancow szczecina

jest maciupki ma latki jak krowa i wabi sie boza krowka
spi i na przemian je
 lubi ssac nos i lokiec jest poprostu boski
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #182 : 2005-05-20, 22:05 »

Blondi

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #183 : 2005-05-21, 23:09 »
Hehe ;> Patrząc na te wasze smieszne opisy sztuczek waszych kotkow , marzy mi sie maly bialo-rudy kotek ... Ahh... ^^
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #184 : 2005-05-22, 12:35 »
mafina gratuluje nowego wspollokatora :-)))) jestes wielka!! :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #185 : 2005-05-22, 17:56 »
Mafinia jak tam kociak?? :mrgreen:
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #186 : 2005-05-25, 19:33 »
Jestem ciekawa, czy wasze kotki, wydają dziwne dźwięki w czasie jedzenia? Bo Lucky, jak dostanie coś dobrego (np kawałek mięska) i zaczyna to jeść to zaczyna ni mruczeć, ni warczeć! A jego pomruki przypominają takie "mniam, mniam, mniam"...
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #187 : 2005-05-25, 21:52 »
Wilczurek - dokładnie :lol: Tak mogłabym opisać jej odgłosy :lol:
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #188 : 2005-05-25, 22:25 »
Czyli Laki nie jest odosobniony  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #188 : 2005-05-25, 22:25 »

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #189 : 2005-05-25, 23:04 »
ojj nie jesttt :lol: Nie jest sam :lol: Głaski dla Niego ;)
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #190 : 2005-05-26, 07:47 »
standart to latanie po scianach, wlazenie do koperty od koldry, ewentualnie spanie z glowa pod tylnymi lapkami 9oczywistym jest ze spi tak na monitorze kompa bo tam cieplutko)
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #191 : 2005-05-26, 09:17 »
Przed chwilą Laki zrobił sobie dziką gonitwe za muchą po parapecie. Nie zważał nawet na to, że w pobliżu siedzi Luna, której się raczej boi..Skoczył jej pod nos i o mało nie staranował... Koteczka jest od niego prawie o połowę mniejsza więc było to tak trochę niebezpieczne... Ale co tam! Na szczęście nie oberwał od niej, uszy ma w całości i nad noskiem też...
Kiedyś miał sporego krwiaka na uszku bo Luna go drapnęła.Strasznie mu krew leciała... Ale trzeba mu się było nie zaczepiać..
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #192 : 2005-05-26, 11:34 »
Moj pies,boi się moich kotów,bo kiedys Majeczka ją drapła po nosie,bo wchodziły razem z dworu do domku i Aska chciala wejsc pierwsza,ale Majka jej nie pozwoliła i ją drapła :P ... I teraz jak wracając z dworu to Aska czeka aż Majka wejdzie :lol:
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #193 : 2005-05-26, 22:28 »
To się nazywa jak pies z kotem  :lol:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #194 : 2005-05-27, 11:26 »
Tak,dokładnie :lol: I jeszcze fajne jest to,że współpracują ze sobą :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #194 : 2005-05-27, 11:26 »

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #195 : 2005-05-27, 12:10 »
 Moja kita wczoraj znalazła sobie kolejne miejsce do spania (ulubionym jest szafa... strach rękę włożyć, bo nigdy nie wiadomo na co się akurat natkniesz  :lol:) - cała rozanielona..w doniczce [z trawopodobnymi kwiatami] sobie leży. Owa doniczka (dopasowana do kocich wymogów, bo dłuuga i można się rozłożyć  :wink:) znajduje się na balkonie, na takim specjalnym czymś na kwiatki (wiem, że bardzo precyzyjnie się wyrażam :P), tak więc rozkosznie grzejące promienie słońca -czyli to, co kita lubi najbardziej [oprócz jedzenia i spania, oczywiście :P] - ma zapewnione.  :mrgreen:
Normalnie najpiękniejszy kwiat doniczkowy :kocham: 
 Tja, faktem, że wygląda przeuroczo, ale przy tym okropnie śmiesznie  :lol:  :lol:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Eli

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #196 : 2005-05-27, 13:18 »
Hehehe zaczal sie sezon komarow :lol:
A ja mam w domu mysliwego :lol: ktory nie odposci zadnemu :lol: najlepsze jest to ze on potrafi dojzec komara w miejscu gdzie ja bym go nigdy nie zauwazyla :lol:
A jak jest za wysoko, to tak strasznie do niego gada, jakby to mialo sprawic ze komar zaraz  zleci nizej i da sie pozrec :lol:

W ogole, teraz jest tak goraco ze nie da sie bez otwartego balkonu wytrzymac. Niestety nie mam zabezpieczpnego, nie bede pisac juz czemu, bo bylo w innym watku, ale ostroznie zaczelismy z Olimpem wychodzic na balkon. Jestem tam zawsze z nim. Na ogol wyleguje sie na kocyku. Dwa razy zdazylo skoczyc mu sie na porecz (mam szeroka na szczescie) ale za kazdym razem go z niej zrzucam. Nie wychodzi sam na balkon bo jak nie wiem co sie  z nim dzieje to mnie nerwy zjadaja.

(Przepraszam za brak polskich znakow ale nie moge ich uzywac na forum, nei wiem czemu... i wogole wszystkie avatarki wasze sa zaznaczone krzyzykami :/ )
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #197 : 2005-05-27, 16:00 »
Ooo taaak... muchy i komary! Luna je olewa, ale młody łowca Laki to koszmar! Ostatnio gonił muchę po parapecie aż się zagapił i spadł... Poza tym jak to coś lata nad jego głową, to pędem błyskawicy biegnie za tym i wskoczy na cokolwiek, żeby być wyżej i mieć możliwość dostanie tego w swe łapeczki... Już się boję, jak będzie reagował na pszczyły lub osy, bo to może być groźne... Luna jest mądra, bo się ich boi (ma to chyba po mnie  :lol: ). Laki jest młody, głupi i nikt nie wie, co mu do głowy strzeli!
Poza tym preoblem jest z balkonem, bo też nie mam zabezpieczeń. Luna już się przyzwyczaiła, jak już to chodzi do sąsiadów, ale młody to nie wiem... Jak na razie to tez do sąsiadów chodzi, albo się wychyla przez pręty... Oby nie skakał na barierkę  :|
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #198 : 2005-05-27, 18:24 »
U mnie dzisiaj był piesek z wizytą ;) Koćka dziwnie sie patrzyła bo to szczeniak i koniecznie chciał sie z nią bawić i ja polizywał, więc nasyczała na niego, zamierzyła sie łapą, i....................
tak zamarła  :lol: chyba nie wiedziała czy pacnąć takiego malucha, a potem odeszła zawstydzona i schowała sie pod stołem tyłem do pokoju  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #199 : 2005-05-27, 19:48 »
Mój kiciek się boi psów bo miał przykre doświadczenia w przeszłości...
Uciekł sobie na korytarz, pobiegł po schodach piętro wyżej a tu nagle sąsiadka z psem wyszła! Ten skok do góry i... do mieszkania sąsiadów! Mama musiała za nim latać :D
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #200 : 2005-05-29, 12:41 »
Dzisiaj mam zaczęła chodzić po domu w japonkach... No bo ciepło itd, a Laki ma strasznego stresa :lol: Jak mama do niego podchodzi to się cofa do tyłu i ogon mu się puszy strasznie! Ciekawe, kiedy przywyknie  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #200 : 2005-05-29, 12:41 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #201 : 2005-05-29, 19:21 »
Dlaczego? Jakiś dziwny hałas przy tym robi?
Zapisane
BC + koci podrostek

Wilczurek

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #202 : 2005-05-30, 19:23 »
A nie wiem... Jakuś mu się nie podobają i dziwnie reaguje... W ogóle ostatnio ucieka jak ktoś do niego podchodzi szybszym krokiem... Panika! Nie wiem co mu odbiło? Może dojrzewa  :lol:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #203 : 2005-05-30, 20:19 »
sroka ze nie odpisywalam:/
zapomnialam dodac z wrazenia na widok malca iz umownie zostal przywieziony do gw dla mojej kolezanki
po cichu marzylam aby zostal u mnie rozmawialam z mama
powiedziala ze chcialaby kota ale u nas na naszym przedmiesciu jest to szczerze mowiac nie mozliwe ruchliwa ulica kota nie upilnujesz zawsze w domku jednorodzinnym z ogrodem
przez 3 lata samochody zabily dziesiatki kotow z ktorych wiele ja scigalam z ulicy i zanosilam wlascicielom
gdy jeszcze zyla pusia i wymykala sie poza posesje dostawlaam szlau i wyrywalam sobie wlosy z glowy martwilam sie i gapilam sie ciagle na jezdnie (widok rozjechanych kotw na zawsze utkwi w mej pamieci) do tego jeszcze smirec mojego ukochanego pierwszego 4 miesiecznego donka (zginal takze pod kolami smaochodu)
na poczatku bylma strasznie zawiedziona decyzja ale po krotkim namysle zrozumialam ze pewniej bedzie mialo kocie u mojej kolezanki
Zapisane

aneczka90-90

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #204 : 2005-05-30, 20:51 »
pusia jak nie moze zrobic kupki to biega jak oszalala po domu ;d czesto tez patrzy przez okno i jak zobaczy jakiegos ptaka to tak dziwnie miauczy i sie chowa :D Kicia czasami zaczepia puske i sie po domu ganiaja ;d albo na odwrot Pusia Kicie zaczepia i zawsze jest tak ze Kicia wygra ;d
Zapisane

Eli

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #205 : 2005-05-31, 12:41 »
pusia jak nie moze zrobic kupki to biega jak oszalala po domu ;d

O nie, znam to :lol:
Oli tez biega po calym domu, po scianach, szafach, wszystkim :lol: wtedy wiem ze chce do kuwety ;)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #206 : 2005-05-31, 14:37 »
Dzisiaj jak przyszłam ze szkoły to jeszcze robotnicy cos tam robili..I Kika sobie siedzi spokojnie na parapecie i idzie jakiś koleś...aaa Kika się go tak przestraszyła,ze podskoczyła na około 40 cm i cała się spuszczyła :lol:
Zapisane

saremco

  • *
  • Wiadomości: 1564
    • WWW
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #207 : 2005-06-01, 15:32 »
Mnie to co napisze z jednej strony śmieszy ,a z drugiej jest mi smutno.
Otóż moja młodsza koteczka , roczna syjamka w zeszłym tygodniu miała swoją drugą rujkę.Kto ma syjamkę ,ten wie co one w rui wyprawiają .A śmieszne to było to ,że wieczorem po całodziennym darciu się wchodziła do wiklinowej budki i dwie godziny ssała cyca mojej starszej koteczce :D, która ją właściwie wychowała.Przy tym radośnie i zapamiętale mruczała.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #207 : 2005-06-01, 15:32 »

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #208 : 2005-06-06, 12:58 »
WIecie co Kika zrobiła: w nocy sobie gdzies poszła i nie wróciła :P Chodziła całą noc po rusztowaniach a jak moj tata jej szukał to znalazł ją u sasiadów którzy mieszkają pode mną na balkonie :P
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #209 : 2005-06-06, 19:01 »
No pieknie, dobrze że wróciła. U mnie sasiadom zginął w ten sposób kot.

Moja jest teraz kotem dyzurnym: czytaliście o szarej myszce która do mnie wpadła i mieszka w kuchni pod lodówką, sama sie nawet dokarmia ;)
Moja kotka lezy codziennie koło tej lodówki i płacze żeby myszka wyszła się do niej pobawić :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 28 zapytaniami.