Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Trzymanie kota w bloku  (Przeczytany 18921 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #90 : 2003-05-26, 17:03 »
NIe ma mocnych ... maskota nikt nie pokona... tojest jedyny kot który postawił sie żbikowi.
   BO MY MAMY ŻBIKI W LESIE..... SERIO
Mozna je poznać po innym sposobie poruszania się i ogonie.
CZasem taki przychodzi w nocy i nasze koty tepi. Ale on jest jakis psyho. bo normalnie kot to podrapie i każdy zwiewa... a ten żbik to jak pies... goni biednego domowca przez siatki drzewa... insane jakiś.
Ale kiedys trafił na maskota... skonczyło się remisem i rozdartym uchem maskota...
  Nie musze chyba dodać że zbik to jest bydle wielkie... (tylko nie mycie z rysiem) :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #91 : 2003-05-26, 17:07 »
A Maskot nie ma czasem coś ze żbika? ;) Podobno w takich okolicach zdarzają się krzyżówki dość często?
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #92 : 2003-05-26, 17:29 »
Nie.. ma typowo koci ogon, chodzi jak dachowiec nawet smierdzi jak dachowiec. Miałem takiego mieszańca. Ale ten kot był taki bardziej krępy ale taki ciezki. .. inaczej chodził ... tak zwinnnie i pewnie, był taki bardziej sprężysty i dziki... po pół roku od znalezienia w lesie wrócił do tego lasu...
        Co do rysi, podobno tez mamy, ale tego nadleśnictwo nie rozpowiada, bo kłusonicy itd.
Wogule to warto wejść na stronę PZŁ i zobaczyc forki co robia kłusownicy w polsce to się w głowie niemiesci. PZł to uwazam  za (i tutaj moderator wstawia "ciach") ... *&*&*&% ... ale kłusownicy to problem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedz #92 : 2003-05-26, 17:29 »

milkiwaj

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #93 : 2003-05-26, 22:55 »
wszędzie kłusownicy robią o samo... tylko, że bardzo mało osób ma odwagę dowiedzieć sie co...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #94 : 2003-05-27, 08:51 »
Nadlesnictwo kupiło sobie nowy samochód i mają czym gonic kłusoli.
Super auto, takie jak ze słonecznego patrolu tylko ze czerwone i przystosowane oczywiście do lasu. Wypas.
   Co do kłusoli to ostatnio sie chyba uspokoiło, tylko dresy te swoje psy puszczają.
   Wiekszą szkodę robią wycinacze drzew. Zimą są strasznie drogie opłaty i jedna rodzina wycina drewka by sie ogrzać. Wiem kto ale gośc jest policjantem to co mu zrobimy... konin o dziura.
   A przydałoby się by ich leśniczy złapał.... ale on taki jakis nieobecny.
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #95 : 2003-05-27, 18:45 »
wypraszam lesnictwu, w którym mam znajomości... samo nadleśnicwto pilskie ma chyba 2 takie samochody ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #96 : 2003-05-28, 09:30 »
Cytat: milkiwaj
wypraszam lesnictwu, w którym mam znajomości... samo nadleśnicwto pilskie ma chyba 2 takie samochody ;)



super... nie ma to jak mieć plecy... mozna spokojnie kraśc drzewka z lasu :)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #97 : 2003-05-28, 10:07 »
ej!
tego nie powiedziałam ! :P
Zapisane

PATIszon

  • Gość
Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedź #98 : 2003-05-30, 08:47 »
Na zakonczenie tej dyskusji proponuje obejrzec to!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Trzymanie kota w bloku
« Odpowiedz #98 : 2003-05-30, 08:47 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 23 zapytaniami.