Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do dołu

Autor Wątek: Kot rosyjski niebieski  (Przeczytany 44362 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamil_44

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #270 : 2006-06-29, 19:53 »
mam goraca prosbe , powtarzam sie ale zalezy mi poprostu. szukam malego kocura rosyjskiego niebieskiego , ktory ma ciemny odcien taki cos ala fiolet i ktory by kosztowal troche mniej niz 1000zl poniewaz nie stac mnie az na taki wydatek. napewno mozna kupic rasowego niebieskiego za mniejsze pieniadze niz 1000zl. jesli ktos ma namiar na kogos kto sprzedaje takie kocieta to bardzo prosze o pomoc
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #271 : 2006-07-04, 00:52 »
kamil, ja znalazłam takiego

http://www.allegro.pl/item113381983_kot_rosyjski_niebieski.html

piszcie co o nim myślicie ;)
Zapisane

kamil_44

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #272 : 2006-07-04, 11:48 »
dzieki za pomoc ale ten kotek jest juz odchowany , a ja chce malutkiego kocurka:)) jakos za miesiac sam sie zaczne rozgladac i dzwonic po hodowlach bo dopiero gdzies za miesiac bede mogl wziac tego kotka. jesli ktos ma namiar na jakas hodowle z niewystawowymi rosyjskimi to prosze o pomoc
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedz #272 : 2006-07-04, 11:48 »

Rincevind

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #273 : 2006-07-08, 20:33 »
jak cię nie stać to nie kupuj! Agresja wzbiera jak to czytam. Więc oficjalnie forumowo mówie, że jeśli ktokolwiek z forumowiczów ruccatclubu dostanie zapytanie z poczty z Twoim nickiem to odpowiedzą Tobie żebyś na najbliższa brzozę sie udał. Jeśli nie rozumiesz dlaczego tak pisze to zacznij myśleć!
« Ostatnia zmiana: 2006-07-09, 08:22 autor Rincevind »
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #274 : 2006-07-08, 21:05 »
Kamil dlaczego chcesz akurat Rus-ka? Podoba ci się charakter tych kotów czy ich wygląd?
Jeżeli chodzi ci wyłącznie o wygląd i nie stać cię na rasowego kociaka to polecam przejść się do kilku najbliższych schronisk dla kotów i przygarnąć jakiegoś dachowca o wyglądzie zblizonym do RUS.
Podkreślam przygarnąć ze schroniska, absolutnie nie kupuj w pseudohodowlach bo zapłacisz 500zł za pseudorasowego kota z którego wyrośnie i tak dachowiec. Lepiej naprawde pomóż tym nierasowym a równie kochanym.
Drugie wyjście to zbieraj kasę na rasowca !z rodowodem!
Zapisane
BC + koci podrostek

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #275 : 2006-07-11, 22:00 »
mozna kupic ruska rasowego niewystawowego za okolo 600zl
W takim wypadku nie masz żadnej gwarancji że kot po dorosnięciu będzie miał wygląd RUS-ka, może ci z niego wyrosnąć dachowiec za 600zł, a przyznasz że to troszkę drogo.
Zapisane
BC + koci podrostek

kamil_44

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #276 : 2006-07-12, 11:30 »
jesli bedzie mial rodowod to mam gwarancje chyba no nie?
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #277 : 2006-07-12, 21:51 »
jesli bedzie mial rodowod to mam gwarancje chyba no nie?
Niewystawowy z rodowodem za 600zł? Bajka, niemozliwe, albo kot ma poważną wadę i może byc chory.
Zapisane
BC + koci podrostek

Sagga

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #278 : 2006-07-13, 00:19 »
Zaraz. To w końcu ty chcesz kota z rodowodem czy bez? Co to znaczy niewystawowy w takim razie??
jesli bedzie mial rodowod to mam gwarancje chyba no nie?
bo z tego to mi wynika że ma jednak mieć ten rodowód
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedz #278 : 2006-07-13, 00:19 »

kamil_44

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #279 : 2006-07-13, 02:07 »
chce miec kota rosyjskiego z rodowodem. w wiekszosci hodowli kotki i koty pochodza z championow , kotow wystawowych , ktore maja swoja renome wiec male kociaki smialo moga takze brac udzial w wystawach , ale ja nie zamierzam wystawiac kota tylko trzymac go w domu. z tego co powiedziala mi pewna uzytkowniczka tego forum zdarzaja sie kociaki ktore maja jakies minimalne wady , ktore sa niedostrzegalne przez zwyklego amatora kotow , jednak te minimalne wady wykluczaja go z udzialu w wystawach. taki kociak kosztuje ponoc sporo mniej. jest rasowy i wyglada w 100% na rasowego a ta wada badz wady sa praktycznie niezauwazalne.. dlatego upieram sie ze nie musze placic ponad 1000zl za rosyjskiego z rodowodem poniewaz to jest troche za drogo jak dla mnie
Zapisane

kamil_44

  • Gość
Odp: Kot rosyjski niebieski
« Odpowiedź #280 : 2006-07-13, 02:11 »
"Pet to kot z wadą exterierową np. ma jeden pazurek nie tego koloru, ma za jasne oczy, za krótki ogon itd......jest tego masa ale dla mnie lub dla ciebie słabo znajacych sie na standardzie wystawowym mało zauważalna" tak mi napisala pewna uzytkowniczka tego forum i jest to potwierdzenie tego co napisalem u gory
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.195 sekund z 24 zapytaniami.