Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jak ludzie tak mogą..... ;(  (Przeczytany 3079 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« : 2004-01-13, 17:50 »
Dzisiaj rano szłam ze znajomymi  do szkoły przez działki. I zobaczylismy coś strasznego......kotek był przywiązany (obwiązany ) drutem do bramki (nie mógł sie ruszyć!) :cry: . Tak strasznie miauczał... błagał o pomoc :cry:  .Był cały mokry, czyli musiał byc tak całą noc przywiązany, bo u nas rano nie padało. Nie mogliśmy niczym rozciąć tego drutu .... Wiec jedna dziewczyna poszła do szkoły (blisko było) i przyszła z kombinerkami i kotek odzyskał wolonśc.
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #1 : 2004-01-13, 17:55 »
Ludzie są okrutni i straszni..u mnie w szkole to tez takie debilki i debile sa ,ze jak kota zobacza to biegna ,zeby go gdzies rzucić kopnąć lub cos takiego....im tak walnac....pobic to by zobaczyli!!!!!!

Za to niecierpię [tych złych ludzi]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #2 : 2004-01-13, 18:04 »
Wiem....przecież chodzimy do tej samej klasy.....a najgorsze jest to, że ich to bawi :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Forum Zwierzaki

Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedz #2 : 2004-01-13, 18:04 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #3 : 2004-01-13, 18:08 »
Jezu.. :(

btw- jejq obie macie w podpisie info ile macie gwiazdeczek..czy to takie wazne??
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
...
« Odpowiedź #4 : 2004-01-13, 18:17 »
to nie jest takie ważne...... a pamiętasz jak załozyłaś taki temat , o jakims nowym stopniu zaawansowania twojej przyjaciólki czy cos...... A przeszkadza Ci to ze to mam w opisie?
Ale ok nie chce sie kłócić!
 :soczek:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #5 : 2004-01-13, 18:20 »
Ja tez niechce sie klocic...ale muszisz nam zwracac uwage,..?!?!?!?!

A moze mi sie niepodoba co ty masz w opisie, ale ja nic ie pissze....siedze cicho wiec ty na ten temat tez siedz....
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #6 : 2004-01-13, 18:35 »
nienawidze takich hamów co znęcają sie nad biednymi zwierzątkami  :cry:
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Re: ...
« Odpowiedź #7 : 2004-01-13, 18:44 »
Cytat: Pusia_*
to nie jest takie ważne...... a pamiętasz jak załozyłaś taki temat , o jakims nowym stopniu zaawansowania twojej przyjaciólki czy cos...... A przeszkadza Ci to ze to mam w opisie?
Ale ok nie chce sie kłócić!
 :soczek:


To nie ja, to Panterka ;)

8)

 
Cytat: koniara000
Ja tez niechce sie klocic...ale muszisz nam zwracac uwage,..?!?!?!?!

A moze mi sie niepodoba co ty masz w opisie, ale ja nic ie pissze....siedze cicho wiec ty na ten temat tez siedz....


Dobrze, spoko! To byla tylko delikatna aluzja a Ty sie na mnie od razu rzucasz, spokojnie!
Zapisane

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #8 : 2004-01-13, 19:27 »
niestety ostatnio u mnie trudno ze spokojem i opanowaniem...ale o.k....juz wszytko w porzadku....:):):)
SCHE-WA.....JA TEZ ICH NIECIERPIĘ..ONI SA STRASZNI....KTO JEST ZE MNA W KLUBIE ANTYZNECAJĄCY SIĘ NAD ZWIERZETAMI....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedz #8 : 2004-01-13, 19:27 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
....
« Odpowiedź #9 : 2004-01-13, 19:30 »
Ja się zapisuje do tegu klubu!!! Chyba każdy na tym forum się zapisze  do tego klubu.....
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #10 : 2004-01-13, 19:34 »
No nie wiem...kto jeszcze???????
Zapisane

hexe

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #11 : 2004-01-13, 20:28 »
niestety moja sunie tez tak potraktowano jak miala 3 miesiace :(

ludzie sa okrutni i maja gdzies zwierzaki czasem wydaje mi sie ze zwierze ma wiecej rozumu w glowie od czlowieka.
Zapisane

navel

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #12 : 2004-01-13, 21:42 »
łooo matko!!!  :shock:  jak tak można!!!?
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #13 : 2004-01-13, 21:50 »
No właśnie....nie rozumiem. A co zrobili twojej suni, Hexe??? Ten kotek miał szczę ści, że trafi na nas...


A do Wiktorii: lepiej mieć info o postach czy pisać takie tematy :
http://zwierzaki.org/viewtopic.php?t=7047
???? Ale miałam o tym nie gadać, sorry.... ;)
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

hexe

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #14 : 2004-01-13, 22:00 »
znalazlam ja kiedys wieczorem malutka przywiazana drutem do krzaka.byla strasznie wyziebiona i do tego zaglodzona(mozna jej bylo policzyc kazde zeberko) :( .rok sie meczylam by psa jakos doprowadzic do rownowagi.miala 3 m-ce i byla strasznie zaniedbana i bita.do tego jak ja znalazlam byla cala pokaleczona od druta bo chciala sie uwolnic.od tej pory jest ze mna i wierniejszej towarzyszki zycia nie mialam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedz #14 : 2004-01-13, 22:00 »

Johny

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #15 : 2004-01-13, 22:06 »
Niektórzy ludzie są hańbą dla naszego gatunku :grr: :evil:
Zapisane

hexe

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #16 : 2004-01-13, 22:19 »
dokladnie!!!!!!!!!!!!!

mi tez wsytd do czego czlowiek jest zdolny nie dosc ze sami sie wybijaja to jeszcze wyzywaja sie na zwierzakach! :(
Zapisane

LuisE

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #17 : 2004-01-13, 23:05 »
ale zauważcie jak ludzie bardzo nie lubią kotów. Bezdomne koty nie mają chwili spokoju- ciągle gonią je (płoszą) jakieś bachory, rzucają w nie kamieniami i śniegiem, szczują psami. Dobrze, jeśli tylko skończy się na tym, że kot naje się strachu. A ile to biednych zwierząt zostało zamęczonych, otrutych etc... Kiedyś złośliwa starucha potruła wszystkie piwniczne koty na mojej ulicy (z trudem udało się odtworzyć nasze "stadko"), albo rodzinka pijaków z bloku na przeciwko zatłukła małe kocięta (mieli też psa- całymi dniami siedział na działce bez jedzenia, aż w końcu zrywał się z łańcucha i włóczył się po okolicy- dawno go nie widziałam, pewnie już nie żyje). Teraz mamy w piwnicy takie kotki: Czarnulkę- jedyną pozostałą z całego miotu (jej mama i starsze siostry gdzies zniknely, dwie rówieśniczki umarły, jedno zaginęło, a kocurka przygarnęli ludzie, ale przejechało go auto :(), Leosia- kiedyś należał do pewnego małżeństwa, ale odkąd urodziło im się dziecko- kot mieszka na ulicy, Strzępka- przybłędę i parę kotów "dochodnych" (mają domy ale przychodzą się obżerać :) ). Na szczęście sąsiadka karmi kotki i bardzo o nie dba- oczywiście nie muszę mówić, że ma opinię wariatki- jak każdy człowiek, który troszczy się o bezpańskie zwierzęta.
Moja znajoma ma bardzo ładną kotkę- Plamkę. Malutką Plamkę i jej rodzeństwo ktoś zapakował do worka i wyrzucił do śmieci. Szczęśliwie kotki zostały uratowane i wszystkie znalazły dom.
Życzę tym wszystkim ludziom co dręczą zwierzęta, żeby sami kiedyś doznali takich krzywd.  :grr:
Zapisane

Sal

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #18 : 2004-01-14, 07:26 »
Cytuj

Życzę tym wszystkim ludziom co dręczą zwierzęta, żeby sami kiedyś doznali takich krzywd


Podpisuję się pod tymi słowami obydwiema rękami!

Sąsiadka uratowała z kontenera na śmieci sunię (wyszła wyrzucić śmieci i usłyszała słaby skowyt), którą ktoś chciał udusić, bo miała na szyi zaciśniętą reklamówkę. Sunia jest piękna, ale prawie nie szczeka (charczy raczej), bo ma uszkodzone gardziołko.  :(

Koleżanka wzieła ze schorniska pieska, młodego, ale tak wyłysiałego i zabiedzonego, że długo trwało kurowanie. Psinka, gdy nie była jeszcze w schronisku, głodowała... Mimo młodego wieku miała pouszkadzane zęby, bo wydłubywała spod zamarznietej ziemi coś do jedzenia...  :( Działo sie to ubiegłej zimy. A pamiętacie, jaka była mroźna...

Koszmar!
Chciałabym, żeby system w naszym kraju tak działał, żeby każde zgłoszenie przestępstwa wobec zwierzęcia było ścigane jak przestępstwo przeciw człowiekowi i mieniu. Bo na razie to chyba wyjatkowe sprawy kończa się w sądzie, niestety.
Zapisane

Ash

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #19 : 2004-01-14, 12:33 »
Cytat: hexe
(...) ludzie sa okrutni i maja gdzies zwierzaki czasem wydaje mi sie ze zwierze ma wiecej rozumu w glowie od czlowieka.



Niestety, sa okrutni  :( . Okrutni, glupi i bezmyslni. Uparci rowniez, nie da im sie wytlumaczyc, ze zwierzeta czuja i cierpia jak ludzie.  :(  A ja czuje sie zupelnie bezradna, bo co mozemy zrobic wobec takiego bezmiaru glupoty i okrucienstwa?  :cry: ...nie uratuje kazdego cierpiacego zwierzaczka  :cry:  A tych ludzi musialabym chyba wystrzelac (z mila checia notabene zrobilabym im cos zlego  :grr: )...
Zapisane

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #20 : 2004-01-14, 20:27 »
Tak ludzie są okrutni......SKOPAĆ IM DUPY JAK ONI ROBIĄ TO ZWIERZETOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[mam nadzieje ,ze za to mi sie nie dostanie]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedz #20 : 2004-01-14, 20:27 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #21 : 2004-01-16, 16:00 »
Ludzie!!!!!!! Jak dzisiaj szłam do szkoły i zobaczyłam innego  kota przywiązanego do tej samej bramki co ten pierwszy.  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr: Tylko, że z drugiej strony!!!!!! Naszczęscie była akcja ratunkowa... A jeśli, jakis kote zostanie jutro przywiązany, kto go uratuje?
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Maxim

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #22 : 2004-01-16, 20:01 »
Okropne  :grr: Wygląda mi to na "zabawy"  jakiś wygolonych bezmózgowców. Nie mogłabyś jutro tam podejść i zobaczyć czy jakiś biedne storzenie znowu nie padło ich ofiarą  :?:
Zapisane

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #23 : 2004-01-16, 20:23 »
ale ten facet chyba ma na dzielce kury i sie o nie boi wiec postawil ta plapke  na "wcibskie" dla niego koty...a czy nie moglyby postawic siatki.."jako sufit"???

Ten facet [ a moze kobieta?!?!?!] to wielki DUPEK!!!!!!!!! skwasic jemu ta dupe....!! :grr:  :twisted:  :grr:
Zapisane

iwa

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #24 : 2004-01-16, 20:55 »
mam działkę na mazurach,gdzie są prawdziwi miłośnicy kotów :) radość w oczach się pojawia,jak każdy woła "kici,kici", przynosi zawsze coś do jedzenia,buduje domki dla kotów- kazdy kot ma swój ocieplany domek:) mój wacek jest właśnie z tej działki :D wzięłam go w tym roku,we wrześniu.tak się zakumplowaliśmy,że nie mogłam go  zostawić i wzięłam go do domu. ale to dlatego, że nie mogłabym bez niego żyć :wink:

A TAKICH CO MĘCZĄ KOTY TO TYLKO  :evil:  :evil:  :evil:
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #25 : 2004-01-16, 21:22 »
Cytat: Maxim
. Nie mogłabyś jutro tam podejść i zobaczyć czy jakiś biedne storzenie znowu nie padło ich ofiarą  :?:

Moja koleżanka idie jutro na kólko informatyczne tą drogą, więc jakby co, to uratuje kota.

A ktoś mi mówił, że ten drut to wnęk (chodzi mi o takie cos, co jak kota na to nadepnie to sie zaplątuje, cos na zasadzie płapki) i ten gościu roztawia te wneki na swojej działece i ktoty, które sie załapią przywiązuje do bramki :grr:  :grr:  :grr:  Mówilismy o ten sprawie pani dyrektor, moze ona cos zadziała..... Bo to dziwnę, że ktoś przywiazał 2 razy ktoty,do tej samej bramki, i raz z drugiej strony, bo myyslał, że nikt nie wejdzie po tego kota.
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #26 : 2004-01-17, 09:17 »
Cytat: Johny
Niektórzy ludzie są hańbą dla naszego gatunku :grr: :evil:


zgadam sie....i pusiu..jak jeszcze raz tak zrobi to idziemy sprawdzic kogo to dzialka i ladujemy sie do niego i zrobimy pogawedke....wezmemy nawypadek nazych kolegow:):):)

i.......... :evil:  :evil:  :evil:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #27 : 2004-01-17, 14:55 »
Po prostu... ci co tak obią to idioci. Ja słyszałam, że w naszej okolicy polali kota benzyną i podpalili. Wierzyć mi się nie chcialo, ale to niestety prawda. Albo sąsiedzi moją kotkę w ciąży potraktowali łopatą, kotki nie przeżyły, a kotka ledwo co się wyleczyła. Lecz historia moich kotów nie kończy sie na tym, mozna by napisać całe opowiadanie. Jedno wiem.... ja nigdy nie skrzywdze żadnego zwierzęcia.
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedz #27 : 2004-01-17, 14:55 »

koniara000

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #28 : 2004-01-17, 15:14 »
Cytat: vitani
Ja słyszałam, że w naszej okolicy polali kota benzyną i podpalili. Wierzyć mi się nie chcialo, ale to niestety prawda. Albo sąsiedzi moją kotkę w ciąży potraktowali łopatą, kotki nie przeżyły, a kotka ledwo co się wyleczyła.

jak tak mozna?!?!?!?!?!?!....nie rozumiem ludzi..naprawde....
Zapisane

iwa

  • Gość
Jak ludzie tak mogą..... ;(
« Odpowiedź #29 : 2004-01-17, 15:57 »
Mój sąsiad, który kreuje się na WIELKIEGO katolika,  zrzucił kiedyś z II piętra kotke- Mruczke, która przychodziła do nas na jedzonko :( Dostał za to niezłą burę od mojej mamy, i całe szczęście już więcej tak nie zrobił.

Czy katolicy nie mają miłości do zwierząt???????

Moje dwie koleżanki, obie działające w ruchach kościelnych, śpiewające w chórku, co niedziele biegające na msze, mają takie podejście do kotów: "Daj mi siekiere to zabije takie g...", "Nie ma nic gorszego niż mały kot!"  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :evill:  :evill:  :evill:
Nie rozumiem takich ludzi! Jak ktoś nie ma miłości do zwierząt, to jak może mieć do ludzi, i kreować się na katolika????? Takie osoby powinny poczytać trochę o św. Franciszku! Zwierzęta są naszymi małymi braćmi!!!!!
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 27 zapytaniami.