Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!  (Przeczytany 8024 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Visenna

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« : 2002-11-11, 15:33 »
Nie powiem swojej odpowiedzi
Zapisane

Saba

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #1 : 2002-11-11, 15:37 »
hmmm... wg mnie brakuje jeszcze jednej odpowiedzi: wszyscy. Albo przynajmniej kobiety i mężczyźni - bo wg mni etak właśnie jest :D
Zapisane

myszka

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #2 : 2002-11-11, 15:43 »
Taaa, w tej ankiecie brakuje jednej opcji "To nie zależy od płci i wieku". Kiedyś powiedziałabym, że kobiety, tak mi się wydawało, ale w ciągu ostatnich miesięcy poznałam "wirtualnie" tylu mężczyzn naprawdę kochających koty, psy i inne stworzenia... Może tylko kobiety chętniej o tym mówią ;) ale i tu zaobserwowałam chwalebne wyjątki... :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedz #2 : 2002-11-11, 15:43 »

NeTkA

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #3 : 2002-11-11, 15:46 »
Mi się wydaje że kobiety i tak własnie zagłososwałam. Moze mężczyźni to tylko ukrywają :?:
Zapisane

Saba

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #4 : 2002-11-11, 15:53 »
To chyba taki stereotyp, ze niby kobiety, ale z doświadczenia wiem ze to nie do konca prawda. :wink:
Zapisane

majka1

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #5 : 2002-11-11, 15:59 »
zależy to ewidentnie od czlowieka może to być kobieta, może mężczyzna albo dziecko. Co do śmiesznych historii o opiece nad psiakami to codziennie rano mój TZ obserwuje pewną dziewczynkę około 12 letnią , która posiada 3 psiaki, dodam że dwa z nich to szczenięta i wychodzi  z nimi na spacer jeden grzecznie idzie na smyczy przy nodze - dorosły bokser, drugiego mam pod pachą a trzeciego ciągnie za sobą na smyczce. Na razie to jest zabawne i wygląda przesmiesznie ale co będzie jak te psiaki podrosną??? No i gdzie są rodzice tego dziecka dlaczego nie kontrolują spacerów córki, przeciez może wychodzić z nimi kolejno a nie na raz. Poczekam na rozwój wydarzeń i ewentualnie zaczepię to dziewuszkę z a jakiś tydzień i pogadam z nią.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #6 : 2002-11-11, 18:19 »
Mi sie wydaje, ze dzieci...
Zapisane

Saba

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #7 : 2002-11-12, 17:18 »
A mi się wydaje, że dzieci owszem są chętne do posiadania, ale z opiekowaniem jest już duuuużo gorzej (nie mówie o wsystkich!!)  :)
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #8 : 2002-11-13, 13:32 »
Dla mnie dzieci, bo jako mniejsza dziewczynka mogłam mieć wszystko: węża, jaszczurke, szczura, chomika, psa, kota...
Zapisane

Forum Zwierzaki

TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedz #8 : 2002-11-13, 13:32 »

Grzesio

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #9 : 2002-11-13, 13:55 »
Dla mnie tak jak i dla większości mężczyźni i kobiety, chociaż dzieci też bym nie wykluczył. Bo niektórym dorosłym bardzo brakuje pod tym względem do dzieci. Ale... męska solidarność podpowiada mi abym zagłosował na mężczyzn ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-04-09, 12:26 »
:) wa ja powiem tak MLODZIEŻ a dlatego ze z tym wieku najlepiej mozna zajmowac sie zwierzakami nie jest to CHEĆ posiadania ZWIERZAKA tylko świadoma opieka :roll:  dorosli czasem nie sa w pelni odpowiedzaslni np. kupujac bo dziecko chce lub na prezent :grr: a to czasem uczulenie.itp.
Zdrcydowanie młodzeż. 8)
Zapisane

Trinity...

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-04-09, 12:28 »
trudno powiedzieć ogólnie. To zależy od człowieka
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-04-09, 12:44 »
hmm ja mysle ze wszyscy...  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

pola

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #13 : 2004-04-09, 12:55 »
mi sie zdaje że kobitki som bardziej uczuciowe ale to tylko pozory ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #14 : 2004-04-09, 12:57 »
a no wlasnie, pola ma racje  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedz #14 : 2004-04-09, 12:57 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #15 : 2004-04-09, 13:44 »
Kiedyś myślałam, że to kobiety bardziej kochają zwierzęta. Z moich obserwsacji wynika, jednak, że to nieprawda, miłośc do zwierząt nie jest zależna od płci. Mój TZ strasznie kocha wszystkie zwierzęta i rozczulam się bardzo jak opiekuje się naszymi :D  Traktuje je jak dzieci :wink:  Natomiast moje teściowa zwierząt nienawidzi :roll:  Zdanie ma o nich mniej takie :"nic nie warte darmozjady, z posiadania zwierzaka nie ma żadnych korzyści" :grr:  Mają kotkę, która nie jest sterylizowana, karmi ją wyłącznie KK (bo nigdy nie kupiła kotu droższej karmy :roll: ), żwirku sypie jak najmniej, żeby kotka nie rozsypała a potem wkurza się, że musi często myć kuwetę :roll: Kotka jest niedopieszczona i czas spędza głównie schowana w jakimś kącie za kanapą :(  Również zdarza jej się czasami nasikać w niedozwolonym miejscu, mi się wydaję, że to właśnie dlatego, że tak jest tam traktowana :grr:  Żadne moje tłumaczenia tam nie pomagają, bo teściowa uważa, że ja zbyka spadłam, bo kota mięsem karmie, kupuję karmę za więcej niż 4 zł, już nie wspominjaąc o żwirku :grr:
Musiałam się wyżalić z tego :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #16 : 2004-04-09, 13:53 »
nie no, poczciwa teściowa  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #17 : 2004-04-09, 15:40 »
ja tam uważam że nie można powiedzieć, że ktoś bardziej kocha zwierzęta bo jest takiej płci i w takim wieku. Zależy od charakteru :P i od człowieka
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #18 : 2004-04-09, 16:18 »
Cytuj

nie no, poczciwa teściowa

Liczygrosz bym powiedziała :roll:  Jak sobie to wszystko przypomniałam to aż mi się nie chce tam w święta jechać i przerabiać po raz kolejny tych dyskusji :twisted:  
A kicia jest naprawdę bardzo fajna i zawsze jak tam jestem to ją głaszczę bo jest tego spragniona, poza tym jest bardzo rozmowna ;)
Zapisane

Lidzia

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #19 : 2004-04-09, 16:29 »
Moim zdaniem ta chec posiadania i opiekowania sie zwierzaczkiem nie zalezy od plci.To raczej zalezy od osobowosci i tego czy lubimy zwierzaki.
Skarbku wspolczuje takiej tesciowej :roll: ........moi rodzice jak i mojego T kochaja zwierzaki(ich podejscie czasami az mnie zaskakuje) :D
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #20 : 2004-04-09, 20:07 »
Skarb... a dlaczego twoja teściowa ma tą kotke, jak jej nie lubi? dziwna baba  :grr:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedz #20 : 2004-04-09, 20:07 »

Alice_kot

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #21 : 2004-04-09, 20:58 »
Ja tez mysle ze dzieci......kiedy mialam 6 lat to chcialam trzymac nawet kury w domu  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #22 : 2004-04-09, 21:02 »
Cytuj

Skarb... a dlaczego twoja teściowa ma tą kotke, jak jej nie lubi? dziwna baba

Ma ją już od paru lat. Jeszcze mój TZ ją przyniosł do domu. Nie oddadzą jej nikomu między innymi dlatego, że mieszka z nimi ich córka z synem i on byłby  pewnie niezadowolony. Może lepiej tak, niżby mieli ją wyrzucić na bruk, ale jak widzę ten jej stosunek do tego kota to coś mi się w żołądku przelewa :grr:
Zapisane

pola

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #23 : 2004-04-10, 11:40 »
Skarbie współczuję teściowej ......nie rozumiem jak mosna nie lubić zwierząt ..... traci największą i najszczerzszą miłosć która mogła jej sie przytrafić  :roll: ... dżisas ......
Zapisane

Apiska

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #24 : 2004-04-10, 13:37 »
KOBIETY I DZIECI :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #25 : 2004-04-10, 14:13 »
Cytat: pola
Skarbie współczuję teściowej ......nie rozumiem jak mosna nie lubić zwierząt ..... traci największą i najszczerzszą miłosć która mogła jej sie przytrafić  :roll: ... dżisas ......

Widzisz Pola, ona nie przyjmuje do wiadomości faktu, że zwierzęta czują :roll:  Dla niej zwierzę to tylko niepotrzebny pochłaniacz pieniędzy a nie przyjaciel :?
Zapisane

pola

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #26 : 2004-04-10, 14:59 »
Cytat: Skarb
Cytat: pola
Skarbie współczuję teściowej ......nie rozumiem jak mosna nie lubić zwierząt ..... traci największą i najszczerzszą miłosć która mogła jej sie przytrafić  :roll: ... dżisas ......

Widzisz Pola, ona nie przyjmuje do wiadomości faktu, że zwierzęta czują :roll:  Dla niej zwierzę to tylko niepotrzebny pochłaniacz pieniędzy a nie przyjaciel :?
eeh.... no i właśnie ...... ja rozumiem że zwierzak nie musi mieć największych luksusów ale żeby żałowac na lepszą karme albo na żwirek .... phew ...... nie mam słów ..... ręce opadają .... Skarbie ucałuj kotkę ode mnie jak tam będziesz ..... :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #27 : 2004-04-10, 15:05 »
Ucałuje i wymiziam :)  Należa jej się raz na jakiś czas porządne pieszczoty :wink:
Mi również ręce opadają, i wkurzam się tak, że lepiej nie mówić :grr:  Za każdym razem jak próbuję jej coś wytłumaczyć to się normalnie gotuje jak do niej nic nie dociera, a argumenty typu "nie bo za drogie", "nie bo nie zasługuje", "nie bo po co?", są dla mnie żałosne :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedz #27 : 2004-04-10, 15:05 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #28 : 2004-04-10, 15:21 »
Dzieci. Nie ma co więcej mówić...
Zapisane

pola

  • Gość
TAKIEJ ANKIETY NIE BYŁO!!!
« Odpowiedź #29 : 2004-04-10, 15:43 »
Cytuj

Ucałuje i wymiziam  Należa jej się raz na jakiś czas porządne pieszczoty  
jasne że sie należą przecież każde zwierze potrzebuje pioszczotek :mrgreen:
Cytuj

Mi również ręce opadają, i wkurzam się tak, że lepiej nie mówić  Za każdym razem jak próbuję jej coś wytłumaczyć to się normalnie gotuje jak do niej nic nie dociera, a argumenty typu "nie bo za drogie", "nie bo nie zasługuje", "nie bo po co?", są dla mnie żałosne
bosze...... ja rozumiem że żyjemy w nie najlepszych czasach i u nie małej części sie nie przelewa ale ...... nie wiem jakim cudem ta kicia tam wytrzymuje ..... dżisas .... już nie moge ... :?
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 27 zapytaniami.