Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwactwa waszych kotków  (Przeczytany 679 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Dziwactwa waszych kotków
« : 2005-06-04, 11:51 »
A więc mam taki temat bo maja koteczka to potworny dziwak jest :D  :P Np. Boi się szmaty do podłogi. Na początku myślałam , że boi się kafelków w piwnicy ale teraz uświadomiłam sobie , że boi się tej szmaty. Pod wanną jest taka dziura na wodomierze i tam leży ta szmata  8) jeśli zblirzy się ją do niej ona się napusza, wyrywa i miota po całym pomieszczeniu. Myślałam ze może kiedy była mała to wpadła do wanny ale ta szmata jest teraz w kuchni i ona za nic nie chce do niej wejść  :lol:  Boi sie kiszonych ogurków bo kiedy wiadro z nimi stało nas podłodze, ona starała się utopić jednego z nich. Przycisnęła mocniej i ogórek wyskoczył powodując u niej takie zachowanie jak w przypadku szmaty potwora  :lol: Jej ulubioną zabawką jest rożek od mleka  :lol: Wiecie jak mleko się otwiera to ucia się taki rożek :D hehehe ona szaleje za nim po całym domu. A tio jest wyjątkowo szybkli rożek hahehe. Mój kocurek ma swoją zapawkę myszę z jakimś ryżem i może nawet za nią z balkonu wyskoczyć. Na codzień jest ospały i wstaje z dekodera (kolejne dziwactwo. Mój upasiony kocur ( od 2 lat juz nie kocur :lol:) śpi jedynie na dekoderze który jest 2 razy od niego mniejszy) Który na codzień jest kotem typu garfield potrawi podskoczyś na wysokość mojej głowy ( 155) za ta myszą. A moja była kotka ( zaginęła a potem okazało się że sąsiad ją znalazł i zakochał się w niej ) jadła jedynie na parapecie bo bała się na podłodze jeść z innymi kotami. Goniła psa sąsiada po całym ogródku ( owczarek niemiecku heheehse ) a on uciekał z piskiem. A z miski jadła po kawałku wyciągając z miski , nabijając na pazurek i jedząc z łapkli :lol:

A JAKIE SĄ DZIWACTWA WASZYCH FUTRZKÓW ??????
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Dziwactwa waszych kotków
« Odpowiedź #1 : 2005-06-04, 12:17 »
kafelków w piwnicy
Sorry w łazience hehehe
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Eli

  • Gość
Odp: Dziwactwa waszych kotków
« Odpowiedź #2 : 2005-06-04, 19:15 »
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,16782.0.html
Mysle ze wystarczy poczytac ten temat...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwactwa waszych kotków
« Odpowiedz #2 : 2005-06-04, 19:15 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 23 zapytaniami.