Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Gdzie śpią wasze psy?  (Przeczytany 10436 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emilka_old

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« : 2002-11-06, 14:29 »
Gdzie śpią wasze pieski? tak szczerze mówiąć to mój Gucio śpi ze mną w łóżku.... :D
Zapisane

Saba

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #1 : 2002-11-06, 14:38 »
Bo miejsce pieskow jest w lozku 8)  A tak swoją droga to mój jamnik (miniaturka) zajmuje w łóżku więcej miejsca niż św. pamięci owczarek niemiecki :wink:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #2 : 2002-11-06, 15:00 »
Mój psiak śpi różnie, raz zemną w łóżku, raz na swojim legowisku. Poprostu śpi gdzie popadnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedz #2 : 2002-11-06, 15:00 »

AniaS

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #3 : 2002-11-06, 17:18 »
Gauli sypia w roznych miejscach zaleznie od pory nocy. U mnie lub u mamy w pokoju na podlodze, albo w przedpokoju. W przedpokoju sypia tez latem, bo tam nie ma dywanu i jest mu chlodniej.
Zapisane

majka1

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #4 : 2002-11-06, 18:28 »
o najchętniej to Lotka śpi z nami. Wie że jak mój facet wychodzi do pracy to może do mnie wleźć co też czyni z prawdziwa kurtuazją wdrapując się na nasze nowiutkie dębowe łoże (prawie małżeńskie)  :shock:
zasadniczo sypia jednak na swoim posłanku  :lol:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #5 : 2002-11-07, 16:29 »
Lara śpi na mojej mamy łóżku, nie wiem czemu, ale woli z nią, ale jak mama wstaje to pies szybko biegnie położyć się do mnie :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #6 : 2002-11-07, 16:40 »
Tina w dzień śpi w przedpokoju, a w nocy śpi z moją siostrą w łóżku hehehe  :lol:  :lol:  :lol:  a to jest taki wałeczek, jak już się położy w jednym miejscu to nikt jej nie ruszy  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #7 : 2002-11-07, 19:18 »
Wg pana psychologa, który dziś występował w Rozmowach w Toku (może ktoś zna jego nazwisko) wszyscy mamy już poprzestawiane w głowach i przydałaby się nam terapia. Sypiać z psem??? odbije się to na każdym z nas w bardzo negatywny sposób w przyszłości :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Ola

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #8 : 2002-11-07, 19:49 »
Hehe..... mój Muffi śpi ze mną w łóżku... Jest taki cieplutki, milutki i jest okej :)  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedz #8 : 2002-11-07, 19:49 »

emilka_old

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #9 : 2002-11-07, 23:13 »
Ja naprawde nie widze nic zlego w tym ze moj piesek spi ze mna w lozku, przeciez skuli sie w nogach..i ogrzewa stopki :) czy w tym jest cos szkodliwego ;) psy sa lepsze niz najlepsze kocyki elektryczne! :D
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #10 : 2002-11-08, 06:57 »
Cytat: Saba
Wg pana psychologa, który dziś występował w Rozmowach w Toku (może ktoś zna jego nazwisko) wszyscy mamy już poprzestawiane w głowach i przydałaby się nam terapia. Sypiać z psem??? odbije się to na każdym z nas w bardzo negatywny sposób w przyszłości :lol:  :lol:  :lol:


Chyba pójdę do niego, bo nie dość, że Hanka śpi ze mną, to jeszcze ma własną poduszkę i ''swoją'' stronę łóżka  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Amelia

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #11 : 2002-11-09, 12:28 »
U mnie przy łozku jest grzejnik, wiec moja Maxi spi zawsze ze mną w łożku. Ale jak grzejnik sie zapowietrzy i jest lodowaty, to mnie wtedy opuszcza... :cry:  Ale po chwili i tak wraca  :)
Zapisane

carragan

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #12 : 2003-10-05, 21:18 »
Kajtek i Julcia spia na gorze,przy lozku a Cerry jako ze nie ma odpowiedniej rownowagi i wogule nie powinnien za duzo chodzi po schodach w kuchni luyb w przedpokoju........
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #13 : 2003-10-05, 21:27 »
"Perełka" bo tak nazywa się mój pies... :P najcześciej śpi zemną na łużku  ;) a co najwarzniejsze pcha się do jak najwyrzszego punktu czyli wtym przypadku na poduszke... ;) rozłorzy się cała na poduszce i dla mnie niema miejsca :o zawsze kładzie się na plecach i wpypina łapki do gury :P
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #14 : 2003-10-05, 21:40 »
Moje pieski, te nie mieszkające ze mną tylko na wsi śpią zazwyczaj na polu pilnując podwórka, spią albo w budzie, albo na sianie w stodole  :)
Czasem śpią w domu np. gdy podczas zimy, gdy jest straszny mróz na polu...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedz #14 : 2003-10-05, 21:40 »

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #15 : 2003-10-07, 23:24 »
MOja bokserka Sara spi ze mną w łóżku...czasami spi na legowisku w kuchni albo na legowisku w poim pokoju.... i czasami zdarza się jej spać u mojej siostry w pokoju oczywiście na łóżku...
Zapisane

olc!a

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #16 : 2003-10-08, 14:10 »
Moja Niuńka śpi na swoim legowisku w przedpokoju, u mnie w pokoju na dywanie albo przed drzwiami do mojego pokoju. Nie chce wchodzić do łóżka :D
Zapisane

Magda K.

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #17 : 2003-10-15, 20:45 »
oczywiście jak większość w łóżku
Zapisane

Gopi

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #18 : 2003-10-16, 15:37 »
Ja swojemu nie pozwalam spać ze mną w łóżku. I tak sama się ledwo tam mieszczę, jak oblezą mnie koty, a co dopiera jeszcze z Xantem ;) On śpi na legowisku w moim pokoju.
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #19 : 2003-10-28, 10:09 »
Grafcio w ciągu dnia śpi na swoim posłaniu w korytarzy na parterze..
W nocy jednak przychodzi do mojego pokoju.. Bardzo bym chciała,zeby mógł spać ze mną w łóżku (on też strasznie by chciał) ale mama niestety się na to nie zgadza.. :(
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Tonks

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #20 : 2003-11-02, 16:53 »
w przedpokuju na legowisku
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedz #20 : 2003-11-02, 16:53 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #21 : 2003-11-09, 13:05 »
moj pies ma wlasne lózko hhehe i swoj pokoj w tym pokoju sa szafy psa lozko i klatka z szylakiem
Zapisane
To piekło nie raj :)

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #22 : 2003-11-09, 19:38 »
Wieczorem na swojej kołderce. W nocy przenosi się na łóżko w pokoju telewizyjnym. Leży tam na plecach i chrapie na całego.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

awangarda

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #23 : 2003-11-10, 19:45 »
hyy moj pies spi tak: w dzien w pokoju na fotelu, a w nocy w swoimk legowisku w garazu... razem z kotem...
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #24 : 2004-08-30, 11:57 »
Tyrusia spi glownie w lozku ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #25 : 2004-09-05, 21:04 »
Raptus na zakaz wstępu do łóżek, ale ma swoje legowiska w każdym pokoju. W nocy śpi w moim pokoju i ma dużu materac i kołdrę.  :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #26 : 2004-09-05, 21:08 »
Oczywiście,ze ze mną w łóżku :)
Zapisane

Brifka

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #27 : 2004-09-05, 21:09 »
mimo , ze moj piesek ma swoje luzeczko,to najchetniej spi zemna w sypialni,ale obokmojego luzeczka,na swoim kocyku.Do luzka nie ma wstepu,uczylam go tego od samego poczatku i wie gdzie jest jego miejsce :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedz #27 : 2004-09-05, 21:09 »

golden

  • Gość
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #28 : 2004-09-08, 14:22 »
wszystkie maja ulozone legowiska w , no mozna powiedziec mojej, kawalerce ;) a spia roznie, czasem zbudze sie z ktoryms w lozku, wiadomo :lol: za to Lobella pozna wiosna, latem i wczesna jesienia nocleguje w budzie.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Gdzie śpią wasze psy?
« Odpowiedź #29 : 2004-09-08, 16:50 »
Reks spi w nocy:
gdy jest zimno- w łóżku
gdy jest ciepło- na fotelu

natomiast w dzień spi:
na łóżku
lub tam gdzie akurat mu się zachce (balkon, podłoga, posłanie) :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 27 zapytaniami.