Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: zwierzaki violetty villas  (Przeczytany 4687 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« : 2004-08-06, 17:44 »
http://muzyka.onet.pl/mr,960617,plotki.html

no więc,to jest o pani villas i jej "schronisku". co o tym myślicie?
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #1 : 2004-08-06, 18:20 »
:roll: sama nie wiem... mysle,ze dobrze by bylo tez przeczytac opinie Villas i zobaczyc zdjecia, bo ja do konca nie wierze takim plotkom. moze zreszta rzeczywiscie tak jest, ze sobie nie radzi, ale jakos malo przekonujacy ten artykul wedlug mnie...
jesli ludzie sa chetni brac jakies zwierzeta do siebie, tak jak napisane, to oczywiscie powinni, chyba taki cel schroniska powinien byc.
no i konieczna jest dokumentacja, sterylizacje itp, w glowie sie nie miesci, ze ktos kochajacy zwierzeta moze az tak lekcewazyc takie sprawy.
Zapisane

iwa

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #2 : 2004-08-06, 18:41 »
kiedyś w telewizji pokazane było,jak to wszystko wygląda! rzeczywiście nie jest to schronisko.psy chodzą wszędzie.nie mają żadnych bud. zwierzaki już dawno miały być zabrane,ale p. villas powiedziała,że odda je,jak nie będzie kamer.jak widać,nie oddała do tej pory :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

zwierzaki violetty villas
« Odpowiedz #2 : 2004-08-06, 18:41 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #3 : 2004-08-06, 22:39 »
Cytuj

p. villas powiedziała,że odda je,jak nie będzie kamer.jak widać,nie oddała do tej pory


Jakto?
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #4 : 2004-08-07, 11:20 »
Kiedyś była w "jestem jaki jestem" i tam szukała wsparcia :/. Jak mnie pamięć nie myli to mówiła że zwierzęta ludzie do niej podrzucają, że nie jest w stanie ich wszystkich upilnować a że posesja nie jest ogrodzona to często są wypadki śmiertelne dla zwierząt? No i ona dostała baaarrrdzo dużo jedzenia (tone?) i to podobno starcza jej tylko na tydzień hmmm... Nie pamiętam dokładnie jak to było... jeżeli ktoś jeszcze oglądał ten program z uczestnictwem Violetty Villas to niech mnie poprawi bo był dość dawno :/
Zapisane

pola

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #5 : 2004-08-07, 14:33 »
jak najszybciej zabrac od niej te zwierzęta !!!!!!!
nieważne czy to jest plotka czy nie  :shock:
zabrać WSZYSTKIE ... :? :? :?
Co za ludzie :roll: ... Głupota rozprzestrzenia się szybciej niz myślałam :roll: :?
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #6 : 2004-08-07, 17:31 »
W dzisiejszym "Super expressie" jest także krótki artykuł o pani Villas.Nie ma do tego artykułu linku(ja nie znalazłam),więc trochę się pomęczę przepisują go  ;)
"CZAS SKOŃCZYĆ TEN KOSZMAR!
Bród,smród,walające się kości,watahy wygłodzonych psów,szczury....Tak wygląda prowadzone przez Violettę Villas(65 lat) schronisko dla psów w Lewinie kłodzkim.
Porządkami w gospodarstwie gwiazdy estrady zajęły się władze gminy,starostwo,sanepid i powiatowy lekarz weterynarii
-Musimy z panią Violettą zrobić porządek-grzmi Elżbieta Żetyńska z kłodzkiego starostwa.-To,co  ona ma na posesji,to bomba ekologiczna.
-Śmierdzi od tych jej zwierzaków,a po okolicy błąkają się jej wygłodzone psy-mówi Bolesław ędzierewicz,wójt-Najbardziej boję się,że na ulicę wyjdą z jej podwórka szczury.U niej walają się resztki jedzenia,kości.To grozi epidemią-Zwierzaki trzeba od niej zabrać-grozi wójt Lewina-/Jak nie będzie chciała oddać,to wystąpimy do sądu o ubezwłasnowolnienie pani Violetty i w asyście policji zabierzemy od niej te czworonogi.
Sąsiedzi gwiazdy są załamani.
-Psy błąkają.Jedzenia szukają-opowiada Zdzisław Chochorowski (53 lata),sąsiad artystki-Smród,bo Violetta odchody "pupilków" pali w ognisku.I szczury przełażą do nas.
Próbowaliśmy porozmawiać z Violettą Villas.Miała wyłączony telefon,nie otwiera też drzwi.Z daleka było widać koszmarny bałagan panujący na jej podwórku:sterty śmieci,kości obdrapane z mięsa,nad którymi krążą setki much.
DOPIS POD SPODEM:
Wójt Lewina Kłodzkiego w styczniu 2000r wydał Violetcie Villas zezwolenie na prowadzenie schroniska.Miało to pomóc artystce w zdobywaniu jedzenia dla psów.Miała spełnić kilka warunków,min.sporządzić listę zwierząt i zapewnić opiekę weterynaryjną. Nie ruszyła nawet palcem. Dlatego kilka dni temu wójt cofnął jej pozwolenie na prowadzenie schroniska
Autor: Robert Migdał"
Czytałam także gdzieś artykuł o chłopaku który zebrał u siebie w szkole dary (koce,jedzenie itp)i zaniósł do VV. Nikt nie otworzył mu bramy,VV nie chciała się z nim zobaczyć. Chłopak zawiózł jedzenie do pobliskiego schroniska. Jak znajdę ten artykuł to przytoczę.
Ja jestem zbulwersowana :grr:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Cathycash

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #7 : 2004-08-07, 18:52 »
Przejeżdzałam tamtędy wiele razy w drodze na działce. Duzy płot niedaleko ulicy, widziałam chyba 2 psy...

Wiele słyszałam o straszliwych warunkach jakie tam panują. Piszecie "zabrać psy natychmiast" ale gdzie?  :roll:

A i bardzo ciekawy jest jeden komentarz pod artykułem:

"To naprawdę świetne miejsce do treningu strzeleckiego - byliśmy z tatą w sobotę  
 
jutro znów bierzemy wiatrówki i idziemy poćwiczyć"

bezmyślność ludzka po raz setny
Zapisane

Olka1992

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #8 : 2004-08-07, 21:36 »
Cytat: *~Cathy~*
Przejeżdzałam tamtędy wiele razy w drodze na działce. Duzy płot niedaleko ulicy, widziałam chyba 2 psy...

Wiele słyszałam o straszliwych warunkach jakie tam panują. Piszecie "zabrać psy natychmiast" ale gdzie?  :roll:

A i bardzo ciekawy jest jeden komentarz pod artykułem:

"To naprawdę świetne miejsce do treningu strzeleckiego - byliśmy z tatą w sobotę  
 
jutro znów bierzemy wiatrówki i idziemy poćwiczyć"

bezmyślność ludzka po raz setny


Onet jest znany z tego, że grasuje tam banda oszołomów :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

zwierzaki violetty villas
« Odpowiedz #8 : 2004-08-07, 21:36 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #9 : 2004-08-08, 10:56 »
No, co prawda to prawda...
Zapisane

danuta

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #10 : 2004-08-08, 12:03 »
Pani V.to dziwna kobieta,chyba gdzieś się zatraciła pomiędzy marzeniami a rzeczywistością,jej dobra wola i chęci pomocy zwierzętom przerosły jej możliwości.Wszyscy mają problem co z tym stadkiem zwierząt teraz zrobić? :( A może schroniska w całej Polsce-nie wiem ile ich działa? :oops: mogłyby przyjąć po kilka zwierząt- co nie skomplikowałoby jeszcze bardziej ich trudnej sytuacji.Władze miasta zapewniłyby transport.Ciekawe czy Animals,OTOZ,i inne organizacje ochrony zwierząt czynią jakieś kroki w rozwiazaniu tej sytuacji. Mieszkańcy też mają swój udział,nie wszystkie zwierzaki urodziły się na posesji Pani V.,część została podrzucona.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #11 : 2004-08-08, 12:56 »
Podejrzewam nawet że duża część... oni chyba wolą nażekać...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #12 : 2004-08-08, 14:15 »
ludzie to ludzie... i trzeba do tego przywyknąć....

A co do V, to teraz trzeba jej pomóc... może i chęci miałą dobre...
Pamiętam jak kiedyś mówiła w TV że kozy mają własny salon, kanapy, telewizory... może najpierw powinna zatroszczyć sieo jedzenie dla pupilków a potem o telewizory?
Zapisane

Tika

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #13 : 2004-08-10, 08:04 »
Ja też uważam, że to ją przerosło :( .
Pomoc zwierzętom to wspaniała rzecz, ale należy to robić ODPOWIEDZIALNIE - najstraszniejsze dla mnie w tym opisie było to, że pomimo złych warunków zwirzęta w tym miejscu mają jeszcze młode. To prowadzi tylko do zwielokrotnienia problemu i niepotrzebnego cierpienia kolejnych zwierzaków :cry:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #14 : 2004-08-10, 19:39 »
Mnie też to najbardziej zbulwersowało. To oczywiste, że należy oddzielić psy od suczek, jeśli nie można ich wysterylizować. Myślę, że pani Villas miała najlepsze chęci, ale jednak nie podołała. Może gdyby ktoś jej na co dzień pomagał w opiece nad tyloma zwierzakami, byłoby inaczej. A tak, sama, niemłoda kobieta i kilkaset stworzeń, jak długo tak można?  :(
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

zwierzaki violetty villas
« Odpowiedz #14 : 2004-08-10, 19:39 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #15 : 2004-08-10, 19:54 »
Ale nawet trzymanie razem tylu psów (płuci męskiej) też jest niebezpieczne, zwłaszcza że wciąż pojawiają się nowe...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #16 : 2004-08-10, 22:05 »
Ja mysle ze kiedys pani V miala moze 5 psow i jak widziala na ulicy bezdomnego brala niewazne czy to pies czy suka i tak dalej i sie mnozyli i zrobilo sie az 300 tak samo koty.Ona chce dobrze ale az tyle!!!Mogła by oddac te psiaki i koty moze jakis czlowiek by jakiegos chcial.Przecierz napewno sa szczeniaki!!!Mogla by oddac ich do dobrych domow i by bylo lepiej ale ona chce miec wsyzstki chce byc po prostu sławna.Ja mysle ze powinna sobie zostawic max 10 p[sow i 10  kotow

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #17 : 2004-08-10, 23:02 »
Trzeba by już panią V pogadać żeby dowiedzieć się jak jest na prawdę i zobaczyć jej dom...
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #18 : 2004-08-10, 23:55 »
Nigdy nie wierzcie mediom. Część z tego na pewno jest mocno przesadzona. A co do Villas, to uważam, że powinna założyć fundację na rzecz zwierząt. Z jej nazwiskiem nie będzie trudno znaleźć sponsorów.... Tylko ktoś musi jej podsunąć taki pomysł. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #19 : 2004-08-11, 18:55 »
Cytat: Kora1993
Ja mysle ze kiedys pani V miala moze 5 psow i jak widziala na ulicy bezdomnego brala niewazne czy to pies czy suka i tak dalej i sie mnozyli i zrobilo sie az 300


Wiele z tych zwierząt zostało po prostu podrzuconych pani Villas. Ludzie myślą, że jeśli ktoś ma 100 psów, jeszcze jeden nie zrobi różnicy. Do tego doszło rozmnażanie i katastrofa gotowa. Kiedyś słyszałam w TV wypowiedź jednej z mieszkanek Lewina Kłodzkiego o tym, że "Wioletta tu jest, a bezdomne psy dalej biegają po okolicy". Wynika z tego, że jedna kobieta ma zapewnić schronienie i opiekę wszystkim zwierzakom z okolicy, a reszta może umyć ręce, co najwyżej podrzucić kolejnego podopiecznego. Kto by temu podołał?
Yzalbe, chyba nie tak łatwo znaleźć sponsorów, nawet osobie ze znanym nazwiskiem...
Zapisane
IBDG Wrocław

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #20 : 2004-08-11, 20:03 »
Dzis w radio ZET w wiadomosciach mówiono, ze piechy zostaną zabrane od pani Violety Villas. teraz nie pamietam ale chyba starostwo sie tym zajmie... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

zwierzaki violetty villas
« Odpowiedz #20 : 2004-08-11, 20:03 »

Kontrowersyjna Postać

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #21 : 2004-08-11, 20:05 »
Ja nie lubię tej "gwiazdy"... Fajnie, że zajmuję się zwierzakami, ale czy nie przesadza? Do tego nie umie śpiewać i okropnie się ubiera... (z tego co ostatnio - dawno, dawno temu...- ją widziałem)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #22 : 2004-08-11, 20:42 »
Śpiewać to pani Villas umie, z tego, co pamiętam, choć też dawno jej nie słyszałam, głos miała b. dobry. A repertuar i styl ubierania się to rzecz gustu.
Zapisane
IBDG Wrocław

Sal

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #23 : 2004-08-12, 09:09 »
Villas ma jakieś problemy psychiczne. Najpierw odbiło jej na punkcie wiary, potem na punkcie zwierząt.
Sama wymaga pomocy.
Szkoda mi jej, bo chyba miała dobre chęci, ale to do czego doprowadziła... nie da się tego skomentować.  :? Zwierzęta należy jej zabrać, bo może dojść do jakiejś epidemii. Poza tym, co z niej za opiekunka, jeśli pozwala na mnożenie się bezdomnych zwierząt!
Zapisane

Elfi

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #24 : 2004-08-12, 23:42 »
Podpisuje sie pod postem Salamandry.
Willas sparwia wrażanie kobiety delikatnie mówiąc dziwnej.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #25 : 2004-08-13, 13:41 »
Ostanio jak ją widziałam w TV to miała podciągane operacyjnie poliki (matko, traszny widok)... Wynika stąd że stać ją naoperacyjki pl...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #26 : 2004-08-14, 11:00 »
Cytuj


A co do V, to teraz trzeba jej pomóc... może i chęci miałą dobre...


jak pomoc, skoro gdy ludzie przychodza z np. karma dla psow, to zamyka im drzwi przed nosem i nie chce przyjac.. :|
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #27 : 2004-08-15, 09:38 »
Podobno jednego dnia podpisała zgodę na wywóz zwierząt, a drudiego już z tego zrezygnowała i podpisała coś z wójtem, że gmina jej pomoże czy coś... nie wiem...

Już nic z tego nie zrozuniem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

zwierzaki violetty villas
« Odpowiedz #27 : 2004-08-15, 09:38 »

Roxette

  • Gość
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #28 : 2004-08-21, 19:03 »
Kobieta jest chora psychicznie.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
zwierzaki violetty villas
« Odpowiedź #29 : 2004-08-22, 10:05 »
Hm... widziałam zabujcze nagłówki w jedenej z gazet...

"Czy wygłodzone zwierzęta zaatakują Villas"
"Villas zeszła na psy", itp.... :?

Super porzywka dla mediów...
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 27 zapytaniami.