Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?  (Przeczytany 6716 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #30 : 2006-04-29, 20:37 »
Może jakby to pytanie padło np. na onecie to zdania byłyby podzielone, ale na forum miłośników zwierząt? lol

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #31 : 2006-04-30, 08:39 »
Ja tak samo ,dlaczego sobie nie kupią kurka nie wiem ,kure i na niej testują ,a nie na biednych psach,kotach itp.
bo kura to taki przedmiocik.. bo nie przyjdzie się przytulić, połasić..
no comments :roll:
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #32 : 2006-04-30, 10:53 »
no właśnie. Kura przecież nie odczuwa bólu. Jak ją ujderzysz to ona upadnie, otrzepie sie i wróci do ciebie

niektózy ludzie na tym forum nie mają prawa nazywać się miłośnikami zwierząt :/

Może to głupie pytanie ale interesuje mnie dlaczego beagle są "najlepsze" do testowania ... ?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedz #32 : 2006-04-30, 10:53 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #33 : 2006-04-30, 19:17 »
gdzieś kiedyś czytałam, że są żywotne i łatwo się je hoduje
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #34 : 2006-04-30, 23:07 »
aha ... czyli takie psie odpowiedniki królików ?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #35 : 2007-03-07, 18:00 »
Kiedyś oglądałam stronę ze zdjęciami z laboratoriów, były straszne płakać się tylko chcie. Nie wiem jak można testować te produkty, zabijać te biedne beagle. TO CHORE.Wiem że wiele rzeczy codziennych jest testowane na zwierzętach ale staram się ich unikać. Jednak nie od wszystkiego można uciec ;/ A SZKODA
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #36 : 2007-03-07, 19:21 »
Jeśli testy na zwierzętach mają uratować życie człowieka to jestem za, lecz jeśli mają być torturowane dla ładniejszej cery jakiejś pani lub dla zbicia kasy to jestem przeciw.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #37 : 2007-03-11, 20:47 »
Jeśli testy na zwierzętach mają uratować życie człowieka to jestem za, lecz jeśli mają być torturowane dla ładniejszej cery jakiejś pani lub dla zbicia kasy to jestem przeciw.
Ja nawet w tym przypadku jestem temu przeciwny. Testy można przecież przeprowadzać na grupie ludzkich ochotników. Spójrzmy na sytuację szympansów na których testuje się leki przeciwko AIDS. Gdy skończy się ich rola "zbawców ludzkości" są już niepotrzebne jak zużyty przedmiot. Tymczasem to są przecież nasi najbliżsi ewolucyjni krewni. Istoty myślące, czujące i kochające.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #38 : 2007-03-12, 09:09 »
Cytuj
Jeśli testy na zwierzętach mają uratować życie człowieka to jestem za, lecz jeśli mają być torturowane dla ładniejszej cery jakiejś pani lub dla zbicia kasy to jestem przeciw.

pare ladnych lat temu na zwierzetach testowano jakis lek, nie pamietam jaki. testy poszly "pomyslnie" - czyli brak efektow ubocznych... lek wprowadzono na rynek i zaczela sie zabawa... skutki uboczne jednak byly - i to dla ludzi zabojcze... Tak naprawde testy na zwierzetach to wielki pic na wode, bo cos co jest nieskuteczne na zwierzeciu moze sie okazac skuteczne na czlowieku, podobnie ze skutkami ubocznymi... gdyby ktos wpadl na pomysl zeby testowac aspiryne na psach, to nasza aspiryna ktora przy przeziebieniach zre sie kilogramami nigdy nie trafilaby do aptek...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedz #38 : 2007-03-12, 09:09 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #39 : 2007-03-14, 08:10 »
no właśnie. Kura przecież nie odczuwa bólu. Jak ją ujderzysz to ona upadnie, otrzepie sie i wróci do ciebie

Kura też odczuwa ból, tylko nie zwraca na to szczególnej uwagi.
Nie chciałabym żeby jakiekolwiek zwierze nawet szczury wyłowione z kanałów miało robione testy tych leków.
A kura to też zwierze. A jak ktoś był przy malutkich kurczaczkach, obserwował ich wzrost i zajmował się nimi nie wie że można je pogłaskać, pobawić się.
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

salsa

  • Gość
Odp: Kto jest za przetrzymywaniem BEAGLE'I w laboratorium?
« Odpowiedź #40 : 2007-03-14, 13:45 »
ja jestem przeciw,jak większość.Zwierzę nie może wybierać,czy chce by przeprowadzano na nim badań.Nie ma z tego żadnych korzyści..Lepiej jak bada się na ludziach,ktorzy się zgłoszą do takiego badania-robią to dobrowolnie i mają zawsze coś z tego
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 24 zapytaniami.