Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu

Autor Wątek: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?  (Przeczytany 15282 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #210 : 2005-06-08, 23:50 »
Pisze teraz....na goraco  :wink:

Siedze przy komputerze..moja kotka siedzi na swojej podusi na podlodze....
W pewnym momencie wstaje...siada ... i patrzy....Zastanawiam sie na co, ale nic nie widze...
Po chwili jej oczy urosly do rozmiaru zlotowki.....Zorientowalam sie ze po podlodze chodzi milimetrowy robaczek  :wink: ..... w momencie kiedy stworzonko zmienilo kierunek i szlo prosto na Zuze - ta sie wystraszyla i wskoczyla na polke z ksiazkami  :mrgreen:
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #211 : 2005-06-09, 17:40 »
Tak z moimi jest tak samo :lol: SIedzi patrzy się .. zaczai się i chop na robaczka :P Ja go nawet nie widziałam,ale ona go dostrzegła ;)
Zapisane

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #212 : 2005-06-09, 19:28 »
czy waszym kotom zdarza sie zasnac....np na parapecie a potem z niego zwyczajnie - spasc ? Moja kota robi tak czesto....uderza o podloge, otrzepuje sie i wskakuje ponownie  :P
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Forum Zwierzaki

Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #212 : 2005-06-09, 19:28 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #213 : 2005-06-09, 21:29 »
Moja kotka często spi na za małym dla niej krześle, więc jak zmienia pozę, albo jak sie przeciąga to spada :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

Agysz

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #214 : 2005-06-10, 16:15 »
Moi też się czesto zdarza zasnac w jakimś nietypowym miejscu..a pozniej spadają  na pysk :lol:
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #215 : 2005-07-06, 15:44 »
moj kocio tez czasem spada :P poza tym rusza sie przez sen i czasem pomrukuje sobie  ;)
no i typowy mezczyzna z niego - ostatnio zle zeskoczyl i zwichnal sobie noge tak ze kulał po mieszkaniu i kładł sie co chwila jakby się męczył. jednak wystarczylo mu dac ulubiony przysmak i zaraz przeszlo jak ręką odjął :P 
inne dziwne rzeczy:
- uwielbia lizac/podgryzać m.in. plastikową torbę z proszkiem do prania, niezaleznie czy otwarta czy zamknięta.. :roll: powiedziałabym ze to juz jak narkotyk ;)
- gryzie kable.. to juz okropny nałóg
- dostaje szaleju przy włoszczyźnie (i rosole) - objawia sie to tarzaniem sie na podlodze i tuleniem sie do odpowiedniego garnka. zdazylam juz zauwazyc ze glownie tak na niego działa natka..
- boi sie gryzoni ;)
- czasem zupelnie nie wiadomo po co biega tam i z powrotem.. i to nie truchtem a conajmniej galopem :P ale to normalka u kotów ;)

a mozna wpisac tez inne rzeczy? jesli tak to kot mojego kuzyna szuka muchy gdy sie powie "mucha!  szukaj muchy!" :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-06, 15:45 autor kareena »
Zapisane

*Sylcia*

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #216 : 2005-07-09, 22:22 »
e mój głupek biega na około kanapy. Atakuje ludziom nie spodziewanie stopy. Jak zacznie się wydurniać to tylko jedzenie go uspokoi  :P
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #217 : 2005-07-10, 18:00 »
Moja kotka tak miała jak była malutka (miała kilkanaście tygodni). Wtedy o 21-szej lepiej było miec się na baczności bo wyskakiwała zza oparcia fotela i atakowała głowę osoby siedzącej na fotelu.A jak uciekała to robiła matrixa po ścianach.
Zapisane
BC + koci podrostek

*Sylcia*

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #218 : 2005-07-10, 19:34 »
Przypomniałam sobie! Kiedyś miałam kociaka (ukradli mi), który wszedł na stół z chęcią pojedzenia sobie. Wtedy go majgło do tyłu i poleciaaaaał....spadł na łebek. Przestraszyliśmy się, bo usiadł i zaczoł dziwnie obracać głową we wszystkie strony:P Na szczęście było okej...


Albo słyszałam kiedyś miałczenie tego samego kociaka, ale nie mogłam go znaleźć...w końcu weszłam do łazienki i zobaczyłam głowe wystającą...z klozetu...-_-'


Głupol umiał też wejść do budy groźnego psa, zakosić mu jedzenie i zwiać...albo usiąść na środku drogi i myć się  :lol: auta musiały go omijać  :lol: a jak się kierowcy śmiali  :lol: masakra

pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedz #218 : 2005-07-10, 19:34 »

Rincevind

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #219 : 2005-07-10, 20:01 »
Znałem kota w Bieszczadach imię dostał po głównym bohaterze serialu. Zwał się swojsko Ferdek. Kot zabójca. Potrafił dokopać żbikom. Miał słabość do kobiet. Głaskany na ławce zapominał o całym swiecie i niejednokrotnie byłe świadkiem jak spadał z ławki lub stołu w momęcie gdy rozanielenie od głaskania osiągało szczyt:-)
Zapisane

*Sylcia*

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #220 : 2005-07-10, 20:03 »
Znałem kota w Bieszczadach imię dostał po głównym bohaterze serialu. Zwał się swojsko Ferdek. Kot zabójca. Potrafił dokopać żbikom. Miał słabo¶ć do kobiet. Głaskany na ławce zapominał o całym swiecie i niejednokrotnie byłe ¶wiadkiem jak spadał z ławki lub stołu w momęcie gdy rozanielenie od głaskania osi±gało szczyt:-)
jumepl ma coś w rękach, jak tylko zacznie głaskać jakiegoś kota to on ...głupieje...potrafi spaść mu z ręki...a potem idzie i tuli się do...drogi  :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #221 : 2005-07-10, 20:45 »
Groźny kot, ale nie zabójca to siedzi zawsze przy schronisku pod Szrenicą. Jak ktos go chca pogłaskać (kot jest śliczny, puchaty) to wystarczy jedno ostrzegawcze miau i każdy się cofa.
Zapisane
BC + koci podrostek

Rincevind

  • Gość
Odp: Co wasze koty wyprawiają smiesznego w domku?
« Odpowiedź #222 : 2005-07-10, 22:25 »
no teraz to moja Zaraza najzwyczajniej kradnie czereśnie
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.