Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Apel...!!!  (Przeczytany 3683 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szczeniak23

  • Gość
Apel...!!!
« : 2004-08-01, 21:32 »
Jestem wlascicielem ponad rocznej suni rasy beagel...wczoraj zostala pogryziona przez pit-bulteriera... :( wlascicielka agresorki nie potrafila jej utrzymac na smyczy co skonczylo sie tragedia...Apeluje: ludzie nie kupujcie psów z ktorymi nie dajecie sobie rady,albo nie chodzcie z nimi po ulicach,jezeli juz musicie pamietajcie o kagancach...kolejna sprawa niech ktos w koncu cos zrobi z Lecznica na Brodowicza/Krakow...co to za lekarze dla ,ktorych profity sa wazniejsze niz zycie psa a,jezeli nie posiada sie minimum 100zl w portfelu to nie ma po co sie tam wybierac :evill: ...moze czas wymienic pracownikow lub po prostu zamknac gabinet...
Pozdrawiam za to pana doktora Kujawskiego z Lecznicy na Pilsudzkiego 30...zycze kazdemy zwierzakowi takiego weterynarza...Pozdawiam!
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-08-01, 21:51 »
Tak,to okropne :grr: Mam nadzieję,że suni nic poważniejszego się nie stało. U nas przed blokiem kiedyś jakiejś pani urwał się duży pies i skoczył na mniejszego...I chyba go zagryzł nie wiem dokładnie,jak to się skończyło...A facia tylko stała i sie gapiła na to :grr:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Apel...!!!
« Odpowiedź #2 : 2004-08-01, 21:56 »
Wrr... beznadzieja... bezmyślność... dobrze robisz apelując w tej sprawie. Napisz nam jak z pieskiem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #2 : 2004-08-01, 21:56 »

Mlody

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-08-03, 22:07 »
grrrr.... przezywalem to samo, tyle ze mojemu naszczescie nic strasznego sie nei stalo  :grr:
polecam nosic w kieszeni gaz - tani, lekki, maly, skuteczny....
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Apel...!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-08-03, 22:09 »
ehh... chęć zaszpanowania pieskiem jest często silniejsza niz zdrowy rozsądek... i nic na to nie poradzimy :roll:...
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-08-03, 22:11 »
To jez straszne. hodowca powinien, najpierw dać poprowadzic na smyczy, dorosłaego psa, a później dopiero sprzedać szczenię!!! :grr:
Zapisane

pola

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-08-03, 22:12 »
biedny bibuś :(:(
napisz nam jak on się czuje i wogóle :(
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-08-03, 22:16 »
No pisz, pisz...   :(
Zapisane

Apiska

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-08-03, 22:16 »
Łooo boziu :( Bidacek :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-08-03, 22:16 »

Mlody

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-08-03, 22:36 »
Cytat: sheep11
To jez straszne. hodowca powinien, najpierw dać poprowadzic na smyczy, dorosłaego psa, a później dopiero sprzedać szczenię!!! :grr:



Nie kazdy kupuje psa u hodowcy...
Zapisane

Elfi

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-08-03, 22:36 »
Bidulek...............

Ludzie są strasznie nieodpowiedzialni i bezmyślni.
Zapisane

Meggy

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-08-03, 22:48 »
JA na osiedlu mam takiego ...chłopaka,któremu mamusia kupiła bokserkę,z którą nie umie sobie poradzić.Suka ciągnie,szczeka,a nawet rzuca się na inne psy,a on jest bezradny!!

A "lecznica",to zawsze była uważana za przytułek dla konowałów,więc nic dziwnego,że nie potrafią sobie z niczym poradzić!! :grr:

Informuj o stanie zdrowia pieska!! :D
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-08-03, 22:49 »
Wiem, ale dość dużo os. bieze od hodowcy. A to by w jakimś stopniu zmniejszało zagrozenie. :P
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #13 : 2004-08-04, 00:47 »
Na mojego piesia też kiedyś skoczył wilczurowaty pies, a  właściciel sobie spokojnie stal i nawet nie był łaskaw zawołać swojego psa. Więc rozwścieczona że krzywda się dzieje mojej suni przywaliłam smyczą parę razy w tego "potwora", zdawałam sobie sprawe że to bydle może się na mnie rzucić, ale czogo się nie robi dla ratowania swojego kochanego psa. Byłam tak rozłoszczona, że pies uciekł i schował się za właściciela, wydarłam się też na tego idiote. Tacy ludzie nie powinni miec zwierząt. :grr:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Apel...!!!
« Odpowiedź #14 : 2004-08-04, 11:17 »
Sheep, zazwyczaj ludzie, którzy kupują psy w dobrych hodowlach, wiedzą jak te psy wychować i po prostu mają pojęcie jakie ziółko wzięli sobie pod dach. Ale są inne, tańsze i szybsze źródła - pseudohodowle, giełdy... tam psy "robione" są dla pieniędzy, a kupowane - dla szpanu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #14 : 2004-08-04, 11:17 »

Roxette

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #15 : 2004-08-04, 11:36 »
Ja gdybym nie podniosła Rigera z ziemi został by pogryziony przez pieska........... :( ...........więc ja zostałam chapnięta :(
Zapisane

darek

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #16 : 2004-08-04, 14:23 »
Czesc!
Szczeniak 23 jak wabi sie Twój pies?Możliwe ze sie znamy z widzenia ze spacerów:)
Co do "właścicieli"  psów rasy agresywnej-ja już miałem kilka zdarzeń z tymi ludzmi  i powiem Wam że najczęściej nie zdają sobie sprawy co ich pies może,nie są w stanie go odpowiednio wychować i zapanować nad nim a najbardziej wqrzające jest to ze jak ich"pupil"zagryzie inego psa to cieszą sie z tego bo mają obronnego psa-poprostu chorzy ludzie i to bez rozumu,bez wyobraźni a co jest najbardziej frustrujące-są aroganccy i bezczelni z niemałym tupecikiem.Jeśli chodzi o "lecznice"na brodowicza-nikomu nie polecam wybierać sie tam do"lekarzy"ze swoim zwierzakiem,ludzie są niemili(mało powiedziane),nie znają sie na rzeczy ich sklep jest jedynym miejscem do którego można wejść ale i tak nie zawsze zostaniemy obsłużeni należycie i nadodatek(jak na ironie)sprzedawca nie wie zabardzo o co chodzi tzn jak sie samemu nie powie lub nie podpowie to sie niczego nie dowie:)(ale rymowanka)pozdrawiam.
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #17 : 2004-08-04, 14:24 »
Biadna Roxette :(
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #18 : 2004-08-04, 14:58 »
Jesli juz takiego psa ma i nie umie nad nim panowac to niech chociaz chodzi w kagancu. Ludzie nie mysla...
Zapisane

Roxette

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #19 : 2004-08-04, 15:04 »
Och,nie SHEEP już minęły 2 lata od tamtego zdarzenia ale dzięki za troskę :wink:  :wink:  :wink:  :P
Zapisane

szczeniak23

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #20 : 2004-08-04, 17:11 »
Tak w ogole od tego powinienem zaczac: moja sunia beagileka ma na imi Joga :)...niestety rana sie nie zrasta i jesli do Piatku nic sie nie zmieni:szycie od nowa...full stresu dla niej jak i dla mnie...ech...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #20 : 2004-08-04, 17:11 »

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #21 : 2004-08-04, 18:53 »
To trzeba było powiedziec. Ale nie ma za co  :wink:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Apel...!!!
« Odpowiedź #22 : 2004-08-04, 19:04 »
Ktos nie potrafi wychować psa niech sobie kupi chomika...Po co pies ma być agresywny no po co?? Szczeniak, życze dużo zdrowia dla Jogi
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #23 : 2004-08-04, 19:06 »
Boże, biedactwo. Biedna Jogi :(
Zapisane

Roxette

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #24 : 2004-08-04, 20:27 »
Bądżmy dobrej myśli ;)  ;)  ;)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #25 : 2004-08-04, 22:06 »
Ilia, chomika??  :shock:  Niech sobie lepiej nic nie kupuje, bo zwierzaka szkoda!!!
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Apel...!!!
« Odpowiedź #26 : 2004-08-04, 22:24 »
niech sobie założy hodowlę... kaktusów :wink:
Zapisane

koszmarek

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #27 : 2004-08-04, 22:39 »
jejku, czemu ludzie sa tak beznadziejnie glupi
bo przeciez nie mozna powiedziec, ze zwierzaki sa glupie - one w pewnym sensie nie sa winne... tylko ci wlasciciele  :grr:
moze kiedys wprowadza testy dla wszytskich, ktorzy chca miec zwierzaka - przeciez nie kazdy sie nadaje !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel...!!!
« Odpowiedz #27 : 2004-08-04, 22:39 »

darek

  • Gość
Apel...!!!
« Odpowiedź #28 : 2004-08-05, 12:49 »
szczeniak 23 chyba sie jednak nie znamy ze spacerów-tzn zależy czy chodzisz do AWf-u ale chyba nie bo bym pamietał imie Twojego psa-choc beagle jest duuuzo w parku.Oby nie trzeba było ponownie szyc-pozdrawiam.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Apel...!!!
« Odpowiedź #29 : 2004-08-05, 16:06 »
Dużo zdrówka dla Jogi  8)  
Szkoda mi że Ci ludzie są tak nieodpowiedzialni i głupi- napewno ciężko jest żyć z takim móżdżkiem

A co do tej lecznicy to miałam z nią tylko raz od czynienia- jak robiliśmy testy na nosówkę, więc nie było czasu żeby zrobili na mnie złe wrażenie. Ale dobrze wiedzieć że są "niezbyt"
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 27 zapytaniami.