Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: ----->The RaSmUs <-----  (Przeczytany 4327 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lawenda

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« : 2004-10-31, 22:02 »
No wieć, od niedawno bardzo mi sie podoba ich muzyka, znacie jakś ciekawą stronke na temat tego zespołu. i jaką oni muzyke robię (pop rock...?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #1 : 2004-10-31, 22:12 »
Wedlug mnie swietny zespol ;). Lubie sobie sluchac tak na zmiane piosenek LP, Nirvany i TR ;). Bardzo lubie Funeral Song i In My Life.. Troche nie podoba mi sie wizerunek Lauriego, ale za bardzo mnie to nie interesuje..
Zapisane

golden

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #2 : 2004-10-31, 22:16 »
rock, w czesci kawalkow pogranicze rocka i popu. W zasadzie kazda plyta ma inny podzial... punk/garazowy rock, punk/rock, pop/rock, rock/hardrock... ciekawy jestem co dalej stworza ;) Stron jest od groma i ciut polecam forum www.therasmus.com.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedz #2 : 2004-10-31, 22:16 »

lawenda

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #3 : 2004-11-01, 09:57 »
dzięki, a podasz mi jakąs ciekawą stronke o nich:) forum odwiedze ale troche poxniej bo teraz siem sieszę:P

A co sądzicie o The Rasmus???
Zapisane

Lalaith

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #4 : 2004-11-01, 12:00 »
Hm.. Dla mnie The Rasmus za bardzo gra pod publikę. Ale to tylko moje zdanie, nie obrażać mi sie tutaj ;)
Zespół wykreowany, sztuczny.
A muzyka - jak dla mnie pop/rock. Więcej pop-u ;)
Zapisane

anieszka

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #5 : 2004-11-01, 12:47 »
ja słucham jak Magdaland na zmiane The Rasmus Nirvany i Linkin Park :)
Zapisane

golden

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #6 : 2004-11-01, 16:08 »
The rasmus teraz bardzo zeszli na komercje... az za bardzo :| a szkoda, bo to na prawde dobry zespol posiadajacy swoj styl od jakichs 10 lat ;)
Lalaith - tak wyglada ze wykreowany - kazdy tak teraz sadzi. Kazdy z tych, co znaja tylko najnowsze dzieje zespolu ;) Zmiana image'u i lekko stylu dala im zbyt duza popularnosc... No coz, kazdy ma swoje zdanie. ja tez gustuje w ich starszych kawalkach, a nie tych z najnowszej plyty.

Lawenda - nie ma dobrych polskich stron ;) Polecam  www.the-rasmus.de.vu (niemiecka) i www.rasmus.altervista.org (wloska)
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #7 : 2004-11-01, 19:28 »
Nie lubie ich....kiedys podobala mi sie piosenka "IN the shadow" ale zaczeli ją wszedzie puszaczac i mi sie przejadla....a tak to mi sie juz nie podoba...
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

pola

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #8 : 2004-11-01, 20:25 »
nie słucham= nie wypowiadam się :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedz #8 : 2004-11-01, 20:25 »

Moniaa

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #9 : 2004-11-01, 20:39 »
Nie mam zdania na ich temat
Zapisane

lawenda

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #10 : 2004-11-02, 18:03 »
Ja tam nie wiem jakich piosenek ich słucham czy z nowej czy z starej bo pościagałam jakieś piosenki ich i mi sie spodobały. Ich muzyka to jakiś GITAROWY POP :) hihi tak dzisiaj stwierdzila moja kolezanka:)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #11 : 2004-11-03, 15:06 »
Dostałam, kiedyś ich płytę. Ogólnie zespół i to co grają za bardzo mi nie podchodzi - jak dla mnie to takie 'ciepłe kluchy' :P Ale to tylko moje zdanie ;)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #12 : 2004-11-03, 17:45 »
:| K O M E R C H A :|    

i nie moge patrzeć gdy pomiędzy zepsołami takimi jak linkini czy razmusi przewija sie  NIRVANA.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

julia_mrm

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #13 : 2004-11-05, 20:57 »
Cytuj

Hm.. Dla mnie The Rasmus za bardzo gra pod publikę

  nie podobaja mi sie, ich kawałki sa do siebie podobne i monotonne :-x mozna usnąć
Zapisane

Lalaith

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #14 : 2004-11-05, 22:20 »
Golden, The Rasmus słucham już dość długo. Z resztą dla mnie z nowej płyty znany jest tak naprawdę, tylko jeden kawałek - In the Shadows. Resztę zasłyszałam, i przesłuchałam z ciekawości. Myślę, że to nie jest taka muzyka, jaką grali rozpoczynając. A szkoda..
Zapisane

Forum Zwierzaki

----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedz #14 : 2004-11-05, 22:20 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #15 : 2004-11-06, 14:25 »
~=Lalaith=~  często tak jest że zespoły schodzą na psy :| np napewno znany dla niektórych Danzig śpiewał kiedyś, jak jaeszcze był młody w kapeli Misfits, która gra punk rocka z elementami horroru(polecam ;) ) Grupa ta istnieje nadal, ale nieznana dla ludzi niewtajemniczonych, czyli nie znana dla ludzi którzy swoje gusta muzyczne opierają na vivie czy czymś takim. Misfits isnieje i ma swoich fanów bo gra to samo od wielu lat. Czyli prawdziwego punka. Danzig odszedł od nich bo jemu zależało na kasie. Grał wspaniałą muzykę, ale jego ostatnia płyta jest poprostu porażką!

ja TR nie znałam wcześniej, ale po tym co nagrali i co czasami słysze w radiu to mi sie niedobrze robi.

Komercha dopadła też takie zespoły jak metallika przecież, powoli dopada (niestety :( ) Manowara czy Nightwisha.

Niektóre zespoły potrafią sie przed nią obronić. Inne niestety nie. Muzyka jest przez to robiona pod publike, czyli staje sie zwykłym umpa umpa.
Ła...temat woda.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #16 : 2004-11-06, 17:36 »
Agnes, to źle ze podoba mi sie Nirvana, Linkin Park, The Rasmus? Po prostu mi sie te zespoły podobają i nie obchodzi mnie to, ze LP i TR jest komercha a Nirvana nie.
Zapisane

golden

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #17 : 2004-11-06, 18:35 »
Lalaith, tez tak uwazam. Ich trzy pierwsze plyty były o wiele lepsze niz ta najnowsza. Moze i teraz lepiej sie prezentuja, zdobyli slawe - jesli mam mowic szczerze - wg mnie zmiana image'u to chwyt na zdobycie popularnosci ;)

Wiele zespolow schodzi na komercje... wiele dzisiejszych DOBRYCH kapel zeszlo na granie pod publike... W tym TR, Nightwish, Metallica... Mozna wymieniac bez konca. Nirvana tez jest swiadkiem swojej globalnej popularnosci ;) Nie wiem czy i tu nie mozna mowic o komercji... Nie zjedzcie mnie - popularnosc odbila sie takze i na Nirvanie :roll:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #18 : 2004-11-07, 12:04 »
Goldenku nie martw sie, nie zjem Cie :P Owszem Nirvana jest popularna, ale nie komercyjna. Trzeba odróżnić te dwie różne sprawy :P Kurt NIE chciał być komercyjny. Nie nagrywał piosenek łatwych i prostych.

Ja nie mam nic przeciwko popularności zespołu! Jeśli gra dobrze, to czemu ma być w cieniu? Chodzi mi o fakt zmieniania muzyki pod publikę! Przecież Nemo Nightwisha to chwyt komercyjny, przecież I Belive Manowara został nagrany aby zdobyć kase. Misfits jest na swój sposób popularny, ale nigdy (mam nadzieje) nie staną się komercyjni.

Ps. Jeśli chodzi o popularność nirvany to powiem wam że popularne chcą być teraźniejsze gwiazdy kosztem nirvany. Niewniem czy słyszeliście ale takie osoby jak britney czy timberlejk (nie wiem jak to sie pisze :P ) chcą nagrać NEVERMIND! to chore :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

golden

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #19 : 2004-11-07, 13:13 »
agnes - jak chcesz mozesz nawet i zjeść :P

a co do Twojego postu - przyznaje racje 8)

a co do PS'a - przejmujesz sie?... :P mnie nie obchodza takie gwiazdeczki jak britney... niech robi co chce... napewno nigdy nie przesluchalbym Nevermind w jej wykonaniu.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #20 : 2004-11-07, 15:32 »
moge ?? <mniam!> :P

przejmuje sie bo one nie powinny sie nawet do takich rzeczy brać! :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedz #20 : 2004-11-07, 15:32 »

Lalaith

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #21 : 2004-11-08, 14:18 »
Misfits znam :) Bardzo dobrze nawet ;) I ich muzykę bardzo lubię. Mi najbardziej szkoda zespołów, które zeszły na komerchę w stylu Good Charlotte, Green Day czy The offsprings.. Mogliby nadal grać naprawdę dobrą muzę, gdyby nie chęć zdobywania pieniędzy i popyt na jakąś tam muzykę.. (pop - rock, hh, i co za tym idzie, w teledyskach - gołe panienki, walki psów, walki ludzi..)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #22 : 2004-11-08, 15:25 »
Cytat: agnes221

 K O M E R C H A  

i nie moge patrzeć gdy pomiędzy zepsołami takimi jak linkini czy razmusi przewija sie NIRVANA.
Podzielam zdanie. O ile z tym przewijaniem się chodzi Ci o to, o co chodzi mi :P Rasmusi kiedyś bardzo mi się podobali, mam ich płytkę, ale z biegiem czasu... za popowate... Takie po prostu komercyjne, ciepłe kluchy. Choć czasem, ale to czasem, przyznam się, lubię włączyć sobie płytkę :P Guilty jak dla mnie jest najlepsza.
Zapisane

golden

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #23 : 2004-11-08, 21:19 »
Cytuj
Guilty jak dla mnie jest najlepsza.

a dla mnie Guilty jest najbardziej popowe z tej plyty :krzywy:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #24 : 2004-11-08, 22:00 »
a dla mnie to wszystko popowe :P Ja właśnie sobie słucham Ramonesów!!!!!!! to jest dopiero zespół KOCHAM ICH!!!!
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #25 : 2004-11-09, 13:53 »
The Rasmus... jestem na nie :P
Kluchowate to jakieś, a kiedyś czytałam z nimi wywiad i tam mówili że do ich autobusu mogą wchodzić tylko dziewczyny które rozbiorąsię do naga, (oczywiście znalazły się takie psychopatki  :lol:) wykorzystują swoją sławę jak tylko mogą, blech  :?
Zapisane

agentkapalinka

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #26 : 2004-11-17, 12:44 »
Fajny zespół ale nie jest już taki populary :P
Zapisane

Kira

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #27 : 2004-11-17, 12:46 »
lubie ten zespól  ;) ale płyty nie mam
Zapisane

Forum Zwierzaki

----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedz #27 : 2004-11-17, 12:46 »

rosa_wyzel

  • Gość
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #28 : 2005-01-13, 19:21 »
the rasmus jest spox.moja ulubiona piosenka to guilty i funeral song.
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
----->The RaSmUs <-----
« Odpowiedź #29 : 2005-01-15, 11:46 »
hmmmm lubię the rasmus ale wolę inne zespoły...
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 27 zapytaniami.