Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: INTERNAT  (Przeczytany 3444 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

halina

  • Gość
INTERNAT
« : 2005-01-15, 21:04 »
Mieszkaliście kiedyś w internacie?? Jak tam jest?? A chcielibyście mieszkac?

Ja nigdy nie miałam okzaji wiec sie zastanwaiam jak tam jest.....

A jezeli byliscie to czemu? (z jakiego powodu?) :?:
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
INTERNAT
« Odpowiedź #1 : 2005-01-15, 21:20 »
Sma chciałam założyć taki topick, ale jakos czasu nie miałam i mi sie za bardzo nie chciało. Czasami chciałabym tam być, ale w tym miejscu chyba nie wolno miec zwierząt :/ i przyjaciele są daleko... Ale internat ma też swoje plusy :)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #2 : 2005-01-15, 22:21 »
Nie mieszkałam naszczescie i nie chcialabym mieszkac, a przynajmniej nie w moim miescie. Moje kolezanki z klasy mieszkaja dlatego,ze nie miały nigdzie blizej szkoły.  Moze jedyne plusy to takie,ze napewno jest wesoło,ale naprawde nie chcialabym tam mieszkac. ;)
Przypomniało mi sie,ze w internacie to własciwie mieszkałam jak byłam na jakimś tam obozie,ale to co innego ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

INTERNAT
« Odpowiedz #2 : 2005-01-15, 22:21 »

Willie

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #3 : 2005-01-16, 11:03 »
Z jednej strony, to fajnie, luz... Ale jednak rodzina daleko, a u mnie mam i tak luźno w domku, więc jednak wolę zostać  ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #4 : 2005-01-16, 11:04 »
Ale to też nie jest tak do końca ;) Bo jak nie bedziesz chciała isc do szkoły to musisz wychowawcom w internacie dlaczego itp, itd. a jak cos to oni zawsze moga zadzwonic do rodzicow ;) Ale wiadomo,ze w domku to najlepiej zwłaszcza jak sie ma zwierzaczki ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #5 : 2005-01-16, 11:11 »
byłam kiedys w internacie, mojej qmpelki siostra mieszka... troche dziwnie, chyba nie chciałabym tam mieszkac, rozni ludzie sie kreca... niektórzy mili, naprawde super, ale są tez i podejrzani :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
INTERNAT
« Odpowiedź #6 : 2005-01-16, 11:18 »
NIgdy nie bylam ;)
I chyba nie chcialabym byc.. przyjaciol mam tutaj.. zwierzeta mam tutaj, rodzine mam tutaj.. po co? ;)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #7 : 2005-01-16, 11:45 »
Ja też nie byłam...
Kiedyś bardzo chciałam być no ale wiadomo trzeba zrezygnować z takich przyjemności jak zwierzaczki,Internet,wagary( :lol: ) ale przynmajmniej bardziej przykładasz się do nauki...
Mam mieszane uczucia co do tego ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #8 : 2005-01-16, 11:57 »
Oj Karletka co do przykładania sie do nauki, to chodzi Ci,ze w internacie sie więcej uczy? Oj to wrecz przeciwnie a przynajmniej z tego co słyszałam.. bo w internacie jest praktycznie cały czas głosno (mimo,ze czas na naukę jest wydzielony), śmiechy itd. cały czas ktoś przychodzi do pokoju i wiadomo zaczynaja sie gadanki i żarty a nauka odchodzi na bok, a nie wiem czy to takie dobre jest. ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

INTERNAT
« Odpowiedz #8 : 2005-01-16, 11:57 »

Wiedźma

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #9 : 2005-01-16, 16:19 »
Nie mieszkalam w internacie. Niestety, dla wielu osob jest to jedyna mozliwosc kontynuowania nauki, wiec w tym momencie nie ma co wybrzydzac, tylko byc twardym i jakos dac rade...
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #10 : 2005-01-17, 14:12 »
Ja nie mieszkam ale 9 osób z mojej klasy tak więc mogę troszkę opowiedzieć ;)
Wszyscy są zadowoleni- wiadomo rodzice nie pilnują wiec robia co chcą  ;)  Z nauką to jest tak ze nie ma wydzielonego określonego czasu ale istnieją tzw pokoje pracy i tam zawsze jes cichutko ;) Jedni są tacy co codziennie imprezują popijając czym mocniejszym ;)  a z kolei inni to doskonali uczniowie którzy z racji braku zajęć pozaszkolnych (towarzyskich ;)) tylko się uczą. W internatach też zaczynją się wielkie przyjaźnie i ... miłości  8)  Nikt nie narzeka, na poczatku wiadomo, tęsknili ale teraz, z tego co opowiadają nie wytrzymują weekendu w domu z rodziną i marzą o tym zeby jak najszybciej wydostać się na "wolność"
Zapisane

Flaś

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #11 : 2005-01-17, 14:19 »
A ja bym chciała.
Chociaż na np. miesiąc - ewentualnie dwa ;)
Jedyny mankament - nie pozwoliliby mi zabrać całej menażerii.
No i raczej nie miałabym stałego łącza :P
A jeśli już by było to penie ciągle zajęte ;)
No ale jak mieszkam w domku to też właściwie moge robić o chce i ubierać się jak chce bo rodzice są tolerancyjni - na pewno dużo bardziej niż internatowi wychowawcy :;d:
Zapisane

kraksa

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #12 : 2005-01-17, 14:28 »
Moje dwie siostry cioteczne mieszkały w internacie. Warunki 0 , ale jeśli ma się dobre towarzystwo to jest spoko. Jedyny mankament to taki że zazwyczaj żarcie jest okropne i że zawsze trzeba "śc do szkoły" żadno symulowanie nie przejdzie. Jeśli nie ma cie w szkole dzwonią do bursu i się pytają czemu cię niema.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #13 : 2005-01-17, 17:23 »
Cytuj

wiadomo rodzice nie pilnują wiec robia co chcą

A czy w internatach nie ma zadnych wychowawcow przypadkiem?
Zapisane

aga...

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #14 : 2005-01-17, 17:32 »
z tego co wiem,bo kolega z klasy mieszka w internacie to wychowawcy oczywiscie sa...
po za tym trzeba byc juz w swoim pokoju o 22 i siedziec do rana.a gdy sie chce gdziekolwiek wyjsc to trzeba powiadomic wychowawce o ktorej sie wroci i gdzie sie bedzie... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

INTERNAT
« Odpowiedz #14 : 2005-01-17, 17:32 »

Wiedźma

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #15 : 2005-01-17, 18:52 »
No, wiec teoretycznie z ta wolnoscia w oderwaniu od rodzicow moze byc kiepsko ;) Chociaz jak znam zycie, to wychowawcy bardzo roznie wywiazuja sie z obowiazkow  :roll:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #16 : 2005-01-17, 19:00 »
Absolutnie nie chciałabym mieszkać w internacie...........!
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #17 : 2005-01-18, 15:01 »
Marta&Reks&Dzik jakbyś opisywała internat przy mojej szkole  :lol:

No cóż, życie ciężkie dlatego wolę dojeżdżać tą godzinę do szkoły.

Trzeba "łapać wodę" zanim inni ją do reszty wychlaptają, nie mówiąc o wiecznym burdelu w łazienkach.
Wiadomo, walka o to co się ogląda w tv.
Ludzie są po parę osób w pokoju, czasem to może być krępujące.
Każdy zaczyna lekcje inaczej i nie ciekawie jest jak się budzą nawzajem.
Raz podpatrzyłyśmy jak kucharki zbierały z drogi jakieś żarcie ( dobrze, że nie jadam w stołowce ;) ).
Zapisane

gad

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #18 : 2005-01-18, 15:05 »
nie mieszkałem i niechciałbym tam mieszkać
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
INTERNAT
« Odpowiedź #19 : 2005-01-18, 16:51 »
Cytuj

No, wiec teoretycznie z ta wolnoscia w oderwaniu od rodzicow moze byc kiepsko  Chociaz jak znam zycie, to wychowawcy bardzo roznie wywiazuja sie z obowiazkow

Wychowawcy oczywiscie są ale ze tak powiem delikatnie- im to zwisa co robią ich "podopieczni"  ;) pilnują tylko żeby w nocy nikt nie wrzeszczał i zeby nie było zadnych poważniejszych bójek ;)
Cytuj

że zawsze trzeba "śc do szkoły" żadno symulowanie nie przejdzie

to chyba też zależy od internatu- każdy jest inny ;) internaty w których mieszkają moi znajomi pod tym względem są OK ;)wychowawcy nie wiedzą kiedy sie u Ciebie lekcje zaczynają, poza tym nie chce im sie pilnować tylku ludzi. Ale moze to też dlatgo ze w tym intenracie mieszkają też studenci (ale to nie są akademiki) ;)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
INTERNAT
« Odpowiedź #20 : 2005-01-19, 11:29 »
internat...kuszące   ;)  ale w zyciu sobie nie wyobrazam, zeby studiujac miszkac u mojkej rodziny !! nigdy w zyciu !!  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

INTERNAT
« Odpowiedz #20 : 2005-01-19, 11:29 »

kasia

  • Gość
INTERNAT
« Odpowiedź #21 : 2005-01-19, 13:02 »
A ja własnie ostatnio przestałam sobie wyobrażac możliwośc wyjazdu na studia gdzieś dalej. Efekt jest taki, że pójde na studia do Katowic (a tutaj ni ema specjalizacji, która mnie interesuje)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 26 zapytaniami.