Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: male winniczki  (Przeczytany 2487 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anusia _

  • Gość
male winniczki
« : 2004-06-21, 19:48 »
wiecie moze po jakim czasie od zlozenia jaj wykluwaja sie male winniczki?

i w jakiej postaci podaje sie slimakom skorupki od jajek - normalnej czy potluczonej?
Zapisane

Sila13

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #1 : 2004-06-29, 18:09 »
nie lepiej wypuścić ślimaki i kupić sobie np. chomika?? :chomik:
Zapisane

Misty.K

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #2 : 2004-06-29, 21:33 »
Chodowla winniczków... Do czego to doszło... Ja miałam taką znajomą co je hodowała w akwarium, ale miała je kilka dni, a potem się porozłaziły po strychu, na którym były, i zdechły... Po co je hodujesz???
Zapisane

Forum Zwierzaki

male winniczki
« Odpowiedz #2 : 2004-06-29, 21:33 »

Sila13

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #3 : 2004-07-02, 21:03 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Chyba wiem o kogo chodzi, Misty...
Zapisane

Misty.K

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #4 : 2004-07-02, 21:39 »
TO NIEMOŻLIWE!!!!!!!!! Jak możesz wiedzieć o kogo chodzi?? ;)
 :lol:  :lol:  :lol:
Ale to nie jest śmieszne tylko okropne!!!!!!!! :roll:
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #5 : 2004-07-02, 21:50 »
ojjjj widze, ze obie jestescie mile bardzo... przed chwileczka przeczytalam jak to biednej Sili13 jest przykro, ze jej dokuczam. A tutaj co sie dzieje?????

anusia_ => slimakom mozesz podac skorupki od jajek niekoniecznie dokladnie zmiazdzone, moga byc w takich wiekszych kawalkach tez. Poza tym mozesz im tez podac ta kostke wapienna z mineralami (taka jak dla ptaków) kupisz ja za 1 zl w sklepie zoo. Nie podawaj im calej od razu, bo ci sie rozplynie w wilgoci, mozesz im podawac po kawalku.
Czym je karmisz? Z tego co wiem, to moga jesc ogórka, salate (niepryskane) mlecz..., rozna inne warzywa.. Powodzenia :)
Zapisane

Misty.K

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #6 : 2004-07-03, 12:29 »
O co Ci chidzi, droga Olimpio? Przecież nie nabijam się z żadnego forumowicza...
Zapisane

Sila13

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #7 : 2004-07-03, 12:42 »
My sobie żartujemy, nie masz poczucia humorku czy jak?? I jeśli nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj, tak będzie lepiej...
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #8 : 2004-07-04, 08:52 »
to sobie zróbcie osobny temat do zartowania, a nie zasmiecajcie watku bezsensownymi wypowiedzialmi, sa zupelnie niezwiazane z tematem i napewno nie sa odpowiedzia na pytanie anusi_ A po to tutaj napisala, zeby taka odpowiedz otrzymac a nie poczytac o tym ze jedna z was wie o osobie co trzymala slimaki na strychu i sie rozlazly i pewnie ta osoba byla ta druga! Bez sensu!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

male winniczki
« Odpowiedz #8 : 2004-07-04, 08:52 »

Misty.K

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #9 : 2004-07-04, 10:29 »
Ja tylko napisałam do pytania moją radę. Nie chcę, żeby ktoś krzywdził takie zwierzaki...
Zapisane

Naomi151

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #10 : 2004-07-04, 17:34 »
Sila a co za różnica czy trzyma się w zamknięciu chomika czy ślimaki???
jak już są ślimaki to trzeba odpoiwednio o nie zadbać i zapewnić im odpoiwednie warunki, a jeżeli nie masz nic do napisania to nie nabijaj postów bezsensownymi wypowiedziami z których nic nie wynika, w sumie chyba w żadnym temacie jeszcze nie dałaś jakiejś sensownej i przydatnej rady. A z Misty możesz sobie porozmawiać na żywo (w końcu to twoja siostra), a nie zaśmiecaj forum takimi bzdurami!!!!!!!!!!!!!!! Zaczynasz mnie już wkurzać, a jeśli nie masz wiedzy na jakiś temat to się nie wypowiadaj to samo tyczy się rekinów buahahahahahahahaaha
Zapisane

Misty.K

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #11 : 2004-07-04, 18:30 »
A niby Sila nie ma wiedzy o rekinach? No sorry, ja ją znam o wiele!!! Lepiej niż ty i jeżeli mówię, żeby się jej pytać o rekinki, to znaczy, że wie coś na ten temat! Czy ty byś polecała znajomemu mechanika, który się nie zna na rzeczy??
Zapisane

Naomi151

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #12 : 2004-07-04, 19:44 »
Cytuj

A niby Sila nie ma wiedzy o rekinach? No sorry, ja ją znam o wiele!!! Lepiej niż ty i jeżeli mówię, żeby się jej pytać o rekinki, to znaczy, że wie coś na ten temat! Czy ty byś polecała znajomemu mechanika, który się nie zna na rzeczy??

To dziwne, że w swoim temacie o rekinach nie odpowiedziała na żadne pytanie i nie pisz że ma wiedze na ten temat, bo przecież widzę jak jest. A mówić to sobie można........... :P
Zapisane

arke

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #13 : 2004-08-13, 13:55 »
Słuchajcie dajcie juz moge spokuj co? nie ma sensu się kłócić o byle co powinismy sobie pomagac
Zapisane

Cathycash

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #14 : 2004-08-13, 20:20 »
dziecinada...
Zapisane

Forum Zwierzaki

male winniczki
« Odpowiedz #14 : 2004-08-13, 20:20 »

marta1

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #15 : 2004-08-13, 20:29 »
cYTUJE PONIŻEJ Z TEJ STRONY
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=11446

"Czy znacie jakiegoś zwierzaka, który nie wymaga zbyt dużo poświęcenia czasu?? Oczywiście nie chodzi mi o towarzystwo, tylko o zbyt częstą wymianę ściólki itp.( i żeby nie był zbyt kosztowny...)"

 "Widzę, że źle mnie zrozumieliście i nabijacie się ze mnie jak z jakiejś kretynki, przykro mi, widzę również że się świetnie bawicie nabijając się ze mnie, oki, piszcie sobie tak dalej, ale ja tą stronę już odwiedzać nie będę, i proszę jakiegoś moderatora, aby ją zamknął...Chyba już po części wiem, jak czóła się Achaja, kiedy wszyscy się z niej nabijali ..."

Skoro przykro Ci było Siło13 jak inni nabijali się z Ciebie to czemu sama to teraz robisz??
Zapisane

Cathycash

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #16 : 2004-08-13, 22:16 »
Marta nie denerwuj się. To że niektorzy zachowuja się jak przedszkolaki i przyszli się wyżyć na forum nie jest wystarczajacym powodem żeby opuścić to miejsce, które bądź co bądź jest kopalnią wiedzy  :wink:
Zapisane

marta1

  • Gość
male winniczki
« Odpowiedź #17 : 2004-08-13, 22:25 »
Cytuj

"Czy znacie jakiegoś zwierzaka, który nie wymaga zbyt dużo poświęcenia czasu?? Oczywiście nie chodzi mi o towarzystwo, tylko o zbyt częstą wymianę ściólki itp.( i żeby nie był zbyt kosztowny...)"

"Widzę, że źle mnie zrozumieliście i nabijacie się ze mnie jak z jakiejś kretynki, przykro mi, widzę również że się świetnie bawicie nabijając się ze mnie, oki, piszcie sobie tak dalej, ale ja tą stronę już odwiedzać nie będę, i proszę jakiegoś moderatora, aby ją zamknął...Chyba już po części wiem, jak czóła się Achaja, kiedy wszyscy się z niej nabijali ..."


ja skopiowałam tylko wypowiedź siły13. W tamtym temacie pisze aby jej nie traktować jak kretynki a teraz sama tak traktuje anusie_
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 23 zapytaniami.