Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: ....anoreksja  (Przeczytany 8849 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #60 : 2004-11-23, 21:52 »
Ja tam jestem od zawsze mała i okrągła jak bałwanek, zmarszczek mieć nie będę (wtedy najmniejsza szansa, w zasadzie),a co do statystyki, statystycznie może mi spaść cegła na głowę :lol:
A poważnie, uważam, że każdy ma swoją wagę do której jego ciało "automatycznie" podąża przy normalnym odżywianiu, ja mam taką, poniżej jej jest mi ciężko zejść i powyżej ciężko wejść - nie jest to szczupła sylwetka, ale najwidoczniej dla mnie prawidłowa, skoro utrzymuje się "sama", co by nie robić w jedną czy drugą stronę :P I chyba w tym tkwi tajemnica, nie możemy wszyscy ważyć tyle samo, oczywiście, to jest uzależnione od różnych rzeczy, więc sęk w tym, żeby nie przesadzać z odchudzaniem i tyciem, tylko po prostu odżywiać się zdrowo i normalnie, a organizm sam się odnajdzie.
Uff, zagmatwane :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #61 : 2004-11-24, 14:00 »
Cytuj

nie przesadzać z odchudzaniem i tyciem, tylko po prostu odżywiać się zdrowo i normalnie,

O, i o to chodzi  :brawo:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #62 : 2004-11-24, 15:23 »
Ja czesto slysze "dziewczyno, ty w jakas chorobe popadasz!" A moja wina ze mam taka przemiane materii, ze obojetnie ile bym nie zjadla, bede chudzielec ? ;) 178 i 52 kg, i chocbym tone zjadla, to nie utyje...  :P
Myszka ma racje co do tej wagi, ze kazdy ma swoja, choc sa i tacy, co naprawde jedza tyle, ze sami sobie robia krzywde (i nie z choroby, ale z wlasnego lakomstwa) lub tez odchudzaja sie jak sie tylko da, no i to jest oczywiscie zle.
A co do glupiego gadania- nie lubie, jak ciagle slysze, ze sie odchudzam bo chce byc modelka, czy tez ze chce wygladac jak wieszaki z FTV :P (moja wina ze tak wygladam  :lol: ;) ? )
Zapisane

Forum Zwierzaki

....anoreksja
« Odpowiedz #62 : 2004-11-24, 15:23 »

myszka

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #63 : 2004-11-24, 18:37 »
To piszę, że każdy ma swoją wagę, do której dąży jedząc normalnie ;)
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #64 : 2004-11-25, 21:57 »
Cytuj

Ja czesto slysze "dziewczyno, ty w jakas chorobe popadasz!" A moja wina ze mam taka przemiane materii

ja tez mam szybka przemiane ... ale moim kompleksem byly uda i cwiczylam bez wytchnienia ... okropne
Zapisane

myszka

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #65 : 2004-11-25, 22:34 »
Założę się, że kompleks był nieuzasadniony - ileż razy słyszę od moich chudych jak szczapki koleżanek teksty typu "Ale mam uda", "Mam zwijki na brzuchu"... :roll:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #66 : 2004-11-25, 22:35 »
Ehh, ja na szczescie nie mam i nigdy nie mialam kompleksow, mimo, iz do zjawiskowej urody dziewczyn nie naleze ;) Wystarczy ze sie sobie i jeszcze komus podobam :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #67 : 2004-11-25, 22:43 »
Właśnie - to jest najważniejsze. A nie dążenie do jakiegoś nierealnego ideału kobiety obrobionej na potrzeby czasopisma photoshopem...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
....anoreksja
« Odpowiedź #68 : 2004-11-25, 22:47 »
A żeby tylko photoshopem :roll:  Jak pracowałam w agencji reklamowej to chłopaki kiedyś dostali zlecenie: zrobienie lasek do jakiejś gazety, siedziel nad nimi całymi dniami, jeszcze zostawali po godzinach, bo to wcale nie latwa praca :roll:
A, że nie mogla się nadziwić opowodzieli mi o kumplu który obrabia modelki do Playboya, i ten to ma podobno roboty po pachy, żeby faceci mogli se rozkładówki pooglądać :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

....anoreksja
« Odpowiedz #68 : 2004-11-25, 22:47 »

julia_mrm

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #69 : 2004-11-26, 19:44 »
Cytuj

Założę się, że kompleks był nieuzasadniony - ileż razy słyszę od moich chudych jak szczapki koleżanek teksty typu "Ale mam uda", "Mam zwijki na brzuchu"...

Ja jestem z natury chuda ale mam dos chude uda ale kiedys wydawało wydawalo mi sie ze mam grube ... wszystko przez te media
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
....anoreksja
« Odpowiedź #70 : 2004-11-26, 19:49 »
Jeśli chodzi o kompleksy to trzeba być wyrozumiałym. Dla jednego problemem są grube uda, dla innego piegi a dla jeszcze innego ręce czy uszy ;) . Każdy ma jakieś, to że któś waży 50 kg to nie znaczy, że nie może mieć kompleksów na temat swojej figury :roll:  Mi moje uda nigdy się nie podobały i do teraz uważam, że są za grube, po prostu podobają mi się inne i żałuję, że moje takie nie są :roll:  U kobiet to normalne :bezsilny:
Zapisane

myszka

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #71 : 2004-11-27, 09:25 »
Ja jestem surowa w ocenach takiego gadania przede wszystkim dlatego, że ja sama naprawdę mam na co narzekać, łącznie z efektami posterydowymi, a te naprawdę potrafią przysporzyć bólu i niemiłych elementów w wyglądzie. ;)
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #72 : 2004-12-01, 15:33 »
... ja mam tyle kompleksów ze moglabymj je wymieniac w nieskaczonosc ... jednym z nich jest chudosc ... tak to jest: jak ktos chce przytyc to nie moze a jak ktos chce schudnoac to tez mu jest trudno ... ja nie moge przytyc nie udaje mi sie, jem duzo i nic ... zalamka
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
....anoreksja
« Odpowiedź #73 : 2004-12-02, 22:13 »
julia_mrm, jesli Twoim kompleksem jest chudosc, i chcesz przytyc, to chyba dobrze?? to nei sa przeciez- na cale szczescie-objawy anoreksji :)
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #74 : 2004-12-04, 11:50 »
Cytuj

Twoim kompleksem jest chudosc, i chcesz przytyc, to chyba dobrze??

Bo anoreksje mam juz za soba i teraz chce przytyc ( w sumie to musze ) ale to nie jest takie łatwe
Zapisane

Forum Zwierzaki

....anoreksja
« Odpowiedz #74 : 2004-12-04, 11:50 »

k_lap

  • Gość
....anoreksja
« Odpowiedź #75 : 2004-12-20, 10:28 »
Jesli o mnie chodzi, to mialam okres zrzucania kilogramow, zmienilam tryb odrzywiania sie i wszystko juz ustabilizowalo sie na odpowiednim poziomie.
Ale do anoreksji zawsze mialam daleko, nigdy nie odchudzalam sie na sile, bez kontrolowania sie.
Zapisane

*Sylcia*

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #76 : 2005-07-10, 19:58 »
Hmm u mnie były podejrzenia o to. Tylko, ze ja nie ochudzałam się. Aktualnie ważę o 8 kg mniej niż powinnam, czyli 37 kg. Mam 150 cm i 16 lat.
Miałam szereg badań, naszczęście anoreksa wykluczona, ale dalej nie wiem czemu tak chudnę...
Potrafiłam stracić w ciągu miesiąca 5 kg   :?
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #77 : 2005-07-10, 21:09 »
o kurde  :shock:
Ważysz 37 kg??  :shock:
Zapisane

*Sylcia*

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #78 : 2005-07-10, 21:11 »
o kurde :shock:
Ważysz 37 kg?? :shock:
no tak hehe dziwne nie? jednak prawdziwe. Zgrubnąc nie bardzo się da bo i tak chudne -_-'. Za to jeden plus figura jest super. Choć znajdzie się kilka minusów, rękę obejmiesz, nogi tez chude -_-'
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #79 : 2005-07-10, 21:12 »
no ale jak to? nikt nie zna powodu twojego chudnięcia?
Zapisane

*Sylcia*

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #80 : 2005-07-10, 21:13 »
Halina nie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ....anoreksja
« Odpowiedz #80 : 2005-07-10, 21:13 »

halina

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #81 : 2005-07-10, 21:13 »
a od zawsze tak mialas czy to sie zaczelo niedawno ?
Zapisane

*Sylcia*

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #82 : 2005-07-10, 21:15 »
Około dwa miesiące. Zawsze miałam szybką przemiane materii i nie miałam skłonności do tycia, ale zawsze miałam wagę 43 kg
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #83 : 2005-07-10, 21:22 »
Zrób całą morfologię krwi, glukozę, krzywą cukrową, a oprócz tego koniecznie hormony tarczycy.
Zapisane

joanka

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #84 : 2005-07-10, 22:16 »
To może być też stres. Zastanów się, czy ostatnio nie miałaś, jakichś stresów, w domu czy w szkole.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #85 : 2005-07-11, 00:31 »
Z wami nie jest tak źle  :roll: ja mam coś ok.175 i waże 47 kg. Nikt nigdy nie pytał się mnie czy mam anoreksje, bo oprocz wagi wyglądałm normalnie. Natomiast słysze na okrągło: ty dziewczyno jedz bo w chorobe wpadniesz.
Jak narazie nie umieim przytyc, ale ważne ze jestem zdrowa :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Agata:)

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #86 : 2005-07-11, 08:51 »
To zależy od przemiany materii. U mnie np. widać każdy kąsek, jaki zjem.
I dzieki temu jestem małym pączusiem :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #87 : 2005-07-11, 09:42 »
U mnie nawet każdy oddech :lol: W końcu powietrze też ma kalorie, trzeba tylko umieć je wyłowić :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ....anoreksja
« Odpowiedz #87 : 2005-07-11, 09:42 »

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #88 : 2005-07-11, 10:51 »
Ja mam w klasie taka dziewczyne, która zawsze była poprostu szczupła, ale wyglądała normalnie, odpowiedio do swojego wzrostu, roześmiana, wszystkich robawiała, aż wreszcie zauważyliśmy w szkole, że w ogóle nie je chodzi i tylko mówi, że jest za gruba, potem zaczeły się ferie jak ja po nich zobaczyliśmy to niemoglismy uwierzyć co się z tej dziewczyny pełen życia stało :o po feriach była na tydzień w szpitalu, ale cała blada, jest poprostu same kości, aż nieprzyjemnie na nia patrzec, a najgorsze jest to, że ona nie chce żadnej pomocy od nas, odsuneła sie od wszytskich nie ma żadnych koleżanek/przyjaciół, na lekcjach siedzi podparta jakby zaraz miała się przewrócić, a zanim sie ruszy do tablicy do trzeba czekac i czekać ona juz bez sił niby słyszymy, że do lekarza chodzi więc może zaczęła jej mama cos "działać" pani tez mówiła jej wiele razy, ale ona swoje, że jest "za gruba", ale teraz gdy coraz żadziej widzę Sylwie (ta dziewczyny) jest coraz chudsza, nie chce myslec co będzie po wakacjach, ale mam nadzieje, że z tego wyjdzie bo szkoda takiej fajnej osoby...:(
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

DeeDee13

  • Gość
Odp: ....anoreksja
« Odpowiedź #89 : 2005-07-11, 11:58 »
Ja mam mnóstwo kompkleksów nawet nie chce mi sie ich tu wymieniac :| Bardzo chciałabym schudnąć więc jestem na diecie i ćwicze :D
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.