Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: AbraDab  (Przeczytany 3641 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
AbraDab
« Odpowiedź #30 : 2005-01-03, 19:57 »
Nie lubie hh ...nie dociera do mnie...
"Rapowe ziarno"-nawet mi sie podoba...bo to taka mieszanka a nie sam hh :mrblue:

@Willie-slyszalam ta piosenke <tego Donia>, i to jest bardziej spiewanka niz hh....
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Tiggy

  • Gość
AbraDab
« Odpowiedź #31 : 2005-01-03, 21:46 »
Willie- nie bede sie klocila, ale mam inne zdanie, Doniu, Trzeci Wymiar- fuu smierdzi komercha, no niestety ...  :?  :roll: (tak samo jak (wg. mnie) Peja, i te inne co ciagle leca w TV :P ) i nie uwazam tego za hh nawet!
Z reszta wystarczy dobrze przeanalizowac i poluchac txtów ;)
Ale co sie podoba Tobie- to juz nie moja sprawa  :wink:
Oooo, a moze tak zeby bylo kulturalnie (bedziemy uprawiac lekka polemike :lol: ) dlaczego uwazasz, ze to nie jest dobry hh? :>
Zapisane

Willie

  • Gość
AbraDab
« Odpowiedź #32 : 2005-01-04, 21:49 »
Bo ,,ziarno" nie ma konkretnej treści, ,,przestrzeń", ,,zapomnij o tym" mają coś w sobie, ten sens. A Peji też nie lubię  :lol: . Ale każdy ma inny gust, nie musi mi się podobać to, co wam, a wam to co mi  :D .
Zapisane

Forum Zwierzaki

AbraDab
« Odpowiedz #32 : 2005-01-04, 21:49 »

pola

  • Gość
AbraDab
« Odpowiedź #33 : 2005-01-05, 13:41 »
Willie- żartujesz :lol: Doniu to dno... (bez obrazy) o.O nie porównuj poziomu Abradab do Donia albo Trzeciego Wymiaru.
Cytuj

fuu smierdzi komercha
Cytuj

nie uwazam tego za hh nawet!
hip-hopolo... może tak ;)
Cytuj

,,przestrzeń", ,,zapomnij o tym" mają coś w sobie, ten sens.
może mają, może nie mają- ale hh ma w sobie bardzo malutko :roll: szczególnie 'zapomnij'  :roll:

no ale dobra... nie lubie się 'kłócić' jeśli chodzi o gusta muzyczne bo w gruncie rzeczy to nie ma sensu...
podsumuję może tak: 'moje zdanie jest moim zdaniem, twoje twoim- i niech tak pozostanie'
Zapisane

Tiggy

  • Gość
AbraDab
« Odpowiedź #34 : 2005-01-05, 19:21 »
Nie sluchalam i nie analizowalam na tyle Donia i Trzeciego Wymiaru, aby powiedziec czy ich txty maja sens, wiec sie nie bede klocila :>
Ale...Ziarno nie ma tresci....? Hmm... ;) Moze i nie jest to kawalek w ktorym sa jakies glebokie przemyslenia, ale ... rymy, i w ogole- nie ma co, mocny jest :] Choc akurat powiem szczerze, ze z calego Czerwonego Albumu to nie Rapowe Ziarno lubie najbardziej, szczerze mowiac to go nie slucham bo wszedzie leci i chwilami mam dosyc :P

"...A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowych impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots
reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przeciwwaga
dla chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji.."
;)

Willie- poza tym polecam inne kawalki Daba,chociazby z Czerwonego Albumu, a w ogole sluchasz troche wiecej hh...? moze k44, fokus, ojj, i cala reszta starego, dobrego hh ;) (wg mnie, mam nadzieje, ze ktos sie ze mna zgodzi ;) )
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
AbraDab
« Odpowiedź #35 : 2005-01-25, 11:33 »
no jasne, kurcze teraz nie mam zabardzo takiego dobrego HH, kiedyś miałam cos tam k44, teraz z tego naszego polskiego hh jest wielka kupa...
Zapisane

Tiggy

  • Gość
AbraDab
« Odpowiedź #36 : 2005-01-25, 13:31 »
No to trzeba z neta zassac kawalki, ja tytulami dobrymi sluze :MrGreen: ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 23 zapytaniami.