Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: lista prezentów ;)  (Przeczytany 37462 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #60 : 2005-12-06, 11:58 »
macie może pomysł na prezent dla chłopaka(23 lata) który kocha psiaki
i sam ma sunię mieszańca flata i hovawarta o imienu Era??
 :lol:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

kareena

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #61 : 2005-12-06, 13:20 »
Nefra: Dla Miśka moze dobra będzie gra Kapitan Pazur? nie byla jakas droga, widzialam w Tesco / Mediamarkt - ponizej 60 zl. a raczej w okolicach 30zl jest :) Moze model do sklejania? (sa plastikowe i niektore takie bez wielkiego uzycia kleju - kiedys skladalam taki samochód - byl calkiem fajny i sluzyl nawet do dalszej zabawy bo sie nie rozpadał :) )

A dla Ola? eee... ma 4,5 roku, tak?? hm... puzzle? jakas stosowna gra komputerowa do jego wieku? na pudelkach sa podawane takie info.. Ale w sumie nie trzeba sie tym sugerowac, pamietam ze mialam 5 lat i gralam juz w przerozne gry zrecznosciowe na Atari, oczywiscie nie bylo tak ze wszystko umialam od razu ale podobalo mi sie ;) Moze nowe Lego? wiem ze masz duzo klockow, ale Lego nigdy za duzo :P Zreszta moze byc ciekawy model Lego-Technic - nieco bardziej zaawansowana zabawa, ale to juz raczej dla Miśka :) Ale teraz chyba sa jakies nowe Lego..niestety nie znam sie juz na tym :) Moze zdalnie sterowany samochod?

Ogolnie mozna by kupic nową konsole do gier (Playstation etc)ale to dosc spory wydatek..
« Ostatnia zmiana: 2005-12-06, 13:22 autor kareena »
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #62 : 2005-12-06, 15:40 »
ja zwykle dostaję ubrania, kosmetyki (najczęściej perfumy :), i książki a nic nie kupuję bo jestem egoistkyczną materialistką (wolę sobie coś kupić :P ), tak więc robię sama różne rzeczy (świeczniki, witraże , zakładki do książek, rzeźby, obrazki itp itd) takie prezenty są odpowiednie dla mnie, i daroiwane "od serca"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedz #62 : 2005-12-06, 15:40 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #63 : 2005-12-06, 15:45 »
ja już mam wydzielone po 30 zł na osobę + 1 zł z hakiem na twarożek kraśnicki dla Czarka(on go uwielbia ;) )
Tylko pojęcia nie mam co kupić... chciałabym żeby to było naprawdę coś wyjątkowego, bo ogólnie miła atmosfera u mnie w święta będzie wątpliwa (mama sobie żartuje,że najpewniej to będziemy płakać po kątach ;) ) poprzeglądam ten temacik może na coś natrafię :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #64 : 2005-12-06, 17:47 »
a coś o tej grze Kapitan Pazur , mógłby mi ktos  przyblizyć???
Moze graliscie i macie jakies zdanie???
Misiek lubi platformówki i przygodowe. I takie gdzie sie cos buduje i tworzy no zoo ticon.
 Dzis Miśkowi daliśmy Władcę Pirścieni - grę. Wiecie może czy choć troche fajna??? Władcę czytałam mu ze dwa lata temu i Hobbita tez. Potem zbierał jakieś kartki z postaciami z filmu, film oglądał...powiedzcie...grał w to ktoś??? Bo ja ją posiądę dopiero w piąek.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #65 : 2005-12-06, 17:49 »
Pazurek jest całkiem fajny :) ja nigdy za grami nie przepadałam, ale w Pazura a i owszem, pograć sobie lubiłam :) Duża różnorodność scenerii ;) zwinnym trzeba być :P polecam  :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #66 : 2005-12-06, 18:20 »
Ja też nie dam który¶ rok z rzędu rodzicom zestawu różnych kosmetyków, bo to tak jakby nudne by było.... Ksi±żka?? Jaka? - nie wiem... Płyta dla taty?? Też nie wiadomo jaka.... :?
A może tak: Co chcieliby¶cie dostać pod choinkę??? Może tak będzie więcej propozycji i pomysłów i ktosi¶ skorzysta ;) :mrgreen:

a tak to przeczytałam i zaczęłam sie zastanawiac, co ja bym chciała tak w ogóle, a nie jest to rzecz praktyczna tylko sprawiająca radośc...i tak myslałam...i wreszcie....wymysliłam...większe akwarium.!

No i dziś "zupełnie przez przypadek" do mnie trafiła seteczka :lol:
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #67 : 2005-12-06, 19:45 »
Twa moc czarownico działa.... co pomyślisz to się staje ;)

Co można dać rodzicom pod choinkę noo..... oprócz kosmetyków, bo to zawsze awaryjne wyjście ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #68 : 2005-12-06, 19:48 »
Arrow: bilet do teatru/kina/koncert :)

lub jeśli masz na to kasę romantyczną kolację lub nawet weekend gdzieś..., chociaż w sumie to nie są prezenty, które zostają na dłużej... ale miłe na pewno :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedz #68 : 2005-12-06, 19:48 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #69 : 2005-12-06, 20:03 »
a ja tak się zastanawiam, co dać babce która się dzidzia spodziewa ? Zrobić jej jakiś prezent dla niego ? ;) noo wiecie jakiś ciuszek dla juniora, grzechotka , czy póki jeszzce mamuśką nie jest i cieszy się wolnoscią ( ;) ) dac jej tak, cos tylko dla niej ? namotałam, ale mam nazieję,że rozumiecie ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #70 : 2005-12-06, 20:07 »
Fatty: prezent powinien być raczej dla przyszłej mamusi, dziecku możesz kupić coś przy okazji, a zresztą będziesz miała jeszcze czas, żeby dla niego coś kupić :) - ale to tylko moje zdanie... o cholera, też muszę kupić coś przyszłej mamusi :?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #71 : 2005-12-06, 21:28 »
Fattyś, nie kupuje sie nic dla dziecka przed porodem aby nie zapeszyć. Ale radzę oglądnij repertuar książek dla przyszłej matki. Sa takie o ciąży...miesiąc po miesiącu i o np pierwszym roku dziecka. To sie bardzo przydaje
 i w ogóle wszystkie o rozwoju dzieci do 3 roku życia...te są zawsze mile widziane ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #72 : 2005-12-06, 22:16 »
Nefra hmmm a u mnie w okolicy to tylko wózka się nie kupuje bo przynosi pecha, zresztą jakby tak na hurra! wszystko chcieć kupić to przerąbane.. a takie książki a juści na pewno się przydadzą :)
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #73 : 2005-12-06, 22:43 »
a coś o tej grze Kapitan Pazur (...)??? (..)Misiek lubi platformówki i przygodowe.(...)
 Dzis Miśkowi daliśmy Władcę Pirścieni - grę. Wiecie może czy choć troche fajna???

Pazur jest platformówką :)  a gra WP? nie znam.  Polecam tez taka gre - Little Big Adventure 2: Twinssen's Odyssey .. niestety raczej nie spotkasz jej teraz w sklepach, bo jest starszawa, ale byla spoko :) to taka zręcznościowa przygodówka (niestety chyba tylko w angielskiej wersji.) Grafika jest calkiem ciekawa - taka jakby plastelinowa.. gra miala swoj klimat i wielu sie podobała. ;)

PS
pazur jest tez znany jako Claw ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #74 : 2005-12-07, 07:19 »
A ja nie mam problemu co mam kupić rodzince bo juz wiem, ale mam problem co chce dostać.... KAżdy z rodzinki sie mnie pyta a ja nie wiem poprostu... Przeciez nie powiem im kupcie mi motor :lol: chcialabym cyfrowke ale to tez chyba za drogo :(
Plisss doradzcie mi co moge chciec :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedz #74 : 2005-12-07, 07:19 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #75 : 2005-12-07, 10:05 »
Słodycze dla kobiety? :P Po co? Żeby zaraz oddała?

Były kasety, płyty i DVD? Biżuteria? Yyy... Co do kubka, to odtatnio stał się tak popularnym - oryginalnym prezentem, że chyba każdy już ma... :P
Ja bym chciała pod choinkę ciszę i spokój... i władzę nad światem... :) (Nie nie świruję... to tylko te trzy miesiące remontu non-stop nademnią sprawiło, że oko mi lata...)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #76 : 2005-12-07, 10:17 »
Cytuj
Fattyś, nie kupuje sie nic dla dziecka przed porodem aby nie zapeszyć. Ale radzę oglądnij repertuar książek dla przyszłej matki. Sa takie o ciąży...miesiąc po miesiącu i o np pierwszym roku dziecka. To sie bardzo przydaje
i w ogóle wszystkie o rozwoju dzieci do 3 roku życia...te są zawsze mile widziane
zaraz po otrzymaniu nowiny, poleciałyśmy z siostrą do ksiegarni i takie ksiąŻki zakupiłyśmy więc już je ma :) póki co to będę chodzić za nią krok w krok podpytam co by chciała a przy okazji będę jej pilnować , czy aby papierosów nie pali bo ją aż nadto ciągnie do nich :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #77 : 2005-12-07, 11:09 »
Fattyś, nie kupuje sie nic dla dziecka przed porodem aby nie zapeszyć.
:okurcze: :lol::hyh:
Fatty ,kup koniecznie coś dla niej samej, nie dla dziecka, to dla niej ostatnia okazja, później wszystko bedzie o dziecku i dla dziecka:)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #78 : 2005-12-07, 15:35 »
i pamiętaj, że czasami kobiecie w ciąży zmienia się gust całkowicie :lol:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #79 : 2005-12-07, 15:40 »
to już i tak była wredota z charakteru, a teraz dojdą te huśtawki nastrojów...o ja biedna nieszczęśliwa! :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #80 : 2005-12-07, 18:11 »
MAM! Cygaro <lol>


Data wysłania: 2005-12-07, 16:55
płyty cd



Data wysłania: 2005-12-07, 17:00
dla Miśka może jakis film na DVD ALBO VHS...ale skoro tyle ich juz macie...a zadna ksiazka?
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedz #80 : 2005-12-07, 18:11 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #81 : 2005-12-07, 19:06 »
mamę mam z głowy :mrgreen: podoba jej się jakaś bluzka, ja jej dołożę kasiorki :P uffff..ale zostały mi jeszzce 3 sztuki dla których muszę nad prezentami pogłówkować.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Arya

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #82 : 2005-12-07, 20:38 »
Mojej przyjaciółce kupuję takie wiszące, srebrne kolczyki z jakimś niebieskim kamyczkiem - sama chciała ^^ Mamie kupiłam takie coś na świeczkę w kształcie serduszka, turkusowe, z napisem 'Dla mamy' :) Planuję jej coś jeszcze kupić, bo w mojej okolicy są jeszcze trzy sklepy z takimi bibelotami ;) Bratu kupię dwie części "Strrrasznej Historii" ("Atrakcyjni królowie elekcyjni" + "Ci paskudni Aztekowie") i trochę słodyczy. Co do ojca to nie wiem.. Jeszcze się zastanowię :]

Sama chciałabym dostać odtawrzacz mp3, ale najprawdopodobniej nic z tego nie będzie, bo - zdaniem mojego ojca - "nie zasłużyłam" (cóż, niestety wcale nie mówił tego żartobliwie :/)... Prócz tego - standardowo, słodycze wszelakiej maści... I coś się jeszcze na pewno wymyśli :)
« Ostatnia zmiana: 2005-12-07, 20:40 autor Arya »
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #83 : 2005-12-08, 20:15 »
chyba kupie mamie jakis wazonik.... :mysli:
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #84 : 2005-12-11, 15:06 »
A moja mamuśka wczoraj wróciła z dwiema torbami prezentów :mrgreen: Oto co kupiła: ;)
Dla mnie - ??????? ;)
Dla taty: nową torbe do pracy
Dla 8 letniej kuzynki - książke z wyklejankami ;) (ona to uwielbia) i piżamke
Dla cioci - bluzke
Dla takiej dziewczyny (20 latek) i jej mamy - po balsamie do ciała i kremie
Dla babci - podkoszulke i dezodorant

Chyba tyle.... :mrgreen:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #85 : 2005-12-11, 16:55 »
mama moja zażyczyla sobie od 'mikołaja' w tym roku: komplet bielizny (stanik, majtki i koszulkę), czerwony portfel ze skóry i krem pod oczy...

a ja nie wiem nawet co bym chciała doastać
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #86 : 2005-12-12, 14:59 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-24, 19:07 autor ssgosiass »
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #87 : 2005-12-13, 17:25 »
ja dla siostry zestaw do francuskiego manicuru + pilniczek + patyczek do skórek rimmela a mamie zestaw lawendowy do kąpieli w rossmanie
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedz #87 : 2005-12-13, 17:25 »

Wilczurek

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #88 : 2005-12-13, 17:44 »
No to mi jeszcze brakuje prezencik dla dziadka (0 pomysłów...) i dla kuzyna (ale dla niego się wysilać nie będę, bo on mi i tak nic nie da :P )...
W tym roku rodzicom kupiłam komplet do kawy 6 filiżanek + 6 spodków. Chciałam takie coś mamie kupić, ale że spodobał mi się dosyć drogi komplet, to będzie prezent wspólny ;) Dla cioci mam haft gotowy (lilia), dla babci muszę jeszcze dokończyć (motylek). Hmmm... Koty dostaną jedzonko Royal Canin (szarpnęłam się, w końcu to święta ;) )... A dla znajomego na wigilijkę kupiłam etui na 24 CD i kalendarz w twardej oprawie, no i do tego trochę słodyczy :) Mam nadzieję, że jemu się spodoba...
Zapisane

Asta

  • Gość
Odp: lista prezentów ;)
« Odpowiedź #89 : 2005-12-13, 20:18 »
Mama - jakieś ozdoby
Tata - Statek w butelce
Siostra - Miś :)
B.J - Muszę pójść do zoologicznego  :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 27 zapytaniami.